Viborg 1-0 AC Horsens: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Viborg 1–0 AC Horsens (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0. Şut 22–13, isabetli şut 9–2, topa sahip olma %54–%46, korner 10–3.
Maç özeti
Viborg – AC Horsens maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Dorian Hanza 68' (Viborg). xG: Viborg 3,1 – 0,6 AC Horsens.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Viborg: Nickolai Lund · AC Horsens: Niki Zimling
Maç akışı
Viborg üstteAC Horsens altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %74 · 3 şut · 0,1
- 16–30'Ev %55 · 2 şut · 0,2
- 31–45+'Ev %86 · 7 şut · 0,8
- 46–60'Ev %71 · 3 şut · 0,4
- 61–75'Ev %86 · 7 şut · 1,1
- 76–90+'Dep %78 · 6 şut · 0,4
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Viborg, Dep = AC Horsens.
Maç olayları
- ViborgAC Horsens
- 87'Ivan Milićević ↔ Fallou SeneOyuncu değişikliği
- Dorian Hanza ↔ Adam Kleis-KristoffersenOyuncu değişikliği83'
- Sami Jalal Karchoud ↔ Philip KellerOyuncu değişikliği83'
- Hjalte Bidstrup ↔ Valgeir Lunddal FridrikssonOyuncu değişikliği83'
- 77'Kingsley Bimpong ↔ Jimi TauriainenOyuncu değişikliği
- 77'Abdul Moro ↔ Adrian JustinussenOyuncu değişikliği
- 77'Victor Pálsson ↔ Seniko DouaOyuncu değişikliği
- Gol Dorian Hanza 1–068'
- Charly Ngos Nouck Horneman ↔ Lasso CoulibalyOyuncu değişikliği67'
- Ruben Kristensen AlteSarı kart58'
- 53'Yamirou Ouorou ↔ John BatigiOyuncu değişikliği
- Mads Søndergaard Clausen ↔ Ruben Kristensen AlteOyuncu değişikliği45'
- 41'Kingsley BimpongSarı kart
- Mads Søndergaard ClausenSarı kart24'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 5. · lig ortalamasında | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,93 (13 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,59 düşük | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,77 (23 gol)ligde 3.–4. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,62 (21 gol)ligde 7.–9. · lig ortalamasında | 1,83 (11 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14ligde 10. · lig ortalamasından 11 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14ligde 9.–11. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13ligde 3.–4. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %62 8/13ligde 2.–5. · lig ortalamasından 5 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 11,0 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %14 1/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %15 2/13 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Geride | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %31 4/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Viborg (14 maç)
AC Horsens (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Viborg (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 3 | 1 |
AC Horsens (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 5 |
| 76-90 | 6 | 0 |
Kartlar
Viborg
Sarı 18 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,3)
AC Horsens
Sarı 29 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 80 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Viborg: iç saha, 7 maç · AC Horsens: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Viborg – AC Horsens ilk 11'ler
Viborg · 4-3-3
- 20K. KiilerichK
- 26Hjalte BidstrupD83' oyundan çıktı 83. dk
- 4L. KirkegaardD
- 5Ž. ZaletelD
- 23O. BundgaardD
- 8A. BeckO
- 13J. GrønningO
- 6M. SøndergaardO24' sarı kart 24. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 10S. JalalF83' oyundan çıktı 83. dk
- 19Dorian HanzaF68' gol 68. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 11C. NouckF67' oyundan çıktı 67. dk
- 25GiulioF
- 33Frederik DamkjerO
- 28L. CoulibalyO67' oyuna girdi 67. dk
- 24D. AnyembeD
- 34Philip KellerO83' oyuna girdi 83. dk
- 36Adam Kleis-KristoffersenF83' oyuna girdi 83. dk
- 18R. AlteO45' oyuna girdi 45. dk58' sarı kart 58. dk
- 1L. LundK
- 3V. Lunddal FriðrikssonD83' oyuna girdi 83. dk
Teknik direktör: Nickolai Lund
AC Horsens · 4-2-3-1
- 1M. DelačK
- 26V. PálssonD77' oyundan çıktı 77. dk
- 35M. KupijbidaD
- 6J. BondeD
- 7I. MiličevićD87' oyundan çıktı 87. dk
- 16A. MoroO77' oyundan çıktı 77. dk
- 20K. LusavecO
- 41Kingsley BimpongO
- 14J. MadsenO
- 27Y. OuorouO53' oyundan çıktı 53. dk
- 11K. EhibhatiomhanF
- 5A. BruusD
- 36C. JorgensenO
- 30S. DouaD77' oyuna girdi 77. dk
- 39A. MandrupD
- 15A. JustinussenF77' oyuna girdi 77. dk
- 25Fallou SeneF87' oyuna girdi 87. dk
- 23D. SmarschK
- 22J. BatigiF53' oyuna girdi 53. dk
- 19Jimi Weikko TauriainenO77' oyuna girdi 77. dk
Teknik direktör: Niki Zimling
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Danimarka · Superliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Viborg son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta AC Horsens 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-7).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Viborg 8 – AC Horsens 0; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 28 Ağustos 2026, AC Horsens 2-3 Viborg.
- Sıralama
- 3. (20 p) – 6. (16 p)
- Form (son 5)
- MMGGM – MGBBB
- H2H (G-B-M)
- 8-0-0 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,42 – 4,10 – 5,18
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Viborg iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,00 gol yedi; AC Horsens dış saha 5 maçta 2,20 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Viborg %50, AC Horsens %80. İlk yarıyı önde kapatma: Viborg 2/6, AC Horsens 2/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Viborg 4,2, AC Horsens 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Viborg 1,0, AC Horsens 2,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,42, 0 – 4,10, 2 – 5,18. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,57, Yok 1,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %65; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Danimarka · Superliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 13 | +12 | 31 |
| 2 | FC Copenhagen | 13 | +16 | 29 |
| 3 | Viborg | 14 | +9 | 26 |
| 4 | Brondby | 13 | +3 | 22 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 13 | +3 | 20 |
| 6 | Odense | 14 | -3 | 17 |
| 7 | AC Horsens | 13 | +2 | 16 |
| 8 | Silkeborg | 14 | -6 | 15 |
| 9 | Aarhus | 13 | -4 | 12 |
| 10 | Randers FC | 13 | -8 | 11 |
| 11 | Lyngby | 14 | -10 | 11 |
| 12 | Sonderjyske | 13 | -14 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 6 | +7 | 16 |
| 2 | Viborg | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Brondby | 7 | +5 | 15 |
| 4 | FC Copenhagen | 6 | +7 | 14 |
| 5 | FC Nordsjaelland | 6 | +5 | 13 |
| 6 | Silkeborg | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Odense | 7 | -2 | 10 |
| 8 | AC Horsens | 7 | +2 | 9 |
| 9 | Aarhus | 6 | +2 | 9 |
| 10 | Lyngby | 7 | -3 | 8 |
| 11 | Sonderjyske | 7 | -3 | 7 |
| 12 | Randers FC | 7 | -6 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Copenhagen | 7 | +9 | 15 |
| 2 | FC Midtjylland | 7 | +5 | 15 |
| 3 | Viborg | 7 | +2 | 11 |
| 4 | AC Horsens | 6 | 0 | 7 |
| 5 | Odense | 7 | -1 | 7 |
| 6 | FC Nordsjaelland | 7 | -2 | 7 |
| 7 | Brondby | 6 | -2 | 7 |
| 8 | Silkeborg | 7 | -6 | 5 |
| 9 | Randers FC | 6 | -2 | 4 |
| 10 | Aarhus | 7 | -6 | 3 |
| 11 | Lyngby | 7 | -7 | 3 |
| 12 | Sonderjyske | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Superliga'da oynanan diğer maçlar
- 16:00 Odense 4–1 Silkeborg
- 18:00 Nordsjælland 2–3 Midtjylland
- 20:00 Brondby 2–0 AGF Aarhus
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
