← Maçlar
Ruanda · National Soccer League · 6. hafta25 Ekim 2026 · 16:00 TSİ

Sunrise 1-1 Etoile de Lest: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Sunrise
1–1İY 1–1
Etoile de Lest
Maç sonu

Sunrise 1–1 Etoile de Lest (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Sunrise – Etoile de Lest maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: K. D. Ikpo 8' (Sunrise); Y. Niyonshuti 43' (Etoile de Lest).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Sunrise üstte · Etoile de Lest altta

01530İY607590 8' gol: K. D. Ikpo (Sunrise)43' gol: Y. Niyonshuti (Etoile de Lest)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' gol: K. D. Ikpo (Sunrise)
  • 43' gol: Y. Niyonshuti (Etoile de Lest)

Maç olayları

  1. SunriseEtoile de Lest
  2. 43'Gol Y. Niyonshuti 1–1Asist: A. Niyigena
  3. Gol K. D. Ikpo 1–0Asist: Y. Sibomana8'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sunrise
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%13 1/8%25 1/4
Beraberlik%75 6/8%75 3/4
Mağlubiyet%13 1/8%0 0/4
Etoile de Lest
Toplam (7)Dış saha (2)
Galibiyet%14 1/7%0 0/2
Beraberlik%57 4/7%50 1/2
Mağlubiyet%29 2/7%50 1/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sunrise
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,62 (5 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,00 (8 gol)0,75 (3 gol)
Etoile de Lest
Toplam (7)Dış saha (2)
Attığı gol / maç0,86 (6 gol)0,50 (1 gol)
Yediği gol / maç1,00 (7 gol)1,50 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sunrise
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%50 4/8%75 3/4
1,5 Üst%63 5/8%75 3/4
2,5 Üst%13 1/8%0 0/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%38 3/8%25 1/4
Etoile de Lest
Toplam (7)Dış saha (2)
KG Var%57 4/7%50 1/2
1,5 Üst%86 6/7%100 2/2
2,5 Üst%14 1/7%0 0/2
3,5 Üst%0 0/7%0 0/2
Gol yememe%29 2/7%0 0/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sunrise
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%13 1/8%25 1/4
Berabere%75 6/8%50 2/4
Geride%13 1/8%25 1/4
Etoile de Lest
Toplam (7)Dış saha (2)
Önde%29 2/7%0 0/2
Berabere%71 5/7%100 2/2
Geride%0 0/7%0 0/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sunrise (8 maç)

1/101/X11/20X/11X/X4X/212/102/X12/20

Etoile de Lest (7 maç)

1/111/X11/20X/10X/X3X/222/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sunrise (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 0 0
31-45 0 3
46-60 0 3
61-75 1 1
76-90 1 1

Etoile de Lest (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 1
31-45 2 0
46-60 1 1
61-75 1 1
76-90 0 3

Kartlar

Sunrise

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Etoile de Lest

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:00 TSİ itibarıyla · ligde 59 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Sunrise için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 3, yenilen 6. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 4 maçta Etoile de l'Est 0 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 2-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Sunrise 1, Etoile de l'Est 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 20 Ocak 2024, Etoile de l'Est 2-2 Sunrise.

Form (son 5)
MBGBB – BMBM
H2H (G-B-M)
1-1-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,05 – 2,74 – 3,01
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Sunrise bu sezon 5 maçta maç başına 0,60 gol attı, 1,20 gol yedi; Etoile de l'Est bu sezon 4 maçta 0,50 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sunrise %40, Etoile de l'Est %50. İlk yarıyı önde kapatma: Sunrise 1/5, Etoile de l'Est 0/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,05, 0 – 2,74, 2 – 3,01. Karşılıklı Gol: Var 1,97, Yok 1,47.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %22; KG var ortalaması %45; son 5 maçta toplam 5 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 16:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Ruanda · National Soccer League puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Gorilla 6321 42 +211 MGBBG
2Mukura 5311 63 +310 GMGBG
3Gicumbi 5302 54 +19 GGGMM
4Marines 5221 106 +48 GMBGB
5Amagaju 6213 85 +37 MBMGM
6Sunrise 6141 47 -37 BGBMB
7Etincelles 5212 26 -47 BGGMM
8Bugesera 3201 41 +36 MGG
9Musanze 4202 32 +16 GMMG
10Gasogi United 6132 47 -36 GBMBB
11Kiyovu Sports 4112 12 -14 MMGB
12Police 5113 25 -34 MGMBM
13AS Kigali 4112 14 -34 MBMG
14APR 1100 42 +23 G
15Al Hilal Omdurman 1100 20 +23 G
16Etoile de l'Est 5032 36 -33 MBMBB
17Al Merreikh 1010 00 01 B
18Rayon Sports 2011 12 -11 BM
#TakımOGBMAYAVP
1Amagaju 4211 72 +57
2Mukura 3201 31 +26
3Musanze 3201 31 +26
4Gorilla 3201 32 +16
5Marines 3120 42 +25
6Sunrise 3120 32 +15
7Etincelles 3111 14 -34
8APR 1100 42 +23
9Bugesera 1100 20 +23
10Gicumbi 1100 10 +13
11Kiyovu Sports 2101 11 03
12AS Kigali 2101 12 -13
13Etoile de l'Est 3021 23 -12
14Rayon Sports 1010 11 01
15Police 2011 12 -11
16Gasogi United 2011 02 -21
17Al Hilal Omdurman 0000 00 00
18Al Merreikh 0000 00 00
#TakımOGBMAYAVP
1Gicumbi 4202 44 06
2Gorilla 3120 10 +15
3Gasogi United 4121 45 -15
4Mukura 2110 32 +14
5Marines 2101 64 +23
6Al Hilal Omdurman 1100 20 +23
7Bugesera 2101 21 +13
8Etincelles 2101 12 -13
9Police 3102 13 -23
10Sunrise 3021 15 -42
11Al Merreikh 1010 00 01
12Kiyovu Sports 2011 01 -11
13Etoile de l'Est 2011 13 -21
14AS Kigali 2011 02 -21
15APR 0000 00 00
16Musanze 1001 01 -10
17Rayon Sports 1001 01 -10
18Amagaju 2002 13 -20

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:23 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,05X2,7423,01

Çifte şans

1X1,18121,23X21,42

Karşılıklı gol

Var1,97Yok1,47

1,5 Alt / Üst

Alt2,19Üst1,37

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National Soccer League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.