← Maçlar
Litvanya · A Lyga · 34. hafta26 Ekim 2026 · 19:45 TSİ

Zalgiris Kaunas 0-0 Zalgiris Vilnius: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Zalgiris Kaunas
0–0İY 0–0
Zalgiris Vilnius
Maç sonu

Zalgiris Kaunas 0–0 Zalgiris Vilnius (26 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Zalgiris Kaunas – Zalgiris Vilnius maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Zalgiris Kaunas üstte · Zalgiris Vilnius altta

01530İY607590 56' sarı kart: M. Vareika (Zalgiris Vilnius)60' oyuncu değişikliği: L. Krekovic ↔ Leo Ribeiro (Zalgiris Kaunas)↔66' oyuncu değişikliği: M. Vareika ↔ N. Mihajlovic (Zalgiris Vilnius)↔66' oyuncu değişikliği: K. Upstas ↔ M. Setkus (Zalgiris Vilnius)↔68' sarı kart: N. Iyobosa Edokpolor (Zalgiris Kaunas)70' oyuncu değişikliği: A. Benchaib ↔ G. Sirgedas (Zalgiris Kaunas)↔70' oyuncu değişikliği: G. Debeljuh ↔ Renan Oliveira (Zalgiris Kaunas)↔73' oyuncu değişikliği: O. Verbickas ↔ N. Petkovic (Zalgiris Vilnius)↔75' sarı kart: S. Bilenkyi (Zalgiris Vilnius)88' oyuncu değişikliği: A. Kalik ↔ M. Burba (Zalgiris Kaunas)↔90+1' sarı kart: A. Hernandez (Zalgiris Kaunas)90+7' sarı kart: M. Burba (Zalgiris Kaunas)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 56' sarı kart: M. Vareika (Zalgiris Vilnius)
  • 60' oyuncu değişikliği: L. Krekovic ↔ Leo Ribeiro (Zalgiris Kaunas)
  • 66' oyuncu değişikliği: M. Vareika ↔ N. Mihajlovic (Zalgiris Vilnius)
  • 66' oyuncu değişikliği: K. Upstas ↔ M. Setkus (Zalgiris Vilnius)
  • 68' sarı kart: N. Iyobosa Edokpolor (Zalgiris Kaunas)
  • 70' oyuncu değişikliği: A. Benchaib ↔ G. Sirgedas (Zalgiris Kaunas)
  • 70' oyuncu değişikliği: G. Debeljuh ↔ Renan Oliveira (Zalgiris Kaunas)
  • 73' oyuncu değişikliği: O. Verbickas ↔ N. Petkovic (Zalgiris Vilnius)
  • 75' sarı kart: S. Bilenkyi (Zalgiris Vilnius)
  • 88' oyuncu değişikliği: A. Kalik ↔ M. Burba (Zalgiris Kaunas)
  • 90+1' sarı kart: A. Hernandez (Zalgiris Kaunas)
  • 90+7' sarı kart: M. Burba (Zalgiris Kaunas)

Maç olayları

  1. Zalgiris KaunasZalgiris Vilnius
  2. M. BurbaSarı kart90+7'
  3. A. HernandezSarı kart90+1'
  4. A. Kalik ↔ M. BurbaOyuncu değişikliği88'
  5. 75'S. BilenkyiSarı kart
  6. 73'O. Verbickas ↔ N. PetkovicOyuncu değişikliği
  7. A. Benchaib ↔ G. SirgedasOyuncu değişikliği70'
  8. G. Debeljuh ↔ Renan OliveiraOyuncu değişikliği70'
  9. N. Iyobosa EdokpolorSarı kart68'
  10. 66'M. Vareika ↔ N. MihajlovicOyuncu değişikliği
  11. 66'K. Upstas ↔ M. SetkusOyuncu değişikliği
  12. L. Krekovic ↔ Leo RibeiroOyuncu değişikliği60'
  13. 56'M. VareikaSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Zalgiris Kaunas
Toplam (33)İç saha (17)
Galibiyet%55 18/33%53 9/17
Beraberlik%30 10/33%29 5/17
Mağlubiyet%15 5/33%18 3/17
Zalgiris Vilnius
Toplam (33)Dış saha (16)
Galibiyet%48 16/33%31 5/16
Beraberlik%21 7/33%38 6/16
Mağlubiyet%30 10/33%31 5/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Zalgiris Kaunas
Toplam (33)İç saha (17)
Attığı gol / maç2,03 (67 gol)2,24 (38 gol)
Yediği gol / maç0,67 (22 gol)0,53 (9 gol)
Zalgiris Vilnius
Toplam (33)Dış saha (16)
Attığı gol / maç1,58 (52 gol)0,88 (14 gol)
Yediği gol / maç1,12 (37 gol)0,88 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Zalgiris Kaunas
Toplam (33)İç saha (17)
KG Var%42 14/33%29 5/17
1,5 Üst%73 24/33%71 12/17
2,5 Üst%55 18/33%53 9/17
3,5 Üst%33 11/33%41 7/17
Gol yememe%52 17/33%59 10/17
Zalgiris Vilnius
Toplam (33)Dış saha (16)
KG Var%42 14/33%19 3/16
1,5 Üst%73 24/33%56 9/16
2,5 Üst%58 19/33%38 6/16
3,5 Üst%33 11/33%6 1/16
Gol yememe%42 14/33%56 9/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Zalgiris Kaunas
Toplam (33)İç saha (17)
Önde%45 15/33%65 11/17
Berabere%42 14/33%29 5/17
Geride%12 4/33%6 1/17
Zalgiris Vilnius
Toplam (33)Dış saha (16)
Önde%27 9/33%19 3/16
Berabere%52 17/33%56 9/16
Geride%21 7/33%25 4/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Zalgiris Kaunas (33 maç)

1/1121/X31/20X/14X/X6X/242/122/X12/21

Zalgiris Vilnius (33 maç)

1/181/X01/21X/18X/X6X/232/102/X12/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Zalgiris Kaunas (32 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 12 5
16-30 5 1
31-45 14 4
46-60 6 7
61-75 6 0
76-90 19 5

Zalgiris Vilnius (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 7 3
31-45 8 8
46-60 5 8
61-75 4 5
76-90 9 4

Kartlar

Zalgiris Kaunas

Sarı 70 · Kırmızı 4 (33 maç · maç başı sarı 2,1)

Zalgiris Vilnius

Sarı 70 · Kırmızı 1 (33 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Zalgiris Kaunas 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-8). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Zalgiris Vilnius için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 11, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 47 kez karşılaştı: Zalgiris Kaunas 11, Zalgiris Vilnius 28 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Eylül 2026, Zalgiris Vilnius 3-2 Zalgiris Kaunas.

Sıralama
1. (54 p) – 2. (50 p)
Form (son 5)
MGMGG – GGMGB
H2H (G-B-M)
11-8-28 (47 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%56 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%31 – %20
iddaa MS 1-0-2
1,77 – 3,25 – 3,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Zalgiris Kaunas iç saha 16 maçta maç başına 2,38 gol attı, 0,56 gol yedi; Zalgiris Vilnius dış saha 15 maçta 0,93 attı, 0,93 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Zalgiris Kaunas %56, Zalgiris Vilnius %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Zalgiris Kaunas %31, Zalgiris Vilnius %20. İlk yarıyı önde kapatma: Zalgiris Kaunas 11/16, Zalgiris Vilnius 3/15.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,77, 0 – 3,25, 2 – 3,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,84, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,95.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %48; KG var ortalaması %26; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Litvanya · A Lyga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Kauno Žalgiris 3116105 6121 +4058 MGGBG
2Suduva Marijampole 3114116 4131 +1053 BBMMG
3FK Zalgiris Vilnius 3115610 4935 +1451 GMGGB
4TransINVEST Vilnius 3114710 4839 +949 GGBGM
5Banga 3111911 3432 +242 MGMBM
6Džiugas Telšiai 3111911 4246 -442 MMBGM
7Panevėžys 3111515 3346 -1338 GMGMG
8Hegelmann Litauen 3241414 3358 -2526 BBMMM
9Šiauliai 314918 2659 -3321 MBMBG
10FK Trakai 0000 00 00 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1FK Zalgiris Vilnius 161015 3521 +1431
2Suduva Marijampole 15861 208 +1230
3Kauno Žalgiris 16853 349 +2529
4Džiugas Telšiai 16745 2521 +425
5TransINVEST Vilnius 15735 2015 +524
6Panevėžys 15654 1714 +323
7Banga 15555 1718 -120
8Hegelmann Litauen 16295 2026 -615
9Šiauliai 164210 1433 -1914
10FK Trakai 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1Kauno Žalgiris 15852 2712 +1529
2TransINVEST Vilnius 16745 2824 +425
3Suduva Marijampole 16655 2123 -223
4Banga 16646 1714 +322
5FK Zalgiris Vilnius 15555 1414 020
6Džiugas Telšiai 15456 1725 -817
7Panevėžys 165011 1632 -1615
8Hegelmann Litauen 16259 1332 -1911
9Šiauliai 15078 1226 -147
10FK Trakai 0000 00 00

Güncel değil Puan durumu 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,77X3,2523,19

Çifte şans

1X1,16121,16X21,57

Karşılıklı gol

Var1,49Yok1,95

2,5 Alt / Üst

Alt1,84Üst1,55

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.