Brommapojkarna – Mjallby
Brommapojkarna – Mjallby: 8 Kasım 18:30, İsveç · Allsvenskan, 28. hafta. Bu sezon Brommapojkarna evinde 13 maçta 4 galibiyet, 4 beraberlik, 5 mağlubiyet; Mjallby deplasmanda 13 maçta 3 galibiyet, 6 beraberlik, 4 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Grimsta IP, Stockholm
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Brommapojkarna | Mjallby |
|---|---|---|
| Lig sırası | 11. · 34 puan | 12. · 27 puan |
| Form (son 5) | GMGBM | BMGBG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,15 – 1,15 | 1,38 – 1,69 |
| 2,5 Üst biten | %46 | %54 |
| Karşılıklı gol | %62 | %69 |
| Gol yemediği | %23 | %8 |
| Aralarında (G-B-M) | 4-3-3 (10 maç, Brommapojkarna bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Brommapojkarna iç sahada (13 maç), Mjallby deplasmanda (13 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Brommapojkarna iç sahada (13 maç) · Mjallby deplasmanda (13 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- IF Brommapojkarna iç sahada 13 maçta 4 galibiyet, 4 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- Mjallby AIF deplasmanda 13 maçta 3 galibiyet, 6 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Mjallby AIF, deplasman maçlarında 13 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%8).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBrommapojkarna
11. sıra · 34 puan · 27 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGBM
- 01.11 Vasteras SK FK 1–0 Brommapojkarna M
- 28.10 Brommapojkarna 0–0 BK Hacken B
- 24.10 Kalmar FF 0–3 Brommapojkarna G
- 16.10 Brommapojkarna 0–2 Djurgardens IF M
- 10.10 AIK Stockholm 5–6 Brommapojkarna G
Mjallby
12. sıra · 27 puan · 27 maç · averaj -13
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGBG
Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Brommapojkarna son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Mjallby için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 5, yenilen 4. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Brommapojkarna 4 – Mjallby 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Mjallby 3-0 Brommapojkarna.
Gol istatistikleri
Brommapojkarna iç saha 13 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,15 gol yedi; Mjallby dış saha 13 maçta 1,38 attı, 1,69 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %46, konukta %54. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Brommapojkarna %62, Mjallby %69. İlk yarıyı önde kapatma: Brommapojkarna 3/13, Mjallby 3/13.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Brommapojkarna 4,8, Mjallby 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Brommapojkarna 1,2, Mjallby 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,20, 0 – 3,24, 2 – 2,57. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,91, Üst 1,59. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,09.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
- Sıralama
- 11. (34 p) – 12. (27 p)
- Form (son 5)
- MBGMG – GBGMB
- H2H (G-B-M)
- 4-3-3 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %46 – %54
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %69
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,20 – 3,24 – 2,57
Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 9/27 | %31 4/13 |
| Beraberlik | %26 7/27 | %31 4/13 |
| Mağlubiyet | %41 11/27 | %38 5/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 6/27 | %23 3/13 |
| Beraberlik | %33 9/27 | %46 6/13 |
| Mağlubiyet | %44 12/27 | %31 4/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (39 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,15 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,63 (44 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,20 yüksek | 1,15 (15 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (30 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,32 düşük | 1,38 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,59 (43 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,69 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 17/27ligde 3. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %62 8/13 |
| 1,5 Üst | %85 23/27 | %77 10/13 |
| 2,5 Üst | %67 18/27ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %46 6/13 |
| 3,5 Üst | %33 9/27 | %15 2/13 |
| Gol yememe | %15 4/27 | %23 3/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 13/27ligde 8.–9. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %69 9/13 |
| 1,5 Üst | %78 21/27 | %85 11/13 |
| 2,5 Üst | %44 12/27ligde 14. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %22 6/27 | %31 4/13 |
| Gol yememe | %19 5/27 | %8 1/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %81 22/27 | %77 10/13 |
| 8,5 Üst | %70 19/27 | %62 8/13 |
| 9,5 Üst | %63 17/27 | %62 8/13 |
| 10,5 Üst | %59 16/27 | %62 8/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %56 15/27 | %46 6/13 |
| 8,5 Üst | %52 14/27 | %38 5/13 |
| 9,5 Üst | %44 12/27 | %23 3/13 |
| 10,5 Üst | %41 11/27 | %23 3/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %56 15/27 | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %33 9/27 | %31 4/13 |
| 4,5 Üst | %15 4/27 | %15 2/13 |
| 5,5 Üst | %7 2/27 | %8 1/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %70 19/27 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %59 16/27 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %33 9/27 | %23 3/13 |
| 5,5 Üst | %11 3/27 | %15 2/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %78 21/27 | %69 9/13 |
| 7,5 Üst | %67 18/27 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %56 15/27 | %46 6/13 |
| 9,5 Üst | %48 13/27 | %38 5/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 10,5 |
| 6,5 Üst | %85 23/27 | %92 12/13 |
| 7,5 Üst | %74 20/27 | %77 10/13 |
| 8,5 Üst | %67 18/27 | %69 9/13 |
| 9,5 Üst | %52 14/27 | %62 8/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 7/27 | %23 3/13 |
| Berabere | %56 15/27 | %62 8/13 |
| Geride | %19 5/27 | %15 2/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 4/27 | %23 3/13 |
| Berabere | %52 14/27 | %38 5/13 |
| Geride | %33 9/27 | %38 5/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Brommapojkarna (27 maç)
Mjallby (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Brommapojkarna (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 7 | 6 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 7 | 5 |
| 76-90 | 8 | 10 |
Mjallby (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 4 | 8 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 9 | 12 |
| 61-75 | 2 | 8 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Kartlar
Brommapojkarna
Sarı 42 · Kırmızı 2 (27 maç · maç başı sarı 1,6)
Mjallby
Sarı 55 · Kırmızı 1 (27 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Brommapojkarna: iç saha, 13 maç · Mjallby: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Alt/Üst 3.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Sonucu
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5
