Bosna-Hersek · Premijer Liga · 13. hafta

Zrinj Mostar – Sarajevo

Başlamasına 13 sa 26 dk Başlamadı

Zrinj Mostar – Sarajevo: 8 Kasım 19:30, Bosna-Hersek · Premijer Liga, 13. hafta. Bu sezon Zrinj Mostar evinde 6 maçta 6 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet; Sarajevo deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 6 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Stadion pod Bijelim Brijegom, Mostar

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiZrinj MostarSarajevo
Lig sırası1. · 33 puan3. · 19 puan
Form (son 5)GGGGGBBGBB
Gol (attığı – yediği, ort.)2,00 – 0,500,67 – 1,00
2,5 Üst biten%50%17
Karşılıklı gol%50%50
Gol yemediği%50%17
Aralarında (G-B-M)16-9-13 (38 maç, Zrinj Mostar bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Zrinj Mostar iç sahada (6 maç), Sarajevo deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Zrinj Mostar iç sahada (6 maç) · Sarajevo deplasmanda (6 maç), bu sezon

2,00 Gol atma maç başı 0,67
0,50 Gol yeme maç başı 1,00
%50 Gol yememe maçların %17
%50 KG Var maçların %50
%50 2.5 Üst maçların %17

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Zrinjski iç sahada bu sezon yenilmedi: 6 maçta 6 galibiyet, 0 beraberlik.
  • FK Sarajevo deplasmanda 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • FK Sarajevo, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%17).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Zrinj Mostar

1. sıra · 33 puan · 12 maç · averaj +24

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGG

  1. 31.10 Zeljeznicar Sarajevo 0–4 Zrinj Mostar G
  2. 27.10 Laktaši 1–3 Zrinj Mostar G
  3. 23.10 Zrinj Mostar 1–0 Radnik Bijeljina G
  4. 18.10 Čelik 0–3 Zrinj Mostar G
  5. 11.10 Sloga Doboj 2–6 Zrinj Mostar G
Deplasman

Sarajevo

3. sıra · 19 puan · 12 maç · averaj +3

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBGBB

  1. 01.11 BSK Banja Luka 1–1 Sarajevo B
  2. 27.10 Tomislav 1–1 Sarajevo B
  3. 24.10 Sarajevo 2–0 Zeljeznicar Sarajevo G
  4. 17.10 Radnik Bijeljina 1–1 Sarajevo B
  5. 11.10 Čelik 0–0 Sarajevo B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Zrinj Mostar 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 17-3). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Sarajevo için son 5 maçın dökümü: 1G 4B 0M, atılan 5, yenilen 3. Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 38 maçta galibiyetler Zrinj Mostar 16 – Sarajevo 13; 9 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Ağustos 2026, Sarajevo 0-1 Zrinj Mostar.

Gol istatistikleri

Zrinj Mostar iç saha 6 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,50 gol yedi; Sarajevo dış saha 6 maçta 0,67 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Zrinj Mostar %50, Sarajevo %50. İlk yarıyı önde kapatma: Zrinj Mostar 4/6, Sarajevo 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,58, 0 – 3,18, 2 – 4,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 1,96. Karşılıklı Gol: Var 1,87, Yok 1,51.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 6 gol yediler.

Sıralama
1. (33 p) – 3. (19 p)
Form (son 5)
GGGGG – BBGBB
H2H (G-B-M)
16-9-13 (38 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,58 – 3,18 – 4,05

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Zrinj Mostar
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%92 11/12%100 6/6
Beraberlik%0 0/12%0 0/6
Mağlubiyet%8 1/12%0 0/6
Sarajevo
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%42 5/12%17 1/6
Beraberlik%33 4/12%50 3/6
Mağlubiyet%25 3/12%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Zrinj Mostar
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,58 (31 gol)2,00 (12 gol)
Yediği gol / maç0,58 (7 gol)0,50 (3 gol)
Sarajevo
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç0,83 (10 gol)0,67 (4 gol)
Yediği gol / maç0,58 (7 gol)1,00 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Zrinj Mostar
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%42 5/12%50 3/6
1,5 Üst%75 9/12%83 5/6
2,5 Üst%58 7/12%50 3/6
3,5 Üst%33 4/12%17 1/6
Gol yememe%50 6/12%50 3/6
Sarajevo
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%25 3/12%50 3/6
1,5 Üst%50 6/12%67 4/6
2,5 Üst%8 1/12%17 1/6
3,5 Üst%0 0/12%0 0/6
Gol yememe%50 6/12%17 1/6

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Zrinj Mostar
Toplam (3)İç saha (1)
Maçta toplam korner (ort.)9,514,0
7,5 Üst%50 1/2%100 1/1
8,5 Üst%50 1/2%100 1/1
9,5 Üst%50 1/2%100 1/1
10,5 Üst%50 1/2%100 1/1
Sarajevo
Toplam (3)Dış saha (2)
Maçta toplam korner (ort.)——
7,5 Üst——
8,5 Üst——
9,5 Üst——
10,5 Üst——

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Zrinj Mostar
Toplam (3)İç saha (1)
Maç başı kart4,30,0
2,5 Üst%67 2/3%0 0/1
3,5 Üst%67 2/3%0 0/1
4,5 Üst%67 2/3%0 0/1
5,5 Üst%33 1/3%0 0/1
Sarajevo
Toplam (3)Dış saha (2)
Maç başı kart4,74,0
2,5 Üst%100 3/3%100 2/2
3,5 Üst%100 3/3%100 2/2
4,5 Üst%33 1/3%0 0/2
5,5 Üst%33 1/3%0 0/2

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Zrinj Mostar
Toplam (3)İç saha (1)
Maç başı isabetli şut4,04,0
6,5 Üst%33 1/3%0 0/1
7,5 Üst%33 1/3%0 0/1
8,5 Üst%0 0/3%0 0/1
9,5 Üst%0 0/3%0 0/1
Sarajevo
Toplam (3)Dış saha (2)
Maç başı isabetli şut0,00,0
6,5 Üst%0 0/3%0 0/2
7,5 Üst%0 0/3%0 0/2
8,5 Üst%0 0/3%0 0/2
9,5 Üst%0 0/3%0 0/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Zrinj Mostar
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%58 7/12%67 4/6
Berabere%33 4/12%33 2/6
Geride%8 1/12%0 0/6
Sarajevo
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%17 2/12%0 0/6
Berabere%83 10/12%100 6/6
Geride%0 0/12%0 0/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Zrinj Mostar (12 maç)

1/171/X01/20X/14X/X0X/202/102/X02/21

Sarajevo (12 maç)

1/121/X01/20X/13X/X4X/232/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Zrinj Mostar (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 0
16-30 4 1
31-45 6 3
46-60 7 0
61-75 3 2
76-90 5 0

Sarajevo (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 1 0
46-60 2 4
61-75 1 2
76-90 5 1

Kartlar

Zrinj Mostar

Sarı 19 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,6)

Sarajevo

Sarı 31 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Zrinj Mostar: tüm maçlar, 3 maç · Sarajevo: tüm maçlar, 3 maç

Zrinj MostarSarajevo
2,7İsabetli şut0,0
0,0Ceza sahası içi şut0,0
0,0Kurtarış0,0
0,7Ofsayt0,0
1,7Sarı kart2,0
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,3Rakibin isabetli şutu0,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Bosna-Hersek · Premijer Liga puan durumu · Premier Liga

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Zrinjski 121101 317 +2433 GGGGG
2Borac Banja Luka 11911 239 +1428 GGGGG
3FK Sarajevo 12543 107 +319 GBBGB
4Siroki Brijeg 13454 1314 -117 BGBMG
5BSK Banja Luka 12345 1720 -313 BMBGB
6Zeljeznicar Sarajevo 13346 1321 -813 MBMMM
7Velež 12336 1018 -812 MBMGB
8Radnik Bijeljina 12255 1822 -411 BGBMG
9Čelik 13256 1420 -611 BMBMB
10Sloga Doboj 12237 718 -119 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Borac Banja Luka 6600 121 +1118
2Zrinjski 6600 123 +918
3FK Sarajevo 6411 61 +513
4Zeljeznicar Sarajevo 6321 98 +111
5BSK Banja Luka 6231 119 +29
6Velež 6231 75 +29
7Siroki Brijeg 7232 88 09
8Radnik Bijeljina 6222 1011 -18
9Čelik 6213 911 -27
10Sloga Doboj 6024 411 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Zrinjski 6501 194 +1515
2Borac Banja Luka 5311 118 +310
3Siroki Brijeg 6222 56 -18
4Sloga Doboj 6213 37 -47
5FK Sarajevo 6132 46 -26
6Čelik 7043 59 -44
7BSK Banja Luka 6114 611 -54
8Radnik Bijeljina 6033 811 -33
9Velež 6105 313 -103
10Zeljeznicar Sarajevo 7025 413 -92

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Zrinj Mostar1,58
X · Beraberlik3,18
2 · Sarajevo4,05

2,5 Alt / Üst

Alt1,46
Üst1,96

Karşılıklı gol

Var1,87
Yok1,51
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 01,071 ve 21,150 ve 21,71

Handikaplı Maç Sonucu -1

12,8003,0621,76

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,90Üst1,49

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,70Yok–

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,23Üst2,63

1. Yarı Sonucu

12,1801,8924,79

2. Yarı Sonucu

11,9802,2424,13

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,66Üst1,69

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,470 ve 21,33

Tek / Çift

Tek1,69Çift1,65

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,30Üst1,32

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,54Üst1,83