← Maçlar
Polonya · II Liga - East · 12. hafta17 Ekim 2026 · 13:30 TSİ

Hutnik Krakow 1-2 Chojniczanka: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Hutnik Krakow
1–2İY 1–1
Chojniczanka
Maç sonu

Hutnik Krakow 1–2 Chojniczanka (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Hutnik Krakow – Chojniczanka maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: P. Sajdak 11' (Hutnik Krakow); V. Sabala 42' (pen.), F. Mosek 50' (Chojniczanka).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Hutnik Krakow üstte · Chojniczanka altta

01530İY607590 11' gol: P. Sajdak (Hutnik Krakow)42' gol: V. Sabala (Chojniczanka)50' gol: F. Mosek (Chojniczanka)55' oyuncu değişikliği: O. Kordykiewicz ↔ D. Pietruszka (Hutnik Krakow)↔55' oyuncu değişikliği: B. Florek ↔ V. Nweke (Hutnik Krakow)↔59' sarı kart: D. Yukhymovych (Chojniczanka)61' sarı kart: K. Rzepka (Hutnik Krakow)66' oyuncu değişikliği: H. Adamczyk ↔ K. Janicki (Chojniczanka)↔66' oyuncu değişikliği: J. Oleksiewicz ↔ S. Stypulkowski (Chojniczanka)↔67' sarı kart: K. Bracik (Hutnik Krakow)70' oyuncu değişikliği: F. Mosek ↔ J. Sobeczko (Chojniczanka)↔73' oyuncu değişikliği: M. Gandziarowski ↔ A. Motrych (Hutnik Krakow)↔73' oyuncu değişikliği: M. Budzinski ↔ F. Laskowski (Hutnik Krakow)↔79' oyuncu değişikliği: K. Rzepka ↔ K. Lelek (Hutnik Krakow)↔85' sarı kart: V. Sabala (Chojniczanka)87' oyuncu değişikliği: V. Sabala ↔ H. Sobol (Chojniczanka)↔90+3' sarı kart (Hutnik Krakow)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: P. Sajdak (Hutnik Krakow)
  • 42' gol: V. Sabala (Chojniczanka)
  • 50' gol: F. Mosek (Chojniczanka)
  • 55' oyuncu değişikliği: O. Kordykiewicz ↔ D. Pietruszka (Hutnik Krakow)
  • 55' oyuncu değişikliği: B. Florek ↔ V. Nweke (Hutnik Krakow)
  • 59' sarı kart: D. Yukhymovych (Chojniczanka)
  • 61' sarı kart: K. Rzepka (Hutnik Krakow)
  • 66' oyuncu değişikliği: H. Adamczyk ↔ K. Janicki (Chojniczanka)
  • 66' oyuncu değişikliği: J. Oleksiewicz ↔ S. Stypulkowski (Chojniczanka)
  • 67' sarı kart: K. Bracik (Hutnik Krakow)
  • 70' oyuncu değişikliği: F. Mosek ↔ J. Sobeczko (Chojniczanka)
  • 73' oyuncu değişikliği: M. Gandziarowski ↔ A. Motrych (Hutnik Krakow)
  • 73' oyuncu değişikliği: M. Budzinski ↔ F. Laskowski (Hutnik Krakow)
  • 79' oyuncu değişikliği: K. Rzepka ↔ K. Lelek (Hutnik Krakow)
  • 85' sarı kart: V. Sabala (Chojniczanka)
  • 87' oyuncu değişikliği: V. Sabala ↔ H. Sobol (Chojniczanka)
  • 90+3' sarı kart (Hutnik Krakow)

Maç olayları

  1. Hutnik KrakowChojniczanka
  2. Sarı kart90+3'
  3. 87'V. Sabala ↔ H. SobolOyuncu değişikliği
  4. 85'V. SabalaSarı kart
  5. K. Rzepka ↔ K. LelekOyuncu değişikliği79'
  6. M. Gandziarowski ↔ A. MotrychOyuncu değişikliği73'
  7. M. Budzinski ↔ F. LaskowskiOyuncu değişikliği73'
  8. 70'F. Mosek ↔ J. SobeczkoOyuncu değişikliği
  9. K. BracikSarı kart67'
  10. 66'H. Adamczyk ↔ K. JanickiOyuncu değişikliği
  11. 66'J. Oleksiewicz ↔ S. StypulkowskiOyuncu değişikliği
  12. K. RzepkaSarı kart61'
  13. 59'D. YukhymovychSarı kart
  14. O. Kordykiewicz ↔ D. PietruszkaOyuncu değişikliği55'
  15. B. Florek ↔ V. NwekeOyuncu değişikliği55'
  16. 50'Gol F. Mosek 1–2
  17. 42'Penaltı golü V. Sabala 1–1Penaltı
  18. Gol P. Sajdak 1–011'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Hutnik Krakow
Toplam (14)İç saha (8)
Galibiyet%43 6/14%50 4/8
Beraberlik%21 3/14%13 1/8
Mağlubiyet%36 5/14%38 3/8
Chojniczanka
Toplam (14)Dış saha (6)
Galibiyet%43 6/14%50 3/6
Beraberlik%21 3/14%17 1/6
Mağlubiyet%36 5/14%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Hutnik Krakow
Toplam (14)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,64 (23 gol)1,62 (13 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)1,25 (10 gol)
Chojniczanka
Toplam (14)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,71 (24 gol)1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,64 (23 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Hutnik Krakow
Toplam (14)İç saha (8)
KG Var%64 9/14%63 5/8
1,5 Üst%93 13/14%100 8/8
2,5 Üst%57 8/14%63 5/8
3,5 Üst%21 3/14%13 1/8
Gol yememe%21 3/14%25 2/8
Chojniczanka
Toplam (14)Dış saha (6)
KG Var%71 10/14%83 5/6
1,5 Üst%86 12/14%100 6/6
2,5 Üst%71 10/14%83 5/6
3,5 Üst%50 7/14%33 2/6
Gol yememe%14 2/14%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Hutnik Krakow
Toplam (14)İç saha (8)
Önde%43 6/14%38 3/8
Berabere%29 4/14%25 2/8
Geride%29 4/14%38 3/8
Chojniczanka
Toplam (14)Dış saha (6)
Önde%36 5/14%33 2/6
Berabere%14 2/14%17 1/6
Geride%50 7/14%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Hutnik Krakow (14 maç)

1/141/X11/21X/11X/X2X/212/112/X02/23

Chojniczanka (14 maç)

1/131/X21/20X/12X/X0X/202/112/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Hutnik Krakow (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 3
16-30 4 3
31-45 6 6
46-60 3 2
61-75 4 3
76-90 2 3

Chojniczanka (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 2 7
31-45 5 4
46-60 2 2
61-75 5 4
76-90 7 2

Kartlar

Hutnik Krakow

Sarı 31 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 2,2)

Chojniczanka

Sarı 27 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,9)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 131 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Hutnik Krakow için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 5, yenilen 10. Chojniczanka son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 13 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 11 maçta galibiyetler Hutnik Krakow 2 – Chojniczanka 6; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Nisan 2026, Hutnik Krakow 1-1 Chojniczanka.

Sıralama
4. (18 p) – 11. (15 p)
Form (son 5)
GMMBM – BMGGB
H2H (G-B-M)
2-3-6 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %80
iddaa MS 1-0-2
2,34 – 3,19 – 2,26
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Hutnik Krakow iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Chojniczanka dış saha 5 maçta 1,80 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Hutnik Krakow %40, Chojniczanka %80. İlk yarıyı önde kapatma: Hutnik Krakow 3/5, Chojniczanka 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,34, 0 – 3,19, 2 – 2,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,00, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,18.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 14 Ekim 2026 15:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Polonya · II Liga - East puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Znicz Pruszków 151032 2917 +1233 GGGMB
2Górnik Łęczna 15924 3315 +1829 MMGGG
3Tychy 71 14761 209 +1127 GGGBM
4Zawisza Bydgoszcz 14644 2620 +622 MMMGG
5Sandecja Nowy Sącz 15645 2320 +322 BGMGM
6Podhale Nowy Targ 15573 2624 +222 BBBBB
7Lechia Zielona Góra 15645 2426 -222 MBMGG
8Olimpia Grudziądz 14644 1820 -222 GGBGM
9Hutnik Kraków 14635 2320 +321 MGMMG
10Chojniczanka Chojnice 14635 2423 +121 MBGMG
11Legia Warszawa II 14617 2824 +419 GBMGG
12Stal Stalowa Wola 15618 2428 -419 GGGMM
13Rekord Bielsko-Biała 14536 1917 +218 MBMBM
14Sokół Kleczew 15465 2130 -918 MBGGG
15Avia Świdnik 14527 1621 -517 BGGMM
16Świt Skolwin 15348 1932 -1313 MBMBG
17Śląsk Wrocław II 153111 2233 -1110 BMMMM
18Resovia Rzeszów 15069 925 -166 MBBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Znicz Pruszków 9531 1610 +618
2Górnik Łęczna 7502 177 +1015
3Podhale Nowy Targ 8431 1711 +615
4Sandecja Nowy Sącz 7421 1510 +514
5Zawisza Bydgoszcz 8422 138 +514
6Stal Stalowa Wola 7412 159 +613
7Hutnik Kraków 8413 1310 +313
8Sokół Kleczew 9342 1514 +113
9Legia Warszawa II 7403 188 +1012
10Tychy 71 7331 93 +612
11Rekord Bielsko-Biała 6321 125 +711
12Chojniczanka Chojnice 8323 1313 011
13Avia Świdnik 7304 1011 -19
14Lechia Zielona Góra 9234 1421 -79
15Świt Skolwin 7223 1012 -28
16Śląsk Wrocław II 8215 1012 -27
17Olimpia Grudziądz 2101 23 -13
18Resovia Rzeszów 7034 414 -103
#TakımOGBMAYAVP
1Olimpia Grudziądz 12543 1617 -119
2Znicz Pruszków 6501 137 +615
3Tychy 71 7430 116 +515
4Górnik Łęczna 8422 168 +814
5Lechia Zielona Góra 6411 105 +513
6Chojniczanka Chojnice 6312 1110 +110
7Zawisza Bydgoszcz 6222 1312 +18
8Hutnik Kraków 6222 1010 08
9Sandecja Nowy Sącz 8224 810 -28
10Avia Świdnik 7223 610 -48
11Podhale Nowy Targ 7142 913 -47
12Rekord Bielsko-Biała 8215 712 -57
13Legia Warszawa II 7214 1016 -67
14Stal Stalowa Wola 8206 919 -106
15Sokół Kleczew 6123 616 -105
16Świt Skolwin 8125 920 -115
17Resovia Rzeszów 8035 511 -63
18Śląsk Wrocław II 7106 1221 -93

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,34X3,1922,26

Çifte şans

1X1,34121,16X21,31

Karşılıklı gol

Var1,37Yok2,18

1,5 Alt / Üst

Alt3,98Üst1,07

2,5 Alt / Üst

Alt2,00Üst1,45

3,5 Alt / Üst

Alt1,35Üst2,23

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün II Liga - East'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.