Mjallby 0-2 Hammarby: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Mjallby 0–2 Hammarby (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 3–19, isabetli şut 2–3, topa sahip olma %34–%66, korner 5–8.
Maç özeti
Mjallby – Hammarby maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Montader Madjed 68', Oscar Johansson 89' (Hammarby). xG: Mjallby 0,2 – 1,3 Hammarby.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Mjallby: A. Brännström · Hammarby: H. Rydström
Maç akışı
Mjallby üstte · Hammarby altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' sarı kart: Hampus Skoglund (Hammarby)
- 62' sarı kart: Paulos Abraham (Hammarby)
- 66' oyuncu değişikliği: Mads Enggard ↔ Romeo Arrhenius Leandersson (Mjallby)
- 68' gol: Montader Madjed (Hammarby)
- 69' sarı kart: Montader Madjed (Hammarby)
- 71' oyuncu değişikliği: Frank Junior Adjei ↔ Nahir Besara (Hammarby)
- 77' oyuncu değişikliği: William Granath ↔ Martin Agnarsson (Mjallby)
- 77' oyuncu değişikliği: Max Nielsen ↔ Ian Hoffmann (Mjallby)
- 77' oyuncu değişikliği: Jesper Gustavsson ↔ Olle Lindberg (Mjallby)
- 82' sarı kart: Tesfaldet Tekie (Hammarby)
- 83' oyuncu değişikliği: Hampus Skoglund ↔ Victor Eriksson (Hammarby)
- 83' oyuncu değişikliği: Montader Madjed ↔ Oscar Steinke Brånby (Hammarby)
- 83' oyuncu değişikliği: Paulos Abraham ↔ Oscar Johansson (Hammarby)
- 88' sarı kart: Ian Hoffmann (Mjallby)
- 88' oyuncu değişikliği: Victor Lind ↔ Waylon Renecke (Hammarby)
- 89' gol: Oscar Johansson (Hammarby)
Maç olayları
- MjallbyHammarby
- 89'Gol Oscar Johansson 0–2Asist: Nahir Besara
- Ian HoffmannSarı kart88'
- 88'Victor Lind ↔ Waylon ReneckeOyuncu değişikliği
- 83'Hampus Skoglund ↔ Victor ErikssonOyuncu değişikliği
- 83'Montader Madjed ↔ Oscar Steinke BrånbyOyuncu değişikliği
- 83'Paulos Abraham ↔ Oscar JohanssonOyuncu değişikliği
- 82'Tesfaldet TekieSarı kart
- William Granath ↔ Martin AgnarssonOyuncu değişikliği77'
- Max Nielsen ↔ Ian HoffmannOyuncu değişikliği77'
- Jesper Gustavsson ↔ Olle LindbergOyuncu değişikliği77'
- 71'Frank Junior Adjei ↔ Nahir BesaraOyuncu değişikliği
- 69'Montader MadjedSarı kart
- 68'Gol Montader Madjed 0–1Asist: Victor Lind
- Mads Enggard ↔ Romeo Arrhenius LeanderssonOyuncu değişikliği66'
- 62'Paulos AbrahamSarı kart
- 8'Hampus SkoglundSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 6/27 | %21 3/14 |
| Beraberlik | %33 9/27 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %44 12/27 | %57 8/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %64 18/28 | %50 7/14 |
| Beraberlik | %14 4/28 | %21 3/14 |
| Mağlubiyet | %21 6/28 | %29 4/14 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,11 (30 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,32 düşük | 0,86 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,59 (43 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,16 yüksek | 1,50 (21 gol) |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,14 (60 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,71 yüksek | 1,43 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,82 (23 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 1,07 (15 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 13/27ligde 8.–9. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %29 4/14 |
| 1,5 Üst | %78 21/27 | %71 10/14 |
| 2,5 Üst | %44 12/27ligde 14. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %36 5/14 |
| 3,5 Üst | %22 6/27 | %14 2/14 |
| Gol yememe | %19 5/27 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| KG Var | %46 13/28ligde 10. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 7/14 |
| 1,5 Üst | %86 24/28 | %79 11/14 |
| 2,5 Üst | %50 14/28ligde 9.–11. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %36 5/14 |
| 3,5 Üst | %29 8/28 | %21 3/14 |
| Gol yememe | %43 12/28 | %36 5/14 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %56 15/27 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %52 14/27 | %64 9/14 |
| 9,5 Üst | %44 12/27 | %64 9/14 |
| 10,5 Üst | %41 11/27 | %57 8/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %64 18/28 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %57 16/28 | %57 8/14 |
| 9,5 Üst | %43 12/28 | %50 7/14 |
| 10,5 Üst | %36 10/28 | %43 6/14 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %70 19/27 | %79 11/14 |
| 3,5 Üst | %59 16/27 | %71 10/14 |
| 4,5 Üst | %33 9/27 | %43 6/14 |
| 5,5 Üst | %11 3/27 | %7 1/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %43 12/28 | %43 6/14 |
| 3,5 Üst | %39 11/28 | %43 6/14 |
| 4,5 Üst | %36 10/28 | %36 5/14 |
| 5,5 Üst | %7 2/28 | %0 0/14 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %85 23/27 | %79 11/14 |
| 7,5 Üst | %74 20/27 | %71 10/14 |
| 8,5 Üst | %67 18/27 | %64 9/14 |
| 9,5 Üst | %52 14/27 | %43 6/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,4 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %82 23/28 | %71 10/14 |
| 7,5 Üst | %75 21/28 | %64 9/14 |
| 8,5 Üst | %64 18/28 | %57 8/14 |
| 9,5 Üst | %54 15/28 | %57 8/14 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 4/27 | %7 1/14 |
| Berabere | %52 14/27 | %64 9/14 |
| Geride | %33 9/27 | %29 4/14 |
| Toplam (28) | Dış saha (14) | |
|---|---|---|
| Önde | %46 13/28 | %21 3/14 |
| Berabere | %32 9/28 | %50 7/14 |
| Geride | %21 6/28 | %29 4/14 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Mjallby (27 maç)
Hammarby (28 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Mjallby (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 6 |
| 16-30 | 4 | 8 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 9 | 12 |
| 61-75 | 2 | 8 |
| 76-90 | 8 | 5 |
Hammarby (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 6 |
| 16-30 | 6 | 2 |
| 31-45 | 10 | 3 |
| 46-60 | 13 | 3 |
| 61-75 | 11 | 2 |
| 76-90 | 7 | 6 |
Kartlar
Mjallby
Sarı 55 · Kırmızı 1 (27 maç · maç başı sarı 2,0)
Hammarby
Sarı 35 · Kırmızı 2 (28 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Mjallby: iç saha, 14 maç · Hammarby: dış saha, 14 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Mjallby – Hammarby ilk 11'ler
Mjallby · 3-4-3
- 35A. LundinK
- 33T. MiettinenD
- 5Abdullah IqbalD
- 24T. PetterssonD
- 25M. NielsenO77' oyundan çıktı 77. dk
- 22J. GustavssonO77' oyundan çıktı 77. dk
- 6M. EnggårdO66' oyundan çıktı 66. dk
- 14Villiam GranathO77' oyundan çıktı 77. dk
- 10J. KjærF
- 18J. BergströmF
- 7V. GustafsonF
- 3M. AgnarssonD77' oyuna girdi 77. dk
- 1S. HansenK
- 26I. HoffmannD77' oyuna girdi 77. dk88' sarı kart 88. dk
- 29Olle LindbergO77' oyuna girdi 77. dk
- 4A. NorénD
- 23Á. SamuelsenF
- 2L. SvanbergD
- 39R. LeanderssonO66' oyuna girdi 66. dk
- 31Edon Oremalm MurseliF
Teknik direktör: A. Brännström
Hammarby · 4-3-3
- 1W. HahnK
- 2E. SkoglundD8' sarı kart 8. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 6I. FofanaD
- 3F. WintherD
- 16N. PerssonD
- 5T. TekieO82' sarı kart 82. dk
- 28F. AdjeiO71' oyundan çıktı 71. dk
- 8M. KarlssonO
- 26M. MadjedF68' gol 68. dk69' sarı kart 69. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 7P. AbrahamF62' sarı kart 62. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 9V. LindF68' asist 68. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 21Sourou KoneO
- 24W. ReneckeD88' oyuna girdi 88. dk
- 30S. KebbehF
- 11O. JohanssonO83' oyuna girdi 83. dk89' gol 89. dk
- 34Filip JakobssonO
- 27F. JakobssonK
- 4V. ErikssonD83' oyuna girdi 83. dk
- 20N. BesaraO71' oyuna girdi 71. dk89' asist 89. dk
- 31O. Steinke BranbyD83' oyuna girdi 83. dk
Teknik direktör: H. Rydström
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsveç · Allsvenskan puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Mjallby 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Hammarby için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 6, yenilen 3. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Mjallby 7, Hammarby 7 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mayıs 2026, Mjallby 2-1 Hammarby.
- Sıralama
- 12. (23 p) – 3. (46 p)
- Form (son 5)
- BMGBM – GMGGB
- H2H (G-B-M)
- 7-2-7 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %42 – %33
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 5,99 – 4,50 – 1,33
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Mjallby iç saha 12 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,58 gol yedi; Hammarby dış saha 12 maçta 1,33 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %42, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mjallby %33, Hammarby %50. İlk yarıyı önde kapatma: Mjallby 1/12, Hammarby 3/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Mjallby 5,9, Hammarby 6,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Mjallby 1,9, Hammarby 1,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,99, 0 – 4,50, 2 – 1,33. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,23, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 7 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Allsvenskan'da oynanan diğer maçlar
- 16:00 Gais 1–1 IFK Göteborg
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
