At. San Luis 1-2 Santos Laguna: Maç Sonucu ve İstatistikleri
At. San Luis 1–2 Santos Laguna (12 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 16–16, isabetli şut 3–7, topa sahip olma %56–%44, korner 6–3.
Maç özeti
At. San Luis – Santos Laguna maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: Oscar Macias 19' (At. San Luis); Tahiel Adrian Jimenez 34', 64' (Santos Laguna). xG: At. San Luis 0,8 – 2,3 Santos Laguna.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- At. San Luis: Diego Mejía · Santos Laguna: Renato Paiva
Maç akışı
At. San Luis üstte · Santos Laguna altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' gol: Oscar Macias (At. San Luis)
- 34' gol: Tahiel Adrian Jimenez (Santos Laguna)
- 64' gol: Tahiel Adrian Jimenez (Santos Laguna)
- 65' sarı kart: Tahiel Adrian Jimenez (Santos Laguna)
- 69' oyuncu değişikliği: Ramiro Sordo ↔ Emmanuel Echeverria (Santos Laguna)
- 69' oyuncu değişikliği: Anderson Duarte ↔ Sebastián Pérez Bouquet (At. San Luis)
- 70' oyuncu değişikliği: Felipe Mora ↔ Lucas Esteves (At. San Luis)
- 76' oyuncu değişikliği: David Rodriguez ↔ Luis Ronaldo Najera Reyna (At. San Luis)
- 76' oyuncu değişikliği: Aldo Cruz ↔ Roberto Meraz (At. San Luis)
- 79' oyuncu değişikliği: Francisco Villalba ↔ Aldo Lopez (Santos Laguna)
- 79' oyuncu değişikliği: Tahiel Adrian Jimenez ↔ Esteban Lozano (Santos Laguna)
- 86' oyuncu değişikliği: Benjamín Galindo ↔ Leonardo Flores (At. San Luis)
- 87' oyuncu değişikliği: Ezequiel Bullaude ↔ Eduardo Aguirre (Santos Laguna)
- 87' oyuncu değişikliği: Diego González ↔ Kevin Palacios (Santos Laguna)
Maç olayları
- At. San LuisSantos Laguna
- 87'Ezequiel Bullaude ↔ Eduardo AguirreOyuncu değişikliği
- 87'Diego González ↔ Kevin PalaciosOyuncu değişikliği
- Benjamín Galindo ↔ Leonardo FloresOyuncu değişikliği86'
- 79'Francisco Villalba ↔ Aldo LopezOyuncu değişikliği
- 79'Tahiel Adrian Jimenez ↔ Esteban LozanoOyuncu değişikliği
- David Rodriguez ↔ Luis Ronaldo Najera ReynaOyuncu değişikliği76'
- Aldo Cruz ↔ Roberto MerazOyuncu değişikliği76'
- Felipe Mora ↔ Lucas EstevesOyuncu değişikliği70'
- 69'Ramiro Sordo ↔ Emmanuel EcheverriaOyuncu değişikliği
- Anderson Duarte ↔ Sebastián Pérez BouquetOyuncu değişikliği69'
- 65'Tahiel Adrian JimenezSarı kart
- 64'Gol Tahiel Adrian Jimenez 1–2
- 34'Gol Tahiel Adrian Jimenez 1–1Asist: Ezequiel Bullaude
- Gol Oscar Macias 1–0Asist: Sebastien Salles-lamonge19'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 5/16 | %22 2/9 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %44 7/16 | %56 5/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 8/16 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %6 1/16 | %0 0/8 |
| Mağlubiyet | %44 7/16 | %63 5/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,19 (19 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 1,00 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (24 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında | 1,44 (13 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (23 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,50 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (20 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,24 düşük | 2,12 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 9/16ligde 13.–14. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %56 5/9 |
| 1,5 Üst | %75 12/16 | %67 6/9 |
| 2,5 Üst | %56 9/16ligde 8. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %13 2/16 | %11 1/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 6/16ligde 18. · lig ortalamasından 23 puan düşük | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %63 10/16 | %88 7/8 |
| 2,5 Üst | %50 8/16ligde 9.–12. · lig ortalamasında | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %31 5/16 | %50 4/8 |
| Gol yememe | %38 6/16 | %13 1/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,9 | 7,7 |
| 7,5 Üst | %69 11/16 | %44 4/9 |
| 8,5 Üst | %56 9/16 | %33 3/9 |
| 9,5 Üst | %44 7/16 | %22 2/9 |
| 10,5 Üst | %44 7/16 | %22 2/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,9 | 11,1 |
| 7,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %88 14/16 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %69 11/16 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %63 10/16 | %50 4/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %69 11/16 | %56 5/9 |
| 3,5 Üst | %25 4/16 | %22 2/9 |
| 4,5 Üst | %19 3/16 | %22 2/9 |
| 5,5 Üst | %0 0/16 | %0 0/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %56 9/16 | %38 3/8 |
| 3,5 Üst | %44 7/16 | %13 1/8 |
| 4,5 Üst | %38 6/16 | %13 1/8 |
| 5,5 Üst | %19 3/16 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %75 12/16 | %78 7/9 |
| 7,5 Üst | %69 11/16 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %56 9/16 | %44 4/9 |
| 9,5 Üst | %50 8/16 | %33 3/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 10,9 |
| 6,5 Üst | %75 12/16 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %63 10/16 | %88 7/8 |
| 8,5 Üst | %56 9/16 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %44 7/16 | %63 5/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/16 | %0 0/9 |
| Berabere | %75 12/16 | %89 8/9 |
| Geride | %13 2/16 | %11 1/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %19 3/16 | %0 0/8 |
| Berabere | %56 9/16 | %50 4/8 |
| Geride | %25 4/16 | %50 4/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
At. San Luis (16 maç)
Santos Laguna (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
At. San Luis (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 4 | 4 |
| 61-75 | 1 | 7 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Santos Laguna (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 5 | 5 |
| 76-90 | 8 | 2 |
Kartlar
At. San Luis
Sarı 18 · Kırmızı 1 (16 maç · maç başı sarı 1,1)
Santos Laguna
Sarı 31 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 137 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
At. San Luis: iç saha, 9 maç · Santos Laguna: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
At. San Luis – Santos Laguna ilk 11'ler
At. San Luis · 3-4-2-1
- 25G. LajudK
- 30B. GalindoD86' oyundan çıktı 86. dk
- 31E. ÁguilaD
- 18A. CruzD76' oyundan çıktı 76. dk
- 2R. TorresO
- 21Ó. MacíasO19' gol 19. dk
- 10S. Salles-LamongeO19' asist 19. dk
- 17A. DuarteO69' oyundan çıktı 69. dk
- 11D. RodríguezO76' oyundan çıktı 76. dk
- 22Rafa LlorenteO
- 99F. MoraF70' oyundan çıktı 70. dk
- 16Lucas EstevesD70' oyuna girdi 70. dk
- 20L. FloresF86' oyuna girdi 86. dk
- 7B. GaldamesO
- 14M. GarcíaO
- 5R. MerazO76' oyuna girdi 76. dk
- 19S. MuñózF
- 8L. NájeraO76' oyuna girdi 76. dk
- 26S. Pérez BouquetO69' oyuna girdi 69. dk
- 6JuanpeD
- 1A. SánchezK
Teknik direktör: Diego Mejía
Santos Laguna · 5-4-1
- 1C. AcevedoK
- 3M. CuevasD
- 18F. PardoD
- 25Felipe SánchezD
- 14E. OronaD
- 7D. GonzálezD87' oyundan çıktı 87. dk
- 26R. SordoO69' oyundan çıktı 69. dk
- 21Fran VillalbaO79' oyundan çıktı 79. dk
- 23F. CáseresO
- 10E. BullaudeO34' asist 34. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 29Tahiel Adrián Jiménez SánchezF34' gol 34. dk64' gol 64. dk65' sarı kart 65. dk+1
- 28Jonathan PérezD
- 77K. PalaciosO87' oyuna girdi 87. dk
- 8S. MariscalO
- 5A. LópezO79' oyuna girdi 79. dk
- 20E. LozanoF79' oyuna girdi 79. dk
- 33H. HolguínK
- 6J. GüémezO
- 17E. EcheverrÃaD69' oyuna girdi 69. dk
- 19E. AguirreF87' oyuna girdi 87. dk
- 4J. AbellaD
Teknik direktör: Renato Paiva
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Meksika · Liga MX puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Atletico San Luis 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Santos Laguna 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-4). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 14 maçta galibiyetler Atletico San Luis 6 – Santos Laguna 6; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Nisan 2026, Atletico San Luis 2-0 Santos Laguna.
- Sıralama
- 14. (12 p) – 16. (10 p)
- Form (son 5)
- GGMMG – GGGMB
- H2H (G-B-M)
- 6-2-6 (14 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 1,81 – 3,30 – 3,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Atletico San Luis iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,60 gol yedi; Santos Laguna dış saha 5 maçta 1,40 attı, 2,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Atletico San Luis %60, Santos Laguna %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Atletico San Luis %60, Santos Laguna %60. İlk yarıyı önde kapatma: Atletico San Luis 0/5, Santos Laguna 0/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Atletico San Luis 3,0, Santos Laguna 7,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Atletico San Luis 1,0, Santos Laguna 0,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,30, 2 – 3,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,02, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,42, Yok 2,12.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Meksika · Liga MX puan durumu · Liga MX: Apertura
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 15 | +15 | 29 |
| 2 | Guadalajara Chivas | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Cruz Azul | 15 | +10 | 29 |
| 4 | Atlas | 15 | 0 | 27 |
| 5 | Santos Laguna | 16 | +3 | 25 |
| 6 | Toluca | 15 | +10 | 24 |
| 7 | Club Tijuana | 16 | +3 | 22 |
| 8 | Leon | 15 | +2 | 22 |
| 9 | Monterrey | 14 | +5 | 21 |
| 10 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | -2 | 20 |
| 11 | Club Queretaro | 14 | -3 | 20 |
| 12 | CF Pachuca | 15 | +6 | 19 |
| 13 | Atletico San Luis | 16 | -5 | 19 |
| 14 | Puebla | 15 | -6 | 16 |
| 15 | Tigres UANL | 15 | -7 | 15 |
| 16 | Atlante FC | 16 | -10 | 14 |
| 17 | Necaxa | 16 | -11 | 13 |
| 18 | FC Juarez | 16 | -21 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos Laguna | 8 | +8 | 16 |
| 2 | Club Tijuana | 8 | +7 | 16 |
| 3 | Cruz Azul | 8 | +6 | 16 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 8 | +6 | 16 |
| 5 | Monterrey | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Club America | 8 | +7 | 13 |
| 7 | Leon | 7 | +3 | 13 |
| 8 | Toluca | 7 | +7 | 11 |
| 9 | Tigres UANL | 6 | +2 | 11 |
| 10 | Necaxa | 9 | -5 | 10 |
| 11 | Atlas | 8 | -5 | 9 |
| 12 | Atletico San Luis | 9 | -4 | 8 |
| 13 | Club Queretaro | 6 | -1 | 7 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 7 | -2 | 7 |
| 15 | FC Juarez | 8 | -5 | 7 |
| 16 | CF Pachuca | 7 | 0 | 6 |
| 17 | Puebla | 7 | -4 | 6 |
| 18 | Atlante FC | 8 | -5 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Club America | 7 | +8 | 16 |
| 3 | CF Pachuca | 8 | +6 | 13 |
| 4 | Guadalajara Chivas | 7 | +5 | 13 |
| 5 | Cruz Azul | 7 | +4 | 13 |
| 6 | Toluca | 8 | +3 | 13 |
| 7 | U.N.A.M. - Pumas | 8 | 0 | 13 |
| 8 | Club Queretaro | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Atletico San Luis | 7 | -1 | 11 |
| 10 | Puebla | 8 | -2 | 10 |
| 11 | Leon | 8 | -1 | 9 |
| 12 | Santos Laguna | 8 | -5 | 9 |
| 13 | Atlante FC | 8 | -5 | 8 |
| 14 | Monterrey | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Club Tijuana | 8 | -4 | 6 |
| 16 | Tigres UANL | 9 | -9 | 4 |
| 17 | FC Juarez | 8 | -16 | 4 |
| 18 | Necaxa | 7 | -6 | 3 |
Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Liga MX'da oynanan diğer maçlar
- 02:10 CF Pachuca 3–3 Necaxa
- 04:15 Pumas Unam 3–3 Cruz Azul
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
