← Maçlar
Galler · FAW Championship31 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Ynyshir Albions 4-2 Swansea University: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Ynyshir Albions
4–2İY 2–2
Swansea University
Maç sonu

Ynyshir Albions 4–2 Swansea University (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–2.

Maç özeti

Ynyshir Albions – Swansea University maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Ynyshir Albions
Toplam (11)İç saha (4)
Galibiyet%45 5/11%75 3/4
Beraberlik%36 4/11%25 1/4
Mağlubiyet%18 2/11%0 0/4
Swansea University
Toplam (11)Dış saha (6)
Galibiyet%64 7/11%50 3/6
Beraberlik%27 3/11%33 2/6
Mağlubiyet%9 1/11%17 1/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Ynyshir Albions
Toplam (11)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,82 (20 gol)3,00 (12 gol)
Yediği gol / maç1,18 (13 gol)1,25 (5 gol)
Swansea University
Toplam (11)Dış saha (6)
Attığı gol / maç3,09 (34 gol)3,00 (18 gol)
Yediği gol / maç1,36 (15 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Ynyshir Albions
Toplam (11)İç saha (4)
KG Var%73 8/11%75 3/4
1,5 Üst%73 8/11%75 3/4
2,5 Üst%55 6/11%50 2/4
3,5 Üst%27 3/11%50 2/4
Gol yememe%27 3/11%25 1/4
Swansea University
Toplam (11)Dış saha (6)
KG Var%45 5/11%50 3/6
1,5 Üst%91 10/11%83 5/6
2,5 Üst%82 9/11%83 5/6
3,5 Üst%55 6/11%50 3/6
Gol yememe%55 6/11%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Ynyshir Albions
Toplam (11)İç saha (4)
Önde%9 1/11%25 1/4
Berabere%82 9/11%75 3/4
Geride%9 1/11%0 0/4
Swansea University
Toplam (11)Dış saha (6)
Önde%55 6/11%33 2/6
Berabere%27 3/11%33 2/6
Geride%18 2/11%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Ynyshir Albions (11 maç)

1/111/X01/20X/14X/X4X/212/102/X02/21

Swansea University (11 maç)

1/151/X11/20X/11X/X1X/212/112/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Ynyshir Albions (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 1
31-45 2 1
46-60 4 2
61-75 2 3
76-90 5 3

Swansea University (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 2
31-45 4 2
46-60 7 1
61-75 5 0
76-90 6 1

Kartlar

Ynyshir Albions

Sarı 1 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 0,1)

Swansea University

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 204 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Ynyshir Albions 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 11-10). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Swansea University için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 16, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Ynyshir Albions 1 – Swansea University 1; 0 beraberlik var. Son maç: 18 Şubat 2023, Ynyshir Albions 2-1 Swansea University.

Sıralama
6. (16 p) – 3. (21 p)
Form (son 5)
MGGBB – BGBGB
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%44 – %80
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %40
iddaa MS 1-0-2
3,03 – 3,53 – 1,75
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ynyshir Albions bu sezon 9 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,00 gol yedi; Swansea University dış saha 5 maçta 3,20 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ynyshir Albions %44, Swansea University %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ynyshir Albions %67, Swansea University %40. İlk yarıyı önde kapatma: Ynyshir Albions 1/9, Swansea University 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,03, 0 – 3,53, 2 – 1,75. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,31.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %53; son 5 maçta toplam 27 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Galler · FAW Championship puan durumu · South

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Pontypridd Town 13832 3522 +1327 GBBGG
2Aberystwyth Town 11812 2810 +1825 BGMGG
3Swansea University 11731 3415 +1924 BGBMG
4Caerau (Ely) 13715 2423 +122 GGMGM
5Baglan Dragons 13625 1414 020 MGBMG
6Ynyshir Albions 11542 2013 +719 BGGGM
7Afan Lido 14536 2426 -218 MBGMG
8Trethomas Bluebirds 13454 2623 +317 MGGMB
9Treowen Stars 12525 2223 -117 MMMGB
10Carmarthen Town 13436 2430 -615 MBMMM
11Pontardawe Town 11425 2021 -114 GGBGB
12Caerphilly Athletic 13427 1724 -714 MGGMM
13Newport City 11344 2117 +413 BMBGB
14Cardiff Draconians 11335 1419 -512 BBMGM
15Llantwit Major 12336 1426 -1212 MBGMB
16Llanelli AFC 140311 1243 -313 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Swansea University 5410 165 +1113
2Aberystwyth Town 7412 135 +813
3Pontypridd Town 6402 148 +612
4Afan Lido 7331 1612 +412
5Cardiff Draconians 7322 1313 011
6Ynyshir Albions 4310 125 +710
7Caerau (Ely) 7313 1113 -210
8Baglan Dragons 8314 911 -210
9Pontardawe Town 4301 116 +59
10Trethomas Bluebirds 7232 1614 +29
11Caerphilly Athletic 6213 89 -17
12Carmarthen Town 8215 1522 -77
13Treowen Stars 5113 89 -14
14Llantwit Major 5113 58 -34
15Llanelli AFC 7034 817 -93
16Newport City 5023 710 -32
#TakımOGBMAYAVP
1Pontypridd Town 7430 2114 +715
2Treowen Stars 7412 1414 013
3Aberystwyth Town 4400 155 +1012
4Caerau (Ely) 6402 1310 +312
5Swansea University 6321 1810 +811
6Newport City 6321 147 +711
7Baglan Dragons 5311 53 +210
8Ynyshir Albions 7232 88 09
9Trethomas Bluebirds 6222 109 +18
10Carmarthen Town 5221 98 +18
11Llantwit Major 7223 918 -98
12Caerphilly Athletic 7214 915 -67
13Afan Lido 7205 814 -66
14Pontardawe Town 7124 915 -65
15Cardiff Draconians 4013 16 -51
16Llanelli AFC 7007 426 -220

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,03X3,5321,75

Çifte şans

1X1,59121,13X21,17

Karşılıklı gol

Var1,33Yok2,31

3,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst1,97

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FAW Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.