Danimarka · Superliga · 14. hafta

AGF Aarhus – AC Horsens

Başlamasına 10 sa 59 dk Başlamadı

AGF Aarhus – AC Horsens: 8 Kasım 16:00, Danimarka · Superliga, 14. hafta. Bu sezon AGF Aarhus evinde 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet; AC Horsens deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Vejlby Stadion, Aarhus

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiAGF AarhusAC Horsens
Lig sırası9. · 12 puan7. · 16 puan
Form (son 5)BGGMBBBGMM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,67 – 1,331,83 – 1,83
2,5 Üst biten%67%67
Karşılıklı gol%67%67
Gol yemediği%17%0
Aralarında (G-B-M)14-2-5 (21 maç, AGF Aarhus bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: AGF Aarhus iç sahada (6 maç), AC Horsens deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

AGF Aarhus iç sahada (6 maç) · AC Horsens deplasmanda (6 maç), bu sezon

1,67 Gol atma maç başı 1,83
1,33 Gol yeme maç başı 1,83
%17 Gol yememe maçların %0
%67 KG Var maçların %67
%67 2.5 Üst maçların %67

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Aarhus iç sahada 6 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • AC Horsens deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • AC Horsens, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

AGF Aarhus

9. sıra · 12 puan · 13 maç · averaj -4

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGGMB

  1. 05.11 AGF Aarhus 0–0 SC Braga B
  2. 01.11 Brondby 2–0 AGF Aarhus M
  3. 28.10 Roskilde 1–2 AGF Aarhus G
  4. 25.10 AGF Aarhus 2–1 Viborg G
  5. 22.10 AGF Aarhus 1–1 Egnatia Rrogozhinë B
Deplasman

AC Horsens

7. sıra · 16 puan · 13 maç · averaj +2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGMM

  1. 01.11 Viborg 1–0 AC Horsens M
  2. 28.10 Brabrand 1–0 AC Horsens M
  3. 25.10 AC Horsens 5–1 Sonderjyske G
  4. 16.10 AC Horsens 0–0 Randers FC B
  5. 11.10 Silkeborg 3–3 AC Horsens B

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

AGF Aarhus için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 5, yenilen 5. AC Horsens son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 21 maçta galibiyetler AGF Aarhus 14 – AC Horsens 5; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Eylül 2026, AC Horsens 2-2 AGF Aarhus.

Gol istatistikleri

AGF Aarhus iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,33 gol yedi; AC Horsens dış saha 6 maçta 1,83 attı, 1,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: AGF Aarhus %67, AC Horsens %67. İlk yarıyı önde kapatma: AGF Aarhus 2/6, AC Horsens 2/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): AGF Aarhus 9,0, AC Horsens 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: AGF Aarhus 1,3, AC Horsens 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,49, 0 – 3,93, 2 – 4,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,56, Yok 1,97.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.

Sıralama
9. (12 p) – 7. (16 p)
Form (son 5)
BMGGB – MMGBB
H2H (G-B-M)
14-2-5 (21 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
Korner ort. (maç)
11,3
iddaa MS 1-0-2
1,49 – 3,93 – 4,49

Veri: 8 Kasım 2026 02:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

AGF Aarhus
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%15 2/13%33 2/6
Beraberlik%46 6/13%50 3/6
Mağlubiyet%38 5/13%17 1/6
AC Horsens
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%31 4/13%33 2/6
Beraberlik%31 4/13%17 1/6
Mağlubiyet%38 5/13%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

AGF Aarhus
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,31 (17 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasından 0,21 düşük1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,62 (21 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında1,33 (8 gol)
AC Horsens
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,77 (23 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,25 yüksek1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç1,62 (21 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında1,83 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

AGF Aarhus
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%69 9/13ligde 3.–4. · lig ortalamasından 8 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%100 13/13%100 6/6
2,5 Üst%62 8/13ligde 2.–5. · lig ortalamasından 5 puan yüksek%67 4/6
3,5 Üst%31 4/13%33 2/6
Gol yememe%8 1/13%17 1/6
AC Horsens
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%69 9/13ligde 3.–4. · lig ortalamasından 8 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%85 11/13%83 5/6
2,5 Üst%62 8/13ligde 2.–5. · lig ortalamasından 5 puan yüksek%67 4/6
3,5 Üst%38 5/13%33 2/6
Gol yememe%8 1/13%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

AGF Aarhus
Toplam (13)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,913,0
7,5 Üst%69 9/13%100 6/6
8,5 Üst%69 9/13%100 6/6
9,5 Üst%69 9/13%100 6/6
10,5 Üst%62 8/13%83 5/6
AC Horsens
Toplam (13)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,79,7
7,5 Üst%77 10/13%83 5/6
8,5 Üst%77 10/13%83 5/6
9,5 Üst%62 8/13%83 5/6
10,5 Üst%46 6/13%50 3/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

AGF Aarhus
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı kart4,04,3
2,5 Üst%69 9/13%67 4/6
3,5 Üst%69 9/13%67 4/6
4,5 Üst%46 6/13%67 4/6
5,5 Üst%31 4/13%50 3/6
AC Horsens
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı kart4,24,0
2,5 Üst%85 11/13%83 5/6
3,5 Üst%77 10/13%67 4/6
4,5 Üst%31 4/13%33 2/6
5,5 Üst%15 2/13%17 1/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

AGF Aarhus
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut8,48,3
6,5 Üst%77 10/13%83 5/6
7,5 Üst%69 9/13%67 4/6
8,5 Üst%62 8/13%67 4/6
9,5 Üst%46 6/13%33 2/6
AC Horsens
Toplam (13)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut9,910,2
6,5 Üst%92 12/13%100 6/6
7,5 Üst%85 11/13%83 5/6
8,5 Üst%62 8/13%67 4/6
9,5 Üst%54 7/13%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

AGF Aarhus
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%23 3/13%33 2/6
Berabere%31 4/13%17 1/6
Geride%46 6/13%50 3/6
AC Horsens
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%31 4/13%33 2/6
Berabere%38 5/13%33 2/6
Geride%31 4/13%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

AGF Aarhus (13 maç)

1/121/X11/20X/10X/X2X/222/102/X32/23

AC Horsens (13 maç)

1/131/X11/20X/11X/X3X/212/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

AGF Aarhus (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 2
16-30 1 4
31-45 3 4
46-60 2 3
61-75 4 1
76-90 4 7

AC Horsens (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 2 1
31-45 2 5
46-60 1 4
61-75 2 5
76-90 6 0

Kartlar

AGF Aarhus

Sarı 20 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,5)

AC Horsens

Sarı 29 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

AGF Aarhus: iç saha, 6 maç · AC Horsens: dış saha, 6 maç

AGF AarhusAC Horsens
%58,5Topa sahip olma%46,0
1,69Beklenen gol (xG)1,69
17,8Toplam şut12,3
4,2İsabetli şut4,8
11,8Ceza sahası içi şut6,7
9,0Korner3,0
509Pas425
%86Pas isabeti%81
2,7Kurtarış3,5
11,5Faul17,0
1,2Ofsayt2,2
1,3Sarı kart2,2
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,15Rakibin xG'si1,81
11,7Rakibin şutu16,0
4,2Rakibin isabetli şutu5,3
4,0Rakibin korneri6,7

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Danimarka · Superliga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Midtjylland 13940 2715 +1231 BGGGG
2FC Copenhagen 13922 2812 +1629 GMBBG
3Viborg 14824 2213 +926 GMMGG
4Brondby 13715 2320 +322 MGMGG
5FC Nordsjaelland 13553 2017 +320 MBBBM
6Odense 14455 1619 -317 BGBGM
7AC Horsens 13445 2321 +216 BBBGM
8Silkeborg 14365 1824 -615 BMBMG
9Aarhus 13265 1721 -412 BGBGM
10Randers FC 13328 1321 -811 MMBMM
11Lyngby 14257 1929 -1011 MBMGM
12Sonderjyske 13229 1731 -148 GMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Midtjylland 6510 147 +716
2Viborg 7502 136 +715
3Brondby 7502 149 +515
4FC Copenhagen 6420 125 +714
5FC Nordsjaelland 6411 94 +513
6Silkeborg 7241 99 010
7Odense 7313 1012 -210
8AC Horsens 7232 1210 +29
9Aarhus 6231 108 +29
10Lyngby 7151 1013 -38
11Sonderjyske 7214 1215 -37
12Randers FC 7214 713 -67
#TakımOGBMAYAVP
1FC Copenhagen 7502 167 +915
2FC Midtjylland 7430 138 +515
3Viborg 7322 97 +211
4AC Horsens 6213 1111 07
5Odense 7142 67 -17
6FC Nordsjaelland 7142 1113 -27
7Brondby 6213 911 -27
8Silkeborg 7124 915 -65
9Randers FC 6114 68 -24
10Aarhus 7034 713 -63
11Lyngby 7106 916 -73
12Sonderjyske 6015 516 -111

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · AGF Aarhus1,49
X · Beraberlik3,93
2 · AC Horsens4,49

2,5 Alt / Üst

Alt2,08
Üst1,49

Karşılıklı gol

Var1,56
Yok1,97
Tüm marketler (26)

Çifte Şans

1 ve 01,081 ve 21,120 ve 22,05

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,3403,5022,03

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,44Üst2,18

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,82Yok1,13

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var2,921 ve Yok2,800 ve Var4,910 ve Yok16,002 ve Var7,992 ve Yok9,53

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,39Üst2,34

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,83Eşit3,552.1,94

1. Yarı Sonucu

11,9702,3124,78

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,22Üst3,03

Alt/Üst 3.5

Alt1,37Üst2,37

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet4,00Hayır1,11

2. Yarı Sonucu

11,8302,7024,28

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt4,430 ve Alt5,412 ve Alt11,001 ve Üst2,120 ve Üst12,152 ve Üst7,16

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt2,11Üst1,48

Alt/Üst 1.5

Alt4,26Üst1,09

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var8,13Üst ve Var1,86Alt ve Yok2,69Üst ve Yok6,66

1. Yarı / Maç Sonucu

1/12,151/015,151/236,000/14,400/06,200/210,302/121,502/016,702/27,79

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var11,701 ve Yok2,270 ve Var7,030 ve Yok3,232 ve Var27,002 ve Yok5,55

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,390 ve 21,54

Toplam Gol

0-1 gol4,252-3 gol1,924-5 gol3,046+ gol9,22

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet17,30Hayır–

Tek / Çift

Tek1,76Çift1,72

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt2,11Üst1,48

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,27Üst1,18

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,75Üst1,63

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 10.5

Alt1,53Üst1,88