Swansea City 4-0 Blackburn Rovers: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Swansea City 4–0 Blackburn Rovers (31 Ekim 2026). İlk yarı 3–0. Şut 20–7, isabetli şut 9–2, topa sahip olma %68–%32, korner 1–2.
Maç özeti
Swansea City – Blackburn Rovers maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: Stephen Eustáquio 11', Joseph Amankwaah Opoku 32', Filip Lissah 36', Ross Stewart 59' (Swansea City). xG: Swansea City 2,4 – 0,3 Blackburn Rovers.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Swansea City: Vítor Matos · Blackburn Rovers: Tony Mowbray
Maç akışı
Swansea City üstte · Blackburn Rovers altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 11' gol: Stephen Eustáquio (Swansea City)
- 22' sarı kart: Moussa·Baradji (Blackburn Rovers)
- 24' oyuncu değişikliği: Harry Pickering ↔ Gady Beyuku (Blackburn Rovers)
- 32' gol: Joseph Amankwaah Opoku (Swansea City)
- 36' gol: Filip Lissah (Swansea City)
- 45' oyuncu değişikliği: J. Fevrier ↔ Augustus Kargbo (Blackburn Rovers)
- 45' oyuncu değişikliği: Tom Atcheson ↔ Hayden Carter (Blackburn Rovers)
- 59' gol: Ross Stewart (Swansea City)
- 62' oyuncu değişikliği: Ross Stewart ↔ Zan Vipotnik (Swansea City)
- 62' oyuncu değişikliği: melker widell ↔ Goncalo Franco (Swansea City)
- 72' oyuncu değişikliği: Josh Tymon ↔ Tiago parente (Swansea City)
- 73' oyuncu değişikliği: Stephen Eustáquio ↔ Adam Idah (Swansea City)
- 78' oyuncu değişikliği: Filip Lissah ↔ Josh Key (Swansea City)
- 78' oyuncu değişikliği: Andri Guðjohnsen ↔ Yuki Ohashi (Blackburn Rovers)
- 79' oyuncu değişikliği: Moussa·Baradji ↔ Yuri Ribeiro (Blackburn Rovers)
Maç olayları
- Swansea CityBlackburn Rovers
- 79'Moussa·Baradji ↔ Yuri RibeiroOyuncu değişikliği
- Filip Lissah ↔ Josh KeyOyuncu değişikliği78'
- 78'Andri Guðjohnsen ↔ Yuki OhashiOyuncu değişikliği
- Stephen Eustáquio ↔ Adam IdahOyuncu değişikliği73'
- Josh Tymon ↔ Tiago parenteOyuncu değişikliği72'
- Ross Stewart ↔ Zan VipotnikOyuncu değişikliği62'
- melker widell ↔ Goncalo FrancoOyuncu değişikliği62'
- Gol Ross Stewart 4–0Asist: Eom Ji-Sung59'
- 45'J. Fevrier ↔ Augustus KargboOyuncu değişikliği
- 45'Tom Atcheson ↔ Hayden CarterOyuncu değişikliği
- Gol Filip Lissah 3–0Asist: Stephen Welsh36'
- Gol Joseph Amankwaah Opoku 2–032'
- 24'Harry Pickering ↔ Gady BeyukuOyuncu değişikliği
- 22'Moussa·BaradjiSarı kart
- Gol Stephen Eustáquio 1–0Asist: Joseph Amankwaah Opoku11'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 6/15 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 12.–14. · lig ortalamasında | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (18 gol)ligde 4.–8. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 0,43 (3 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,47 (22 gol)ligde 12.–14. · lig ortalamasında | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasında | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15ligde 22.–24. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 6.–11. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 2.–5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %80 12/15ligde 1.–4. · lig ortalamasından 18 puan yüksek | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %33 5/15 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 6,9 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %0 0/7 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 11,7 |
| 7,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %87 13/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %27 4/15 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %0 0/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %60 9/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 7,9 |
| 6,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %13 2/15 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Berabere | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Geride | %47 7/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %43 3/7 |
| Geride | %33 5/15 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Swansea City (15 maç)
Blackburn Rovers (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Swansea City (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 5 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 4 | 5 |
| 46-60 | 6 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Blackburn Rovers (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 4 | 4 |
| 46-60 | 7 | 4 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Swansea City
Sarı 24 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,6)
Blackburn Rovers
Sarı 37 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Swansea City: iç saha, 7 maç · Blackburn Rovers: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Swansea City – Blackburn Rovers ilk 11'ler
Swansea City · 4-2-3-1
- 22L. VigourouxK
- 26F. LissahD36' gol 36. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 5B. CabangoD
- 23S. WelshD36' asist 36. dk
- 14J. TymonD72' oyundan çıktı 72. dk
- 4J. FultonO
- 46S. EustáquioO11' gol 11. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 30Joseph OkopuO11' asist 11. dk32' gol 32. dk
- 7M. WidellO62' oyundan çıktı 62. dk
- 10Eom Ji-SungO59' asist 59. dk
- 31R. StewartF59' gol 59. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 1A. FisherK
- 17Gonçalo FrancoO62' oyuna girdi 62. dk
- 33A. IdahF73' oyuna girdi 73. dk
- 8E. JustF
- 2J. KeyD78' oyuna girdi 78. dk
- 12J. MongaF
- 18Tiago ParenteD72' oyuna girdi 72. dk
- 3J. SeeltD
- 9Z. VipotnikF62' oyuna girdi 62. dk
Teknik direktör: Vítor Matos
Blackburn Rovers · 4-2-3-1
- 22B. TóthK
- 2R. AlebiosuD
- 6Tom AtchesonD45' oyundan çıktı 45. dk
- 15S. McLoughlinD
- 3H. PickeringD24' oyundan çıktı 24. dk
- 24M. BaradjiO22' sarı kart 22. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 31Kristi MontgomeryO
- 11J. FevrierO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10T. CantwellO
- 21O. AfolayanO
- 9A. GuðjohnsenF78' oyundan çıktı 78. dk
- 1A. PearsK
- 4Yuri RibeiroD79' oyuna girdi 79. dk
- 7A. KargboF45' oyuna girdi 45. dk
- 30J. GarrettO
- 23Y. OhashiF78' oyuna girdi 78. dk
- 14D. De NeveO
- 17H. CarterD45' oyuna girdi 45. dk
- 27Gady BeyukuD24' oyuna girdi 24. dk
- 48I. DunnO
Teknik direktör: Tony Mowbray
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Swansea City 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-8). Blackburn Rovers için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 6.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 16 kez karşılaştı: Swansea City 8, Blackburn Rovers 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Ocak 2026, Swansea City 3-1 Blackburn Rovers.
- Sıralama
- 2. (23 p) – 11. (18 p)
- Form (son 5)
- MMGGG – GMGGB
- H2H (G-B-M)
- 8-4-4 (16 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,60 – 3,53 – 4,29
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Swansea City iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 0,50 gol yedi; Blackburn Rovers dış saha 6 maçta 1,33 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Swansea City %33, Blackburn Rovers %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Swansea City %33, Blackburn Rovers %67. İlk yarıyı önde kapatma: Swansea City 2/6, Blackburn Rovers 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Swansea City 4,7, Blackburn Rovers 6,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Swansea City 1,3, Blackburn Rovers 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,60, 0 – 3,53, 2 – 4,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,81, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,68, Yok 1,83.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 15:30 Lincoln City 1–3 Birmingham
- 15:30 Norwich City 3–2 Watford
- 15:30 Stoke City 2–0 Preston
- 18:00 Bolton 2–3 Bristol City
- 18:00 Burnley 0–0 Portsmouth
- 18:00 Middlesbrough 3–0 Charlton
- 18:00 Millwall 4–1 Derby County
- 18:00 Southampton 4–1 Queens Park Rangers
- 18:00 West Ham 1–3 West Bromwich
- 18:00 Wolverhampton 3–0 Cardiff City
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
