Warri Wolves – Katsina United
Warri Wolves – Katsina United: 8 Kasım 18:00, Nijerya · NPFL, 12. hafta. Bu sezon Warri Wolves evinde 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Katsina United deplasmanda 5 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %20; KG var ortalaması %30; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Warri Township Stadyumu, Warri
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Warri Wolves | Katsina United |
|---|---|---|
| Lig sırası | 14. · 12 puan | 12. · 13 puan |
| Form (son 5) | MGBBB | BGMBG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,00 – 0,40 | 0,40 – 1,60 |
| 2,5 Üst biten | %20 | %20 |
| Karşılıklı gol | %20 | %40 |
| Gol yemediği | %60 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | 4-0-2 (6 maç, Warri Wolves bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Warri Wolves iç sahada (5 maç), Katsina United deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Warri Wolves iç sahada (5 maç) · Katsina United deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Warri Wolves iç sahada 5 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Katsina United deplasmanda bu sezon kazanamadı: 5 maçta 2 beraberlik, 3 mağlubiyet.
- Katsina United, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiWarri Wolves
14. sıra · 12 puan · 10 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBBB
- 01.11 Plateau United 1–1 Warri Wolves B
- 25.10 Warri Wolves 0–0 Kano Pillars B
- 18.10 Enyimba 0–0 Warri Wolves B
- 11.10 Warri Wolves 3–1 Inter Lagos G
- 04.10 Doma United 1–0 Warri Wolves M
Katsina United
12. sıra · 13 puan · 10 maç · averaj -2
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BGMBG
- 01.11 Katsina United 2–1 Sporting Lagos G
- 24.10 Katsina United 2–2 Plateau United B
- 18.10 Kano Pillars 1–0 Katsina United M
- 09.10 Katsina United 4–2 Enyimba G
- 04.10 Inter Lagos 1–1 Katsina United B
Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Warri Wolves için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 4, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Katsina United son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Warri Wolves 4, Katsina United 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Ocak 2026, Warri Wolves 2-0 Katsina United.
Gol istatistikleri
Warri Wolves iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,40 gol yedi; Katsina United dış saha 5 maçta 0,40 attı, 1,60 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Warri Wolves %20, Katsina United %40. İlk yarıyı önde kapatma: Warri Wolves 2/4, Katsina United 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,56, 0 – 2,93, 2 – 4,76. Karşılıklı Gol: Var 2,18, Yok 1,35.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %20; KG var ortalaması %30; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 14. (12 p) – 12. (13 p)
- Form (son 5)
- BBBGM – GBMGB
- H2H (G-B-M)
- 4-0-2 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 1,56 – 2,93 – 4,76
Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 4/11 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %27 3/11 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,64 (7 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,73 (8 gol) | 0,40 (2 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,27 (14 gol) | 0,40 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol) | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %27 3/11 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 2,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %45 5/11 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %50 2/4 |
| Berabere | %50 5/10 | %25 1/4 |
| Geride | %20 2/10 | %25 1/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 4/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Geride | %36 4/11 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Warri Wolves (10 maç)
Katsina United (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Warri Wolves (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 0 | 1 |
Katsina United (2 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
Warri Wolves
Sarı 5 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,8)
Katsina United
Sarı 6 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
Nijerya · NPFL puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 10 | +10 | 17 |
| 2 | Enugu Rangers | 8 | +5 | 17 |
| 3 | Nasarawa United | 10 | +3 | 17 |
| 4 | Plateau United | 10 | +4 | 15 |
| 5 | Barau FC | 10 | +3 | 15 |
| 6 | Bendel Insurance | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Sporting Lagos | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Kano Pillars | 10 | +1 | 15 |
| 9 | Niger Tornadoes | 10 | +1 | 15 |
| 10 | Doma United | 9 | 0 | 14 |
| 11 | Ikorodu City | 10 | +2 | 13 |
| 12 | Katsina United | 10 | -2 | 13 |
| 13 | Kwara United | 10 | 0 | 12 |
| 14 | Warri Wolves | 10 | -1 | 12 |
| 15 | Shooting Stars | 10 | -2 | 12 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 10 | -6 | 12 |
| 17 | Abia Warriors | 10 | -4 | 10 |
| 18 | Ranchers Bees | 9 | -3 | 8 |
| 19 | Enyimba | 10 | -4 | 8 |
| 20 | Inter Lagos | 10 | -14 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bendel Insurance | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Rivers United | 5 | +11 | 13 |
| 3 | Nasarawa United | 5 | +5 | 13 |
| 4 | Plateau United | 5 | +8 | 12 |
| 5 | Barau FC | 5 | +6 | 11 |
| 6 | Ikorodu City | 5 | +6 | 11 |
| 7 | Kwara United | 5 | +5 | 11 |
| 8 | Kano Pillars | 5 | +5 | 11 |
| 9 | Doma United | 5 | +5 | 11 |
| 10 | Shooting Stars | 5 | +5 | 11 |
| 11 | Katsina United | 5 | +4 | 11 |
| 12 | Niger Tornadoes | 5 | +3 | 11 |
| 13 | Enugu Rangers | 4 | +4 | 10 |
| 14 | Warri Wolves | 5 | +3 | 10 |
| 15 | Kun Khalifat FC | 5 | +2 | 10 |
| 16 | Ranchers Bees | 4 | +5 | 8 |
| 17 | Enyimba | 5 | +2 | 7 |
| 18 | Abia Warriors | 5 | +2 | 6 |
| 19 | Sporting Lagos | 4 | -1 | 5 |
| 20 | Inter Lagos | 5 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Lagos | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Enugu Rangers | 4 | +1 | 7 |
| 3 | Rivers United | 5 | -1 | 4 |
| 4 | Nasarawa United | 5 | -2 | 4 |
| 5 | Niger Tornadoes | 5 | -2 | 4 |
| 6 | Barau FC | 5 | -3 | 4 |
| 7 | Kano Pillars | 5 | -4 | 4 |
| 8 | Abia Warriors | 5 | -6 | 4 |
| 9 | Plateau United | 5 | -4 | 3 |
| 10 | Doma United | 4 | -5 | 3 |
| 11 | Inter Lagos | 5 | -5 | 3 |
| 12 | Ikorodu City | 5 | -4 | 2 |
| 13 | Warri Wolves | 5 | -4 | 2 |
| 14 | Katsina United | 5 | -6 | 2 |
| 15 | Kun Khalifat FC | 5 | -8 | 2 |
| 16 | Kwara United | 5 | -5 | 1 |
| 17 | Enyimba | 5 | -6 | 1 |
| 18 | Shooting Stars | 5 | -7 | 1 |
| 19 | Bendel Insurance | 4 | -6 | 0 |
| 20 | Ranchers Bees | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Tüm marketler (6)
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
