Southampton 0-0 Bolton: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Southampton 0–0 Bolton (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–14, isabetli şut 2–3, topa sahip olma %62–%38, korner 5–3.
Maç özeti
Southampton – Bolton maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Southampton 1,9 – 1,2 Bolton.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Southampton: Tonda Eckert · Bolton: S. Schumacher
Maç akışı
Southampton üstte · Bolton altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 41' oyuncu değişikliği: Cyle Larin ↔ Lewis Dobbin (Southampton)
- 44' sarı kart: Akin Famewo (Bolton)
- 45' oyuncu değişikliği: Atsuki Ito ↔ Ruben Rodrigues (Bolton)
- 45' oyuncu değişikliği: Tom Fellows ↔ Kuryu Matsuki (Southampton)
- 59' sarı kart: Cameron Bragg (Southampton)
- 61' oyuncu değişikliği: Xavier Simons ↔ Ethan Erhahon (Bolton)
- 61' oyuncu değişikliği: Thierry Gale ↔ Kyliane Dong (Bolton)
- 73' oyuncu değişikliği: Welington ↔ Ryan Manning (Southampton)
- 73' oyuncu değişikliği: Cameron Bragg ↔ Samuel Edozie (Southampton)
- 73' oyuncu değişikliği: Sam Dalby ↔ Thelonius Bair (Bolton)
- 76' sarı kart: Lewis Brunt (Bolton)
- 83' sarı kart: Thelonius Bair (Bolton)
- 85' sarı kart: Kuryu Matsuki (Southampton)
- 87' oyuncu değişikliği: Gaizka Larrazabal ↔ Samuel Iling (Bolton)
- 88' sarı kart: Luca Stephenson (Bolton)
Maç olayları
- SouthamptonBolton
- 88'Luca StephensonSarı kart
- 87'Gaizka Larrazabal ↔ Samuel IlingOyuncu değişikliği
- Kuryu MatsukiSarı kart85'
- 83'Thelonius BairSarı kart
- 76'Lewis BruntSarı kart
- Welington ↔ Ryan ManningOyuncu değişikliği73'
- Cameron Bragg ↔ Samuel EdozieOyuncu değişikliği73'
- 73'Sam Dalby ↔ Thelonius BairOyuncu değişikliği
- 61'Xavier Simons ↔ Ethan ErhahonOyuncu değişikliği
- 61'Thierry Gale ↔ Kyliane DongOyuncu değişikliği
- Cameron BraggSarı kart59'
- 45'Atsuki Ito ↔ Ruben RodriguesOyuncu değişikliği
- Tom Fellows ↔ Kuryu MatsukiOyuncu değişikliği45'
- 44'Akin FamewoSarı kart
- Cyle Larin ↔ Lewis DobbinOyuncu değişikliği41'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %86 6/7 |
| Beraberlik | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %20 3/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 5/15 | %38 3/8 |
| Beraberlik | %13 2/15 | %25 2/8 |
| Mağlubiyet | %53 8/15 | %38 3/8 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,93 (29 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,45 yüksek | 2,86 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (15 gol)ligde 2.–3. · lig ortalamasından 0,48 düşük | 0,71 (5 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (20 gol)ligde 16.–17. · lig ortalamasından 0,15 düşük | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,93 (29 gol)ligde 21. · lig ortalamasından 0,45 yüksek | 1,75 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 11/15ligde 2.–5. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15ligde 18.–21. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15ligde 11.–18. · lig ortalamasında | %50 4/8 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 6.–11. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %63 5/8 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %38 3/8 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,8 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 10,5 Üst | %53 8/15 | %38 3/8 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %87 13/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %25 2/8 |
| 4,5 Üst | %27 4/15 | %25 2/8 |
| 5,5 Üst | %13 2/15 | %13 1/8 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %73 11/15 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %67 10/15 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %87 13/15 | %75 6/8 |
| 8,5 Üst | %80 12/15 | %75 6/8 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %38 3/8 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %53 8/15 | %71 5/7 |
| Berabere | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Geride | %27 4/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 4/15 | %38 3/8 |
| Berabere | %53 8/15 | %50 4/8 |
| Geride | %20 3/15 | %13 1/8 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Southampton (15 maç)
Bolton (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Southampton (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 3 | 2 |
| 76-90 | 7 | 2 |
Bolton (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 6 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 4 |
| 76-90 | 3 | 9 |
Kartlar
Southampton
Sarı 26 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,7)
Bolton
Sarı 24 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Southampton: iç saha, 7 maç · Bolton: dış saha, 8 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Southampton – Bolton ilk 11'ler
Southampton · 4-2-3-1
- 1Daniel PeretzK
- 14J. BreeD
- 5J. StephensD
- 13K. SchlotterbeckD
- 34WelingtonD73' oyundan çıktı 73. dk
- 30J. Ward-ProwseO
- 26Cameron BraggO59' sarı kart 59. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 18T. FellowsO45' oyundan çıktı 45. dk
- 10F. AzazO
- 7Léo ScienzaO
- 9C. LarinF41' oyundan çıktı 41. dk
- 25G. LongK
- 8C. JanderO
- 23S. EdozieO73' oyuna girdi 73. dk
- 11L. DobbinF41' oyuna girdi 41. dk
- 6Z. AbbottD
- 27K. MatsukiO45' oyuna girdi 45. dk85' sarı kart 85. dk
- 28D. MubamaF
- 3R. ManningD73' oyuna girdi 73. dk
- 15N. Wood-GordonD
Teknik direktör: Tonda Eckert
Bolton · 4-2-3-1
- 31G. BazunuK
- 27Luca StephensonD88' sarı kart 88. dk
- 18E. ToalD
- 5L. BruntD76' sarı kart 76. dk
- 14A. FamewoD44' sarı kart 44. dk
- 8J. SheehanO
- 4X. SimonsO61' oyundan çıktı 61. dk
- 22Gaizka LarrazabalO87' oyundan çıktı 87. dk
- 17A. ItoO45' oyundan çıktı 45. dk
- 11T. GaleO61' oyundan çıktı 61. dk
- 10S. DalbyF73' oyundan çıktı 73. dk
- 1J. BonhamK
- 25M. ConwayD
- 6B. DaviesD
- 7K. DongF61' oyuna girdi 61. dk
- 21E. ErhahonO61' oyuna girdi 61. dk
- 39R. HardieF
- 16S. Iling-JuniorF87' oyuna girdi 87. dk
- 20Ruben RodriguesF45' oyuna girdi 45. dk
- 9T. BairF73' oyuna girdi 73. dk83' sarı kart 83. dk
Teknik direktör: S. Schumacher
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Southampton 4 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 10-4). Bolton için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 11, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Southampton iç saha 5 maçta maç başına 3,20 gol attı, 0,80 gol yedi; Bolton dış saha 5 maçta 1,80 attı, 2,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Southampton %80, Bolton %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Southampton %80, Bolton %60. İlk yarıyı önde kapatma: Southampton 4/5, Bolton 1/5.
- Sıralama
- 8. (16 p) – 14. (13 p)
- Form (son 5)
- GGMGG – GMGGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,30 – 4,85 – 6,14
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Maç başına korner: Southampton 5,0, Bolton 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: Southampton 1,8, Bolton 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,30, 0 – 4,85, 2 – 6,14. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,66, Üst 1,31. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,12.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 14:30 Middlesbrough 2–2 Cardiff City
- 14:30 Millwall 2–2 Lincoln City
- 14:30 Watford 2–0 Charlton
- 17:00 Birmingham 3–0 Queens Park Rangers
- 17:00 Bristol City 0–1 Sheffield United
- 17:00 Derby County 0–1 Stoke City
- 17:00 Norwich City 0–1 Portsmouth
- 17:00 Swansea City 0–1 West Ham
- 17:00 West Bromwich 3–2 Blackburn Rovers
- 17:00 Wrexham 4–1 Preston
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
