Roda 2-1 Jong AZ Alkmaar: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Roda 2–1 Jong AZ Alkmaar (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 13–9, isabetli şut 6–4, topa sahip olma %53–%47, korner 8–3.
Maç özeti
Roda – Jong AZ Alkmaar maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Mitchel Paulissen 35', Anthony van den Hurk 61' (Roda); Frej Elkjær Andersen 79' (Jong AZ Alkmaar). xG: Roda 1,4 – 0,5 Jong AZ Alkmaar.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Roda: R. Penders · Jong AZ Alkmaar: Norbert Alblas
Maç akışı
Roda üstte · Jong AZ Alkmaar altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 28' sarı kart: Mathijs Menu (Jong AZ Alkmaar)
- 30' oyuncu değişikliği: Cain Seedorf ↔ Joey Sleegers (Roda)
- 35' gol: Mitchel Paulissen (Roda)
- 45' oyuncu değişikliği: Kevin toppenberg ↔ Saviola Mourinho Simons Saffoe (Jong AZ Alkmaar)
- 55' sarı kart: Jerome Deom (Roda)
- 57' oyuncu değişikliği: Hessel de Wit ↔ Bogdan Budko (Jong AZ Alkmaar)
- 61' gol: Anthony van den Hurk (Roda)
- 64' sarı kart: Julian Sijbrands (Jong AZ Alkmaar)
- 76' oyuncu değişikliği: Julian Sijbrands ↔ J. Esajas (Jong AZ Alkmaar)
- 77' oyuncu değişikliği: Jerolldino Bergraaf ↔ Melle Roede (Jong AZ Alkmaar)
- 77' oyuncu değişikliği: Jasper Hartog ↔ Rayan Atikallah (Jong AZ Alkmaar)
- 79' gol: Frej Elkjær Andersen (Jong AZ Alkmaar)
- 80' oyuncu değişikliği: Mitchel Paulissen ↔ Mokrane Bentoumi (Roda)
- 80' oyuncu değişikliği: Jerome Deom ↔ Jeremiah Mensah (Roda)
- 85' kırmızı kart: Mathijs Menu (Jong AZ Alkmaar)
- 89' oyuncu değişikliği: Koen Jansen ↔ Bram Marsman (Roda)
- 89' oyuncu değişikliği: Guilherme Martinho Peixoto ↔ X. van den Berg (Roda)
Maç olayları
- RodaJong AZ Alkmaar
- Koen Jansen ↔ Bram MarsmanOyuncu değişikliği89'
- Guilherme Martinho Peixoto ↔ X. van den BergOyuncu değişikliği89'
- 85'Mathijs MenuKırmızı kart
- Mitchel Paulissen ↔ Mokrane BentoumiOyuncu değişikliği80'
- Jerome Deom ↔ Jeremiah MensahOyuncu değişikliği80'
- 79'Gol Frej Elkjær Andersen 2–1
- 77'Jerolldino Bergraaf ↔ Melle RoedeOyuncu değişikliği
- 77'Jasper Hartog ↔ Rayan AtikallahOyuncu değişikliği
- 76'Julian Sijbrands ↔ J. EsajasOyuncu değişikliği
- 64'Julian SijbrandsSarı kart
- Gol Anthony van den Hurk 2–0Asist: Koen Jansen61'
- 57'Hessel de Wit ↔ Bogdan BudkoOyuncu değişikliği
- Jerome DeomSarı kart55'
- 45'Kevin toppenberg ↔ Saviola Mourinho Simons SaffoeOyuncu değişikliği
- Gol Mitchel Paulissen 1–0Asist: Guilherme Martinho Peixoto35'
- Cain Seedorf ↔ Joey SleegersOyuncu değişikliği30'
- 28'Mathijs MenuSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %67 4/6 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,29 (18 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (17 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (33 gol) | 2,86 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,21 (31 gol) | 2,57 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %0 0/14 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 9,3 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %29 4/14 | %33 2/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 2,7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 4,4 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,9 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,1 | 13,1 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %79 11/14 | %100 7/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %50 3/6 |
| Berabere | %43 6/14 | %50 3/6 |
| Geride | %29 4/14 | %0 0/6 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Geride | %36 5/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Roda (14 maç)
Jong AZ Alkmaar (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Roda (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Jong AZ Alkmaar (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 8 | 2 |
| 31-45 | 2 | 8 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 11 | 4 |
Kartlar
Roda
Sarı 18 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,3)
Jong AZ Alkmaar
Sarı 17 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Roda: iç saha, 6 maç · Jong AZ Alkmaar: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Roda – Jong AZ Alkmaar ilk 11'ler
Roda · 3-4-2-1
- 1J. TreichelK
- 3M. TolD
- 33D. Van den BuijsD
- 15L. BeertenD
- 17Guilherme Martinho PeixotoO35' asist 35. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 24J. DéomO55' sarı kart 55. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 4J. NisbetO
- 5K. JansenO61' asist 61. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 6M. PaulissenO35' gol 35. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 7C. SeedorfO30' oyundan çıktı 30. dk
- 9A. van den HurkF61' gol 61. dk
- 14X. van den BergD89' oyuna girdi 89. dk
- 8J. MensahO80' oyuna girdi 80. dk
- 19N. CrabuO
- 20M. BentoumiO80' oyuna girdi 80. dk
- 22Rayan KhoumsO
- 25Bram MarsmanD89' oyuna girdi 89. dk
- 10F. SchentenF
- 26J. SleegersF30' oyuna girdi 30. dk
- 21M. StojcevicK
- 2Luuk VerheijO
- 28J. van DammeK
- 27K. Van MieghemO
Teknik direktör: R. Penders
Jong AZ Alkmaar · 4-2-3-1
- 1R. Owusu-OduroK
- 2J. ZwartD
- 3Mathijs MenuD28' sarı kart 28. dk85' kırmızı kart 85. dk
- 4F. AndersenD79' gol 79. dk
- 5K. IngeD
- 8R. RobbemondO
- 6Julian SijbrandsO
- 7J. HartogO77' oyundan çıktı 77. dk
- 10H. de WitO57' oyundan çıktı 57. dk
- 11K. ToppenbergO45' oyundan çıktı 45. dk
- 9Jerolldino BergraafF
- 12K. van OuytselD
- 16K. ZeggenK
- 23K. SchilderK
- 17M. RoedeO77' oyuna girdi 77. dk
- 19Saviola Mourinho Simons SaffoeD
- 18Rick LuijerO
- 15J. EsajasD76' oyuna girdi 76. dk
- 20Bohdan BudkoO57' oyuna girdi 57. dk
- 14R. AtikallahD77' oyuna girdi 77. dk
Teknik direktör: Norbert Alblas
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Roda 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-6). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Jong AZ için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 14, yenilen 11.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 15 maçta galibiyetler Roda 5 – Jong AZ 6; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Nisan 2026, Jong AZ 2-0 Roda.
- Sıralama
- 5. (22 p) – 8. (17 p)
- Form (son 5)
- GGGBM – GBMGB
- H2H (G-B-M)
- 5-4-6 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %100
- Korner ort. (maç)
- 9,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,57 – 3,72 – 3,56
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Roda iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,80 gol yedi; Jong AZ dış saha 6 maçta 3,17 attı, 2,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Roda %40, Jong AZ %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Roda %60, Jong AZ %100. İlk yarıyı önde kapatma: Roda 2/5, Jong AZ 3/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Roda 4,8, Jong AZ 3,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Roda 0,4, Jong AZ 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,57, 0 – 3,72, 2 – 3,56. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,36, Üst 1,31. Karşılıklı Gol: Var 1,34, Yok 2,28.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 14 | +29 | 35 |
| 2 | VVV Venlo | 14 | +15 | 29 |
| 3 | Almere City FC | 14 | +16 | 28 |
| 4 | Emmen | 13 | +2 | 25 |
| 5 | NAC Breda | 14 | +5 | 25 |
| 6 | Roda | 14 | +1 | 25 |
| 7 | FC Volendam | 14 | +9 | 22 |
| 8 | Den Bosch | 14 | +2 | 19 |
| 9 | Vitesse | 13 | -1 | 18 |
| 10 | MVV | 13 | -12 | 17 |
| 11 | Waalwijk | 14 | +3 | 17 |
| 12 | Jong AZ | 14 | +2 | 17 |
| 13 | Jong PSV U21 | 14 | -4 | 17 |
| 14 | Jong Ajax | 14 | -8 | 16 |
| 15 | De Graafschap | 13 | -10 | 15 |
| 16 | FC OSS | 14 | -3 | 14 |
| 17 | Helmond Sport | 14 | -6 | 12 |
| 18 | Dordrecht | 14 | -16 | 12 |
| 19 | Jong Utrecht | 14 | -11 | 11 |
| 20 | FC Eindhoven | 14 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 7 | +18 | 21 |
| 2 | FC Volendam | 7 | +16 | 18 |
| 3 | Emmen | 7 | +1 | 15 |
| 4 | VVV Venlo | 7 | +8 | 14 |
| 5 | FC OSS | 7 | +8 | 14 |
| 6 | Roda | 6 | +5 | 14 |
| 7 | Den Bosch | 8 | +2 | 13 |
| 8 | Almere City FC | 6 | +5 | 12 |
| 9 | Helmond Sport | 8 | +2 | 12 |
| 10 | Jong PSV U21 | 7 | +1 | 11 |
| 11 | Waalwijk | 7 | +6 | 10 |
| 12 | NAC Breda | 6 | +1 | 10 |
| 13 | MVV | 7 | -5 | 10 |
| 14 | Jong AZ | 7 | 0 | 9 |
| 15 | Vitesse | 6 | -2 | 8 |
| 16 | Jong Ajax | 7 | -5 | 8 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -4 | 7 |
| 18 | FC Eindhoven | 8 | -5 | 7 |
| 19 | De Graafschap | 6 | -5 | 7 |
| 20 | Dordrecht | 7 | -7 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Almere City FC | 8 | +11 | 16 |
| 2 | VVV Venlo | 7 | +7 | 15 |
| 3 | NAC Breda | 8 | +4 | 15 |
| 4 | Heracles | 7 | +11 | 14 |
| 5 | Roda | 8 | -4 | 11 |
| 6 | Emmen | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Vitesse | 7 | +1 | 10 |
| 8 | Jong AZ | 7 | +2 | 8 |
| 9 | Jong Ajax | 7 | -3 | 8 |
| 10 | De Graafschap | 7 | -5 | 8 |
| 11 | Waalwijk | 7 | -3 | 7 |
| 12 | MVV | 6 | -7 | 7 |
| 13 | Den Bosch | 6 | 0 | 6 |
| 14 | Jong PSV U21 | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Dordrecht | 7 | -9 | 5 |
| 16 | FC Volendam | 7 | -7 | 4 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -7 | 4 |
| 18 | FC Eindhoven | 6 | -8 | 4 |
| 19 | Helmond Sport | 6 | -8 | 0 |
| 20 | FC OSS | 7 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Eerste Divisie'de oynanan diğer maçlar
- 22:00 FC Volendam 1–2 De Graafschap
- 22:00 Helmond 3–2 Eindhoven
- 22:00 Waalwijk 1–2 Almere City
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
