← Maçlar
Litvanya · A Lyga · 34. hafta25 Ekim 2026 · 15:15 TSİ

Ban Gargzdai 0-0 Siauliai: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ban Gargzdai
0–0İY 0–0
Siauliai
Maç sonu

Ban Gargzdai 0–0 Siauliai (25 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Ban Gargzdai – Siauliai maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Ban Gargzdai üstte · Siauliai altta

01530İY607590 18' sarı kart: L. Vukovic (Siauliai)44' sarı kart: U. Cande (Ban Gargzdai)45' sarı kart: K. Gustas (Siauliai)62' oyuncu değişikliği: K. Gustas ↔ A. Baftalovskyi (Siauliai)↔62' oyuncu değişikliği: A. Novikovas ↔ D. Romanovskij (Siauliai)↔75' oyuncu değişikliği: M. Sato ↔ I. Venckus (Ban Gargzdai)↔85' oyuncu değişikliği: D. Naah ↔ A. Valuckas (Siauliai)↔85' oyuncu değişikliği: D. Ikaunieks ↔ D. Dovydaitis (Siauliai)↔89' oyuncu değişikliği: Cadu ↔ A. Levsinas (Ban Gargzdai)↔89' oyuncu değişikliği: A. Olugbogi ↔ D. Lukas (Ban Gargzdai)↔89' oyuncu değişikliği: D. Malzinskas ↔ V. Antuzis (Ban Gargzdai)↔90' sarı kart: R. Henning (Ban Gargzdai)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 18' sarı kart: L. Vukovic (Siauliai)
  • 44' sarı kart: U. Cande (Ban Gargzdai)
  • 45' sarı kart: K. Gustas (Siauliai)
  • 62' oyuncu değişikliği: K. Gustas ↔ A. Baftalovskyi (Siauliai)
  • 62' oyuncu değişikliği: A. Novikovas ↔ D. Romanovskij (Siauliai)
  • 75' oyuncu değişikliği: M. Sato ↔ I. Venckus (Ban Gargzdai)
  • 85' oyuncu değişikliği: D. Naah ↔ A. Valuckas (Siauliai)
  • 85' oyuncu değişikliği: D. Ikaunieks ↔ D. Dovydaitis (Siauliai)
  • 89' oyuncu değişikliği: Cadu ↔ A. Levsinas (Ban Gargzdai)
  • 89' oyuncu değişikliği: A. Olugbogi ↔ D. Lukas (Ban Gargzdai)
  • 89' oyuncu değişikliği: D. Malzinskas ↔ V. Antuzis (Ban Gargzdai)
  • 90' sarı kart: R. Henning (Ban Gargzdai)

Maç olayları

  1. Ban GargzdaiSiauliai
  2. R. HenningSarı kart90'
  3. Cadu ↔ A. LevsinasOyuncu değişikliği89'
  4. A. Olugbogi ↔ D. LukasOyuncu değişikliği89'
  5. D. Malzinskas ↔ V. AntuzisOyuncu değişikliği89'
  6. 85'D. Naah ↔ A. ValuckasOyuncu değişikliği
  7. 85'D. Ikaunieks ↔ D. DovydaitisOyuncu değişikliği
  8. M. Sato ↔ I. VenckusOyuncu değişikliği75'
  9. 62'K. Gustas ↔ A. BaftalovskyiOyuncu değişikliği
  10. 62'A. Novikovas ↔ D. RomanovskijOyuncu değişikliği
  11. 49'D. NaahVAR: inceleme
  12. 45'K. GustasSarı kart
  13. U. CandeSarı kart44'
  14. 18'L. VukovicSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ban Gargzdai
Toplam (33)İç saha (16)
Galibiyet%39 13/33%38 6/16
Beraberlik%27 9/33%31 5/16
Mağlubiyet%33 11/33%31 5/16
Siauliai
Toplam (33)Dış saha (16)
Galibiyet%15 5/33%0 0/16
Beraberlik%30 10/33%50 8/16
Mağlubiyet%55 18/33%50 8/16

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ban Gargzdai
Toplam (33)İç saha (16)
Attığı gol / maç1,30 (43 gol)1,38 (22 gol)
Yediği gol / maç0,97 (32 gol)1,12 (18 gol)
Siauliai
Toplam (33)Dış saha (16)
Attığı gol / maç0,88 (29 gol)0,81 (13 gol)
Yediği gol / maç1,82 (60 gol)1,69 (27 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ban Gargzdai
Toplam (33)İç saha (16)
KG Var%39 13/33%38 6/16
1,5 Üst%64 21/33%75 12/16
2,5 Üst%45 15/33%56 9/16
3,5 Üst%24 8/33%25 4/16
Gol yememe%36 12/33%38 6/16
Siauliai
Toplam (33)Dış saha (16)
KG Var%48 16/33%56 9/16
1,5 Üst%76 25/33%69 11/16
2,5 Üst%52 17/33%44 7/16
3,5 Üst%33 11/33%31 5/16
Gol yememe%21 7/33%19 3/16

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ban Gargzdai
Toplam (33)İç saha (16)
Önde%27 9/33%25 4/16
Berabere%48 16/33%44 7/16
Geride%24 8/33%31 5/16
Siauliai
Toplam (33)Dış saha (16)
Önde%9 3/33%6 1/16
Berabere%39 13/33%50 8/16
Geride%52 17/33%44 7/16

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ban Gargzdai (33 maç)

1/151/X31/21X/18X/X4X/242/102/X22/26

Siauliai (33 maç)

1/121/X11/20X/10X/X7X/262/132/X22/212

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ban Gargzdai (31 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 5 3
31-45 6 8
46-60 8 4
61-75 4 3
76-90 10 8

Siauliai (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 8
16-30 1 8
31-45 4 13
46-60 6 7
61-75 6 7
76-90 6 8

Kartlar

Ban Gargzdai

Sarı 54 · Kırmızı 2 (33 maç · maç başı sarı 1,6)

Siauliai

Sarı 72 · Kırmızı 4 (33 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Ban Gargzdai son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 8 gol yedi. Siauliai için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 1, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 24 maçta galibiyetler Ban Gargzdai 8 – Siauliai 7; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Ağustos 2026, Siauliai 1-3 Ban Gargzdai.

Sıralama
5. (41 p) – 9. (17 p)
Form (son 5)
MGMMB – MBMMM
H2H (G-B-M)
8-9-7 (24 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %47
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %60
iddaa MS 1-0-2
1,33 – 4,03 – 5,44
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ban Gargzdai iç saha 15 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,20 gol yedi; Siauliai dış saha 15 maçta 0,87 attı, 1,80 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ban Gargzdai %60, Siauliai %47. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ban Gargzdai %40, Siauliai %60. İlk yarıyı önde kapatma: Ban Gargzdai 4/15, Siauliai 1/15.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,33, 0 – 4,03, 2 – 5,44. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,99, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,77.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Litvanya · A Lyga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Kauno Žalgiris 3116105 6121 +4058 MGGBG
2Suduva Marijampole 3114116 4131 +1053 BBMMG
3FK Zalgiris Vilnius 3115610 4935 +1451 GMGGB
4TransINVEST Vilnius 3114710 4839 +949 GGBGM
5Banga 3111911 3432 +242 MGMBM
6Džiugas Telšiai 3111911 4246 -442 MMBGM
7Panevėžys 3111515 3346 -1338 GMGMG
8Hegelmann Litauen 3241414 3358 -2526 BBMMM
9Šiauliai 314918 2659 -3321 MBMBG
10FK Trakai 0000 00 00 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1FK Zalgiris Vilnius 161015 3521 +1431
2Suduva Marijampole 15861 208 +1230
3Kauno Žalgiris 16853 349 +2529
4Džiugas Telšiai 16745 2521 +425
5TransINVEST Vilnius 15735 2015 +524
6Panevėžys 15654 1714 +323
7Banga 15555 1718 -120
8Hegelmann Litauen 16295 2026 -615
9Šiauliai 164210 1433 -1914
10FK Trakai 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1Kauno Žalgiris 15852 2712 +1529
2TransINVEST Vilnius 16745 2824 +425
3Suduva Marijampole 16655 2123 -223
4Banga 16646 1714 +322
5FK Zalgiris Vilnius 15555 1414 020
6Džiugas Telšiai 15456 1725 -817
7Panevėžys 165011 1632 -1615
8Hegelmann Litauen 16259 1332 -1911
9Šiauliai 15078 1226 -147
10FK Trakai 0000 00 00

Güncel değil Puan durumu 01.11.2026 18:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 18:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,33X4,0325,44

Çifte şans

121,07X22,16

Karşılıklı gol

Var1,61Yok1,77

2,5 Alt / Üst

Alt1,99Üst1,46

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün A Lyga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.