Zalaegerszeg 3-0 MTK Budapeşte: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Zalaegerszeg 3–0 MTK Budapeşte (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 15–8, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %46–%54, korner 5–3.
Maç özeti
Zalaegerszeg – MTK Budapeşte maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Marlon Santos Teodoro 65', Matheus Machado 81', Fabricio Amato 89' (Zalaegerszeg). xG: Zalaegerszeg 1,1 – 0,5 MTK Budapeşte.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Zalaegerszeg: Filipe Çelikkaya · MTK Budapeşte: Máté Pinezits
Maç akışı
Zalaegerszeg üstte · MTK Budapeşte altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45+1' sarı kart: Mihály Kata (MTK Budapeşte)
- 56' sarı kart: joseth peraza (Zalaegerszeg)
- 65' gol: Marlon Santos Teodoro (Zalaegerszeg)
- 67' oyuncu değişikliği: joseth peraza ↔ Fernando José Vera García (Zalaegerszeg)
- 67' oyuncu değişikliği: Aiden Harangi ↔ Jose Manuel Calderon Portillo (Zalaegerszeg)
- 69' oyuncu değişikliği: János Mikolay Timóteus ↔ István Bognár (MTK Budapeşte)
- 69' oyuncu değişikliği: Kristof Hinora ↔ Milán Gábo Klausz (MTK Budapeşte)
- 72' sarı kart: Fabricio Amato (Zalaegerszeg)
- 78' sarı kart: Benedek Varju (MTK Budapeşte)
- 78' oyuncu değişikliği: Marlon Santos Teodoro ↔ Arthur Henrique Marques Machado (Zalaegerszeg)
- 79' oyuncu değişikliği: Emin Kujovic ↔ Bence Kiss (Zalaegerszeg)
- 81' gol: Matheus Machado (Zalaegerszeg)
- 85' oyuncu değişikliği: Mark Kerezsi Zalan ↔ Á Nyers (MTK Budapeşte)
- 85' oyuncu değişikliği: Adrian Zeljkovic ↔ Dániel Varga (MTK Budapeşte)
- 85' oyuncu değişikliği: Matheus Machado ↔ Lucas Alfonso (Zalaegerszeg)
- 89' gol: Fabricio Amato (Zalaegerszeg)
Maç olayları
- ZalaegerszegMTK Budapeşte
- Gol Fabricio Amato 3–0Asist: Bence Kiss89'
- 85'Mark Kerezsi Zalan ↔ Á NyersOyuncu değişikliği
- 85'Adrian Zeljkovic ↔ Dániel VargaOyuncu değişikliği
- Matheus Machado ↔ Lucas AlfonsoOyuncu değişikliği85'
- Gol Matheus Machado 2–0Asist: Fabricio Amato81'
- Emin Kujovic ↔ Bence KissOyuncu değişikliği79'
- 78'Benedek VarjuSarı kart
- Marlon Santos Teodoro ↔ Arthur Henrique Marques MachadoOyuncu değişikliği78'
- Fabricio AmatoSarı kart72'
- 69'János Mikolay Timóteus ↔ István BognárOyuncu değişikliği
- 69'Kristof Hinora ↔ Milán Gábo KlauszOyuncu değişikliği
- joseth peraza ↔ Fernando José Vera GarcíaOyuncu değişikliği67'
- Aiden Harangi ↔ Jose Manuel Calderon PortilloOyuncu değişikliği67'
- Gol Marlon Santos Teodoro 1–0Asist: Maxsuell Alegria65'
- joseth perazaSarı kart56'
- 45+1'Mihály KataSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %62 8/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %23 3/13 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %31 4/13 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %50 3/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol) | 2,50 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,85 (24 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,08 (27 gol) | 2,83 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 5/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %38 5/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 7,3 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %17 2/12 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,7 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,0 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 8,8 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 10,2 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Berabere | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Geride | %62 8/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %38 5/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Zalaegerszeg (13 maç)
MTK Budapeşte (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Zalaegerszeg (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 6 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 6 | 7 |
MTK Budapeşte (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 2 | 6 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Kartlar
Zalaegerszeg
Sarı 35 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,7)
MTK Budapeşte
Sarı 24 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Zalaegerszeg: iç saha, 6 maç · MTK Budapeşte: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Zalaegerszeg – MTK Budapeşte ilk 11'ler
Zalaegerszeg · 4-2-3-1
- 1B. Gundel-TakácsK
- 2Aiden Joshua HarangiD67' oyundan çıktı 67. dk
- 4J. PerazaD56' sarı kart 56. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 13T. PeñalbaD
- 8A. CsonkaD
- 6E. KujovićO79' oyundan çıktı 79. dk
- 30F. AmatoO72' sarı kart 72. dk81' asist 81. dk89' gol 89. dk
- 80MarlonO65' gol 65. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 7Danylo KrevsunO
- 23MaxO65' asist 65. dk
- 9Matheus MachadoF81' gol 81. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 20M. RichardsO
- 32L. AlfonsoF85' oyuna girdi 85. dk
- 74B. BabosF
- 18CalderónD67' oyuna girdi 67. dk
- 10B. KissO79' oyuna girdi 79. dk89' asist 89. dk
- 21T. MaiganaF
- 15Nicolás Elosú LarumbeO
- 3Fernando José Vera GarcíaD67' oyuna girdi 67. dk
- 17Teixeira GuilhermeF
- 33Antonio DiogoD
- 77Arthur HenriqueF78' oyuna girdi 78. dk
- 79Mihály LakosK
Teknik direktör: Filipe Çelikkaya
MTK Budapeşte · 4-2-3-1
- 43Bence VargaK
- 2B. VarjuD78' sarı kart 78. dk
- 26V. ArmalasD
- 55S. RadićD
- 13M. TimoteusD69' oyundan çıktı 69. dk
- 6M. KataO45+1' sarı kart 45+1. dk
- 80Adrian ZeljkovićO85' oyundan çıktı 85. dk
- 11G. JurekO
- 17K. HinoraO69' oyundan çıktı 69. dk
- 77G. KomáromiO
- 20Zalán Márk KerezsiF85' oyundan çıktı 85. dk
- 9M. KlauszF69' oyuna girdi 69. dk
- 24T. FadgyasK
- 10I. BognárO69' oyuna girdi 69. dk
- 22J. BalázsK
- 5D. HorváthD
- 8A. G. ZuborO
- 45D. VargaO85' oyuna girdi 85. dk
- 37Adam NyersF85' oyuna girdi 85. dk
- 30Sámuel Barnabás BakóF
Teknik direktör: Máté Pinezits
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Zalaegerszeg için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 10, yenilen 8. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta MTK Budapeşte 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 7-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 18 maçta galibiyetler Zalaegerszeg 6 – MTK Budapeşte 8; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Temmuz 2026, MTK Budapeşte 3-0 Zalaegerszeg.
- Sıralama
- 12. (10 p) – 9. (12 p)
- Form (son 5)
- GBMGM – GMGMM
- H2H (G-B-M)
- 6-4-8 (18 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,95 – 3,32 – 2,70
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Zalaegerszeg iç saha 5 maçta maç başına 2,40 gol attı, 1,00 gol yedi; MTK Budapeşte dış saha 5 maçta 1,20 attı, 2,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Zalaegerszeg %60, MTK Budapeşte %60. İlk yarıyı önde kapatma: Zalaegerszeg 2/5, MTK Budapeşte 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Zalaegerszeg 3,0, MTK Budapeşte 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,3. Maç başına kart: Zalaegerszeg 2,6, MTK Budapeşte 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,95, 0 – 3,32, 2 – 2,70. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,15, Üst 1,39. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,27.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %60; maç başına toplam korner ortalaması 9,3; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 13 | +3 | 24 |
| 2 | Gyori ETO FC | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 11 | +10 | 20 |
| 4 | Paks | 13 | +2 | 20 |
| 5 | Debreceni VSC | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Ujpest | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Vasas | 12 | +3 | 16 |
| 8 | Budapest Honved | 12 | -3 | 14 |
| 9 | Zalaegerszegi TE | 13 | -7 | 13 |
| 10 | MTK Budapest | 13 | -9 | 13 |
| 11 | Kisvarda FC | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Nyiregyhaza | 12 | -10 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zalaegerszegi TE | 6 | +10 | 13 |
| 2 | Paks | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Gyori ETO FC | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Ujpest | 6 | +5 | 13 |
| 5 | MTK Budapest | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Vasas | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Nyiregyhaza | 5 | +1 | 8 |
| 9 | Debreceni VSC | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Budapest Honved | 6 | -1 | 8 |
| 11 | Puskas Academy | 6 | -3 | 6 |
| 12 | Kisvarda FC | 7 | -4 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 7 | +6 | 18 |
| 2 | Debreceni VSC | 6 | +4 | 11 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 6 | +3 | 11 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | +2 | 9 |
| 5 | Kisvarda FC | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Vasas | 6 | 0 | 8 |
| 7 | Paks | 6 | -3 | 7 |
| 8 | Budapest Honved | 6 | -2 | 6 |
| 9 | Ujpest | 6 | -2 | 5 |
| 10 | Nyiregyhaza | 7 | -11 | 3 |
| 11 | MTK Budapest | 6 | -11 | 3 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 7 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB I'de oynanan diğer maçlar
- 17:45 Bud. Honved 1–0 Kisvarda
- 21:45 ETO Gyor 2–2 Vasas
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
