← Maçlar
Hollanda · Eredivisie · 11. hafta1 Kasım 2026 · 16:30 TSİ

Telstar 4-2 Utrecht: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Telstar
4–2İY 3–1
Utrecht
Maç sonu

Telstar 4–2 Utrecht (1 Kasım 2026). İlk yarı 3–1. Şut 16–15, isabetli şut 7–5, topa sahip olma %34–%66, korner 3–9.

Maç özeti

Telstar – Utrecht maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 3-1 tamamlandı. Goller: Tyrone Owusu 8', Abdelnour Soualhia 25', Nökkvi Þeyr Þórisson 44', Ar'jany Martha 59' (Telstar); Ángel Alarcón 42', Yoann Cathline 46' (Utrecht). xG: Telstar 2,5 – 1,3 Utrecht.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Telstar: H. Brugge · Utrecht: A. Correia

İki takımı karşılaştır →

Maç akışı

Telstar üstteUtrecht altta

0'45'90' 8' gol: Tyrone Owusu (Telstar)⚽25' gol: Abdelnour Soualhia (Telstar)⚽37' oyuncu değişikliği: Siebe Horemans ↔ Ángel Alarcón (Utrecht)↔37' oyuncu değişikliği: Arthur Zagre ↔ Per Kloosterboer (Utrecht)↔42' gol: Ángel Alarcón (Utrecht)⚽44' gol: Nökkvi Þeyr Þórisson (Telstar)⚽45' oyuncu değişikliği: Oualid Agougil ↔ Artem Stepanov (Utrecht)↔46' gol: Yoann Cathline (Utrecht)⚽59' gol: Ar'jany Martha (Telstar)⚽61' oyuncu değişikliği: Gabi Caschili ↔ Rojendro Oudsten (Telstar)↔62' oyuncu değişikliği: Marvin Peersman ↔ Jeff Hardeveld (Telstar)↔70' oyuncu değişikliği: Emirhan Demircan ↔ Noach Shenkman (Telstar)↔71' sarı kart: Dani De Wit (Utrecht)73' sarı kart: Per Kloosterboer (Utrecht)74' oyuncu değişikliği: Marius Broholm ↔ Adrian Blake (Utrecht)↔77' oyuncu değişikliği: Nökkvi Þeyr Þórisson ↔ Fabiano Rust (Telstar)↔77' oyuncu değişikliği: Ar'jany Martha ↔ Fofin Turay (Telstar)↔87' oyuncu değişikliği: Nikolas Panagiotou ↔ S. van Duijn (Utrecht)↔

⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR

  1. 0–15'Ev %79 · 3 şut · 1,0
  2. 16–30'Ev %64 · 4 şut · 0,4
  3. 31–45+'Dep %55 · 2 şut · 0,2
  4. 46–60'Dep %70 · 7 şut · 0,7
  5. 61–75'Dengeli · 5 şut · 0,9
  6. 76–90+'Dep %69 · 2 şut · 0,1

Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Telstar, Dep = Utrecht.

Maç olayları

  1. TelstarUtrecht
  2. 87'Nikolas Panagiotou ↔ S. van DuijnOyuncu değişikliği
  3. Ar'jany Martha ↔ Fofin TurayOyuncu değişikliği77'
  4. Nökkvi Þeyr Þórisson ↔ Fabiano RustOyuncu değişikliği77'
  5. 74'Marius Broholm ↔ Adrian BlakeOyuncu değişikliği
  6. 73'Per KloosterboerSarı kart
  7. 71'Dani De WitSarı kart
  8. Emirhan Demircan ↔ Noach ShenkmanOyuncu değişikliği70'
  9. Marvin Peersman ↔ Jeff HardeveldOyuncu değişikliği62'
  10. Gabi Caschili ↔ Rojendro OudstenOyuncu değişikliği61'
  11. Gol Ar'jany Martha 4–2Asist: Nökkvi Þeyr Þórisson59'
  12. 46'Gol Yoann Cathline 3–2Asist: Joris van Overeem
  13. 45'Oualid Agougil ↔ Artem StepanovOyuncu değişikliği
  14. Gol Nökkvi Þeyr Þórisson 3–1Asist: Tyrone Owusu44'
  15. 42'Gol Ángel Alarcón 2–1Asist: Marius Broholm
  16. 37'Arthur Zagre ↔ Per KloosterboerOyuncu değişikliği
  17. 37'Siebe Horemans ↔ Ángel AlarcónOyuncu değişikliği
  18. Gol Abdelnour Soualhia 2–0Asist: Ar'jany Martha25'
  19. Gol Tyrone Owusu 1–08'

Maç istatistikleri

TelstarUtrecht
34%Topa sahip olma66%
2,49Beklenen gol (xG)1,31
16Toplam şut15
7İsabetli şut5
5İsabetsiz şut7
4Engellenen şut3
12Ceza sahası içi şut11
4Ceza sahası dışı şut4
3Korner9
4Ofsayt2
10Faul20
0Sarı kart2
0Kırmızı kart0
3Kurtarış3
298Pas538
224İsabetli pas446

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Telstar
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%17 2/12%17 1/6
Beraberlik%33 4/12%33 2/6
Mağlubiyet%50 6/12%50 3/6
Utrecht
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%27 3/11%33 2/6
Beraberlik%27 3/11%17 1/6
Mağlubiyet%45 5/11%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Telstar
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,50 (18 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,41 düşük2,00 (12 gol)
Yediği gol / maç2,08 (25 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,21 yüksek2,83 (17 gol)
Utrecht
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,73 (19 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç2,82 (31 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,95 yüksek2,67 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Telstar
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%67 8/12ligde 11. · lig ortalamasında%83 5/6
1,5 Üst%75 9/12%100 6/6
2,5 Üst%75 9/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%100 6/6
3,5 Üst%67 8/12%100 6/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6
Utrecht
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%91 10/11ligde 1.–2. · lig ortalamasından 22 puan yüksek%83 5/6
1,5 Üst%100 11/11%100 6/6
2,5 Üst%91 10/11ligde 2.–3. · lig ortalamasından 20 puan yüksek%100 6/6
3,5 Üst%64 7/11%50 3/6
Gol yememe%0 0/11%0 0/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Telstar
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,310,2
7,5 Üst%75 9/12%83 5/6
8,5 Üst%58 7/12%67 4/6
9,5 Üst%50 6/12%50 3/6
10,5 Üst%50 6/12%50 3/6
Utrecht
Toplam (11)Dış saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)10,19,2
7,5 Üst%82 9/11%67 4/6
8,5 Üst%82 9/11%67 4/6
9,5 Üst%55 6/11%33 2/6
10,5 Üst%45 5/11%33 2/6

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Telstar
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart3,33,5
2,5 Üst%50 6/12%50 3/6
3,5 Üst%50 6/12%50 3/6
4,5 Üst%25 3/12%33 2/6
5,5 Üst%8 1/12%17 1/6
Utrecht
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı kart3,02,0
2,5 Üst%45 5/11%17 1/6
3,5 Üst%36 4/11%17 1/6
4,5 Üst%18 2/11%0 0/6
5,5 Üst%18 2/11%0 0/6

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Telstar
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut10,211,0
6,5 Üst%83 10/12%67 4/6
7,5 Üst%75 9/12%67 4/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%58 7/12%67 4/6
Utrecht
Toplam (11)Dış saha (6)
Maç başı isabetli şut11,311,2
6,5 Üst%100 11/11%100 6/6
7,5 Üst%100 11/11%100 6/6
8,5 Üst%91 10/11%100 6/6
9,5 Üst%82 9/11%83 5/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Telstar
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%17 2/12%17 1/6
Berabere%42 5/12%33 2/6
Geride%42 5/12%50 3/6
Utrecht
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%9 1/11%17 1/6
Berabere%27 3/11%17 1/6
Geride%64 7/11%67 4/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Telstar (12 maç)

1/121/X01/20X/10X/X4X/212/102/X02/25

Utrecht (11 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/202/112/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Telstar (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 3 4
31-45 3 4
46-60 2 7
61-75 2 2
76-90 3 3

Utrecht (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 1 3
31-45 2 5
46-60 4 8
61-75 4 3
76-90 7 7

Kartlar

Telstar

Sarı 17 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,4)

Utrecht

Sarı 23 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Telstar: iç saha, 6 maç · Utrecht: dış saha, 6 maç

TelstarUtrecht
%50,0Topa sahip olma%45,7
1,91Beklenen gol (xG)1,46
16,3Toplam şut13,2
4,5İsabetli şut4,8
10,2Ceza sahası içi şut8,7
5,5Korner4,3
443Pas410
%80Pas isabeti%79
3,5Kurtarış3,7
10,2Faul15,3
1,8Ofsayt1,7
1,2Sarı kart1,3
0,17Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

2,03Rakibin xG'si1,86
12,7Rakibin şutu17,2
6,5Rakibin isabetli şutu6,3
4,7Rakibin korneri4,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Telstar – Utrecht ilk 11'ler

Telstar · 4-2-3-1

  1. 1R. KoemanK
  2. 18G. CaschiliD61' oyundan çıktı 61. dk
  3. 16S. ValkD
  4. 4A. SoualhiaD25' gol 25. dk
  5. 43M. PeersmanD62' oyundan çıktı 62. dk
  6. 6Isaiah AhmedO
  7. 17N. RossenO
  8. 42A. MarthaO25' asist 25. dk59' gol 59. dk77' oyundan çıktı 77. dk
  9. 10T. OwusuO8' gol 8. dk44' asist 44. dk
  10. 8E. DemircanO70' oyundan çıktı 70. dk
  11. 11N. ÞórissonF44' gol 44. dk59' asist 59. dk77' oyundan çıktı 77. dk
Yedekler

Teknik direktör: H. Brugge

Utrecht · 4-2-3-1

  1. 22S. PadtK
  2. 2S. HoremansD37' oyundan çıktı 37. dk
  3. 3M. DiddenD
  4. 5N. PanagiotouD87' oyundan çıktı 87. dk
  5. 92A. ZagréD37' oyundan çıktı 37. dk
  6. 8J. van OvereemO46' asist 46. dk
  7. 38O. AgougilO45' oyundan çıktı 45. dk
  8. 23N. VesterlundO
  9. 80M. BroholmO42' asist 42. dk74' oyundan çıktı 74. dk
  10. 10Y. CathlineO46' gol 46. dk
  11. 20D. de WitF71' sarı kart 71. dk
Yedekler

Teknik direktör: A. Correia

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Telstar son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 7 gol attı, 12 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Son 5 maçta Utrecht 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-8).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Telstar 0, Utrecht 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 11 Nisan 2026, Utrecht 4-1 Telstar.

Sıralama
16. (6 p) – 11. (12 p)
Form (son 5)
MMMBM – GBGGM
H2H (G-B-M)
0-1-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %80
Korner ort. (maç)
9,2
iddaa MS 1-0-2
2,79 – 3,49 – 2,02
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Telstar iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 3,00 gol yedi; Utrecht dış saha 5 maçta 1,60 attı, 2,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Telstar %100, Utrecht %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Telstar %80, Utrecht %80. İlk yarıyı önde kapatma: Telstar 0/5, Utrecht 1/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Telstar 6,0, Utrecht 3,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Telstar 1,6, Utrecht 1,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,79, 0 – 3,49, 2 – 2,02. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,27, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,41.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %100; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Eredivisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Feyenoord 11740 3312 +2125 GGGBB
2Ajax 11731 3013 +1724 BBGGG
3PSV Eindhoven 11722 3513 +2223 MGMBG
4Twente 11722 2810 +1823 GBMGG
5AZ Alkmaar 11623 2013 +720 GMBMM
6Fortuna Sittard 12552 2020 020 BBGBB
7Heerenveen 11533 1913 +618 GMGGG
8GO Ahead Eagles 12453 2427 -317 BMGMG
9Groningen 11434 2624 +215 GGMBM
10Cambuur 11434 2322 +115 BGBGG
11Utrecht 11335 1931 -1212 MGGBM
12Sparta Rotterdam 12336 2129 -812 BGMGM
13PEC Zwolle 12336 1324 -1112 MGBGB
14NEC Nijmegen 11254 1719 -211 BBBBM
15Excelsior 12327 1629 -1311 MMMMM
16Telstar 12246 1825 -710 BMMGB
17ADO Den Haag 12237 1625 -99 BGMMG
18Willem II 12039 1140 -293 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1PSV Eindhoven 6420 215 +1614
2Twente 5401 105 +512
3GO Ahead Eagles 5320 148 +611
4AZ Alkmaar 5311 95 +410
5Heerenveen 6312 85 +310
6Feyenoord 5230 125 +79
7Ajax 6231 129 +39
8Fortuna Sittard 6222 811 -38
9Groningen 6213 1314 -17
10ADO Den Haag 6213 1113 -27
11Cambuur 6213 1215 -37
12PEC Zwolle 6204 614 -86
13Telstar 6123 1217 -55
14Sparta Rotterdam 6123 914 -55
15Utrecht 5122 915 -65
16NEC Nijmegen 6042 912 -34
17Excelsior 6105 520 -153
18Willem II 6024 517 -122
#TakımOGBMAYAVP
1Feyenoord 6510 217 +1416
2Ajax 5500 184 +1415
3Fortuna Sittard 6330 129 +312
4Twente 6321 185 +1311
5AZ Alkmaar 6312 118 +310
6PSV Eindhoven 5302 148 +69
7Cambuur 5221 117 +48
8Groningen 5221 1310 +38
9Heerenveen 5221 118 +38
10Excelsior 6222 119 +28
11NEC Nijmegen 5212 87 +17
12Sparta Rotterdam 6213 1215 -37
13Utrecht 6213 1016 -67
14PEC Zwolle 6132 710 -36
15GO Ahead Eagles 7133 1019 -96
16Telstar 6123 68 -25
17ADO Den Haag 6024 512 -72
18Willem II 6015 623 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,79X3,4922,02

Çifte şans

1X1,53121,18X21,27

Karşılıklı gol

Var1,38Yok2,41

1,5 Alt / Üst

Alt4,87Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,27Üst1,43

3,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst2,16

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Eredivisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.