Jérémy Pétris
Jérémy Pétris 2026/27 Yunanistan Ligi'nde Aris Thessalonikis formasıyla 8 maçta 553 dakika oynadı; 1 gol, 1 asist, 2 sarı kart (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
- takımında asist sayısında ortak 3.
2026/27 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yunanistan Ligi | Aris Thessalonikis | 8 | 6 | 553 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 553,0 |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| Yunanistan Süper Ligi | Aris Thessalonikis | 8 | 1 | 1 | 2/0 |
| Kupa (Yunanistan)(2 maçın istatistiği eksik) | Aris Thessalonikis | 2 | 0 | 0 | 2/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Son 5 maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11 | İ | Panetolikos | Galibiyet3-0 | 90' | – | – | – | |
| 01.11 | D | Levadiakos | Mağlubiyet0-3 | 90' | – | – | – | |
| 25.10 | İ | Atromitos | Galibiyet3-1 | 90' | 11 | – | 1 | |
| 18.10 | D | Kifisia | Galibiyet2-1 | 90' | – | – | – | |
| 11.10 | İ | Volos NFC | Galibiyet3-2 | 90' | – | 1 | – |
Tüm maçlar (10)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09 | İ | Iraklis 1908 | Beraberlik0-0 | Yedek | – | – | – | |
| 13.09 | D | PAOK | Mağlubiyet0-2 | 12' (y) | – | – | – | |
| 05.09 | D | AEK Athens FC | Mağlubiyet0-5 | Yedek | – | – | – | |
| 30.08 | İ | OFI | Galibiyet2-1 | 1' (y) | – | – | – | |
| 22.08 | D | Kalamata | Galibiyet3-2 | 90' | –1 | – | 1 |
90 dakikada
- Şut
- 0,49
- İsabetli şut
- 0,16
- Kilit pas
- 0,81
- Top kapma
- 2,12
- Araya girme
- 1,63
- Başarılı çalım
- 1,30
- Pas isabeti
- %82,1
- İkili mücadele
- %64,2
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Jérémy Pétris 2026/27 sezon özeti
Jérémy Pétris 2026/27 Yunanistan Ligi sezonunda Aris Thessalonikis formasıyla 8 maçta 1 gol attı ve 1 asist yaptı; 553,0 dakikada bir gol buldu. Yunanistan Ligi gol sıralamasında ortak 42. sırada. Geçen sezon (2025/26) 5 maçta 0 gol atmıştı. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
2025/26 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belçika Ligi | Charleroi | 5 | 4 | 376 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Konferans Ligi(1 maçın istatistiği eksik) | Charleroi | 1 | 0 | 0 | 1/0 |
| UEFA Konferans Ligi(1 maçın istatistiği eksik) | Hammarby FF | 1 | 0 | 0 | 0/0 |
| Championship | Watford | 17 | 0 | 0 | 3/0 |
| Belçika Pro Lig | Charleroi | 5 | 0 | 0 | 0/0 |
| FA Cup | Watford | 1 | 0 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Maç maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08 | İ | Dender | Galibiyet3-1 | 90' | – | – | – | |
| 17.08 | İ | Antwerp | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 10.08 | D | RAAL La Louvière | Mağlubiyet0-1 | 78' | – | – | – | |
| 03.08 | İ | St. Truiden | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 27.07 | D | OH Leuven | Beraberlik2-2 | 28' (y) | – | – | – |
Jérémy Pétris 2025/26 sezon özeti
Jérémy Pétris 2025/26 Belçika Ligi sezonunda Charleroi formasıyla 5 maçta 376 dakika oynadı, 4 maçta ilk 11'de başladı; 0 sarı, 0 kırmızı kart gördü. Geçen sezon (2025/26) 17 maçta 0 gol atmıştı. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
2025/26 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Watford | 17 | 12 | 897 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | – |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Konferans Ligi(1 maçın istatistiği eksik) | Charleroi | 1 | 0 | 0 | 1/0 |
| UEFA Konferans Ligi(1 maçın istatistiği eksik) | Hammarby FF | 1 | 0 | 0 | 0/0 |
| Championship | Watford | 17 | 0 | 0 | 3/0 |
| Belçika Pro Lig | Charleroi | 5 | 0 | 0 | 0/0 |
| FA Cup | Watford | 1 | 0 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Maç maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04 | D | West Brom | Mağlubiyet0-3 | 63' | – | – | – | |
| 18.04 | İ | Sheffield Utd | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – | |
| 11.04 | D | Oxford United | Mağlubiyet0-2 | 61' | – | – | – | |
| 06.04 | İ | Charlton | Beraberlik1-1 | 72' | – | – | – | |
| 03.04 | D | QPR | Mağlubiyet1-2 | 90' | – | – | – | |
| 10.03 | D | Sheffield Wednesday | Beraberlik1-1 | 23' | – | – | – | |
| 27.02 | D | Bristol City | Galibiyet2-1 | Yedek | – | – | – | |
| 24.02 | İ | Ipswich | Mağlubiyet0-2 | 45' | – | – | – | |
| 14.02 | D | Preston | Beraberlik2-2 | 11' (y) | –1 | – | 1 | |
| 07.02 | D | Southampton | Mağlubiyet0-1 | 10' (y) | – | – | – |
Tüm maçlar (22)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02 | D | Hull City | Beraberlik0-0 | 24' (y) | – | – | – | |
| 01.01 | İ | Birmingham | Galibiyet3-0 | Yedek | – | – | – | |
| 26.12 | D | Leicester | Galibiyet2-1 | Yedek | – | – | – | |
| 09.12 | İ | Sheffield Wednesday | Beraberlik1-1 | Yedek | – | – | – | |
| 07.11 | İ | Bristol City | Beraberlik1-1 | 60' | –1 | – | 1 | |
| 04.11 | D | Ipswich | Beraberlik1-1 | Yedek | – | – | – | |
| 01.11 | İ | Middlesbrough | Galibiyet3-0 | 13' (y) | – | – | – | |
| 22.10 | İ | West Brom | Galibiyet2-1 | 45' | – | – | – | |
| 04.10 | İ | Oxford United | Galibiyet2-1 | 20' (y) | – | – | – | |
| 01.10 | D | Portsmouth | Beraberlik2-2 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 27.09 | İ | Hull City | Galibiyet2-1 | 90' | – | – | – | |
| 13.09 | İ | Blackburn | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 0,10
- İsabetli şut
- 0,00
- Kilit pas
- 1,00
- Top kapma
- 1,81
- Araya girme
- 0,90
- Başarılı çalım
- 1,00
- Pas isabeti
- %80,1
- İkili mücadele
- %58,6
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Jérémy Pétris 2025/26 sezon özeti
Jérémy Pétris 2025/26 Championship sezonunda Watford formasıyla 17 maçta 897 dakika oynadı, 12 maçta ilk 11'de başladı; 3 sarı, 0 kırmızı kart gördü. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
Sık sorulan sorular
Jérémy Pétris bu sezon kaç gol attı?
Jérémy Pétris 2026/27 Yunanistan Ligi sezonunda 8 maçta 1 gol attı ve 1 asist yaptı.
Jérémy Pétris hangi takımda oynuyor?
Jérémy Pétris 2026/27 sezonunda Aris Thessalonikis formasıyla Yunanistan Ligi'nde oynuyor. Mevkisi: defans.
Jérémy Pétris kaç maça çıktı?
Jérémy Pétris 2026/27 Yunanistan Ligi sezonunda 8 maça çıktı; 6 maçta ilk 11'de başladı ve toplam 553 dakika oynadı.
