FC Volendam 1-2 De Graafschap: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Volendam 1–2 De Graafschap (30 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–15, isabetli şut 1–4, topa sahip olma %40–%60, korner 6–8.
Maç özeti
FC Volendam – De Graafschap maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Y. Jaber el Maftahi 4' (FC Volendam); Donny Warmerdam 52', Joran Hardeman 83' (De Graafschap). xG: FC Volendam 1,1 – 1,2 De Graafschap.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Volendam: E. van de Looi · De Graafschap: T. Duivenvoorden
Maç akışı
FC Volendam üstte · De Graafschap altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' gol: Y. Jaber el Maftahi (FC Volendam)
- 52' gol: Donny Warmerdam (De Graafschap)
- 61' oyuncu değişikliği: Clint Leemans ↔ Joran Hardeman (De Graafschap)
- 70' oyuncu değişikliği: Nolan Martens ↔ Kyano Kwint (De Graafschap)
- 70' oyuncu değişikliği: Fedde De Jong ↔ Toivo Mero (De Graafschap)
- 74' sarı kart: Nick Doodeman (FC Volendam)
- 75' oyuncu değişikliği: Nordin Bukala ↔ Mohammed Belfqih (FC Volendam)
- 83' gol: Joran Hardeman (De Graafschap)
- 83' oyuncu değişikliği: Y. Jaber el Maftahi ↔ Frederik Ihler (FC Volendam)
- 87' oyuncu değişikliği: Alex Plat ↔ Mawouna Amevor (FC Volendam)
- 90' oyuncu değişikliği: Bjorn van Zijl ↔ Nart Ahmeti-Grainca (De Graafschap)
Maç olayları
- FC VolendamDe Graafschap
- 90'Bjorn van Zijl ↔ Nart Ahmeti-GraincaOyuncu değişikliği
- Alex Plat ↔ Mawouna AmevorOyuncu değişikliği87'
- 83'Gol Joran Hardeman 1–2
- Y. Jaber el Maftahi ↔ Frederik IhlerOyuncu değişikliği83'
- Nordin Bukala ↔ Mohammed BelfqihOyuncu değişikliği75'
- Nick DoodemanSarı kart74'
- 70'Nolan Martens ↔ Kyano KwintOyuncu değişikliği
- 70'Fedde De Jong ↔ Toivo MeroOyuncu değişikliği
- 61'Clint Leemans ↔ Joran HardemanOyuncu değişikliği
- 52'Gol Donny Warmerdam 1–1Asist: Clint Leemans
- Gol Y. Jaber el Maftahi 1–04'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %86 6/7 |
| Beraberlik | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %43 6/14 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %46 6/13 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (33 gol) | 3,29 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (24 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol) | 1,29 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,08 (27 gol) | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %92 12/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 13,1 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 9,5 Üst | %71 10/14 | %100 7/7 |
| 10,5 Üst | %64 9/14 | %100 7/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,3 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 10,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,6 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %31 4/13 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,1 | 11,3 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,1 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %54 7/13 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %57 8/14 | %86 6/7 |
| Berabere | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Geride | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %0 0/7 |
| Berabere | %38 5/13 | %43 3/7 |
| Geride | %46 6/13 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Volendam (14 maç)
De Graafschap (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Volendam (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 0 |
| 16-30 | 1 | 6 |
| 31-45 | 7 | 2 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 6 | 6 |
De Graafschap (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 4 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 5 | 5 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 3 | 8 |
Kartlar
FC Volendam
Sarı 22 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,6)
De Graafschap
Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Volendam: iç saha, 7 maç · De Graafschap: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Volendam – De Graafschap ilk 11'ler
FC Volendam · 4-2-3-1
- 16R. SteurK
- 12D. PayneD
- 25Luca BlondeauD
- 6A. PlatD87' oyundan çıktı 87. dk
- 2P. UgwuD
- 18N. BukalaO75' oyundan çıktı 75. dk
- 8D. HuismanO
- 7N. DoodemanO74' sarı kart 74. dk
- 10R. NiemeijerO
- 21Y. el MaftahiO4' gol 4. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 9H. VeermanF
- 22D. VlakK
- 5Dean BisschopsD
- 34M. BelfqihO75' oyuna girdi 75. dk
- 3M. AmevorD87' oyuna girdi 87. dk
- 67F. IhlerF83' oyuna girdi 83. dk
- 63J. HaakmatD
- 32Lex KoningK
- 11Kayden WolffF
- 29Jesper TielemansF
Teknik direktör: E. van de Looi
De Graafschap · 4-2-3-1
- 1T. WieggersK
- 2J. WieckhoffD
- 3R. BesselinkD
- 15T. KokD
- 5L. SchoppemaD
- 16N. MartensO70' oyundan çıktı 70. dk
- 6C. LeemansO52' asist 52. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 7Bjorn van ZijlO90' oyundan çıktı 90. dk
- 8D. WarmerdamO52' gol 52. dk
- 23M. DiemersO
- 10F. de JongF70' oyundan çıktı 70. dk
- 14Gijs BolkD
- 18Denzel EijkenO
- 4J. HardemanD61' oyuna girdi 61. dk83' gol 83. dk
- 21K. SymonsD
- 25M. PabaiD
- 11T. MeroF70' oyuna girdi 70. dk
- 17N. KanindaF
- 9J. KaniaF
- 33R. JonkersK
- 27N. Ahmeti-GraincaO90' oyuna girdi 90. dk
- 31Kaj Altenburg
Teknik direktör: T. Duivenvoorden
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Volendam için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 12, yenilen 9. Graafschap son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Volendam 5 – Graafschap 4; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,83 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Aralık 2024, Volendam 2-1 Graafschap.
- Sıralama
- 7. (19 p) – 16. (12 p)
- Form (son 5)
- MGBGM – MBMGB
- H2H (G-B-M)
- 5-4-4 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %83
- Korner ort. (maç)
- 12,1
- iddaa MS 1-0-2
- 1,74 – 3,77 – 2,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Volendam iç saha 6 maçta maç başına 3,67 gol attı, 0,83 gol yedi; Graafschap dış saha 6 maçta 1,17 attı, 2,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Volendam %50, Graafschap %83. İlk yarıyı önde kapatma: Volendam 5/6, Graafschap 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Volendam 4,7, Graafschap 4,3. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 12,1. Maç başına kart: Volendam 1,3, Graafschap 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,74, 0 – 3,77, 2 – 2,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 3,13, Üst 1,16. Karşılıklı Gol: Var 1,17, Yok 2,99.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 12,1; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 14 | +29 | 35 |
| 2 | VVV Venlo | 14 | +15 | 29 |
| 3 | Almere City FC | 14 | +16 | 28 |
| 4 | Emmen | 13 | +2 | 25 |
| 5 | NAC Breda | 14 | +5 | 25 |
| 6 | Roda | 14 | +1 | 25 |
| 7 | FC Volendam | 14 | +9 | 22 |
| 8 | Den Bosch | 14 | +2 | 19 |
| 9 | Vitesse | 13 | -1 | 18 |
| 10 | MVV | 13 | -12 | 17 |
| 11 | Waalwijk | 14 | +3 | 17 |
| 12 | Jong AZ | 14 | +2 | 17 |
| 13 | Jong PSV U21 | 14 | -4 | 17 |
| 14 | Jong Ajax | 14 | -8 | 16 |
| 15 | De Graafschap | 13 | -10 | 15 |
| 16 | FC OSS | 14 | -3 | 14 |
| 17 | Helmond Sport | 14 | -6 | 12 |
| 18 | Dordrecht | 14 | -16 | 12 |
| 19 | Jong Utrecht | 14 | -11 | 11 |
| 20 | FC Eindhoven | 14 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 7 | +18 | 21 |
| 2 | FC Volendam | 7 | +16 | 18 |
| 3 | Emmen | 7 | +1 | 15 |
| 4 | VVV Venlo | 7 | +8 | 14 |
| 5 | FC OSS | 7 | +8 | 14 |
| 6 | Roda | 6 | +5 | 14 |
| 7 | Den Bosch | 8 | +2 | 13 |
| 8 | Almere City FC | 6 | +5 | 12 |
| 9 | Helmond Sport | 8 | +2 | 12 |
| 10 | Jong PSV U21 | 7 | +1 | 11 |
| 11 | Waalwijk | 7 | +6 | 10 |
| 12 | NAC Breda | 6 | +1 | 10 |
| 13 | MVV | 7 | -5 | 10 |
| 14 | Jong AZ | 7 | 0 | 9 |
| 15 | Vitesse | 6 | -2 | 8 |
| 16 | Jong Ajax | 7 | -5 | 8 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -4 | 7 |
| 18 | FC Eindhoven | 8 | -5 | 7 |
| 19 | De Graafschap | 6 | -5 | 7 |
| 20 | Dordrecht | 7 | -7 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Almere City FC | 8 | +11 | 16 |
| 2 | VVV Venlo | 7 | +7 | 15 |
| 3 | NAC Breda | 8 | +4 | 15 |
| 4 | Heracles | 7 | +11 | 14 |
| 5 | Roda | 8 | -4 | 11 |
| 6 | Emmen | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Vitesse | 7 | +1 | 10 |
| 8 | Jong AZ | 7 | +2 | 8 |
| 9 | Jong Ajax | 7 | -3 | 8 |
| 10 | De Graafschap | 7 | -5 | 8 |
| 11 | Waalwijk | 7 | -3 | 7 |
| 12 | MVV | 6 | -7 | 7 |
| 13 | Den Bosch | 6 | 0 | 6 |
| 14 | Jong PSV U21 | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Dordrecht | 7 | -9 | 5 |
| 16 | FC Volendam | 7 | -7 | 4 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -7 | 4 |
| 18 | FC Eindhoven | 6 | -8 | 4 |
| 19 | Helmond Sport | 6 | -8 | 0 |
| 20 | FC OSS | 7 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Eerste Divisie'de oynanan diğer maçlar
- 22:00 Helmond 3–2 Eindhoven
- 22:00 Roda 2–1 Jong AZ Alkmaar
- 22:00 Waalwijk 1–2 Almere City
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
