Watford 2-0 Charlton: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Watford 2–0 Charlton (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 22–14, isabetli şut 10–3, topa sahip olma %51–%49, korner 4–3.
Maç özeti
Watford – Charlton maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Luca Kjerrumgaard 58', Jordan Zemura 90+4' (Watford). xG: Watford 2,4 – 1,4 Charlton.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Watford: A. Dionisi · Charlton: N. Jones
Maç akışı
Watford üstte · Charlton altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' sarı kart: Dan McNamara (Charlton)
- 17' sarı kart: Myron Boadu (Watford)
- 31' sarı kart: Iker Bravo (Watford)
- 32' sarı kart: Oliver Skipp (Charlton)
- 44' sarı kart: Tyreece Campbell (Charlton)
- 45' oyuncu değişikliği: Oliver Skipp ↔ Alan Mwamba (Charlton)
- 47' sarı kart: Conor Coventry (Charlton)
- 58' gol: Luca Kjerrumgaard (Watford)
- 62' oyuncu değişikliği: Conor Coventry ↔ sonny carey (Charlton)
- 63' oyuncu değişikliği: Karlan Grant ↔ Harvey Knibbs (Charlton)
- 63' oyuncu değişikliği: Dan McNamara ↔ Charlie Kelman (Charlton)
- 66' oyuncu değişikliği: Krépin Diatta ↔ Jordan Zemura (Watford)
- 66' oyuncu değişikliği: Myron Boadu ↔ Martin Payero (Watford)
- 76' oyuncu değişikliği: Marc Bola ↔ Branimir Mlacic (Watford)
- 76' oyuncu değişikliği: Luca Kjerrumgaard ↔ Mamadou Doumbia (Watford)
- 77' oyuncu değişikliği: Tyreece Campbell ↔ Millenic Alli (Charlton)
- 79' sarı kart: Jordan Zemura (Watford)
- 86' oyuncu değişikliği: Iker Bravo ↔ Rocco Vata (Watford)
- 90+2' sarı kart: Alan Mwamba (Charlton)
- 90+4' gol: Jordan Zemura (Watford)
Maç olayları
- WatfordCharlton
- Gol Jordan Zemura 2–0Asist: Rocco Vata90+4'
- 90+2'Alan MwambaSarı kart
- Iker Bravo ↔ Rocco VataOyuncu değişikliği86'
- Jordan ZemuraSarı kart79'
- 77'Tyreece Campbell ↔ Millenic AlliOyuncu değişikliği
- Marc Bola ↔ Branimir MlacicOyuncu değişikliği76'
- Luca Kjerrumgaard ↔ Mamadou DoumbiaOyuncu değişikliği76'
- Krépin Diatta ↔ Jordan ZemuraOyuncu değişikliği66'
- Myron Boadu ↔ Martin PayeroOyuncu değişikliği66'
- 63'Karlan Grant ↔ Harvey KnibbsOyuncu değişikliği
- 63'Dan McNamara ↔ Charlie KelmanOyuncu değişikliği
- 62'Conor Coventry ↔ sonny careyOyuncu değişikliği
- Gol Luca Kjerrumgaard 1–058'
- 47'Conor CoventrySarı kart
- 45'Oliver Skipp ↔ Alan MwambaOyuncu değişikliği
- 44'Tyreece CampbellSarı kart
- 32'Oliver SkippSarı kart
- Iker BravoSarı kart31'
- Myron BoaduSarı kart17'
- 10'Dan McNamaraSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %50 4/8 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %53 8/15 | %25 2/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,87 (13 gol)ligde 22.–24. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 1,12 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasında | 1,12 (9 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,87 (13 gol)ligde 22.–24. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasında | 2,29 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15ligde 22.–24. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %40 6/15ligde 23.–24. · lig ortalamasından 22 puan düşük | %50 4/8 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %13 1/8 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15ligde 19.–21. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15ligde 18.–21. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %53 8/15 | %63 5/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 4,8 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %75 6/8 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %50 4/8 |
| 7,5 Üst | %60 9/15 | %50 4/8 |
| 8,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %27 4/15 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/15 | %13 1/8 |
| Berabere | %33 5/15 | %50 4/8 |
| Geride | %53 8/15 | %38 3/8 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %29 2/7 |
| Geride | %40 6/15 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Watford (15 maç)
Charlton (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Watford (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Charlton (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 7 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Watford
Sarı 40 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 2,7)
Charlton
Sarı 31 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Watford: iç saha, 8 maç · Charlton: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Watford – Charlton ilk 11'ler
Watford · 5-3-2
- 1F. RavagliaK
- 15K. DiattaD66' oyundan çıktı 66. dk
- 4K. KebenD
- 6M. PollockD
- 3S. CoulibalyD
- 16M. BolaD76' oyundan çıktı 76. dk
- 39E. KayembeO
- 5H. KyprianouO
- 17Iker BravoO31' sarı kart 31. dk86' oyundan çıktı 86. dk
- 9L. KjerrumgaardF58' gol 58. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 10M. BoaduF17' sarı kart 17. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 20M. DoumbiaF76' oyuna girdi 76. dk
- 7O. MaammaF
- 45S. MavididiF
- 29Branimir MlačićD76' oyuna girdi 76. dk
- 26D. BachmannK
- 21Amin NabizadaF
- 22M. PayeroO66' oyuna girdi 66. dk
- 11R. VataF86' oyuna girdi 86. dk90+4' asist 90+4. dk
- 33J. ZemuraD66' oyuna girdi 66. dk79' sarı kart 79. dk90+4' gol 90+4. dk
Teknik direktör: A. Dionisi
Charlton · 3-4-2-1
- 13A. OkonkwoK
- 2K. RamsayD
- 5L. JonesD
- 12Billy Dawson KoumetioD
- 20D. McNamaraO10' sarı kart 10. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 34O. SkippO32' sarı kart 32. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 6C. CoventryO47' sarı kart 47. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 18I. MesíkO
- 9K. Ahearne-GrantO63' oyundan çıktı 63. dk
- 7T. CampbellO44' sarı kart 44. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 11M. LeaburnF
- 19M. AlliF77' oyuna girdi 77. dk
- 17A. BellD
- 44Tyler BindonD
- 14S. CareyO62' oyuna girdi 62. dk
- 23C. KelmanF63' oyuna girdi 63. dk
- 8H. KnibbsO63' oyuna girdi 63. dk
- 25W. MannionK
- 33Micah MbickF
- 32A. MwambaD45' oyuna girdi 45. dk90+2' sarı kart 90+2. dk
Teknik direktör: N. Jones
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Watford için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 4, yenilen 13. Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Charlton 0 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-6).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Watford 0, Charlton 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 6 Nisan 2026, Watford 1-1 Charlton.
- Sıralama
- 22. (8 p) – 13. (14 p)
- Form (son 5)
- MMMMG – BBMBB
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %80
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 2,35 – 3,12 – 2,54
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Watford iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,80 gol yedi; Charlton dış saha 5 maçta 1,20 attı, 2,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Watford %80, Charlton %80. İlk yarıyı önde kapatma: Watford 1/5, Charlton 1/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Watford 4,0, Charlton 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Watford 2,2, Charlton 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,35, 0 – 3,12, 2 – 2,54. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,76. Karşılıklı Gol: Var 1,59, Yok 1,95.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 19 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 14:30 Middlesbrough 2–2 Cardiff City
- 14:30 Millwall 2–2 Lincoln City
- 17:00 Birmingham 3–0 Queens Park Rangers
- 17:00 Bristol City 0–1 Sheffield United
- 17:00 Derby County 0–1 Stoke City
- 17:00 Norwich City 0–1 Portsmouth
- 17:00 Southampton 0–0 Bolton
- 17:00 Swansea City 0–1 West Ham
- 17:00 West Bromwich 3–2 Blackburn Rovers
- 17:00 Wrexham 4–1 Preston
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
