AE Kifisia FC 1-2 Aris: Maç Sonucu ve İstatistikleri
AE Kifisia FC 1–2 Aris (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 13–10, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %52–%48, korner 5–2.
Maç özeti
AE Kifisia FC – Aris maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Ángelo Sagal 53' (AE Kifisia FC); Bruma 32' (pen.), Benjamin Garré 89' (Aris). xG: AE Kifisia FC 0,0 – 0,0 Aris.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- AE Kifisia FC: S. Leto · Aris: M. Grigoriou
Maç akışı
AE Kifisia FC üstte · Aris altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 19' sarı kart: Jeremy Antonisse (AE Kifisia FC)
- 31' sarı kart: S. Leto (AE Kifisia FC)
- 32' gol: Bruma (Aris)
- 53' gol: Ángelo Sagal (AE Kifisia FC)
- 64' sarı kart: Boško Šutalo (Aris)
- 72' oyuncu değişikliği: Bruma ↔ Othman Boussaid (Aris)
- 72' oyuncu değişikliği: Tino Kadewere ↔ Rafa Mir (Aris)
- 73' oyuncu değişikliği: dimitrios theodoridis ↔ Apóstolos Christópoulos (AE Kifisia FC)
- 73' oyuncu değişikliği: Ángelo Sagal ↔ Georgios Kyriopoulos (AE Kifisia FC)
- 76' sarı kart: Roshon van Eijma (AE Kifisia FC)
- 79' sarı kart: Benjamin Garré (Aris)
- 83' sarı kart: Fabiano Leismann (Aris)
- 84' oyuncu değişikliği: Jorge Pombo ↔ Bernardo Martins (AE Kifisia FC)
- 84' oyuncu değişikliği: Jeremy Antonisse ↔ Gerson Liliano Saches Sousa (AE Kifisia FC)
- 89' gol: Benjamin Garré (Aris)
- 90' oyuncu değişikliği: Seedy Jagne ↔ Jordi Mboula (AE Kifisia FC)
- 90+3' oyuncu değişikliği: Benjamin Garré ↔ Noah Fadiga (Aris)
- 90+3' oyuncu değişikliği: Christian Kouamé ↔ Fredrik Jensen (Aris)
Maç olayları
- AE Kifisia FCAris
- 90+3'Benjamin Garré ↔ Noah FadigaOyuncu değişikliği
- 90+3'Christian Kouamé ↔ Fredrik JensenOyuncu değişikliği
- Seedy Jagne ↔ Jordi MboulaOyuncu değişikliği90'
- 89'Gol Benjamin Garré 1–2
- Jorge Pombo ↔ Bernardo MartinsOyuncu değişikliği84'
- Jeremy Antonisse ↔ Gerson Liliano Saches SousaOyuncu değişikliği84'
- 83'Fabiano LeismannSarı kart
- 79'Benjamin GarréSarı kart
- Roshon van EijmaSarı kart76'
- dimitrios theodoridis ↔ Apóstolos ChristópoulosOyuncu değişikliği73'
- Ángelo Sagal ↔ Georgios KyriopoulosOyuncu değişikliği73'
- 72'Bruma ↔ Othman BoussaidOyuncu değişikliği
- 72'Tino Kadewere ↔ Rafa MirOyuncu değişikliği
- 64'Boško ŠutaloSarı kart
- Gol Ángelo Sagal 1–1Asist: Jorge Pombo53'
- 32'Penaltı golü Bruma 0–1Penaltı
- S. LetoSarı kart31'
- 29'BrumaVAR
- Jeremy AntonisseSarı kart19'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol)ligde 8. · lig ortalamasında | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,50 (15 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,60 (16 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,19 yüksek | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,70 (17 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,33 yüksek | 2,60 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 3. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 5. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 8. · lig ortalamasında | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 2. · lig ortalamasından 27 puan yüksek | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,8 | 7,2 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 4,5 Üst | %70 7/10 | %100 5/5 |
| 5,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %70 7/10 | %60 3/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %30 3/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
AE Kifisia FC (10 maç)
Aris (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
AE Kifisia FC (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 8 | 4 |
Aris (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
AE Kifisia FC
Sarı 38 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 3,8)
Aris
Sarı 19 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
AE Kifisia FC: iç saha, 5 maç · Aris: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
AE Kifisia FC – Aris ilk 11'ler
AE Kifisia FC · 4-2-3-1
- 99M. RamírezK
- 48Tiago MansoD
- 34C. JoliboisD
- 24R. van EijmaD76' sarı kart 76. dk
- 23L. AbandaD
- 19I. JagneO90' oyundan çıktı 90. dk
- 17K. RoukounakisO
- 28Á. SagalO53' gol 53. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 6Jorge PomboO53' asist 53. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 7J. AntonisseO19' sarı kart 19. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 9Dimitris TheodoridisF73' oyundan çıktı 73. dk
- 72A. ChristópoulosF73' oyuna girdi 73. dk
- 2K. ApostolakisO
- 33Hugo SousaD
- 18G. KyriopoulosF73' oyuna girdi 73. dk
- 44Vangelis ManganasO
- 11Jordi MboulaF90' oyuna girdi 90. dk
- 5A. PetkovD
- 26K. PolykratisD
- 1F. RobertsK
- 10Gerson SousaF84' oyuna girdi 84. dk
- 8Bernardo MartinsO84' oyuna girdi 84. dk
- 15A. AnagnostopoulosK
Teknik direktör: S. Leto
Aris · 4-2-3-1
- 33Ricardo VelhoK
- 2J. PétrisD
- 4FabianoD83' sarı kart 83. dk
- 44B. ŠutaloD64' sarı kart 64. dk
- 3O. RichardsD
- 18M. HonglaO
- 10U. RačićO
- 7B. GarréO79' sarı kart 79. dk89' gol 89. dk90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 8C. KouaméO90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 77BrumaO32' gol 32. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 9T. KadewereF72' oyundan çıktı 72. dk
- 20T. Dele-BashiruO
- 24Apostolos BarbopoulosK
- 49O. BoussaidO72' oyuna girdi 72. dk
- 41Konstantinos CharoupasO
- 27N. FadigaD90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 6K. GalanopoulosO
- 97F. JensenO90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 21L. MajkićK
- 17Rafa MirF72' oyuna girdi 72. dk
- 14D. SanoussiO
- 22M. VoriazidisO
Teknik direktör: M. Grigoriou
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Kifisia 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-6). Son 5 maçta Aris 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Kifisia 0 – Aris 2; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Aris 1-1 Kifisia.
- Sıralama
- 9. (8 p) – 5. (10 p)
- Form (son 5)
- GGMBM – GBGMB
- H2H (G-B-M)
- 0-2-2 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,73 – 2,93 – 2,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Kifisia bu sezon 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,17 gol yedi; Aris bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kifisia %50, Aris %50. İlk yarıyı önde kapatma: Kifisia 1/6, Aris 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Kifisia 5,0, Aris 5,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Kifisia 4,2, Aris 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,73, 0 – 2,93, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,66. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,91.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Yunanistan · Süper Lig 1 puan durumu · Super League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 9 | +16 | 24 |
| 2 | Olympiakos Piraeus | 9 | +11 | 22 |
| 3 | Aris Thessalonikis | 10 | -1 | 19 |
| 4 | PAOK | 9 | +6 | 18 |
| 5 | AEK Athens FC | 8 | +16 | 17 |
| 6 | OFI | 9 | +2 | 16 |
| 7 | Kifisia | 10 | 0 | 14 |
| 8 | Kalamata | 9 | -4 | 11 |
| 9 | Iraklis 1908 | 9 | -2 | 10 |
| 10 | Panetolikos | 10 | -12 | 9 |
| 11 | Levadiakos | 9 | -8 | 6 |
| 12 | Asteras Tripolis | 9 | -9 | 6 |
| 13 | Atromitos | 8 | -3 | 5 |
| 14 | Volos NFC | 10 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Panathinaikos | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Aris Thessalonikis | 5 | +7 | 13 |
| 3 | AEK Athens FC | 4 | +17 | 12 |
| 4 | PAOK | 5 | +6 | 12 |
| 5 | OFI | 4 | +5 | 10 |
| 6 | Olympiakos Piraeus | 4 | +6 | 9 |
| 7 | Kalamata | 5 | +1 | 7 |
| 8 | Panetolikos | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Kifisia | 5 | 0 | 5 |
| 10 | Asteras Tripolis | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Atromitos | 4 | +1 | 4 |
| 12 | Iraklis 1908 | 3 | +1 | 4 |
| 13 | Levadiakos | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -4 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Piraeus | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Panathinaikos | 4 | +3 | 9 |
| 3 | Kifisia | 5 | 0 | 9 |
| 4 | PAOK | 4 | 0 | 6 |
| 5 | OFI | 5 | -3 | 6 |
| 6 | Iraklis 1908 | 6 | -3 | 6 |
| 7 | Aris Thessalonikis | 5 | -8 | 6 |
| 8 | AEK Athens FC | 4 | -1 | 5 |
| 9 | Kalamata | 4 | -5 | 4 |
| 10 | Panetolikos | 5 | -11 | 3 |
| 11 | Levadiakos | 4 | -6 | 2 |
| 12 | Atromitos | 4 | -4 | 1 |
| 13 | Asteras Tripolis | 4 | -7 | 1 |
| 14 | Volos NFC | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig 1'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Kalamata 4–3 OFI Crete
- 17:00 Paneitolikos 0–2 Olympiacos
- 17:30 Panathinaikos 5–1 Asteras Tripolis
- 21:00 PAOK 2–1 Iraklis 1908
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
