Aris Thessalonikis 3-0 Panetolikos: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Aris Thessalonikis 3–0 Panetolikos (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 18–10, isabetli şut 6–1, topa sahip olma %64–%36, korner 3–5.
Paylaş
Maç özeti
Aris Thessalonikis – Panetolikos maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Tino Kadewere 11', 49', Giannis Gianniotas 58' (Aris Thessalonikis). xG: Aris Thessalonikis 2,0 – 0,9 Panetolikos.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
- Stadyum
- Kleanthis Vikelidis Stadyumu, Thessaloniki
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Aris Thessalonikis: M. Grigoriou · Panetolikos: Y. Anastasiou
Maç akışı
Aris Thessalonikis üsttePanetolikos altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %89 · 3 şut · 0,1
- 16–30'Dengeli · 8 şut · 1,0
- 31–45+'Dep %65 · 4 şut · 0,6
- 46–60'Ev %81 · 3 şut · 0,8
- 61–75'Ev %89 · 4 şut · 0,2
- 76–90+'Ev %62 · 2 şut · 0,2
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Aris Thessalonikis, Dep = Panetolikos.
Maç olayları
- Aris ThessalonikisPanetolikos
- Christian Kouamé ↔ Ayotomiwa Dele-BashiruOyuncu değişikliği90'
- Tino Kadewere ↔ Rafa MirOyuncu değişikliği82'
- 81'Diego Esteban ↔ Adriano bregouOyuncu değişikliği
- 80'Novica Eraković ↔ Lampros SmyrlisOyuncu değişikliği
- 80'Mateo Mejia ↔ Marvelous NakambaOyuncu değişikliği
- Benjamin Garré ↔ Sebastián PalaciosOyuncu değişikliği78'
- Giannis Gianniotas ↔ BrumaOyuncu değişikliği77'
- 69'Amine Bassi ↔ Vangelis NikolaouOyuncu değişikliği
- Giannis GianniotasSarı kart59'
- Gol Giannis Gianniotas 3–0Asist: Uros Racic58'
- Gol Tino Kadewere 2–049'
- 28'David Galiatsos ↔ Apostolos ApostolopoulosOyuncu değişikliği
- Gol Tino Kadewere 1–0Asist: Benjamin Garré11'
Aris Thessalonikis iç sahada (5 maç) · Panetolikos deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
Aralarındaki son 20 maç (2018'den beri)
13 Aris Thessalonikis2 berabere5 Panetolikos
- Aris Thessalonikis iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik.
- Panetolikos deplasmanda 5 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
- Panetolikos, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez iki takım da gol attı (%0).
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Aris Thessalonikis
Panetolikos
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %70 7/10 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,60 (16 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,19 yüksek | 2,20 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,70 (17 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,33 yüksek | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,80 (8 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,40 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (20 gol)ligde 13.–14. · lig ortalamasından 0,63 yüksek | 2,60 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 8. · lig ortalamasında | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 2. · lig ortalamasından 27 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %20 2/10ligde 13. · lig ortalamasından 29 puan düşük | %0 0/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %50 5/10ligde 9.–10. · lig ortalamasından 3 puan düşük | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,4 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %80 4/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %30 3/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %60 6/10 | %80 4/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Aris Thessalonikis (10 maç)
Panetolikos (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Aris Thessalonikis (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Panetolikos (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 4 | 6 |
Kartlar
Aris Thessalonikis
Sarı 19 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,9)
Panetolikos
Sarı 23 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Aris Thessalonikis: iç saha, 5 maç · Panetolikos: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Aris Thessalonikis – Panetolikos ilk 11'ler
Aris Thessalonikis · 4-2-3-1
- 33Ricardo VelhoK
- 2J. PétrisD
- 4FabianoD
- 97F. JensenD
- 3O. RichardsD
- 18M. HonglaO
- 10U. RačićO58' asist 58. dk
- 7B. GarréO11' asist 11. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 8C. KouaméO90' oyundan çıktı 90. dk
- 70G. GianniotasO58' gol 58. dk59' sarı kart 59. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 9T. KadewereF11' gol 11. dk49' gol 49. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 77BrumaF77' oyuna girdi 77. dk
- 17Rafa MirF82' oyuna girdi 82. dk
- 34S. PalaciosF78' oyuna girdi 78. dk
- 80Loren MorónF
- 21L. MajkićK
- 30Christos KamtsisD
- 20T. Dele-BashiruO90' oyuna girdi 90. dk
- 22M. VoriazidisO
- 41Konstantinos CharoupasO
- 24Apostolos BarbopoulosK
Teknik direktör: M. Grigoriou
Panetolikos · 5-3-2
- 99Y. KucherenkoK
- 45David GaliatsosD28' oyundan çıktı 28. dk
- 8K. ThymianisD
- 49N. StajićD
- 4E. OlssonD
- 15Christian ManriqueD
- 22Diego EstebanO81' oyundan çıktı 81. dk
- 44N. ErakovićO80' oyundan çıktı 80. dk
- 10A. BassiO69' oyundan çıktı 69. dk
- 9José Mateo Mejía PiedrahitaF80' oyundan çıktı 80. dk
- 14K. AleksićF
- 26Aristidis AlbanisF
- 65A. ApostolopoulosD28' oyuna girdi 28. dk
- 20Youssouph BadjiF
- 19A. BregouO81' oyuna girdi 81. dk
- 25Endri GoxhajO
- 23V. XenopoulosK
- 11S. SoumahF
- 7L. SmyrlisF80' oyuna girdi 80. dk
- 1Michalis PardalosK
- 77E. NikolaouO69' oyuna girdi 69. dk
- 6M. NakambaO80' oyuna girdi 80. dk
- 28L. KojićO
Teknik direktör: Y. Anastasiou
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiAris Thessalonikis
3. sıra · 19 puan · 10 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGMM
- 01.11 Levadiakos 3–0 Aris Thessalonikis M
- 28.10 Panathinaikos 2–1 Aris Thessalonikis M
- 25.10 Aris Thessalonikis 3–1 Atromitos G
- 18.10 Kifisia 1–2 Aris Thessalonikis G
- 11.10 Aris Thessalonikis 3–2 Volos NFC G
Panetolikos
10. sıra · 9 puan · 10 maç · averaj -12
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMMMM
- 01.11 Panetolikos 0–1 OFI M
- 24.10 AEK Athens FC 5–0 Panetolikos M
- 18.10 Panetolikos 0–2 Olympiakos Piraeus M
- 11.10 Kifisia 2–0 Panetolikos M
- 20.09 Panetolikos 1–3 PAOK M
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
Süper Lig 1 (Yunanistan) 10. hafta programında Aris – Paneitolikos maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 20:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 5. sırada (16 puan), konuk ekip 10. sırada (9 puan).
Form (son 5 maç)
Aris son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Paneitolikos için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 1, yenilen 13. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 5. (16 p) – 10. (9 p)
- Form (son 5)
- MMGGG – MMMMM
- H2H (G-B-M)
- 13-2-5 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %0
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,25 – 4,08 – 6,63
Devamını oku · Aralarındaki maçlar, Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Aris 13 – Paneitolikos 5; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Ocak 2026, Paneitolikos 0-1 Aris.
Gol istatistikleri
Aris iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Paneitolikos dış saha 4 maçta 0,50 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Aris %75, Paneitolikos %0. İlk yarıyı önde kapatma: Aris 3/4, Paneitolikos 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Aris 5,0, Paneitolikos 2,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Aris 2,5, Paneitolikos 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,25, 0 – 4,08, 2 – 6,63. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,83, Yok 1,55.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 19:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu · Super League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 9 | +16 | 24 |
| 2 | Olympiakos Piraeus | 9 | +11 | 22 |
| 3 | Aris Thessalonikis | 10 | -1 | 19 |
| 4 | PAOK | 9 | +6 | 18 |
| 5 | AEK Athens FC | 8 | +16 | 17 |
| 6 | OFI | 9 | +2 | 16 |
| 7 | Kifisia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Kalamata | 9 | -4 | 11 |
| 9 | Iraklis 1908 | 9 | -2 | 10 |
| 10 | Panetolikos | 10 | -12 | 9 |
| 11 | Levadiakos | 9 | -8 | 6 |
| 12 | Asteras Tripolis | 9 | -9 | 6 |
| 13 | Atromitos | 8 | -3 | 5 |
| 14 | Volos NFC | 10 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Aris Thessalonikis | 5 | +7 | 13 |
| 3 | AEK Athens FC | 4 | +17 | 12 |
| 4 | PAOK | 5 | +6 | 12 |
| 5 | OFI | 4 | +5 | 10 |
| 6 | Olympiakos Piraeus | 4 | +6 | 9 |
| 7 | Kalamata | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Panetolikos | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Kifisia | 5 | 0 | 5 |
| 10 | Asteras Tripolis | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Atromitos | 4 | +1 | 4 |
| 12 | Iraklis 1908 | 3 | +1 | 4 |
| 13 | Levadiakos | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Piraeus | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Panathinaikos | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Kifisia | 5 | 0 | 9 |
| 4 | PAOK | 4 | 0 | 6 |
| 5 | OFI | 5 | -3 | 6 |
| 6 | Iraklis 1908 | 6 | -3 | 6 |
| 7 | Aris Thessalonikis | 5 | -8 | 6 |
| 8 | AEK Athens FC | 4 | -1 | 5 |
| 9 | Kalamata | 4 | -5 | 4 |
| 10 | Panetolikos | 5 | -11 | 3 |
| 11 | Levadiakos | 4 | -6 | 2 |
| 12 | Atromitos | 4 | -4 | 1 |
| 13 | Asteras Tripolis | 4 | -7 | 1 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Bu maç için gösterilebilecek iddaa oranı yok.
Oranlar yalnız iddaa'dan ve maç başlamadan önce alınmış olarak gösterilir. Kaynak: İddaa · bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig 1'de oynanan diğer maçlar
- 18:00 Volos 1–3 AE Kifisia FC
