← Maçlar
Nijerya · NPFL · 8. hafta9 Ekim 2026 · 19:30 TSİ

Katsina United FC 4-2 Enyimba: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Katsina United FC
4–2İY 2–0
Enyimba
Maç sonu

Katsina United FC 4–2 Enyimba (9 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.

Maç özeti

Katsina United FC – Enyimba maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Katsina United FC
Toplam (11)İç saha (6)
Galibiyet%36 4/11%67 4/6
Beraberlik%36 4/11%33 2/6
Mağlubiyet%27 3/11%0 0/6
Enyimba
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%27 3/11%0 0/5
Beraberlik%18 2/11%20 1/5
Mağlubiyet%55 6/11%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Katsina United FC
Toplam (11)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,27 (14 gol)2,00 (12 gol)
Yediği gol / maç1,36 (15 gol)1,17 (7 gol)
Enyimba
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,09 (12 gol)0,60 (3 gol)
Yediği gol / maç1,36 (15 gol)1,80 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Katsina United FC
Toplam (11)İç saha (6)
KG Var%64 7/11%83 5/6
1,5 Üst%82 9/11%83 5/6
2,5 Üst%45 5/11%67 4/6
3,5 Üst%18 2/11%33 2/6
Gol yememe%9 1/11%17 1/6
Enyimba
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%36 4/11%40 2/5
1,5 Üst%55 6/11%60 3/5
2,5 Üst%36 4/11%40 2/5
3,5 Üst%27 3/11%20 1/5
Gol yememe%36 4/11%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Katsina United FC
Toplam (11)İç saha (6)
Önde%36 4/11%50 3/6
Berabere%27 3/11%33 2/6
Geride%36 4/11%17 1/6
Enyimba
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%0 0/5
Berabere%20 2/10%20 1/5
Geride%50 5/10%80 4/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Katsina United FC (11 maç)

1/131/X11/20X/11X/X2X/202/102/X12/23

Enyimba (10 maç)

1/121/X01/21X/10X/X2X/202/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Katsina United FC (2 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 1 1
46-60 0 0
61-75 0 1
76-90 0 0

Enyimba (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 2 2
31-45 2 2
46-60 2 1
61-75 2 2
76-90 0 4

Kartlar

Katsina United FC

Sarı 6 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 2,0)

Enyimba

Sarı 9 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 1,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla · ligde 109 maç. Lig istatistikleri →

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Nijerya · NPFL puan durumu · Premier League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Rivers United 10451 144 +1017 BGBBM
2Enugu Rangers 8521 149 +517 GMGGB
3Nasarawa United 10523 118 +317 GBGGG
4Plateau United 10433 1713 +415 GMGMB
5Barau FC 10361 1310 +315 BMBBB
6Bendel Insurance 9504 1614 +215 GMGMG
7Sporting Lagos 9432 1311 +215 BBBGG
8Kano Pillars 10361 1211 +115 BBMGB
9Niger Tornadoes 10433 98 +115 MGBGG
10Doma United 9423 1111 014 BMGMB
11Ikorodu City 10343 1311 +213 BMGMB
12Katsina United 10343 1214 -213 BBGMB
13Kwara United 10334 1111 012 MGMBB
14Warri Wolves 10334 67 -112 MMGBB
15Shooting Stars 10334 1214 -212 BBMGB
16Kun Khalifat FC 10334 915 -612 GMGBG
17Abia Warriors 10244 913 -410 GMBBM
18Ranchers Bees 9225 1013 -38 MBMBM
19Enyimba 10226 1115 -48 GGMBM
20Inter Lagos 10127 519 -142 MBMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Bendel Insurance 5500 146 +815
2Rivers United 5410 110 +1113
3Nasarawa United 5410 61 +513
4Plateau United 5401 124 +812
5Barau FC 5320 115 +611
6Ikorodu City 5320 93 +611
7Kwara United 5320 105 +511
8Kano Pillars 5320 94 +511
9Doma United 5320 83 +511
10Shooting Stars 5320 72 +511
11Katsina United 5320 106 +411
12Niger Tornadoes 5320 63 +311
13Enugu Rangers 4310 73 +410
14Warri Wolves 5311 52 +310
15Kun Khalifat FC 5311 64 +210
16Ranchers Bees 4220 61 +58
17Enyimba 5212 86 +27
18Abia Warriors 5131 53 +26
19Sporting Lagos 4121 34 -15
20Inter Lagos 5023 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Sporting Lagos 5311 107 +310
2Enugu Rangers 4211 76 +17
3Rivers United 5041 34 -14
4Nasarawa United 5113 57 -24
5Niger Tornadoes 5113 35 -24
6Barau FC 5041 25 -34
7Kano Pillars 5041 37 -44
8Abia Warriors 5113 410 -64
9Plateau United 5032 59 -43
10Doma United 4103 38 -53
11Inter Lagos 5104 38 -53
12Ikorodu City 5023 48 -42
13Warri Wolves 5023 15 -42
14Katsina United 5023 28 -62
15Kun Khalifat FC 5023 311 -82
16Kwara United 5014 16 -51
17Enyimba 5014 39 -61
18Shooting Stars 5014 512 -71
19Bendel Insurance 4004 28 -60
20Ranchers Bees 5005 412 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,57X3,0024,82

Çifte şans

1X1,06121,19X21,77

Karşılıklı gol

Var2,23Yok1,37

1,5 Alt / Üst

Alt2,18Üst1,39

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.