Blackburn Rovers 2-1 West Ham: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Blackburn Rovers 2–1 West Ham (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 5–19, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %36–%64, korner 4–9.
Paylaş
Maç özeti
Blackburn Rovers – West Ham maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Andri Guðjohnsen 54', Oladapo Afolayan 71' (Blackburn Rovers); Joel Piroe 82' (West Ham). xG: Blackburn Rovers 0,9 – 1,3 West Ham.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Ewood Park, Blackburn
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Blackburn Rovers: Tony Mowbray · West Ham: S. Parker
Maç akışı
Blackburn Rovers üstteWest Ham altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %78 · 1 şut · 0,0
- 16–30'Dep %55 · 3 şut · 0,1
- 31–45+'Dep %76 · 2 şut · 0,1
- 46–60'Dep %67 · 6 şut · 0,3
- 61–75'Dep %58 · 2 şut · 0,2
- 76–90+'Dep %84 · 4 şut · 0,6
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Blackburn Rovers, Dep = West Ham.
Maç olayları
- Blackburn RoversWest Ham
- Augustus KargboSarı kart87'
- 86'Arne EngelsSarı kart
- 82'Gol Joel Piroe 2–1Asist: Taty Castellanos
- Kristi Montgomery ↔ Moussa·BaradjiOyuncu değişikliği82'
- 78'Joël Veltman ↔ Tomáš SoučekOyuncu değişikliği
- 78'Divine Mukasa ↔ Lewis OrfordOyuncu değişikliği
- 72'Maximilian KilmanSarı kart
- Andri Guðjohnsen ↔ Yuki OhashiOyuncu değişikliği71'
- Gol Oladapo Afolayan 2–0Asist: Yuki Ohashi71'
- J. Fevrier ↔ Augustus KargboOyuncu değişikliği70'
- Kristi MontgomerySarı kart67'
- 65'Mohamadou Kante ↔ Taty CastellanosOyuncu değişikliği
- 59'Edvin Austbö ↔ Manor SolomonOyuncu değişikliği
- Gol Andri Guðjohnsen 1–0Asist: J. Fevrier54'
- Gady BeyukuSarı kart34'
Blackburn Rovers iç sahada (8 maç) · West Ham deplasmanda (8 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 1 maç (2022'den beri)
0 Blackburn Rovers1 berabere0 West Ham
- Blackburn iç sahada 8 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
- West Ham deplasmanda 8 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Blackburn, iç saha maçlarında 8 maçta 7 kez 2,5 üst bitti (%88).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Blackburn Rovers
West Ham
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %63 5/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %13 1/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 12.–14. · lig ortalamasında | 1,75 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasında | 1,25 (10 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,47 (37 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,99 yüksek | 2,38 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasında | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 2.–5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %88 7/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %80 12/15ligde 1.–4. · lig ortalamasından 18 puan yüksek | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 2.–5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %80 12/15ligde 1.–4. · lig ortalamasından 18 puan yüksek | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 11,8 |
| 7,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,9 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %60 9/15 | %75 6/8 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %13 2/15 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %27 4/15 | %25 2/8 |
| 9,5 Üst | %13 2/15 | %0 0/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %50 4/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Geride | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Geride | %33 5/15 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Blackburn Rovers (15 maç)
West Ham (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Blackburn Rovers (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 3 |
West Ham (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 11 | 2 |
Kartlar
Blackburn Rovers
Sarı 37 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,5)
West Ham
Sarı 33 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Blackburn Rovers: iç saha, 8 maç · West Ham: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Blackburn Rovers – West Ham ilk 11'ler
Blackburn Rovers · 4-2-3-1
- 22B. TóthK
- 27Gady BeyukuD34' sarı kart 34. dk
- 17H. CarterD
- 15S. McLoughlinD
- 3H. PickeringD
- 8Sam MorsyO
- 31Kristi MontgomeryO67' sarı kart 67. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 11J. FevrierO54' asist 54. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 10T. CantwellO
- 21O. AfolayanO71' gol 71. dk
- 9A. GuðjohnsenF54' gol 54. dk71' oyundan çıktı 71. dk
- 1A. PearsK
- 4Yuri RibeiroD
- 23Y. OhashiF71' asist 71. dk71' oyuna girdi 71. dk
- 7A. KargboF70' oyuna girdi 70. dk87' sarı kart 87. dk
- 30J. GarrettO
- 14D. De NeveO
- 24M. BaradjiO82' oyuna girdi 82. dk
- 6Tom AtchesonD
- 16S. WhartonD
Teknik direktör: Tony Mowbray
West Ham · 4-4-1-1
- 1M. HermansenK
- 34J. VeltmanD78' oyundan çıktı 78. dk
- 15K. MavropanosD
- 3M. KilmanD72' sarı kart 72. dk
- 63Ezra MayersD
- 20J. BowenO
- 14D. MukasaO78' oyundan çıktı 78. dk
- 7A. EngelsO86' sarı kart 86. dk
- 35E. AustböO59' oyundan çıktı 59. dk
- 17M. KantéO65' oyundan çıktı 65. dk
- 9J. PiroeF82' gol 82. dk
- 23A. AreolaK
- 11V. CastellanosF65' oyuna girdi 65. dk82' asist 82. dk
- 58A. GolambeckisD
- 27S. MagassaO
- 61L. OrfordO78' oyuna girdi 78. dk
- 5MoratoD
- 30O. ScarlesD
- 10M. SolomonF59' oyuna girdi 59. dk
- 28T. SoučekO78' oyuna girdi 78. dk
Teknik direktör: S. Parker
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBlackburn Rovers
13. sıra · 21 puan · 15 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGMM
- 03.11 Blackburn Rovers 1–2 Stoke City M
- 31.10 Swansea 4–0 Blackburn Rovers M
- 24.10 Blackburn Rovers 2–0 Wrexham G
- 17.10 West Brom 3–2 Blackburn Rovers M
- 13.10 Bristol City 0–1 Blackburn Rovers G
West Ham
9. sıra · 23 puan · 15 maç · averaj +14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMMB
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Championship (İngiltere) 15. hafta programında Blackburn Rovers – West Ham maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 18:00 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 14. sırada (18 puan), konuk ekip 8. sırada (23 puan).
Form (son 5 maç)
Blackburn Rovers için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 6, yenilen 9. West Ham için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 13, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
- Sıralama
- 14. (18 p) – 8. (23 p)
- Form (son 5)
- MMGMG – BMMGG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %86 – %71
- Korner ort. (maç)
- 11,4
- iddaa MS 1-0-2
- 4,69 – 3,96 – 1,46
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
İki takım 2022 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Blackburn Rovers 0, West Ham 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 9 Kasım 2022, West Ham 2-2 Blackburn Rovers.
Gol istatistikleri
Blackburn Rovers iç saha 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,29 gol yedi; West Ham dış saha 7 maçta 2,57 attı, 1,43 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %86, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Blackburn Rovers %86, West Ham %71. İlk yarıyı önde kapatma: Blackburn Rovers 3/7, West Ham 3/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Blackburn Rovers 6,0, West Ham 7,1. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,4. Maç başına kart: Blackburn Rovers 2,9, West Ham 2,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,69, 0 – 3,96, 2 – 1,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,20, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 2,06.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %79; KG var ortalaması %79; maç başına toplam korner ortalaması 11,4; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 17:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
Deplasman Alt/Üst 1.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Toplam Gol
Tek / Çift
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 11.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 5.5
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 15:30 Bristol City 0–5 Norwich City
- 15:30 Portsmouth 1–2 Stoke City
- 15:30 Wrexham 1–1 Wolverhampton
- 18:00 Birmingham 2–1 Swansea City
- 18:00 Cardiff City 5–4 Burnley
- 18:00 Charlton 2–1 Sheffield United
- 18:00 Preston 1–0 Southampton
- 18:00 Queens Park Rangers 2–1 Lincoln City
- 18:00 Watford 0–0 Middlesbrough
- 18:00 West Bromwich 3–0 Millwall
