Cardiff City 3-3 West Ham: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Cardiff City 3–3 West Ham (4 Kasım 2026). İlk yarı 3–0. Şut 7–18, isabetli şut 4–10, topa sahip olma %45–%55, korner 4–6.
Maç özeti
Cardiff City – West Ham maçı 3-3 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: Jack Moylan 11', 37' (pen.), 39' (Cardiff City); Divine Mukasa 58', Arne Engels 65', Maximilian Kilman 82' (West Ham). xG: Cardiff City 1,2 – 2,6 West Ham.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Cardiff City: B. Barry-Murphy · West Ham: S. Parker
Maç akışı
Cardiff City üstteWest Ham altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %61 · 3 şut · 0,2
- 16–30'Dengeli · 0 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %71 · 3 şut · 1,0
- 46–60'Dep %69 · 4 şut · 0,2
- 61–75'Dep %68 · 4 şut · 0,7
- 76–90+'Dep %89 · 6 şut · 1,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Cardiff City, Dep = West Ham.
Maç olayları
- Cardiff CityWest Ham
- 88'Joël Veltman ↔ Tomáš SoučekOyuncu değişikliği
- 84'Joël VeltmanSarı kart
- 82'Gol Maximilian Kilman 3–3Asist: Jarrod Bowen
- Calum Scanlon ↔ David TurnbullOyuncu değişikliği72'
- Perry Tian Hee Ng ↔ Ronan KpakioOyuncu değişikliği72'
- 69'Manor Solomon ↔ Edvin AustböOyuncu değişikliği
- 65'Gol Arne Engels 3–2Asist: Joel Piroe
- 58'Gol Divine Mukasa 3–1Asist: Jarrod Bowen
- Christopher Willock ↔ C. AshfordOyuncu değişikliği56'
- Rubin Colwill ↔ Joel ColwillOyuncu değişikliği55'
- 45'Felipe Morato ↔ Ezra MayersOyuncu değişikliği
- 45'Soungoutou Magassa ↔ Mohamadou KanteOyuncu değişikliği
- 45'Taty Castellanos ↔ Joel PiroeOyuncu değişikliği
- Gol Jack Moylan 3–0Asist: Joel Bagan39'
- Penaltı golü Jack Moylan 2–0Penaltı37'
- 25'Soungoutou MagassaSarı kart
- 23'Maximilian KilmanSarı kart
- Gol Jack Moylan 1–0Asist: Alexander Sean Pablo Robertson11'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %0 0/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Mağlubiyet | %27 4/15 | %13 1/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (27 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,32 yüksek | 2,62 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,80 (27 gol)ligde 19.–20. · lig ortalamasından 0,32 yüksek | 1,62 (13 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,47 (37 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,99 yüksek | 2,38 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasında | 1,50 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 2.–5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %88 7/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 6.–11. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %7 1/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 2.–5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %75 6/8 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %80 12/15ligde 1.–4. · lig ortalamasından 18 puan yüksek | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %25 2/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,4 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %60 9/15 | %50 4/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 11,4 |
| 7,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %100 8/8 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %63 5/8 |
| 4,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %13 2/15 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,2 | 12,5 |
| 6,5 Üst | %93 14/15 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %87 13/15 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %80 12/15 | %88 7/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %50 4/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %50 4/8 |
| Berabere | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Geride | %47 7/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Geride | %33 5/15 | %25 2/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Cardiff City (15 maç)
West Ham (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Cardiff City (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 6 | 3 |
| 46-60 | 1 | 6 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 1 | 2 |
West Ham (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 3 | 5 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 7 | 2 |
| 76-90 | 11 | 2 |
Kartlar
Cardiff City
Sarı 29 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
West Ham
Sarı 33 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Cardiff City: iç saha, 8 maç · West Ham: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Cardiff City – West Ham ilk 11'ler
Cardiff City · 4-1-4-1
- 1N. TrottK
- 38P. NgD72' oyundan çıktı 72. dk
- 2W. FishD
- 3J. BaganD39' asist 39. dk
- 23C. ScanlonD72' oyundan çıktı 72. dk
- 18A. RobertsonO11' asist 11. dk
- 11O. TannerO
- 8J. MoylanO11' gol 11. dk37' gol 37. dk39' gol 39. dk
- 10R. ColwillO55' oyundan çıktı 55. dk
- 16C. WillockO56' oyundan çıktı 56. dk
- 9Y. SalechF
- 43P. MorenoO
- 50Charlie HoltO
- 27J. ColwillO55' oyuna girdi 55. dk
- 45Cian AshfordF56' oyuna girdi 56. dk
- 44R. KpakioD72' oyuna girdi 72. dk
- 52T. PerrettO
- 33R. TankiewiczO
- 14D. TurnbullO72' oyuna girdi 72. dk
- 30H. TyrerK
Teknik direktör: B. Barry-Murphy
West Ham · 4-4-1-1
- 1M. HermansenK
- 34J. VeltmanD84' sarı kart 84. dk88' oyundan çıktı 88. dk
- 15K. MavropanosD
- 3M. KilmanD23' sarı kart 23. dk82' gol 82. dk
- 5MoratoD45' oyundan çıktı 45. dk
- 20J. BowenO58' asist 58. dk82' asist 82. dk
- 27S. MagassaO25' sarı kart 25. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 7A. EngelsO65' gol 65. dk
- 10M. SolomonO69' oyundan çıktı 69. dk
- 14D. MukasaO58' gol 58. dk
- 11V. CastellanosF45' oyundan çıktı 45. dk
- 23A. AreolaK
- 35E. AustböF69' oyuna girdi 69. dk
- 58A. GolambeckisD
- 17M. KantéO45' oyuna girdi 45. dk
- 63Ezra MayersD45' oyuna girdi 45. dk
- 61L. OrfordO
- 9J. PiroeF45' oyuna girdi 45. dk65' asist 65. dk
- 30O. ScarlesD
- 28T. SoučekO88' oyuna girdi 88. dk
Teknik direktör: S. Parker
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Cardiff City son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. West Ham son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 11 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Cardiff City 1, West Ham 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 9 Mart 2019, Cardiff City 2-0 West Ham.
- Sıralama
- 18. (14 p) – 8. (22 p)
- Form (son 5)
- MGBGM – MMGGB
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %67
- Korner ort. (maç)
- 11,1
- iddaa MS 1-0-2
- 3,20 – 3,80 – 1,74
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Cardiff City iç saha 6 maçta maç başına 2,17 gol attı, 1,00 gol yedi; West Ham dış saha 6 maçta 2,50 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Cardiff City %83, West Ham %67. İlk yarıyı önde kapatma: Cardiff City 3/6, West Ham 3/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Cardiff City 7,3, West Ham 7,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,1. Maç başına kart: Cardiff City 1,8, West Ham 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,20, 0 – 3,80, 2 – 1,74. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,00, Üst 1,23. Karşılıklı Gol: Var 1,24, Yok 2,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 11,1; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 4 Kasım 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
