Chojniczanka 1-0 Avia Swidnik: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Chojniczanka 1–0 Avia Swidnik (2 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Chojniczanka – Avia Swidnik maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: K. Janicki 85' (Chojniczanka).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Chojniczanka üstte · Avia Swidnik altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 1' sarı kart: B. Szczepanek (Chojniczanka)
- 13' sarı kart: J. Teclaw (Chojniczanka)
- 37' sarı kart: S. Kaminski (Avia Swidnik)
- 58' sarı kart: K. Orzechowski (Avia Swidnik)
- 66' oyuncu değişikliği: S. Kaminski ↔ K. Jodlowski (Avia Swidnik)
- 66' oyuncu değişikliği: K. Welniak ↔ D. Pisarek (Avia Swidnik)
- 68' oyuncu değişikliği: F. Mosek ↔ J. Sobeczko (Chojniczanka)
- 69' oyuncu değişikliği: H. Adamczyk ↔ M. Famulak (Chojniczanka)
- 69' oyuncu değişikliği: V. Sabala ↔ H. Sobol (Chojniczanka)
- 80' sarı kart: M. Pigiel (Avia Swidnik)
- 81' oyuncu değişikliği: G. Aftyka ↔ B. Falbierski (Avia Swidnik)
- 81' oyuncu değişikliği: D. Assuncao ↔ W. Kalinowski (Avia Swidnik)
- 85' gol: K. Janicki (Chojniczanka)
- 88' oyuncu değişikliği: M. Bakowicz ↔ D. Szot (Chojniczanka)
- 88' oyuncu değişikliği: K. Janicki ↔ J. Zywicki (Chojniczanka)
- 90' oyuncu değişikliği: M. Pigiel ↔ D. Skiba (Avia Swidnik)
Maç olayları
- ChojniczankaAvia Swidnik
- 90'M. Pigiel ↔ D. SkibaOyuncu değişikliği
- M. Bakowicz ↔ D. SzotOyuncu değişikliği88'
- K. Janicki ↔ J. ZywickiOyuncu değişikliği88'
- Gol K. Janicki 1–085'
- 81'G. Aftyka ↔ B. FalbierskiOyuncu değişikliği
- 81'D. Assuncao ↔ W. KalinowskiOyuncu değişikliği
- 80'M. PigielSarı kart
- H. Adamczyk ↔ M. FamulakOyuncu değişikliği69'
- V. Sabala ↔ H. SobolOyuncu değişikliği69'
- F. Mosek ↔ J. SobeczkoOyuncu değişikliği68'
- 66'S. Kaminski ↔ K. JodlowskiOyuncu değişikliği
- 66'K. Welniak ↔ D. PisarekOyuncu değişikliği
- 58'K. OrzechowskiSarı kart
- 37'S. KaminskiSarı kart
- J. TeclawSarı kart13'
- B. SzczepanekSarı kart1'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,71 (24 gol) | 1,62 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,64 (23 gol) | 1,62 (13 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (16 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (21 gol) | 1,43 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %14 1/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Berabere | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Geride | %50 7/14 | %50 4/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %36 5/14 | %43 3/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Chojniczanka (14 maç)
Avia Swidnik (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Chojniczanka (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 5 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 5 | 4 |
| 76-90 | 7 | 2 |
Avia Swidnik (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 3 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 7 | 2 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Chojniczanka
Sarı 27 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Avia Swidnik
Sarı 37 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 131 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Chojniczanka son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Avia Swidnik 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-5).
Gol istatistikleri
Chojniczanka iç saha 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,86 gol yedi; Avia Swidnik dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Chojniczanka %71, Avia Swidnik %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Chojniczanka %71, Avia Swidnik %50. İlk yarıyı önde kapatma: Chojniczanka 3/7, Avia Swidnik 0/6.
- Sıralama
- 13. (18 p) – 14. (17 p)
- Form (son 5)
- MGBMG – GMGGB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,93 – 3,14 – 2,85
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,93, 0 – 3,14, 2 – 2,85. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,02, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,18.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %61; KG var ortalaması %61; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Polonya · II Liga - East puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Znicz Pruszków | 15 | +12 | 33 |
| 2 | Górnik Łęczna | 15 | +18 | 29 |
| 3 | Tychy 71 | 14 | +11 | 27 |
| 4 | Zawisza Bydgoszcz | 14 | +6 | 22 |
| 5 | Sandecja Nowy Sącz | 15 | +3 | 22 |
| 6 | Podhale Nowy Targ | 15 | +2 | 22 |
| 7 | Lechia Zielona Góra | 15 | -2 | 22 |
| 8 | Olimpia Grudziądz | 14 | -2 | 22 |
| 9 | Hutnik Kraków | 14 | +3 | 21 |
| 10 | Chojniczanka Chojnice | 14 | +1 | 21 |
| 11 | Legia Warszawa II | 14 | +4 | 19 |
| 12 | Stal Stalowa Wola | 15 | -4 | 19 |
| 13 | Rekord Bielsko-Biała | 14 | +2 | 18 |
| 14 | Sokół Kleczew | 15 | -9 | 18 |
| 15 | Avia Świdnik | 14 | -5 | 17 |
| 16 | Świt Skolwin | 15 | -13 | 13 |
| 17 | Śląsk Wrocław II | 15 | -11 | 10 |
| 18 | Resovia Rzeszów | 15 | -16 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Znicz Pruszków | 9 | +6 | 18 |
| 2 | Górnik Łęczna | 7 | +10 | 15 |
| 3 | Podhale Nowy Targ | 8 | +6 | 15 |
| 4 | Sandecja Nowy Sącz | 7 | +5 | 14 |
| 5 | Zawisza Bydgoszcz | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Stal Stalowa Wola | 7 | +6 | 13 |
| 7 | Hutnik Kraków | 8 | +3 | 13 |
| 8 | Sokół Kleczew | 9 | +1 | 13 |
| 9 | Legia Warszawa II | 7 | +10 | 12 |
| 10 | Tychy 71 | 7 | +6 | 12 |
| 11 | Rekord Bielsko-Biała | 6 | +7 | 11 |
| 12 | Chojniczanka Chojnice | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Avia Świdnik | 7 | -1 | 9 |
| 14 | Lechia Zielona Góra | 9 | -7 | 9 |
| 15 | Świt Skolwin | 7 | -2 | 8 |
| 16 | Śląsk Wrocław II | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Olimpia Grudziądz | 2 | -1 | 3 |
| 18 | Resovia Rzeszów | 7 | -10 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olimpia Grudziądz | 12 | -1 | 19 |
| 2 | Znicz Pruszków | 6 | +6 | 15 |
| 3 | Tychy 71 | 7 | +5 | 15 |
| 4 | Górnik Łęczna | 8 | +8 | 14 |
| 5 | Lechia Zielona Góra | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Chojniczanka Chojnice | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Zawisza Bydgoszcz | 6 | +1 | 8 |
| 8 | Hutnik Kraków | 6 | 0 | 8 |
| 9 | Sandecja Nowy Sącz | 8 | -2 | 8 |
| 10 | Avia Świdnik | 7 | -4 | 8 |
| 11 | Podhale Nowy Targ | 7 | -4 | 7 |
| 12 | Rekord Bielsko-Biała | 8 | -5 | 7 |
| 13 | Legia Warszawa II | 7 | -6 | 7 |
| 14 | Stal Stalowa Wola | 8 | -10 | 6 |
| 15 | Sokół Kleczew | 6 | -10 | 5 |
| 16 | Świt Skolwin | 8 | -11 | 5 |
| 17 | Resovia Rzeszów | 8 | -6 | 3 |
| 18 | Śląsk Wrocław II | 7 | -9 | 3 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
