Bud. Honved 1-0 Kisvarda: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Bud. Honved 1–0 Kisvarda (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–7, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %54–%46, korner 3–2.
Maç özeti
Bud. Honved – Kisvarda maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Dominik Soltész (kendi kalesine) 3' (Bud. Honved). xG: Bud. Honved 0,8 – 0,7 Kisvarda.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Bud. Honved: M. Jacobacci · Kisvarda: A. Supka
Maç akışı
Bud. Honved üstte · Kisvarda altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' kendi kalesine gol: Dominik Soltész (Bud. Honved)
- 15' sarı kart: Hianga'a M'Bock (Kisvarda)
- 27' sarı kart: Amos Youga (Kisvarda)
- 45' oyuncu değişikliği: Tonislav Yordanov ↔ Teslim Abdulateef Balogun (Kisvarda)
- 46' sarı kart: Csontos Dominik Zoltan (Bud. Honved)
- 67' oyuncu değişikliği: Miroszláv Babják ↔ Á Ésik (Kisvarda)
- 67' oyuncu değişikliği: Amos Youga ↔ Christián Herc (Kisvarda)
- 77' sarı kart: Dominik Soltész (Kisvarda)
- 78' oyuncu değişikliği: Alberto Mari ↔ Kevin Sydney Kantor (Bud. Honved)
- 82' oyuncu değişikliği: Bogdan Melnyk ↔ Jasmin Mešanović (Kisvarda)
- 86' oyuncu değişikliği: Ádám Szamosi ↔ Ákos Zuigeber (Bud. Honved)
- 87' oyuncu değişikliği: Deian Boldor ↔ Branko Pauljević (Bud. Honved)
- 90' sarı kart: Á Ésik (Kisvarda)
- 90+1' oyuncu değişikliği: Patrik Pinte ↔ Oleksandr Safronov (Bud. Honved)
Maç olayları
- Bud. HonvedKisvarda
- Patrik Pinte ↔ Oleksandr SafronovOyuncu değişikliği90+1'
- 90'Á ÉsikSarı kart
- Deian Boldor ↔ Branko PauljevićOyuncu değişikliği87'
- Ádám Szamosi ↔ Ákos ZuigeberOyuncu değişikliği86'
- 82'Bogdan Melnyk ↔ Jasmin MešanovićOyuncu değişikliği
- Alberto Mari ↔ Kevin Sydney KantorOyuncu değişikliği78'
- 77'Dominik SoltészSarı kart
- 67'Miroszláv Babják ↔ Á ÉsikOyuncu değişikliği
- 67'Amos Youga ↔ Christián HercOyuncu değişikliği
- Csontos Dominik ZoltanSarı kart46'
- 45'Tonislav Yordanov ↔ Teslim Abdulateef BalogunOyuncu değişikliği
- 27'Amos YougaSarı kart
- 15'Hianga'a M'BockSarı kart
- Kendi kalesine gol Dominik Soltész 1–0Kendi kalesine3'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %15 2/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %46 6/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (16 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (12 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,15 (15 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 8/12 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %17 1/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %27 3/11 | %40 2/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 8,4 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %58 7/12 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %42 5/12 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %0 0/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %50 6/12 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %42 5/12 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %33 4/12 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %58 7/12 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %60 3/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %42 5/12 | %67 4/6 |
| Berabere | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Geride | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Geride | %23 3/13 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Bud. Honved (12 maç)
Kisvarda (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Bud. Honved (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 0 | 4 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 4 | 7 |
Kisvarda (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Kartlar
Bud. Honved
Sarı 30 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,5)
Kisvarda
Sarı 26 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 74 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Bud. Honved: iç saha, 5 maç · Kisvarda: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Bud. Honved – Kisvarda ilk 11'ler
Bud. Honved · 4-4-2
- 31O. HadžikićK
- 4A. SzabóD
- 44Á. BakiD
- 52D. BoldorD87' oyundan çıktı 87. dk
- 3P. GarciaD
- 17P. PinteO90+1' oyundan çıktı 90+1. dk
- 99I. PekárO
- 5D. CsontosO46' sarı kart 46. dk
- 40Adam SzamosiO86' oyundan çıktı 86. dk
- 30T. SomogyiF
- 45Alberto MaríF78' oyundan çıktı 78. dk
- 15Bonifac CsonkaD
- 11S. HangyaD
- 49B. PauljevićD87' oyuna girdi 87. dk
- 33O. SafronovD90+1' oyuna girdi 90+1. dk
- 83T. TujvelK
- 80R. EddarrajO
- 7A. ZuigeberF86' oyuna girdi 86. dk
- 41Áron RussnákD
- 71K. KantorF78' oyuna girdi 78. dk
- 20P. GarciaO
- 19A. AlićF
- 1G. DúzsK
Teknik direktör: M. Jacobacci
Kisvarda · 4-4-2
- 23I. PopovichK
- 55K. NagyD
- 42T. LippaiD
- 25B. ŠerbečićD
- 10D. SoltészD3' kendi kalesine 3. dk77' sarı kart 77. dk
- 29B. BíróO
- 22A. YougaO27' sarı kart 27. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 80H. MbockO15' sarı kart 15. dk
- 37Miroslav BabjakO67' oyundan çıktı 67. dk
- 99T. YordanovF45' oyundan çıktı 45. dk
- 14B. MelnykF82' oyundan çıktı 82. dk
- 6Maxim OsztrovkaO
- 86S. NovothnyF
- 27J. MešanovićF82' oyuna girdi 82. dk
- 1M. KovácsK
- 18K. KörmendiO
- 4M. ChlumeckýD
- 70L. SzőrO
- 77Ákos ÉsikF67' oyuna girdi 67. dk90' sarı kart 90. dk
- 45T. A. BalogunF45' oyuna girdi 45. dk
- 24C. HercO67' oyuna girdi 67. dk
Teknik direktör: A. Supka
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Budapest Honved için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 9. Son 5 maçta Kisvarda 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-8). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 19 maçta galibiyetler Budapest Honved 6 – Kisvarda 6; 7 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 25 Temmuz 2026, Kisvarda 1-1 Budapest Honved.
- Sıralama
- 11. (10 p) – 8. (12 p)
- Form (son 5)
- MMGBM – MBBBM
- H2H (G-B-M)
- 6-7-6 (19 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- Korner ort. (maç)
- 9,4
- iddaa MS 1-0-2
- 1,88 – 3,19 – 2,94
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Budapest Honved iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,60 gol yedi; Kisvarda dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Budapest Honved %40, Kisvarda %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Budapest Honved %60, Kisvarda %80. İlk yarıyı önde kapatma: Budapest Honved 3/5, Kisvarda 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Budapest Honved 3,0, Kisvarda 2,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Budapest Honved 1,5, Kisvarda 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,88, 0 – 3,19, 2 – 2,94. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,88.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 25 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Macaristan · NB I puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 13 | +3 | 24 |
| 2 | Gyori ETO FC | 12 | +7 | 22 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 11 | +10 | 20 |
| 4 | Paks | 13 | +2 | 20 |
| 5 | Debreceni VSC | 12 | +4 | 19 |
| 6 | Ujpest | 12 | +3 | 18 |
| 7 | Vasas | 12 | +3 | 16 |
| 8 | Budapest Honved | 12 | -3 | 14 |
| 9 | Zalaegerszegi TE | 13 | -7 | 13 |
| 10 | MTK Budapest | 13 | -9 | 13 |
| 11 | Kisvarda FC | 13 | -3 | 12 |
| 12 | Nyiregyhaza | 12 | -10 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zalaegerszegi TE | 6 | +10 | 13 |
| 2 | Paks | 7 | +5 | 13 |
| 3 | Gyori ETO FC | 7 | +5 | 13 |
| 4 | Ujpest | 6 | +5 | 13 |
| 5 | MTK Budapest | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 5 | +7 | 9 |
| 7 | Vasas | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Nyiregyhaza | 5 | +1 | 8 |
| 9 | Debreceni VSC | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Budapest Honved | 6 | -1 | 8 |
| 11 | Puskas Academy | 6 | -3 | 6 |
| 12 | Kisvarda FC | 7 | -4 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 7 | +6 | 18 |
| 2 | Debreceni VSC | 6 | +4 | 11 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 6 | +3 | 11 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | +2 | 9 |
| 5 | Kisvarda FC | 6 | +1 | 8 |
| 6 | Vasas | 6 | 0 | 8 |
| 7 | Paks | 6 | -3 | 7 |
| 8 | Budapest Honved | 6 | -2 | 6 |
| 9 | Ujpest | 6 | -2 | 5 |
| 10 | Nyiregyhaza | 7 | -11 | 3 |
| 11 | MTK Budapest | 6 | -11 | 3 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 7 | -17 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün NB I'de oynanan diğer maçlar
- 19:45 Zalaegerszeg 3–0 MTK Budapeşte
- 21:45 ETO Gyor 2–2 Vasas
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
