← Maçlar
Ruanda · National Soccer League · 7. hafta31 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

Etoile de Lest 1-1 Gorilla FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Etoile de Lest
1–1İY 1–0
Gorilla FC
Maç sonu

Etoile de Lest 1–1 Gorilla FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Etoile de Lest – Gorilla FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: S. Arigumaho 18' (Etoile de Lest); A. Ishimwe 72' (Gorilla FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Etoile de Lest üstte · Gorilla FC altta

01530İY607590 18' gol: S. Arigumaho (Etoile de Lest)72' gol: A. Ishimwe (Gorilla FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 18' gol: S. Arigumaho (Etoile de Lest)
  • 72' gol: A. Ishimwe (Gorilla FC)

Maç olayları

  1. Etoile de LestGorilla FC
  2. 72'Gol A. Ishimwe 1–1Asist: N. Masudi
  3. Gol S. Arigumaho 1–0Asist: Y. Bizimungu18'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Etoile de Lest
Toplam (7)İç saha (5)
Galibiyet%14 1/7%20 1/5
Beraberlik%57 4/7%60 3/5
Mağlubiyet%29 2/7%20 1/5
Gorilla FC
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%38 3/8%25 1/4
Beraberlik%38 3/8%75 3/4
Mağlubiyet%25 2/8%0 0/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Etoile de Lest
Toplam (7)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,86 (6 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,00 (7 gol)0,80 (4 gol)
Gorilla FC
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,62 (5 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç0,50 (4 gol)0,25 (1 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Etoile de Lest
Toplam (7)İç saha (5)
KG Var%57 4/7%60 3/5
1,5 Üst%86 6/7%80 4/5
2,5 Üst%14 1/7%20 1/5
3,5 Üst%0 0/7%0 0/5
Gol yememe%29 2/7%40 2/5
Gorilla FC
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%25 2/8%25 1/4
1,5 Üst%25 2/8%25 1/4
2,5 Üst%13 1/8%0 0/4
3,5 Üst%0 0/8%0 0/4
Gol yememe%50 4/8%75 3/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Etoile de Lest
Toplam (7)İç saha (5)
Önde%29 2/7%40 2/5
Berabere%71 5/7%60 3/5
Geride%0 0/7%0 0/5
Gorilla FC
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%13 1/8%25 1/4
Berabere%50 4/8%50 2/4
Geride%38 3/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Etoile de Lest (7 maç)

1/111/X11/20X/10X/X3X/222/102/X02/20

Gorilla FC (8 maç)

1/111/X01/20X/12X/X2X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Etoile de Lest (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 1
31-45 2 0
46-60 1 1
61-75 1 1
76-90 0 3

Gorilla FC (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 3
31-45 1 1
46-60 0 0
61-75 2 0
76-90 0 0

Kartlar

Etoile de Lest

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Gorilla FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 59 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Etoile de l'Est 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 3-6). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Gorilla 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 3-2). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Etoile de l'Est 1 – Gorilla 2; 1 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,75 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 2 Nisan 2024, Etoile de l'Est 0-1 Gorilla.

Sıralama
16. (3 p) – 1. (11 p)
Form (son 5)
BBMBM – GBBGM
H2H (G-B-M)
1-1-2 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %17
iddaa MS 1-0-2
2,69 – 2,67 – 2,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Etoile de l'Est bu sezon 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 1,20 gol yedi; Gorilla bu sezon 6 maçta 0,67 attı, 0,33 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Etoile de l'Est %60, Gorilla %17. İlk yarıyı önde kapatma: Etoile de l'Est 0/5, Gorilla 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,69, 0 – 2,67, 2 – 2,27. Karşılıklı Gol: Var 2,04, Yok 1,43.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %18; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 6 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 30 Ekim 2026 17:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ruanda · National Soccer League puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Gorilla 6321 42 +211 MGBBG
2Mukura 5311 63 +310 GMGBG
3Gicumbi 5302 54 +19 GGGMM
4Marines 5221 106 +48 GMBGB
5Amagaju 6213 85 +37 MBMGM
6Sunrise 6141 47 -37 BGBMB
7Etincelles 5212 26 -47 BGGMM
8Bugesera 3201 41 +36 MGG
9Musanze 4202 32 +16 GMMG
10Gasogi United 6132 47 -36 GBMBB
11Kiyovu Sports 4112 12 -14 MMGB
12Police 5113 25 -34 MGMBM
13AS Kigali 4112 14 -34 MBMG
14APR 1100 42 +23 G
15Al Hilal Omdurman 1100 20 +23 G
16Etoile de l'Est 5032 36 -33 MBMBB
17Al Merreikh 1010 00 01 B
18Rayon Sports 2011 12 -11 BM
#TakımOGBMAYAVP
1Amagaju 4211 72 +57
2Mukura 3201 31 +26
3Musanze 3201 31 +26
4Gorilla 3201 32 +16
5Marines 3120 42 +25
6Sunrise 3120 32 +15
7Etincelles 3111 14 -34
8APR 1100 42 +23
9Bugesera 1100 20 +23
10Gicumbi 1100 10 +13
11Kiyovu Sports 2101 11 03
12AS Kigali 2101 12 -13
13Etoile de l'Est 3021 23 -12
14Rayon Sports 1010 11 01
15Police 2011 12 -11
16Gasogi United 2011 02 -21
17Al Hilal Omdurman 0000 00 00
18Al Merreikh 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1Gicumbi 4202 44 06
2Gorilla 3120 10 +15
3Gasogi United 4121 45 -15
4Mukura 2110 32 +14
5Marines 2101 64 +23
6Al Hilal Omdurman 1100 20 +23
7Bugesera 2101 21 +13
8Etincelles 2101 12 -13
9Police 3102 13 -23
10Sunrise 3021 15 -42
11Al Merreikh 1010 00 01
12Kiyovu Sports 2011 01 -11
13Etoile de l'Est 2011 13 -21
14AS Kigali 2011 02 -21
15APR 0000 00 00
16Musanze 1001 01 -10
17Rayon Sports 1001 01 -10
18Amagaju 2002 13 -20

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:23 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,69X2,6722,27

Çifte şans

1X1,33121,24X21,23

Karşılıklı gol

Var2,04Yok1,43

1,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,42

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National Soccer League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.