Brommapojkarna 0-2 Djurgardens: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Brommapojkarna 0–2 Djurgardens (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 11–5, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %52–%48, korner 5–2.
Maç özeti
Brommapojkarna – Djurgardens maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Christos Almyras 9', Kristian Stromland Lien 75' (Djurgardens). xG: Brommapojkarna 0,6 – 0,7 Djurgardens.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Brommapojkarna: U. Kristiansson · Djurgardens: Jani Honkavaara
Maç akışı
Brommapojkarna üstte · Djurgardens altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' gol: Christos Almyras (Djurgardens)
- 35' sarı kart: Simon Strand (Brommapojkarna)
- 37' sarı kart: Rasmus Bergvall (Brommapojkarna)
- 57' oyuncu değişikliği: Alexander Andersson ↔ Oskar Fallenius (Djurgardens)
- 57' oyuncu değişikliği: Christos Almyras ↔ Patric Aslund (Djurgardens)
- 70' oyuncu değişikliği: Anton Kurochkin ↔ Obilor Okeke (Brommapojkarna)
- 75' gol: Kristian Stromland Lien (Djurgardens)
- 76' oyuncu değişikliği: Bo Åsulv Hegland ↔ Peter Langhoff (Djurgardens)
- 76' oyuncu değişikliği: Kristian Stromland Lien ↔ Charlie Rosenquist (Djurgardens)
- 76' oyuncu değişikliği: Wilmer Odefalk ↔ Kaare Barslund (Brommapojkarna)
- 81' oyuncu değişikliği: Oliver Berg ↔ Luka Petrović (Brommapojkarna)
- 81' oyuncu değişikliği: Oskar Nils Cotton ↔ Lukas Björklund (Brommapojkarna)
- 83' sarı kart: Jordan simpson (Brommapojkarna)
Maç olayları
- BrommapojkarnaDjurgardens
- Jordan simpsonSarı kart83'
- Oliver Berg ↔ Luka PetrovićOyuncu değişikliği81'
- Oskar Nils Cotton ↔ Lukas BjörklundOyuncu değişikliği81'
- 76'Bo Åsulv Hegland ↔ Peter LanghoffOyuncu değişikliği
- 76'Kristian Stromland Lien ↔ Charlie RosenquistOyuncu değişikliği
- Wilmer Odefalk ↔ Kaare BarslundOyuncu değişikliği76'
- 75'Gol Kristian Stromland Lien 0–2Asist: Matias Siltanen
- Anton Kurochkin ↔ Obilor OkekeOyuncu değişikliği70'
- 57'Alexander Andersson ↔ Oskar FalleniusOyuncu değişikliği
- 57'Christos Almyras ↔ Patric AslundOyuncu değişikliği
- Rasmus BergvallSarı kart37'
- Simon StrandSarı kart35'
- 9'Gol Christos Almyras 0–1Asist: Adam Stahl
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 9/27 | %31 4/13 |
| Beraberlik | %26 7/27 | %31 4/13 |
| Mağlubiyet | %41 11/27 | %38 5/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %59 16/27 | %69 9/13 |
| Beraberlik | %15 4/27 | %15 2/13 |
| Mağlubiyet | %26 7/27 | %15 2/13 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (39 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,15 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,63 (44 gol)ligde 11. · lig ortalamasından 0,20 yüksek | 1,15 (15 gol) |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,04 (55 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,61 yüksek | 1,62 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (25 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,50 düşük | 0,62 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 17/27ligde 3. · lig ortalamasından 12 puan yüksek | %62 8/13 |
| 1,5 Üst | %85 23/27 | %77 10/13 |
| 2,5 Üst | %67 18/27ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %46 6/13 |
| 3,5 Üst | %33 9/27 | %15 2/13 |
| Gol yememe | %15 4/27 | %23 3/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 12/27ligde 11.–12. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %31 4/13 |
| 1,5 Üst | %74 20/27 | %54 7/13 |
| 2,5 Üst | %56 15/27ligde 6. · lig ortalamasında | %31 4/13 |
| 3,5 Üst | %33 9/27 | %15 2/13 |
| Gol yememe | %48 13/27 | %62 8/13 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %81 22/27 | %77 10/13 |
| 8,5 Üst | %70 19/27 | %62 8/13 |
| 9,5 Üst | %63 17/27 | %62 8/13 |
| 10,5 Üst | %59 16/27 | %62 8/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %63 17/27 | %77 10/13 |
| 8,5 Üst | %63 17/27 | %77 10/13 |
| 9,5 Üst | %52 14/27 | %62 8/13 |
| 10,5 Üst | %41 11/27 | %46 6/13 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,0 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %56 15/27 | %54 7/13 |
| 3,5 Üst | %33 9/27 | %31 4/13 |
| 4,5 Üst | %15 4/27 | %15 2/13 |
| 5,5 Üst | %7 2/27 | %8 1/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %67 18/27 | %85 11/13 |
| 3,5 Üst | %48 13/27 | %62 8/13 |
| 4,5 Üst | %26 7/27 | %23 3/13 |
| 5,5 Üst | %15 4/27 | %8 1/13 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %78 21/27 | %69 9/13 |
| 7,5 Üst | %67 18/27 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %56 15/27 | %46 6/13 |
| 9,5 Üst | %48 13/27 | %38 5/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %81 22/27 | %77 10/13 |
| 7,5 Üst | %56 15/27 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %48 13/27 | %46 6/13 |
| 9,5 Üst | %44 12/27 | %38 5/13 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (27) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 7/27 | %23 3/13 |
| Berabere | %56 15/27 | %62 8/13 |
| Geride | %19 5/27 | %15 2/13 |
| Toplam (27) | Dış saha (13) | |
|---|---|---|
| Önde | %52 14/27 | %46 6/13 |
| Berabere | %30 8/27 | %38 5/13 |
| Geride | %19 5/27 | %15 2/13 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Brommapojkarna (27 maç)
Djurgardens (27 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Brommapojkarna (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 4 |
| 16-30 | 7 | 6 |
| 31-45 | 1 | 5 |
| 46-60 | 3 | 7 |
| 61-75 | 7 | 5 |
| 76-90 | 8 | 10 |
Djurgardens (25 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 13 | 1 |
| 16-30 | 5 | 7 |
| 31-45 | 10 | 3 |
| 46-60 | 9 | 0 |
| 61-75 | 8 | 6 |
| 76-90 | 7 | 3 |
Kartlar
Brommapojkarna
Sarı 42 · Kırmızı 2 (27 maç · maç başı sarı 1,6)
Djurgardens
Sarı 36 · Kırmızı 2 (27 maç · maç başı sarı 1,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 219 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Brommapojkarna: iç saha, 13 maç · Djurgardens: dış saha, 13 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Brommapojkarna – Djurgardens ilk 11'ler
Brommapojkarna · 5-4-1
- 1L. CavalliusK
- 22R. BergvallD37' sarı kart 37. dk
- 4O. CottonD81' oyundan çıktı 81. dk
- 23J. SimpsonD83' sarı kart 83. dk
- 3A. TroelsenD
- 6O. ZandénD
- 9M. HansenO
- 21S. StrandO35' sarı kart 35. dk
- 20W. OdefalkO76' oyundan çıktı 76. dk
- 17A. KurochkinO70' oyundan çıktı 70. dk
- 10O. BergF81' oyundan çıktı 81. dk
- 35Carl AurellF
- 27K. BarslundD76' oyuna girdi 76. dk
- 30L. BjörklundO81' oyuna girdi 81. dk
- 25D. BlaževićK
- 24W. DerbaliO
- 7O. OkekeO70' oyuna girdi 70. dk
- 2P. VagićD
- 32A. WahlundO
- 16Luka PetrovicF81' oyuna girdi 81. dk
Teknik direktör: U. Kristiansson
Djurgardens · 4-2-3-1
- 35J. RinneK
- 18A. StåhlD9' asist 9. dk
- 21M. MarquesD
- 4J. Une-LarssonD
- 2P. JohanssonD
- 13D. StenssonO
- 20M. SiltanenO75' asist 75. dk
- 7Christos AlmyrasO9' gol 9. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 16Bo Åsulv HeglandO76' oyundan çıktı 76. dk
- 28A. AnderssonO57' oyundan çıktı 57. dk
- 9K. LienF75' gol 75. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 10Abdul AbdulmalikO
- 14C. RosenquistF76' oyuna girdi 76. dk
- 27S. RingbergF
- 24M. LarssonO
- 6P. LanghoffO76' oyuna girdi 76. dk
- 29A. JohanssonO
- 11O. FalleniusF57' oyuna girdi 57. dk
- 8P. ÅslundO57' oyuna girdi 57. dk
- 30Lukas Henrik JonssonK
Teknik direktör: Jani Honkavaara
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İsveç · Allsvenskan puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Brommapojkarna son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 9 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Djurgardens 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-2). Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: Brommapojkarna 4, Djurgardens 9 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Mayıs 2026, Djurgardens 1-2 Brommapojkarna.
- Sıralama
- 11. (30 p) – 2. (44 p)
- Form (son 5)
- GMMGM – GGMGG
- H2H (G-B-M)
- 4-2-9 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %54 – %36
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %73 – %27
- Korner ort. (maç)
- 10,9
- iddaa MS 1-0-2
- 5,42 – 4,52 – 1,36
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Brommapojkarna iç saha 11 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,18 gol yedi; Djurgardens dış saha 11 maçta 1,64 attı, 0,64 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Brommapojkarna %54, Djurgardens %36. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Brommapojkarna %73, Djurgardens %27. İlk yarıyı önde kapatma: Brommapojkarna 3/11, Djurgardens 5/11.
Korner ve kart
Maç başına korner: Brommapojkarna 4,7, Djurgardens 7,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: Brommapojkarna 1,0, Djurgardens 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 5,42, 0 – 4,52, 2 – 1,36. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,48, Üst 1,35. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 2,11.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %46; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İsveç · Allsvenskan puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 28 | +37 | 58 |
| 2 | Sirius | 27 | +24 | 58 |
| 3 | Djurgardens IF | 27 | +30 | 52 |
| 4 | BK Hacken | 27 | +18 | 49 |
| 5 | IF Elfsborg | 28 | +11 | 46 |
| 6 | Vasteras SK FK | 28 | +2 | 45 |
| 7 | Gais | 28 | +8 | 40 |
| 8 | Malmo FF | 27 | +6 | 40 |
| 9 | AIK Stockholm | 27 | -4 | 38 |
| 10 | IFK Goteborg | 27 | -10 | 38 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 27 | -5 | 34 |
| 12 | Mjallby AIF | 27 | -13 | 27 |
| 13 | Kalmar FF | 27 | -19 | 23 |
| 14 | Degerfors IF | 28 | -25 | 20 |
| 15 | Orgryte IS | 28 | -27 | 20 |
| 16 | Halmstad | 27 | -33 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 14 | +32 | 34 |
| 2 | IF Elfsborg | 14 | +13 | 28 |
| 3 | Sirius | 14 | +11 | 27 |
| 4 | BK Hacken | 14 | +8 | 26 |
| 5 | Djurgardens IF | 14 | +17 | 23 |
| 6 | Gais | 14 | +12 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | +5 | 22 |
| 8 | IFK Goteborg | 13 | +3 | 22 |
| 9 | Kalmar FF | 13 | -7 | 17 |
| 10 | Malmo FF | 14 | +3 | 16 |
| 11 | IF Brommapojkarna | 13 | 0 | 16 |
| 12 | AIK Stockholm | 13 | -8 | 15 |
| 13 | Orgryte IS | 14 | -2 | 13 |
| 14 | Mjallby AIF | 14 | -9 | 12 |
| 15 | Degerfors IF | 14 | -9 | 11 |
| 16 | Halmstad | 13 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 13 | +13 | 31 |
| 2 | Djurgardens IF | 13 | +13 | 29 |
| 3 | Hammarby FF | 14 | +5 | 24 |
| 4 | Malmo FF | 13 | +3 | 24 |
| 5 | BK Hacken | 13 | +10 | 23 |
| 6 | AIK Stockholm | 14 | +4 | 23 |
| 7 | Vasteras SK FK | 14 | -3 | 23 |
| 8 | IF Elfsborg | 14 | -2 | 18 |
| 9 | IF Brommapojkarna | 14 | -5 | 18 |
| 10 | Gais | 14 | -4 | 17 |
| 11 | IFK Goteborg | 14 | -13 | 16 |
| 12 | Mjallby AIF | 13 | -4 | 15 |
| 13 | Degerfors IF | 14 | -16 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 14 | -25 | 7 |
| 15 | Kalmar FF | 14 | -12 | 6 |
| 16 | Halmstad | 14 | -20 | 6 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
