Ruanda · National Soccer League · 4. hafta

Al Merreikh – Etoile de l'Est

Başlamasına 9 sa 15 dk Başlamadı

Al Merreikh – Etoile de l'Est: 8 Kasım 16:00, Ruanda · National Soccer League, 4. hafta. Bu sezon Al Merreikh evinde 1 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Etoile de l'Est deplasmanda 2 maçta 0 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %7; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 8 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Al Merreikh Stadyumu, Omdurman

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı
BilgiAl MerreikhEtoile de l'Est
Lig sırası17. · 1 puan16. · 3 puan
Form (son 5)MGGBBMBBBG
Gol (attığı – yediği, ort.)0,80 – 0,601,20 – 1,00
2,5 Üst biten%0%20
Karşılıklı gol%40%80
Gol yemediği%40%20
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: iki takımın son 5 maçı. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı

0,80 Gol atma maç başı 1,20
0,60 Gol yeme maç başı 1,00
%40 Gol yememe maçların %20
%40 KG Var maçların %80
%0 2.5 Üst maçların %20

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Al Merreikh

17. sıra · 1 puan · 1 maç · averaj 0

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGBB

  1. 05.11 Sunrise 1–1 Al Merreikh B
  2. 31.10 Al Merreikh 1–1 Mukura B
  3. 28.10 Police 0–1 Al Merreikh G
  4. 24.10 Al Merreikh 1–0 Horoya G
  5. 18.10 Horoya 1–0 Al Merreikh M
Deplasman

Etoile de l'Est

16. sıra · 3 puan · 5 maç · averaj -3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBBBG

  1. 04.11 Etoile de l'Est 2–0 Musanze G
  2. 31.10 Etoile de l'Est 1–1 Gorilla B
  3. 25.10 Sunrise 1–1 Etoile de l'Est B
  4. 17.10 Etoile de l'Est 1–1 Mukura B
  5. 15.09 Etoile de l'Est 1–2 Gicumbi M

Puan durumu 28.10.2026 19:23 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Al Merreikh son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 4 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Etoile de l'Est son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Al Merreikh bu sezon 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 0,50 gol yedi; Etoile de l'Est bu sezon 7 maçta 0,86 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %14. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Al Merreikh %50, Etoile de l'Est %57. İlk yarıyı önde kapatma: Al Merreikh 2/4, Etoile de l'Est 2/7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,43, 0 – 3,23, 2 – 5,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,40, Üst 2,09. Karşılıklı Gol: Var 2,10, Yok 1,39.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %7; KG var ortalaması %54; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 8 gol yediler.

Sıralama
17. (1 p) – 16. (3 p)
Form (son 5)
BBGGM – GBBBM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %14
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,43 – 3,23 – 5,38

Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Al Merreikh
Toplam (4)İç saha (1)
Galibiyet%25 1/4%0 0/1
Beraberlik%75 3/4%100 1/1
Mağlubiyet%0 0/4%0 0/1
Etoile de l'Est
Toplam (7)Dış saha (2)
Galibiyet%14 1/7%0 0/2
Beraberlik%57 4/7%50 1/2
Mağlubiyet%29 2/7%50 1/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Al Merreikh
Toplam (4)İç saha (1)
Attığı gol / maç0,75 (3 gol)1,00 (1 gol)
Yediği gol / maç0,50 (2 gol)1,00 (1 gol)
Etoile de l'Est
Toplam (7)Dış saha (2)
Attığı gol / maç0,86 (6 gol)0,50 (1 gol)
Yediği gol / maç1,00 (7 gol)1,50 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Al Merreikh
Toplam (4)İç saha (1)
KG Var%50 2/4%100 1/1
1,5 Üst%50 2/4%100 1/1
2,5 Üst%0 0/4%0 0/1
3,5 Üst%0 0/4%0 0/1
Gol yememe%50 2/4%0 0/1
Etoile de l'Est
Toplam (7)Dış saha (2)
KG Var%57 4/7%50 1/2
1,5 Üst%86 6/7%100 2/2
2,5 Üst%14 1/7%0 0/2
3,5 Üst%0 0/7%0 0/2
Gol yememe%29 2/7%0 0/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Al Merreikh
Toplam (4)İç saha (1)
Önde%50 2/4%100 1/1
Berabere%50 2/4%0 0/1
Geride%0 0/4%0 0/1
Etoile de l'Est
Toplam (7)Dış saha (2)
Önde%29 2/7%0 0/2
Berabere%71 5/7%100 2/2
Geride%0 0/7%0 0/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Al Merreikh (4 maç)

1/101/X21/20X/11X/X1X/202/102/X02/20

Etoile de l'Est (7 maç)

1/111/X11/20X/10X/X3X/222/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Al Merreikh (3 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 1 0
46-60 0 1
61-75 0 0
76-90 1 1

Etoile de l'Est (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 1
31-45 2 0
46-60 1 1
61-75 1 1
76-90 0 3

Kartlar

Al Merreikh

Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Etoile de l'Est

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 59 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Ruanda · National Soccer League puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Gorilla 6321 42 +211 MGBBG
2Mukura 5311 63 +310 GMGBG
3Gicumbi 5302 54 +19 GGGMM
4Marines 5221 106 +48 GMBGB
5Amagaju 6213 85 +37 MBMGM
6Sunrise 6141 47 -37 BGBMB
7Etincelles 5212 26 -47 BGGMM
8Bugesera 3201 41 +36 MGG
9Musanze 4202 32 +16 GMMG
10Gasogi United 6132 47 -36 GBMBB
11Kiyovu Sports 4112 12 -14 MMGB
12Police 5113 25 -34 MGMBM
13AS Kigali 4112 14 -34 MBMG
14APR 1100 42 +23 G
15Al Hilal Omdurman 1100 20 +23 G
16Etoile de l'Est 5032 36 -33 MBMBB
17Al Merreikh 1010 00 01 B
18Rayon Sports 2011 12 -11 BM
#TakımOGBMAYAVP
1Amagaju 4211 72 +57
2Mukura 3201 31 +26
3Musanze 3201 31 +26
4Gorilla 3201 32 +16
5Marines 3120 42 +25
6Sunrise 3120 32 +15
7Etincelles 3111 14 -34
8APR 1100 42 +23
9Bugesera 1100 20 +23
10Gicumbi 1100 10 +13
11Kiyovu Sports 2101 11 03
12AS Kigali 2101 12 -13
13Etoile de l'Est 3021 23 -12
14Rayon Sports 1010 11 01
15Police 2011 12 -11
16Gasogi United 2011 02 -21
17Al Hilal Omdurman 0000 00 00
18Al Merreikh 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1Gicumbi 4202 44 06
2Gorilla 3120 10 +15
3Gasogi United 4121 45 -15
4Mukura 2110 32 +14
5Marines 2101 64 +23
6Al Hilal Omdurman 1100 20 +23
7Bugesera 2101 21 +13
8Etincelles 2101 12 -13
9Police 3102 13 -23
10Sunrise 3021 15 -42
11Al Merreikh 1010 00 01
12Kiyovu Sports 2011 01 -11
13Etoile de l'Est 2011 13 -21
14AS Kigali 2011 02 -21
15APR 0000 00 00
16Musanze 1001 01 -10
17Rayon Sports 1001 01 -10
18Amagaju 2002 13 -20

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:23 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 19:23 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Al Merreikh1,43
X · Beraberlik3,23
2 · Etoile de l'Est5,38

2,5 Alt / Üst

Alt1,40
Üst2,09

Karşılıklı gol

Var2,10
Yok1,39
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,130 ve 21,92

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,63Üst1,72

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,4302,9422,00

Tek / Çift

Tek1,71Çift1,64

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,60Üst1,75