← Maçlar
Galler · FAW Championship31 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Mold Alexandra FC 2-1 Rhyl FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Mold Alexandra FC
2–1İY 2–1
Rhyl FC
Maç sonu

Mold Alexandra FC 2–1 Rhyl FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

Mold Alexandra FC – Rhyl FC maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Mold Alexandra FC
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%62 8/13%57 4/7
Beraberlik%23 3/13%29 2/7
Mağlubiyet%15 2/13%14 1/7
Rhyl FC
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%15 2/13%17 1/6
Beraberlik%46 6/13%33 2/6
Mağlubiyet%38 5/13%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Mold Alexandra FC
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç2,46 (32 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,23 (16 gol)1,14 (8 gol)
Rhyl FC
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,69 (22 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,92 (25 gol)1,67 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Mold Alexandra FC
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%69 9/13%71 5/7
1,5 Üst%85 11/13%71 5/7
2,5 Üst%85 11/13%71 5/7
3,5 Üst%62 8/13%29 2/7
Gol yememe%31 4/13%29 2/7
Rhyl FC
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%92 12/13%83 5/6
1,5 Üst%92 12/13%83 5/6
2,5 Üst%69 9/13%67 4/6
3,5 Üst%62 8/13%50 3/6
Gol yememe%0 0/13%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Mold Alexandra FC
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%46 6/13%29 2/7
Berabere%38 5/13%57 4/7
Geride%15 2/13%14 1/7
Rhyl FC
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%23 3/13%17 1/6
Berabere%46 6/13%33 2/6
Geride%31 4/13%50 3/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Mold Alexandra FC (13 maç)

1/151/X01/21X/13X/X1X/212/102/X22/20

Rhyl FC (13 maç)

1/121/X11/20X/10X/X3X/232/102/X22/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Mold Alexandra FC (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 2 2
31-45 2 1
46-60 5 3
61-75 6 0
76-90 2 3

Rhyl FC (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 4
16-30 4 1
31-45 3 5
46-60 3 4
61-75 2 3
76-90 5 3

Kartlar

Mold Alexandra FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Rhyl FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 204 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Mold Alexandra için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 16, yenilen 7. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Rhyl için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 9, yenilen 12. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Mold Alexandra 1 – Rhyl 1; 0 beraberlik var. Son maç: 21 Şubat 2026, Mold Alexandra 0-1 Rhyl.

Sıralama
4. (21 p) – 11. (12 p)
Form (son 5)
GMGBG – BBMMB
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %80
iddaa MS 1-0-2
1,46 – 3,84 – 4,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Mold Alexandra iç saha 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,17 gol yedi; Rhyl dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Mold Alexandra %67, Rhyl %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Mold Alexandra %67, Rhyl %80. İlk yarıyı önde kapatma: Mold Alexandra 1/6, Rhyl 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,46, 0 – 3,84, 2 – 4,11. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,10.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %73; son 5 maçta toplam 25 gol attılar, 19 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Galler · FAW Championship puan durumu · North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Brickfield Rangers 141112 3112 +1934 GMGBG
2Newtown AFC 13931 245 +1930 GBBGG
3Porthmadog 14833 2114 +727 GGMBG
4Mold Alexandra 13742 3217 +1525 GMGGB
5Bala Town 14734 2724 +324 BMBBG
6Caersws 13652 2818 +1023 BBBBG
7Bangor City 1876 FC 13643 3419 +1522 MMBBG
8Guilsfield 14464 2019 +118 GMBBM
9Buckley Town 14437 2626 015 BGMMM
10Holyhead Hotspur 13436 1821 -315 GBGGB
11Llanuwchllyn 14437 2332 -915 MGBMM
12Denbigh Town 13427 2628 -214 MMGGB
13Rhyl 14275 2225 -313 MBBMB
14Ruthin Town 13337 1224 -1212 GBBGM
15Gresford Athletic 12219 733 -267 GGMMM
16Penrhyncoch 130112 640 -341 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Brickfield Rangers 7511 146 +816
2Newtown AFC 7421 132 +1114
3Llanuwchllyn 8422 2014 +614
4Guilsfield 7331 139 +412
5Mold Alexandra 7331 119 +212
6Porthmadog 7403 86 +212
7Bangor City 1876 FC 6312 2111 +1010
8Bala Town 6303 109 +19
9Caersws 6231 98 +19
10Buckley Town 7223 1312 +18
11Rhyl 7142 1415 -17
12Ruthin Town 7214 613 -77
13Holyhead Hotspur 7124 912 -35
14Denbigh Town 6114 1316 -34
15Gresford Athletic 6105 517 -123
16Penrhyncoch 6015 415 -111
#TakımOGBMAYAVP
1Brickfield Rangers 7601 176 +1118
2Newtown AFC 6510 113 +816
3Porthmadog 7430 138 +515
4Bala Town 8431 1715 +215
5Caersws 7421 1910 +914
6Mold Alexandra 6411 218 +1313
7Bangor City 1876 FC 7331 138 +512
8Denbigh Town 7313 1312 +110
9Holyhead Hotspur 6312 99 010
10Buckley Town 7214 1314 -17
11Rhyl 7133 810 -26
12Guilsfield 7133 710 -36
13Ruthin Town 6123 611 -55
14Gresford Athletic 6114 216 -144
15Llanuwchllyn 6015 318 -151
16Penrhyncoch 7007 225 -230

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,46X3,8424,11

Çifte şans

1X1,07121,09X21,89

Karşılıklı gol

Var1,41Yok2,10

3,5 Alt / Üst

Alt1,45Üst2,00

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün FAW Championship'te oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.