← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Northern · 14. hafta13 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Bamber Bridge 0-1 Warrington T: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Bamber Bridge
0–1İY 0–1
Warrington T
Maç sonu

Bamber Bridge 0–1 Warrington T (13 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Bamber Bridge – Warrington T maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: C. Edwards 8' (Warrington T).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Bamber Bridge üstte · Warrington T altta

01530İY607590 8' gol: C. Edwards (Warrington T)90+2' kırmızı kart: A. Cookson (Bamber Bridge)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' gol: C. Edwards (Warrington T)
  • 90+2' kırmızı kart: A. Cookson (Bamber Bridge)

Maç olayları

  1. Bamber BridgeWarrington T
  2. A. CooksonKırmızı kart90+2'
  3. 8'Gol C. Edwards 0–1

Maç istatistikleri

Bamber BridgeWarrington T
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Bamber Bridge
Toplam (17)İç saha (9)
Galibiyet%12 2/17%22 2/9
Beraberlik%29 5/17%22 2/9
Mağlubiyet%59 10/17%56 5/9
Warrington T
Toplam (17)Dış saha (10)
Galibiyet%47 8/17%70 7/10
Beraberlik%29 5/17%10 1/10
Mağlubiyet%24 4/17%20 2/10

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Bamber Bridge
Toplam (17)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,06 (18 gol)1,22 (11 gol)
Yediği gol / maç2,24 (38 gol)2,11 (19 gol)
Warrington T
Toplam (17)Dış saha (10)
Attığı gol / maç1,82 (31 gol)2,00 (20 gol)
Yediği gol / maç1,41 (24 gol)1,10 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Bamber Bridge
Toplam (17)İç saha (9)
KG Var%59 10/17%56 5/9
1,5 Üst%71 12/17%56 5/9
2,5 Üst%47 8/17%44 4/9
3,5 Üst%41 7/17%33 3/9
Gol yememe%18 3/17%22 2/9
Warrington T
Toplam (17)Dış saha (10)
KG Var%65 11/17%60 6/10
1,5 Üst%88 15/17%80 8/10
2,5 Üst%76 13/17%70 7/10
3,5 Üst%41 7/17%30 3/10
Gol yememe%29 5/17%40 4/10

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Bamber Bridge
Toplam (17)İç saha (9)
Önde%6 1/17%0 0/9
Berabere%47 8/17%44 4/9
Geride%47 8/17%56 5/9
Warrington T
Toplam (17)Dış saha (10)
Önde%35 6/17%40 4/10
Berabere%35 6/17%40 4/10
Geride%29 5/17%20 2/10

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Bamber Bridge (17 maç)

1/101/X01/21X/12X/X4X/222/102/X12/27

Warrington T (17 maç)

1/151/X11/20X/13X/X3X/202/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Bamber Bridge (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 5
16-30 2 3
31-45 2 8
46-60 3 5
61-75 2 11
76-90 9 6

Warrington T (17 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 7
16-30 2 1
31-45 7 3
46-60 7 2
61-75 5 4
76-90 5 7

Kartlar

Bamber Bridge

Sarı 2 · Kırmızı 4 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

Warrington T

Sarı 1 · Kırmızı 1 (17 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Bamber Bridge 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-13). Son 5 maçta Warrington Town 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Bamber Bridge 3 – Warrington Town 7; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, Warrington Town 0-2 Bamber Bridge.

Sıralama
20. (10 p) – 10. (19 p)
Form (son 5)
BMMMG – BBMBG
H2H (G-B-M)
3-3-7 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %80
iddaa MS 1-0-2
2,80 – 3,44 – 1,89
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Bamber Bridge iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 2,50 gol yedi; Warrington Town dış saha 5 maçta 2,40 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bamber Bridge %50, Warrington Town %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bamber Bridge %67, Warrington Town %80. İlk yarıyı önde kapatma: Bamber Bridge 0/6, Warrington Town 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,80, 0 – 3,44, 2 – 1,89. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,31.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %73; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 21 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:39 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Northern puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cleethorpes Town 161132 349 +2536 GGMGG
2Redcar Athletic 171052 3719 +1835 GGGBM
3Curzon Ashton 171115 3118 +1334 MGGGG
4Guiseley AFC 151023 3315 +1832 GGGBG
5Gainsborough Trinity 17926 3324 +929 GGMBM
6Warrington Town 17854 3124 +729 BMMGG
7Rylands 16925 3023 +729 BMGGG
8Avro 17926 3933 +629 MGMBM
9Workington 17836 2827 +127 MMGGM
10Bury 15825 3118 +1326 GGMBG
11Alfreton Town 17728 2322 +123 MBBGM
12AFC Emley 18657 2129 -823 GGMGG
13Quorn 16565 3132 -121 GBBGG
14Lancaster City 18639 2031 -1121 GMMBM
15Whitby Town 176110 2344 -2119 GGMMM
16Hyde United 17539 1932 -1318 MBMMG
17Ashton United 17458 1921 -217 MMMMG
18Leek Town 17458 3439 -517 GMMMG
19Stockton Town 174310 2329 -615 BMMGM
20Ilkeston Town 174112 1337 -2413 MMGGM
21United of Manchester 16268 2027 -712 BGBBM
22Bamber Bridge 172510 1838 -2011 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Cleethorpes Town 8611 175 +1219
2Rylands 8611 2010 +1019
3Alfreton Town 9612 178 +919
4Curzon Ashton 8611 146 +819
5Redcar Athletic 8530 179 +818
6Bury 8512 2310 +1316
7Avro 8512 2318 +516
8Guiseley AFC 7502 189 +915
9Hyde United 8422 1210 +214
10Gainsborough Trinity 9414 1412 +213
11AFC Emley 9414 1114 -313
12Quorn 8332 1818 012
13Leek Town 8323 1715 +211
14Workington 8323 1312 +111
15Stockton Town 9324 1212 011
16United of Manchester 9243 1515 010
17Lancaster City 9315 814 -610
18Ilkeston Town 9306 515 -109
19Ashton United 9225 1010 08
20Bamber Bridge 9225 1119 -88
21Warrington Town 7142 1113 -27
22Whitby Town 9216 724 -177
#TakımOGBMAYAVP
1Warrington Town 10712 2011 +922
2Cleethorpes Town 8521 174 +1317
3Redcar Athletic 9522 2010 +1017
4Guiseley AFC 8521 156 +917
5Gainsborough Trinity 8512 1912 +716
6Workington 9513 1515 016
7Curzon Ashton 9504 1712 +515
8Avro 9414 1615 +113
9Whitby Town 8404 1620 -412
10Lancaster City 9324 1217 -511
11Bury 7313 88 010
12Rylands 8314 1013 -310
13AFC Emley 9243 1015 -510
14Quorn 8233 1314 -19
15Ashton United 8233 911 -29
16Leek Town 9135 1724 -76
17Stockton Town 8116 1117 -64
18Alfreton Town 8116 614 -84
19Ilkeston Town 8116 822 -144
20Hyde United 9117 722 -154
21Bamber Bridge 8035 719 -123
22United of Manchester 7025 512 -72

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,80X3,4421,89

Çifte şans

1X1,51121,15X21,22

Karşılıklı gol

Var1,35Yok2,31

2,5 Alt / Üst

Alt2,09Üst1,44

3,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst2,05

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Northern'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.