Ronald Koeman
Ronald Koeman Jr.
Ronald Koeman 2026/27 Eredivisie'de Telstar formasıyla 12 maçta 1080 dakika oynadı; 2 gol, 0 asist, 2 sarı kart (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
- takımında dakika sayısında ortak 1.
- ligde dakika sıralamasında ortak 1.
2026/27 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Telstar | 12 | 12 | 1080 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 540,0 |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Telstar | 12 | 2 | 0 | 2/0 |
| KNVB Beker (Hollanda) | Telstar | 1 | 0 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Son 5 maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11 | D | Fortuna Sittard | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – | |
| 01.11 | İ | Utrecht | Galibiyet4-2 | 90' | – | – | – | |
| 23.10 | D | GO Ahead Eagles | Mağlubiyet2-3 | 90' | – | – | – | |
| 17.10 | İ | Feyenoord | Mağlubiyet3-4 | 90' | – | – | – | |
| 11.10 | İ | ADO Den Haag | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – |
Tüm maçlar (12)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09 | D | AZ Alkmaar | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – | |
| 13.09 | D | Heerenveen | Beraberlik0-0 | 90' | – | – | – | |
| 09.09 | D | Twente | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – | |
| 06.09 | İ | Cambuur | Beraberlik2-2 | 90' | 21 | – | 1 | |
| 30.08 | İ | Ajax | Mağlubiyet0-4 | 90' | – | – | – | |
| 14.08 | İ | Sparta Rotterdam | Mağlubiyet1-3 | 90' | – | – | – | |
| 08.08 | D | NEC Nijmegen | Galibiyet2-1 | 90' | –1 | – | 1 |
90 dakikada
- Şut
- 0,17
- İsabetli şut
- 0,17
- Kilit pas
- 0,08
- Top kapma
- 0,00
- Araya girme
- 0,00
- Başarılı çalım
- 0,08
- Pas isabeti
- %65,4
- İkili mücadele
- %100,0
- Kurtarış
- 4,17
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Ronald Koeman 2026/27 sezon özeti
Ronald Koeman 2026/27 Eredivisie sezonunda Telstar formasıyla 12 maçta 2 gol attı (2 penaltı) ve asist yapmadı; 540,0 dakikada bir gol buldu. Eredivisie gol sıralamasında ortak 47. sırada. Geçen sezon (2025/26) 33 maçta 1 gol atmıştı. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
2025/26 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Telstar | 33 | 33 | 2959 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2.959,0 |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Telstar | 33 | 1 | 0 | 3/0 |
| KNVB Beker (Hollanda)(1 maçın istatistiği eksik) | Telstar | 4 | 0 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Maç maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05 | D | FC Volendam | Galibiyet2-1 | 90' | 11 | – | 1 | |
| 10.05 | İ | Heracles | Galibiyet3-0 | 90' | – | – | – | |
| 02.05 | D | NEC Nijmegen | Beraberlik1-1 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 22.04 | İ | Sparta Rotterdam | Galibiyet4-1 | 90' | – | – | – | |
| 11.04 | D | Utrecht | Mağlubiyet1-4 | 90' | – | – | – | |
| 04.04 | İ | Groningen | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – | |
| 22.03 | İ | PSV Eindhoven | Galibiyet3-1 | 90' | – | – | – | |
| 14.03 | D | Heerenveen | Mağlubiyet0-3 | 90' | – | – | – | |
| 08.03 | D | Fortuna Sittard | Galibiyet4-1 | 90' | – | – | – | |
| 27.02 | İ | NAC Breda | Galibiyet3-0 | 90' | – | – | – |
Tüm maçlar (33)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02 | D | Feyenoord | Mağlubiyet1-2 | 90' | – | – | – | |
| 15.02 | İ | Twente | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 31.01 | D | PEC Zwolle | Mağlubiyet1-4 | 79' | – | – | – | |
| 25.01 | İ | AZ Alkmaar | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – | |
| 17.01 | D | Excelsior | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – | |
| 11.01 | İ | Ajax | Mağlubiyet2-3 | 90' | – | – | – | |
| 20.12 | D | NAC Breda | Galibiyet1-0 | 90' | – | – | – | |
| 13.12 | İ | NEC Nijmegen | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – | |
| 06.12 | D | Heracles | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 30.11 | İ | Feyenoord | Mağlubiyet1-2 | 90' | – | – | – | |
| 23.11 | İ | Utrecht | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 07.11 | D | Twente | Beraberlik0-0 | 90' | – | – | – | |
| 01.11 | İ | Excelsior | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – | |
| 25.10 | D | Sparta Rotterdam | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – | |
| 19.10 | İ | Heerenveen | Mağlubiyet2-3 | 90' | – | – | – | |
| 05.10 | D | AZ Alkmaar | Mağlubiyet1-2 | 90' | – | – | – | |
| 28.09 | İ | GO Ahead Eagles | Galibiyet4-2 | 90' | – | – | – | |
| 20.09 | D | Groningen | Mağlubiyet0-2 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 14.09 | İ | Fortuna Sittard | Mağlubiyet1-3 | 90' | – | – | – | |
| 30.08 | D | PSV Eindhoven | Galibiyet2-0 | 90' | – | – | – | |
| 23.08 | İ | FC Volendam | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – | |
| 15.08 | İ | PEC Zwolle | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – | |
| 10.08 | D | Ajax | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 0,03
- İsabetli şut
- 0,03
- Kilit pas
- 0,00
- Top kapma
- 0,03
- Araya girme
- 0,00
- Başarılı çalım
- 0,06
- Pas isabeti
- %66,5
- İkili mücadele
- %85,7
- Kurtarış
- 4,35
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Ronald Koeman 2025/26 sezon özeti
Ronald Koeman 2025/26 Eredivisie sezonunda Telstar formasıyla 33 maçta 1 gol attı (1 penaltı) ve asist yapmadı; 2.959,0 dakikada bir gol buldu. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
Sık sorulan sorular
Ronald Koeman bu sezon kaç gol attı?
Ronald Koeman 2026/27 Eredivisie sezonunda 12 maçta 2 gol attı (2 penaltı) ve asist yapmadı.
Ronald Koeman hangi takımda oynuyor?
Ronald Koeman 2026/27 sezonunda Telstar formasıyla Eredivisie'de oynuyor. Mevkisi: kaleci.
Ronald Koeman kaç maça çıktı?
Ronald Koeman 2026/27 Eredivisie sezonunda 12 maça çıktı; 12 maçta ilk 11'de başladı ve toplam 1080 dakika oynadı.
