WA Mostaganem 1-0 El Bayadh: Maç Sonucu ve İstatistikleri
WA Mostaganem 1–0 El Bayadh (7 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.
Paylaş
Maç özeti
WA Mostaganem – El Bayadh maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
WA Mostaganem üstte · El Bayadh altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 28' gol (WA Mostaganem)
- 88' kırmızı kart (El Bayadh)
Maç olayları
- WA MostaganemEl Bayadh
- 88'Kırmızı kart
- Gol 1–028'
WA Mostaganem iç sahada (4 maç) · El Bayadh deplasmanda (5 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- WA Mostaganem iç sahada bu sezon yenilmedi: 4 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik.
- El Bayadh deplasmanda bu sezon kazanamadı: 5 maçta 1 beraberlik, 4 mağlubiyet.
- El Bayadh, deplasman maçlarında 5 maçta yalnız 0 kez iki takım da gol attı (%0).
Maç istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol) | 0,25 (1 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,22 (2 gol) | 0,00 (0 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %75 3/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9 | %0 0/5 |
| 1,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Berabere | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Geride | %25 2/8 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Berabere | %67 6/9 | %60 3/5 |
| Geride | %33 3/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
WA Mostaganem (8 maç)
El Bayadh (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
WA Mostaganem (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 0 | 1 |
El Bayadh (1 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Kartlar
WA Mostaganem
Sarı 0 · Kırmızı 2 (4 maç · maç başı sarı 0,0)
El Bayadh
Sarı 0 · Kırmızı 1 (1 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiWA Mostaganem
10. sıra · 10 puan · 9 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMBM
- 30.10 Blida 1–0 WA Mostaganem M
- 24.10 WA Mostaganem 0–0 Mostaganem B
- 19.10 RC Arba 2–1 WA Mostaganem M
- 14.10 WA Mostaganem 0–0 RC Kouba B
- 09.10 Taghit 1–1 WA Mostaganem B
El Bayadh
15. sıra · 4 puan · 9 maç · averaj -7
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMMBB
- 31.10 El Bayadh 1–1 ASM Oran B
- 24.10 Usm El Harrach 0–0 El Bayadh B
- 17.10 El Bayadh 1–2 MC Saida M
- 13.10 Hussein Dey 3–0 El Bayadh M
- 09.10 El Bayadh 0–0 WA Tlemcen B
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıMaç özeti
WA Mostaganem ile El Bayadh, Ligue 2 (Cezayir) 9. hafta karşılaşmasında 7 Kasım Cumartesi, saat 17:00 karşı karşıya geliyor. Puan tablosunda ev sahibi 12. sırada (7 puan), konuk ekip 15. sırada (4 puan).
Form (son 5 maç)
WA Mostaganem son 5 maçında 0 galibiyet, 3 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 2 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. El Bayadh için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 2, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
- Sıralama
- 12. (7 p) – 15. (4 p)
- Form (son 5)
- MBMBB – BBMMB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %62 – %0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,65 – 2,85 – 4,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
WA Mostaganem bu sezon 8 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,25 gol yedi; El Bayadh dış saha 4 maçta 0,00 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: WA Mostaganem %62, El Bayadh %0. İlk yarıyı önde kapatma: WA Mostaganem 2/7, El Bayadh 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,65, 0 – 2,85, 2 – 4,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,34, Üst 2,22. Karşılıklı Gol: Var 2,01, Yok 1,43.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %31; son 5 maçta toplam 4 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 7 Kasım 2026 16:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Puan durumu
Cezayir · Ligue 2 puan durumu · West
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GC Mascara | 9 | +13 | 21 |
| 2 | Blida | 9 | +10 | 21 |
| 3 | RC Kouba | 9 | +14 | 19 |
| 4 | Mostaganem | 9 | +3 | 15 |
| 5 | MC Saida | 8 | +3 | 15 |
| 6 | Usm El Harrach | 9 | +2 | 14 |
| 7 | Sidi Benali | 9 | 0 | 14 |
| 8 | ASM Oran | 9 | +6 | 13 |
| 9 | Hussein Dey | 9 | -4 | 12 |
| 10 | WA Mostaganem | 9 | -1 | 10 |
| 11 | WA Tlemcen | 8 | -4 | 8 |
| 12 | Tiaret | 9 | +1 | 7 |
| 13 | RC Arba | 6 | -2 | 7 |
| 14 | Koléa | 8 | -8 | 6 |
| 15 | El Bayadh | 9 | -7 | 4 |
| 16 | Taghit | 9 | -26 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GC Mascara | 5 | +10 | 13 |
| 2 | Usm El Harrach | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Sidi Benali | 5 | +5 | 13 |
| 4 | Blida | 4 | +7 | 12 |
| 5 | Hussein Dey | 5 | +5 | 12 |
| 6 | RC Kouba | 4 | +10 | 10 |
| 7 | MC Saida | 5 | +2 | 9 |
| 8 | Mostaganem | 5 | +2 | 9 |
| 9 | ASM Oran | 4 | +7 | 8 |
| 10 | WA Mostaganem | 4 | +3 | 8 |
| 11 | WA Tlemcen | 4 | +1 | 7 |
| 12 | Koléa | 5 | -4 | 6 |
| 13 | RC Arba | 2 | +1 | 4 |
| 14 | Tiaret | 4 | -1 | 3 |
| 15 | El Bayadh | 4 | -1 | 3 |
| 16 | Taghit | 4 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RC Kouba | 5 | +4 | 9 |
| 2 | Blida | 5 | +3 | 9 |
| 3 | GC Mascara | 4 | +3 | 8 |
| 4 | Mostaganem | 4 | +1 | 6 |
| 5 | MC Saida | 3 | +1 | 6 |
| 6 | ASM Oran | 5 | -1 | 5 |
| 7 | Tiaret | 5 | +2 | 4 |
| 8 | RC Arba | 4 | -3 | 3 |
| 9 | WA Mostaganem | 5 | -4 | 2 |
| 10 | WA Tlemcen | 4 | -5 | 1 |
| 11 | Sidi Benali | 4 | -5 | 1 |
| 12 | Usm El Harrach | 4 | -6 | 1 |
| 13 | El Bayadh | 5 | -6 | 1 |
| 14 | Koléa | 3 | -4 | 0 |
| 15 | Hussein Dey | 4 | -9 | 0 |
| 16 | Taghit | 5 | -16 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Puan durumu 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 12:05 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu -1
Deplasman Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
