Polonya · II Liga - East · 15. hafta

Avia Swidnik – Hutnik Krakow

Başlamasına 7 sa 45 dk Başlamadı

Avia Swidnik – Hutnik Krakow: 8 Kasım 14:30, Polonya · II Liga - East, 15. hafta. Bu sezon Avia Swidnik evinde 7 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet; Hutnik Krakow deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiAvia SwidnikHutnik Krakow
Lig sırası15. · 17 puan9. · 21 puan
Form (son 5)GGMGMMGMMG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,43 – 1,571,67 – 1,67
2,5 Üst biten%57%50
Karşılıklı gol%43%67
Gol yemediği%29%17
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: Avia Swidnik iç sahada (7 maç), Hutnik Krakow deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Avia Swidnik iç sahada (7 maç) · Hutnik Krakow deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,43 Gol atma maç başı 1,67
1,57 Gol yeme maç başı 1,67
%29 Gol yememe maçların %17
%43 KG Var maçların %67
%57 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Avia Świdnik iç sahada 7 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Hutnik Kraków deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Hutnik Kraków, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Avia Swidnik

15. sıra · 17 puan · 14 maç · averaj -5

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGMGM

  1. 02.11 Chojniczanka Chojnice 1–0 Avia Swidnik M
  2. 29.10 Avia Swidnik 2–1 Radomiak Radom G
  3. 25.10 Avia Swidnik 0–2 Znicz Pruszków M
  4. 18.10 Śląsk Wrocław II 1–2 Avia Swidnik G
  5. 10.10 Avia Swidnik 1–0 Świt Skolwin G
Deplasman

Hutnik Krakow

9. sıra · 21 puan · 14 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMMG

  1. 31.10 Hutnik Krakow 3–2 Rekord Bielsko-Biała G
  2. 24.10 Hutnik Krakow 1–2 Olimpia Grudziądz M
  3. 17.10 Hutnik Krakow 1–2 Chojniczanka Chojnice M
  4. 11.10 Sokół Kleczew 1–2 Hutnik Krakow G
  5. 03.10 Hutnik Krakow 0–2 Tychy 71 M

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Avia Swidnik için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 5, yenilen 5. Hutnik Krakow için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 7, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Avia Swidnik iç saha 7 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,57 gol yedi; Hutnik Krakow dış saha 6 maçta 1,67 attı, 1,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Avia Swidnik %57, Hutnik Krakow %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Avia Swidnik %43, Hutnik Krakow %67. İlk yarıyı önde kapatma: Avia Swidnik 2/7, Hutnik Krakow 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,98, 0 – 3,27, 2 – 2,61. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,93, Üst 1,48. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,07.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.

Sıralama
15. (17 p) – 9. (21 p)
Form (son 5)
MGMGG – GMMGM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%57 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,98 – 3,27 – 2,61

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Avia Swidnik
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%36 5/14%43 3/7
Beraberlik%14 2/14%0 0/7
Mağlubiyet%50 7/14%57 4/7
Hutnik Krakow
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%43 6/14%33 2/6
Beraberlik%21 3/14%33 2/6
Mağlubiyet%36 5/14%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Avia Swidnik
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,14 (16 gol)1,43 (10 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)1,57 (11 gol)
Hutnik Krakow
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,64 (23 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Avia Swidnik
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%43 6/14%43 3/7
1,5 Üst%64 9/14%71 5/7
2,5 Üst%50 7/14%57 4/7
3,5 Üst%36 5/14%43 3/7
Gol yememe%21 3/14%29 2/7
Hutnik Krakow
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%64 9/14%67 4/6
1,5 Üst%93 13/14%83 5/6
2,5 Üst%57 8/14%50 3/6
3,5 Üst%21 3/14%33 2/6
Gol yememe%21 3/14%17 1/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Avia Swidnik
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%14 2/14%29 2/7
Berabere%50 7/14%43 3/7
Geride%36 5/14%29 2/7
Hutnik Krakow
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%43 6/14%50 3/6
Berabere%29 4/14%33 2/6
Geride%29 4/14%17 1/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Avia Swidnik (14 maç)

1/121/X01/20X/13X/X0X/242/102/X22/23

Hutnik Krakow (14 maç)

1/141/X11/21X/11X/X2X/212/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Avia Swidnik (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 3 2
31-45 1 2
46-60 7 2
61-75 0 4
76-90 5 4

Hutnik Krakow (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 4 3
31-45 6 6
46-60 3 2
61-75 4 3
76-90 2 3

Kartlar

Avia Swidnik

Sarı 37 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,6)

Hutnik Krakow

Sarı 31 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 131 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Polonya · II Liga - East puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Znicz Pruszków 151032 2917 +1233 GGGMB
2Górnik Łęczna 15924 3315 +1829 MMGGG
3Tychy 71 14761 209 +1127 GGGBM
4Zawisza Bydgoszcz 14644 2620 +622 MMMGG
5Sandecja Nowy Sącz 15645 2320 +322 BGMGM
6Podhale Nowy Targ 15573 2624 +222 BBBBB
7Lechia Zielona Góra 15645 2426 -222 MBMGG
8Olimpia Grudziądz 14644 1820 -222 GGBGM
9Hutnik Kraków 14635 2320 +321 MGMMG
10Chojniczanka Chojnice 14635 2423 +121 MBGMG
11Legia Warszawa II 14617 2824 +419 GBMGG
12Stal Stalowa Wola 15618 2428 -419 GGGMM
13Rekord Bielsko-Biała 14536 1917 +218 MBMBM
14Sokół Kleczew 15465 2130 -918 MBGGG
15Avia Świdnik 14527 1621 -517 BGGMM
16Świt Skolwin 15348 1932 -1313 MBMBG
17Śląsk Wrocław II 153111 2233 -1110 BMMMM
18Resovia Rzeszów 15069 925 -166 MBBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Znicz Pruszków 9531 1610 +618
2Górnik Łęczna 7502 177 +1015
3Podhale Nowy Targ 8431 1711 +615
4Sandecja Nowy Sącz 7421 1510 +514
5Zawisza Bydgoszcz 8422 138 +514
6Stal Stalowa Wola 7412 159 +613
7Hutnik Kraków 8413 1310 +313
8Sokół Kleczew 9342 1514 +113
9Legia Warszawa II 7403 188 +1012
10Tychy 71 7331 93 +612
11Rekord Bielsko-Biała 6321 125 +711
12Chojniczanka Chojnice 8323 1313 011
13Avia Świdnik 7304 1011 -19
14Lechia Zielona Góra 9234 1421 -79
15Świt Skolwin 7223 1012 -28
16Śląsk Wrocław II 8215 1012 -27
17Olimpia Grudziądz 2101 23 -13
18Resovia Rzeszów 7034 414 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Olimpia Grudziądz 12543 1617 -119
2Znicz Pruszków 6501 137 +615
3Tychy 71 7430 116 +515
4Górnik Łęczna 8422 168 +814
5Lechia Zielona Góra 6411 105 +513
6Chojniczanka Chojnice 6312 1110 +110
7Zawisza Bydgoszcz 6222 1312 +18
8Hutnik Kraków 6222 1010 08
9Sandecja Nowy Sącz 8224 810 -28
10Avia Świdnik 7223 610 -48
11Podhale Nowy Targ 7142 913 -47
12Rekord Bielsko-Biała 8215 712 -57
13Legia Warszawa II 7214 1016 -67
14Stal Stalowa Wola 8206 919 -106
15Sokół Kleczew 6123 616 -105
16Świt Skolwin 8125 920 -115
17Resovia Rzeszów 8035 511 -63
18Śląsk Wrocław II 7106 1221 -93

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Avia Swidnik1,98
X · Beraberlik3,27
2 · Hutnik Krakow2,61

2,5 Alt / Üst

Alt1,93
Üst1,48

Karşılıklı gol

Var1,41
Yok2,07
Tüm marketler (19)

Çifte Şans

1 ve 01,231 ve 21,140 ve 21,42

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,37Üst2,14

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,30Yok1,12

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,5103,6921,44

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,541 ve Yok4,040 ve Var3,980 ve Yok14,302 ve Var4,562 ve Yok5,53

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,54Üst1,83

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,06

1. Yarı Sonucu

12,5002,1023,13

Alt/Üst 3.5

Alt1,32Üst2,30

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,79Eşit3,362.1,85

2. Yarı Sonucu

12,2802,4822,82

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,71Üst1,64

Alt/Üst 1.5

Alt3,77Üst1,07

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,73Üst ve Var1,71Alt ve Yok2,60Üst ve Yok9,04

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var13,401 ve Yok2,920 ve Var6,120 ve Yok2,962 ve Var16,552 ve Yok3,67

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,151 ve 21,380 ve 21,25

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Toplam Gol

0-1 gol4,002-3 gol1,864-5 gol3,006+ gol9,31

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,62Üst1,74