← Maçlar
Hollanda · Eerste Divisie · 13. hafta30 Ekim 2026 · 22:00 TSİ

Waalwijk 1-2 Almere City: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Waalwijk
1–2İY 0–1
Almere City
Maç sonu

Waalwijk 1–2 Almere City (30 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 19–10, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %55–%45, korner 5–4.

Maç özeti

Waalwijk – Almere City maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Juan Familia-Castillo 82' (Waalwijk); H. el Dahri 25' (pen.), Ferdy Druijf 74' (Almere City). xG: Waalwijk 1,2 – 1,5 Almere City.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Waalwijk: Sander Duits · Almere City: Anoush Dastgir

Maç akışı

Waalwijk üstte · Almere City altta

01530İY607590 25' gol: H. el Dahri (Almere City)31' sarı kart: Mees Hoedemakers (Almere City)41' sarı kart: James Lawrence (Almere City)58' oyuncu değişikliği: James Lawrence ↔ Marley Dors (Almere City)↔58' oyuncu değişikliği: Jochem Ritmeester Van De Kamp ↔ Damian van Bruggen (Almere City)↔58' oyuncu değişikliği: Mees Hoedemakers ↔ Milan de Haan (Almere City)↔70' oyuncu değişikliği: Virgil Misidjan ↔ Roy Kuijpers (Waalwijk)↔70' oyuncu değişikliği: Azzedine Dkidak ↔ R. van Hedel (Waalwijk)↔74' gol: Ferdy Druijf (Almere City)75' oyuncu değişikliği: H. el Dahri ↔ Jamie Jacobs (Almere City)↔75' oyuncu değişikliği: Ferdy Druijf ↔ Bas Huisman (Almere City)↔79' oyuncu değişikliği: Tim van de Loo ↔ Nazjir Held (Waalwijk)↔79' oyuncu değişikliği: Finn Stokkers ↔ Haye Van Gemert (Waalwijk)↔82' gol: Juan Familia-Castillo (Waalwijk)87' oyuncu değişikliği: Jochem Nap ↔ Sven van der Plas (Waalwijk)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 25' gol: H. el Dahri (Almere City)
  • 31' sarı kart: Mees Hoedemakers (Almere City)
  • 41' sarı kart: James Lawrence (Almere City)
  • 58' oyuncu değişikliği: James Lawrence ↔ Marley Dors (Almere City)
  • 58' oyuncu değişikliği: Jochem Ritmeester Van De Kamp ↔ Damian van Bruggen (Almere City)
  • 58' oyuncu değişikliği: Mees Hoedemakers ↔ Milan de Haan (Almere City)
  • 70' oyuncu değişikliği: Virgil Misidjan ↔ Roy Kuijpers (Waalwijk)
  • 70' oyuncu değişikliği: Azzedine Dkidak ↔ R. van Hedel (Waalwijk)
  • 74' gol: Ferdy Druijf (Almere City)
  • 75' oyuncu değişikliği: H. el Dahri ↔ Jamie Jacobs (Almere City)
  • 75' oyuncu değişikliği: Ferdy Druijf ↔ Bas Huisman (Almere City)
  • 79' oyuncu değişikliği: Tim van de Loo ↔ Nazjir Held (Waalwijk)
  • 79' oyuncu değişikliği: Finn Stokkers ↔ Haye Van Gemert (Waalwijk)
  • 82' gol: Juan Familia-Castillo (Waalwijk)
  • 87' oyuncu değişikliği: Jochem Nap ↔ Sven van der Plas (Waalwijk)

Maç olayları

  1. WaalwijkAlmere City
  2. Jochem Nap ↔ Sven van der PlasOyuncu değişikliği87'
  3. Gol Juan Familia-Castillo 1–2Asist: Jochem Nap82'
  4. Tim van de Loo ↔ Nazjir HeldOyuncu değişikliği79'
  5. Finn Stokkers ↔ Haye Van GemertOyuncu değişikliği79'
  6. 75'H. el Dahri ↔ Jamie JacobsOyuncu değişikliği
  7. 75'Ferdy Druijf ↔ Bas HuismanOyuncu değişikliği
  8. 74'Gol Ferdy Druijf 0–2Asist: H. el Dahri
  9. Virgil Misidjan ↔ Roy KuijpersOyuncu değişikliği70'
  10. Azzedine Dkidak ↔ R. van HedelOyuncu değişikliği70'
  11. 58'James Lawrence ↔ Marley DorsOyuncu değişikliği
  12. 58'Jochem Ritmeester Van De Kamp ↔ Damian van BruggenOyuncu değişikliği
  13. 58'Mees Hoedemakers ↔ Milan de HaanOyuncu değişikliği
  14. 41'James LawrenceSarı kart
  15. 31'Mees HoedemakersSarı kart
  16. 25'Penaltı golü H. el Dahri 0–1Penaltı

Maç istatistikleri

WaalwijkAlmere City
55%Topa sahip olma45%
1,24Beklenen gol (xG)1,50
19Toplam şut10
4İsabetli şut4
8İsabetsiz şut4
7Engellenen şut2
11Ceza sahası içi şut7
8Ceza sahası dışı şut3
5Korner4
0Ofsayt4
8Faul13
0Sarı kart2
0Kırmızı kart0
3Kurtarış3
488Pas410
396İsabetli pas305

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Waalwijk
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%21 3/14%29 2/7
Beraberlik%57 8/14%57 4/7
Mağlubiyet%21 3/14%14 1/7
Almere City
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%64 9/14%63 5/8
Beraberlik%7 1/14%13 1/8
Mağlubiyet%29 4/14%25 2/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Waalwijk
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,64 (23 gol)2,43 (17 gol)
Yediği gol / maç1,43 (20 gol)1,57 (11 gol)
Almere City
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç2,14 (30 gol)2,50 (20 gol)
Yediği gol / maç1,00 (14 gol)1,12 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Waalwijk
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%79 11/14%100 7/7
1,5 Üst%100 14/14%100 7/7
2,5 Üst%43 6/14%71 5/7
3,5 Üst%29 4/14%57 4/7
Gol yememe%7 1/14%0 0/7
Almere City
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%57 8/14%75 6/8
1,5 Üst%79 11/14%100 8/8
2,5 Üst%71 10/14%88 7/8
3,5 Üst%43 6/14%50 4/8
Gol yememe%36 5/14%25 2/8

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Waalwijk
Toplam (14)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,19,9
7,5 Üst%71 10/14%71 5/7
8,5 Üst%64 9/14%71 5/7
9,5 Üst%43 6/14%29 2/7
10,5 Üst%36 5/14%14 1/7
Almere City
Toplam (14)Dış saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)11,310,9
7,5 Üst%100 14/14%100 8/8
8,5 Üst%93 13/14%88 7/8
9,5 Üst%71 10/14%63 5/8
10,5 Üst%50 7/14%50 4/8

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Waalwijk
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı kart3,43,6
2,5 Üst%64 9/14%71 5/7
3,5 Üst%50 7/14%43 3/7
4,5 Üst%21 3/14%29 2/7
5,5 Üst%14 2/14%14 1/7
Almere City
Toplam (14)Dış saha (8)
Maç başı kart2,22,4
2,5 Üst%29 4/14%25 2/8
3,5 Üst%21 3/14%25 2/8
4,5 Üst%14 2/14%13 1/8
5,5 Üst%0 0/14%0 0/8

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Waalwijk
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut9,19,6
6,5 Üst%93 13/14%100 7/7
7,5 Üst%93 13/14%100 7/7
8,5 Üst%57 8/14%57 4/7
9,5 Üst%36 5/14%43 3/7
Almere City
Toplam (14)Dış saha (8)
Maç başı isabetli şut11,011,9
6,5 Üst%93 13/14%100 8/8
7,5 Üst%93 13/14%100 8/8
8,5 Üst%71 10/14%88 7/8
9,5 Üst%50 7/14%63 5/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Waalwijk
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%29 4/14%57 4/7
Berabere%14 2/14%0 0/7
Geride%57 8/14%43 3/7
Almere City
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%36 5/14%25 2/8
Berabere%57 8/14%63 5/8
Geride%7 1/14%13 1/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Waalwijk (14 maç)

1/121/X21/20X/11X/X0X/212/102/X62/22

Almere City (14 maç)

1/141/X01/21X/15X/X1X/222/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Waalwijk (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 4
31-45 1 2
46-60 3 2
61-75 1 6
76-90 9 1

Almere City (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 3 2
31-45 1 1
46-60 3 3
61-75 7 3
76-90 9 2

Kartlar

Waalwijk

Sarı 20 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,4)

Almere City

Sarı 17 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Waalwijk: iç saha, 7 maç · Almere City: dış saha, 8 maç

WaalwijkAlmere City
%48,1Topa sahip olma%44,6
1,59Beklenen gol (xG)2,10
16,1Toplam şut15,9
5,7İsabetli şut6,8
10,1Ceza sahası içi şut12,5
5,1Korner4,0
408Pas379
%76Pas isabeti%75
2,4Kurtarış3,9
11,4Faul11,0
0,9Ofsayt1,5
1,0Sarı kart1,6
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,00Rakibin xG'si1,45
12,3Rakibin şutu17,8
3,9Rakibin isabetli şutu5,1
4,7Rakibin korneri6,9

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Waalwijk – Almere City ilk 11'ler

Waalwijk · 4-2-3-1

  1. 1N. SchiksK
  2. 33F. Al MazyaniD
  3. 4L. van GelderenD
  4. 30J. de WijsD
  5. 5Juan Carlos Familia-CastilloD82' gol 82. dk
  6. 22T. van de LooO79' oyundan çıktı 79. dk
  7. 8J. NapO82' asist 82. dk87' oyundan çıktı 87. dk
  8. 93V. MisidjanO70' oyundan çıktı 70. dk
  9. 24A. DkidakO70' oyundan çıktı 70. dk
  10. 11Yorem van der VeenO
  11. 27F. StokkersF79' oyundan çıktı 79. dk
Yedekler
  • 42B. KemmerenD
  • 55N. HeldD79' oyuna girdi 79. dk
  • 25N. BakboordD
  • 17R. KuijpersF70' oyuna girdi 70. dk
  • 13Xander MulderK
  • 16M. SpenkelinkK
  • 19H. van GemertF79' oyuna girdi 79. dk
  • 18R. van HedelO70' oyuna girdi 70. dk
  • 3S. van der PlasD87' oyuna girdi 87. dk

Teknik direktör: Sander Duits

Almere City · 4-2-3-1

  1. 1Wessel SpeelK
  2. 2M. WasinskiD
  3. 3J. JacobsD
  4. 4J. LawrenceD41' sarı kart 41. dk58' oyundan çıktı 58. dk
  5. 5T. BijleveldD
  6. 14M. HoedemakersO31' sarı kart 31. dk58' oyundan çıktı 58. dk
  7. 6E. CornelisseO
  8. 17E. PokuO
  9. 21H. El DahriO25' gol 25. dk74' asist 74. dk75' oyundan çıktı 75. dk
  10. 23J. Ritmeester van de KampO58' oyundan çıktı 58. dk
  11. 9F. DruijfF74' gol 74. dk75' oyundan çıktı 75. dk
Yedekler
  • 7B. BurgeringF
  • 11M. DorsF58' oyuna girdi 58. dk
  • 18Bas HuismanF75' oyuna girdi 75. dk
  • 10J. JacobsO75' oyuna girdi 75. dk
  • 20J. KalisvaartO
  • 30J. van der WiltK
  • 22E. van de BlaakD
  • 44D. van BruggenD58' oyuna girdi 58. dk
  • 19Olivier de NijsO
  • 8M. de HaanO58' oyuna girdi 58. dk
  • 16Tiziano vianelloD
  • 24M. MateyoK

Teknik direktör: Anoush Dastgir

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Waalwijk 0 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 5-8). Almere City için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 15 kez karşılaştı: Waalwijk 3, Almere City 9 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Mart 2026, Almere City 2-2 Waalwijk.

Sıralama
11. (16 p) – 4. (22 p)
Form (son 5)
BBBMB – GMMGG
H2H (G-B-M)
3-3-9 (15 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %83
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %67
Korner ort. (maç)
10,3
iddaa MS 1-0-2
1,99 – 3,47 – 2,54
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Waalwijk iç saha 6 maçta maç başına 2,67 gol attı, 1,50 gol yedi; Almere City dış saha 6 maçta 2,50 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Waalwijk %100, Almere City %67. İlk yarıyı önde kapatma: Waalwijk 4/6, Almere City 0/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Waalwijk 5,2, Almere City 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Waalwijk 1,2, Almere City 1,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,99, 0 – 3,47, 2 – 2,54. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,45, Üst 1,29. Karşılıklı Gol: Var 1,26, Yok 2,53.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %83; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Heracles 141121 4415 +2935 GGBGG
2VVV Venlo 14923 3722 +1529 GBGGB
3Almere City FC 14914 3014 +1628 GMMGG
4Emmen 13814 2624 +225 BGGGM
5NAC Breda 14743 2520 +525 GGBGB
6Roda 14743 1817 +125 BGGGM
7FC Volendam 14716 3324 +922 GBGMG
8Den Bosch 14545 2422 +219 GGBGB
9Vitesse 13535 1718 -118 BMGMB
10MVV 13526 1729 -1217 MMMBM
11Waalwijk 14383 2320 +317 MBBMB
12Jong AZ 14527 3331 +217 MBGMM
13Jong PSV U21 14455 1822 -417 BMGMB
14Jong Ajax 14446 2230 -816 MGBBG
15De Graafschap 13436 1727 -1015 BGMBG
16FC OSS 14428 2023 -314 GMBMB
17Helmond Sport 14338 2531 -612 MMMGM
18Dordrecht 14338 1834 -1612 MGMMB
19Jong Utrecht 14329 2334 -1111 MMMGB
20FC Eindhoven 14329 1831 -1311 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Heracles 7700 235 +1821
2FC Volendam 7601 237 +1618
3Emmen 7502 1312 +115
4VVV Venlo 7421 1911 +814
5FC OSS 7421 179 +814
6Roda 6420 105 +514
7Den Bosch 8341 1513 +213
8Almere City FC 6402 105 +512
9Helmond Sport 8332 1614 +212
10Jong PSV U21 7322 98 +111
11Waalwijk 7241 1711 +610
12NAC Breda 6312 1110 +110
13MVV 7313 813 -510
14Jong AZ 7304 1313 09
15Vitesse 6222 810 -28
16Jong Ajax 7223 1015 -58
17Jong Utrecht 7214 1317 -47
18FC Eindhoven 8215 1116 -57
19De Graafschap 6213 813 -57
20Dordrecht 7214 1017 -77
#TakımOGBMAYAVP
1Almere City FC 8512 209 +1116
2VVV Venlo 7502 1811 +715
3NAC Breda 8431 1410 +415
4Heracles 7421 2110 +1114
5Roda 8323 812 -411
6Emmen 6312 1312 +110
7Vitesse 7313 98 +110
8Jong AZ 7223 2018 +28
9Jong Ajax 7223 1215 -38
10De Graafschap 7223 914 -58
11Waalwijk 7142 69 -37
12MVV 6213 916 -77
13Den Bosch 6204 99 06
14Jong PSV U21 7133 914 -56
15Dordrecht 7124 817 -95
16FC Volendam 7115 1017 -74
17Jong Utrecht 7115 1017 -74
18FC Eindhoven 6114 715 -84
19Helmond Sport 6006 917 -80
20FC OSS 7007 314 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,99X3,4722,54

Çifte şans

1X1,26121,14X21,43

Karşılıklı gol

Var1,26Yok2,53

1,5 Alt / Üst

Alt5,04

2,5 Alt / Üst

Alt2,45Üst1,29

3,5 Alt / Üst

Alt1,56Üst1,83

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Eerste Divisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.