Wrexham 4-1 Preston: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wrexham 4–1 Preston (17 Ekim 2026). İlk yarı 2–1. Şut 17–11, isabetli şut 6–1, topa sahip olma %62–%38, korner 7–2.
Maç özeti
Wrexham – Preston maçı 4-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Joe Worrall 31', Benjamin Whiteman 42', Sam Smith 59', Kieffer Moore 63' (Wrexham); Alfie Devine 36' (Preston). xG: Wrexham 1,9 – 0,8 Preston.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wrexham: P. Parkinson · Preston: G. Alexander
Maç akışı
Wrexham üstte · Preston altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' sarı kart: Andrija Vukčević (Preston)
- 21' sarı kart: Benjamin Whiteman (Wrexham)
- 31' gol: Joe Worrall (Wrexham)
- 36' gol: Alfie Devine (Preston)
- 42' gol: Benjamin Whiteman (Wrexham)
- 56' oyuncu değişikliği: Liam Lindsay ↔ Brad Potts (Preston)
- 59' gol: Sam Smith (Wrexham)
- 62' sarı kart: Andrew Hughes (Preston)
- 63' gol: Kieffer Moore (Wrexham)
- 66' sarı kart: Jordan Thompson (Preston)
- 68' oyuncu değişikliği: Danny Imray ↔ Issa Kabore (Wrexham)
- 69' oyuncu değişikliği: Johnny Kenny ↔ Delano Burgzorg (Preston)
- 70' oyuncu değişikliği: Callum Lang ↔ Jusef Erabi (Preston)
- 79' oyuncu değişikliği: Alfie Devine ↔ Ed Nolan (Preston)
- 80' sarı kart: Callum Doyle (Wrexham)
- 80' sarı kart: Leo Leroy (Preston)
- 81' oyuncu değişikliği: Matty James ↔ George Dobson (Wrexham)
- 81' oyuncu değişikliği: Kieffer Moore ↔ B. Cadamarteri (Wrexham)
- 81' oyuncu değişikliği: Callum O'Hare ↔ Oliver Rathbone (Wrexham)
- 90' oyuncu değişikliği: Sam Smith ↔ Lewis O'Brien (Wrexham)
Maç olayları
- WrexhamPreston
- Sam Smith ↔ Lewis O'BrienOyuncu değişikliği90'
- Matty James ↔ George DobsonOyuncu değişikliği81'
- Kieffer Moore ↔ B. CadamarteriOyuncu değişikliği81'
- Callum O'Hare ↔ Oliver RathboneOyuncu değişikliği81'
- Callum DoyleSarı kart80'
- 80'Leo LeroySarı kart
- 79'Alfie Devine ↔ Ed NolanOyuncu değişikliği
- 70'Callum Lang ↔ Jusef ErabiOyuncu değişikliği
- 69'Johnny Kenny ↔ Delano BurgzorgOyuncu değişikliği
- Danny Imray ↔ Issa KaboreOyuncu değişikliği68'
- 66'Jordan ThompsonSarı kart
- Gol Kieffer Moore 4–1Asist: Joe Worrall63'
- 62'Andrew HughesSarı kart
- Gol Sam Smith 3–1Asist: Benjamin Whiteman59'
- 56'Liam Lindsay ↔ Brad PottsOyuncu değişikliği
- Gol Benjamin Whiteman 2–142'
- 36'Gol Alfie Devine 1–1
- Gol Joe Worrall 1–0Asist: Danny Imray31'
- Benjamin WhitemanSarı kart21'
- 9'Andrija VukčevićSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Mağlubiyet | %33 5/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %73 11/15 | %86 6/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (18 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,28 düşük | 1,62 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (20 gol)ligde 11. · lig ortalamasında | 1,12 (9 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,87 (13 gol)ligde 22.–24. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,71 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (30 gol)ligde 22.–23. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 2,43 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15ligde 11.–18. · lig ortalamasında | %88 7/8 |
| 1,5 Üst | %87 13/15 | %100 8/8 |
| 2,5 Üst | %40 6/15ligde 23.–24. · lig ortalamasından 22 puan düşük | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15ligde 11.–18. · lig ortalamasında | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %60 9/15ligde 12.–17. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %7 1/15 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| 10,5 Üst | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %50 4/8 |
| 4,5 Üst | %33 5/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %7 1/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %13 2/15 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,4 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %67 10/15 | %88 7/8 |
| 7,5 Üst | %47 7/15 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %27 4/15 | %25 2/8 |
| 9,5 Üst | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %27 4/15 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %25 2/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Geride | %40 6/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Geride | %47 7/15 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wrexham (15 maç)
Preston (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wrexham (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Preston (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 2 | 7 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 4 | 9 |
Kartlar
Wrexham
Sarı 21 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,4)
Preston
Sarı 35 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wrexham: iç saha, 8 maç · Preston: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wrexham – Preston ilk 11'ler
Wrexham · 3-4-1-2
- 22A. PattersonK
- 5D. HyamD
- 6J. WorrallD31' gol 31. dk63' asist 63. dk
- 2C. DoyleD80' sarı kart 80. dk
- 30Daniel Edward Peter ImrayO31' asist 31. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 8B. WhitemanO21' sarı kart 21. dk42' gol 42. dk59' asist 59. dk
- 37M. JamesO81' oyundan çıktı 81. dk
- 3J. EkomiéO
- 17C. O'HareO81' oyundan çıktı 81. dk
- 19K. MooreF63' gol 63. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 28S. SmithF59' gol 59. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 11B. CadamarteriF81' oyuna girdi 81. dk
- 15G. DobsonO81' oyuna girdi 81. dk
- 34A. JamesD
- 12I. KaboréD68' oyuna girdi 68. dk
- 47R. LongmanO
- 27L. O'BrienO90' oyuna girdi 90. dk
- 20O. RathboneO81' oyuna girdi 81. dk
- 26Z. VynerD
- 21D. WardK
Teknik direktör: P. Parkinson
Preston · 3-4-2-1
- 1D. IversenK
- 14J. StoreyD
- 6L. LindsayD56' oyundan çıktı 56. dk
- 16A. HughesD62' sarı kart 62. dk
- 24O. OffiahO
- 27L. LeroyO80' sarı kart 80. dk
- 15J. ThompsonO66' sarı kart 66. dk
- 3A. VukčevićO9' sarı kart 9. dk
- 10C. LangO70' oyundan çıktı 70. dk
- 7A. DevineO36' gol 36. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 38J. KennyF69' oyundan çıktı 69. dk
- 44B. PottsO56' oyuna girdi 56. dk
- 11T. SmallD
- 2Pol ValentínD
- 23A. MoranO
- 9J. ErabiF70' oyuna girdi 70. dk
- 21L. NichollsK
- 37D. BurgzorgF69' oyuna girdi 69. dk
- 35Isaac IrwinD
- 32Ed NolanD79' oyuna girdi 79. dk
Teknik direktör: G. Alexander
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Wrexham son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 11 gol yedi. Preston son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 10 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Wrexham 2 – Preston 0; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 3,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Aralık 2025, Wrexham 2-1 Preston.
- Sıralama
- 17. (11 p) – 24. (4 p)
- Form (son 5)
- MBGMB – MMBMM
- H2H (G-B-M)
- 2-1-0 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,44 – 3,81 – 5,43
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Wrexham iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,40 gol yedi; Preston dış saha 5 maçta 0,80 attı, 2,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Wrexham %60, Preston %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wrexham %100, Preston %60. İlk yarıyı önde kapatma: Wrexham 1/5, Preston 2/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Wrexham 4,4, Preston 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,1. Maç başına kart: Wrexham 1,4, Preston 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,44, 0 – 3,81, 2 – 5,43. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,68, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,92, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 9,1; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 14:30 Middlesbrough 2–2 Cardiff City
- 14:30 Millwall 2–2 Lincoln City
- 14:30 Watford 2–0 Charlton
- 17:00 Birmingham 3–0 Queens Park Rangers
- 17:00 Bristol City 0–1 Sheffield United
- 17:00 Derby County 0–1 Stoke City
- 17:00 Norwich City 0–1 Portsmouth
- 17:00 Southampton 0–0 Bolton
- 17:00 Swansea City 0–1 West Ham
- 17:00 West Bromwich 3–2 Blackburn Rovers
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
