Ban Gargzdai – Zalgiris Vilnius
Ban Gargzdai – Zalgiris Vilnius: 8 Kasım 15:15, Litvanya · A Lyga, 36. hafta. Bu sezon Ban Gargzdai evinde 16 maçta 6 galibiyet, 5 beraberlik, 5 mağlubiyet; Zalgiris Vilnius deplasmanda 16 maçta 5 galibiyet, 6 beraberlik, 5 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %28; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Gargzdai stadium, Gargzdai
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Ban Gargzdai | Zalgiris Vilnius |
|---|---|---|
| Lig sırası | 5. · 42 puan | 3. · 51 puan |
| Form (son 5) | MGMBM | GMGGB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,38 – 1,12 | 0,88 – 0,88 |
| 2,5 Üst biten | %56 | %38 |
| Karşılıklı gol | %38 | %19 |
| Gol yemediği | %38 | %56 |
| Aralarında (G-B-M) | 3-5-22 (30 maç, Ban Gargzdai bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Ban Gargzdai iç sahada (16 maç), Zalgiris Vilnius deplasmanda (16 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Ban Gargzdai iç sahada (16 maç) · Zalgiris Vilnius deplasmanda (16 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Banga iç sahada 16 maçta 6 galibiyet, 5 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- FK Zalgiris Vilnius deplasmanda 16 maçta 5 galibiyet, 6 beraberlik, 5 mağlubiyet aldı.
- FK Zalgiris Vilnius, deplasman maçlarında 16 maçta yalnız 3 kez iki takım da gol attı (%19).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiBan Gargzdai
5. sıra · 42 puan · 31 maç · averaj +2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMBM
- 01.11 Suduva Marijampole 2–1 Ban Gargzdai M
- 25.10 Ban Gargzdai 0–0 Šiauliai B
- 17.10 Panevėžys 2–1 Ban Gargzdai M
- 19.09 Ban Gargzdai 2–0 Džiugas Telšiai G
- 14.09 Ban Gargzdai 1–3 TransINVEST Vilnius M
Zalgiris Vilnius
3. sıra · 51 puan · 31 maç · averaj +14
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGGB
- 26.10 Kauno Žalgiris 0–0 Zalgiris Vilnius B
- 18.10 Zalgiris Vilnius 4–1 Hegelmann Litauen G
- 10.10 Zalgiris Vilnius 4–0 Suduva Marijampole G
- 03.10 Zalgiris Vilnius 0–2 Panevėžys Hazırlık M
- 19.09 TransINVEST Vilnius 3–0 Zalgiris Vilnius M
- 16.09 Zalgiris Vilnius 3–2 Kauno Žalgiris G
Puan durumu 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Ban Gargzdai için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 7. Zalgiris Vilnius için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 30 kez karşılaştı: Ban Gargzdai 3, Zalgiris Vilnius 22 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Ağustos 2026, Zalgiris Vilnius 2-3 Ban Gargzdai.
Gol istatistikleri
Ban Gargzdai iç saha 16 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,12 gol yedi; Zalgiris Vilnius dış saha 16 maçta 0,88 attı, 0,88 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ban Gargzdai %56, Zalgiris Vilnius %38. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ban Gargzdai %38, Zalgiris Vilnius %19. İlk yarıyı önde kapatma: Ban Gargzdai 4/16, Zalgiris Vilnius 3/16.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,43, 0 – 3,54, 2 – 1,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,76, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,73.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %28; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.
- Sıralama
- 5. (42 p) – 3. (51 p)
- Form (son 5)
- MBMGM – BGGMG
- H2H (G-B-M)
- 3-5-22 (30 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %56 – %38
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %38 – %19
- iddaa MS 1-0-2
- 4,43 – 3,54 – 1,46
Veri: 7 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %39 13/33 | %38 6/16 |
| Beraberlik | %27 9/33 | %31 5/16 |
| Mağlubiyet | %33 11/33 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %48 16/33 | %31 5/16 |
| Beraberlik | %21 7/33 | %38 6/16 |
| Mağlubiyet | %30 10/33 | %31 5/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (43 gol) | 1,38 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (32 gol) | 1,12 (18 gol) |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,58 (52 gol) | 0,88 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,12 (37 gol) | 0,88 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %39 13/33 | %38 6/16 |
| 1,5 Üst | %64 21/33 | %75 12/16 |
| 2,5 Üst | %45 15/33 | %56 9/16 |
| 3,5 Üst | %24 8/33 | %25 4/16 |
| Gol yememe | %36 12/33 | %38 6/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 14/33 | %19 3/16 |
| 1,5 Üst | %73 24/33 | %56 9/16 |
| 2,5 Üst | %58 19/33 | %38 6/16 |
| 3,5 Üst | %33 11/33 | %6 1/16 |
| Gol yememe | %42 14/33 | %56 9/16 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (33) | İç saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 9/33 | %25 4/16 |
| Berabere | %48 16/33 | %44 7/16 |
| Geride | %24 8/33 | %31 5/16 |
| Toplam (33) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 9/33 | %19 3/16 |
| Berabere | %52 17/33 | %56 9/16 |
| Geride | %21 7/33 | %25 4/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ban Gargzdai (33 maç)
Zalgiris Vilnius (33 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ban Gargzdai (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 5 | 3 |
| 31-45 | 6 | 8 |
| 46-60 | 8 | 4 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 10 | 8 |
Zalgiris Vilnius (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 3 |
| 16-30 | 7 | 3 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 5 | 8 |
| 61-75 | 4 | 5 |
| 76-90 | 9 | 4 |
Kartlar
Ban Gargzdai
Sarı 54 · Kırmızı 2 (33 maç · maç başı sarı 1,6)
Zalgiris Vilnius
Sarı 70 · Kırmızı 1 (33 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Litvanya · A Lyga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kauno Žalgiris | 31 | +40 | 58 |
| 2 | Suduva Marijampole | 31 | +10 | 53 |
| 3 | FK Zalgiris Vilnius | 31 | +14 | 51 |
| 4 | TransINVEST Vilnius | 31 | +9 | 49 |
| 5 | Banga | 31 | +2 | 42 |
| 6 | Džiugas Telšiai | 31 | -4 | 42 |
| 7 | Panevėžys | 31 | -13 | 38 |
| 8 | Hegelmann Litauen | 32 | -25 | 26 |
| 9 | Šiauliai | 31 | -33 | 21 |
| 10 | FK Trakai | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FK Zalgiris Vilnius | 16 | +14 | 31 |
| 2 | Suduva Marijampole | 15 | +12 | 30 |
| 3 | Kauno Žalgiris | 16 | +25 | 29 |
| 4 | Džiugas Telšiai | 16 | +4 | 25 |
| 5 | TransINVEST Vilnius | 15 | +5 | 24 |
| 6 | Panevėžys | 15 | +3 | 23 |
| 7 | Banga | 15 | -1 | 20 |
| 8 | Hegelmann Litauen | 16 | -6 | 15 |
| 9 | Šiauliai | 16 | -19 | 14 |
| 10 | FK Trakai | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kauno Žalgiris | 15 | +15 | 29 |
| 2 | TransINVEST Vilnius | 16 | +4 | 25 |
| 3 | Suduva Marijampole | 16 | -2 | 23 |
| 4 | Banga | 16 | +3 | 22 |
| 5 | FK Zalgiris Vilnius | 15 | 0 | 20 |
| 6 | Džiugas Telšiai | 15 | -8 | 17 |
| 7 | Panevėžys | 16 | -16 | 15 |
| 8 | Hegelmann Litauen | 16 | -19 | 11 |
| 9 | Šiauliai | 15 | -14 | 7 |
| 10 | FK Trakai | 0 | 0 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.
Puan durumu 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (12)
Çifte Şans
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
Handikaplı Maç Sonucu 1
1. Yarı Sonucu
Deplasman Alt/Üst 1.5
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
