← Maçlar
Cezayir · Ligue 2 · 5. hafta14 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Wa Mostaganem 0-0 Rc Kouba: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Wa Mostaganem
0–0İY 0–0
Rc Kouba
Maç sonu

Wa Mostaganem 0–0 Rc Kouba (14 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Wa Mostaganem – Rc Kouba maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Wa Mostaganem
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%22 2/9%50 2/4
Beraberlik%44 4/9%50 2/4
Mağlubiyet%33 3/9%0 0/4
Rc Kouba
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%56 5/9%40 2/5
Beraberlik%44 4/9%60 3/5
Mağlubiyet%0 0/9%0 0/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Wa Mostaganem
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)0,25 (1 gol)
Rc Kouba
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç2,00 (18 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç0,44 (4 gol)0,80 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Wa Mostaganem
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%56 5/9%25 1/4
1,5 Üst%56 5/9%25 1/4
2,5 Üst%44 4/9%25 1/4
3,5 Üst%33 3/9%25 1/4
Gol yememe%33 3/9%75 3/4
Rc Kouba
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%33 3/9%60 3/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%56 5/9%60 3/5
3,5 Üst%33 3/9%20 1/5
Gol yememe%67 6/9%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Wa Mostaganem
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%38 3/8%50 2/4
Berabere%38 3/8%50 2/4
Geride%25 2/8%0 0/4
Rc Kouba
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%56 5/9%60 3/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%0 0/9%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Wa Mostaganem (8 maç)

1/121/X01/21X/10X/X2X/212/102/X12/21

Rc Kouba (9 maç)

1/141/X11/20X/11X/X3X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Wa Mostaganem (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 1 0
31-45 1 0
46-60 0 2
61-75 0 0
76-90 0 1

Rc Kouba (2 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 1
31-45 2 0
46-60 0 0
61-75 2 0
76-90 1 0

Kartlar

Wa Mostaganem

Sarı 0 · Kırmızı 2 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Rc Kouba

Sarı 0 · Kırmızı 0 (3 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

WA Mostaganem için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. RC Kouba için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 13, yenilen 1. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler WA Mostaganem 2 – RC Kouba 3; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 17 Ocak 2026, WA Mostaganem 2-1 RC Kouba.

Sıralama
10. (5 p) – 2. (12 p)
Form (son 5)
BGMBM – GGGGG
H2H (G-B-M)
2-1-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %25
iddaa MS 1-0-2
3,44 – 2,69 – 1,95
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

WA Mostaganem bu sezon 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,75 gol yedi; RC Kouba bu sezon 4 maçta 2,75 attı, 0,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: WA Mostaganem %75, RC Kouba %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: WA Mostaganem %100, RC Kouba %25. İlk yarıyı önde kapatma: WA Mostaganem 0/3, RC Kouba 3/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,44, 0 – 2,69, 2 – 1,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,37, Üst 2,26. Karşılıklı Gol: Var 1,92, Yok 1,52.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 13 Ekim 2026 20:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 2 puan durumu · West

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1GC Mascara 9630 185 +1321 GGGGB
2Blida 9630 133 +1021 GGBGB
3RC Kouba 9540 184 +1419 BBBGB
4Mostaganem 9432 107 +315 MGGBG
5MC Saida 8431 85 +315 GGBMB
6Usm El Harrach 9423 119 +214 GMBMG
7Sidi Benali 9423 1313 014 MGBGM
8ASM Oran 9342 115 +613 GBBBB
9Hussein Dey 9405 1115 -412 GMGMG
10WA Mostaganem 9243 910 -110 BMBMG
11WA Tlemcen 8224 711 -48 MMGMB
12Tiaret 9144 1312 +17 MMGBB
13RC Arba 6213 810 -27 MGMBG
14Koléa 8206 917 -86 MMMGM
15El Bayadh 9045 29 -74 MMBBM
16Taghit 9018 228 -261 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1GC Mascara 5410 122 +1013
2Usm El Harrach 5410 91 +813
3Sidi Benali 5410 127 +513
4Blida 4400 81 +712
5Hussein Dey 5401 83 +512
6RC Kouba 4310 100 +1010
7MC Saida 5230 53 +29
8Mostaganem 5302 53 +29
9ASM Oran 4220 92 +78
10WA Mostaganem 4220 41 +38
11WA Tlemcen 4211 54 +17
12Koléa 5203 711 -46
13RC Arba 2110 43 +14
14Tiaret 4031 34 -13
15El Bayadh 4031 23 -13
16Taghit 4013 111 -101
#TakımOGBMAYAVP
1RC Kouba 5230 84 +49
2Blida 5230 52 +39
3GC Mascara 4220 63 +38
4Mostaganem 4130 54 +16
5MC Saida 3201 32 +16
6ASM Oran 5122 23 -15
7Tiaret 5113 108 +24
8RC Arba 4103 47 -33
9WA Mostaganem 5023 59 -42
10WA Tlemcen 4013 27 -51
11Sidi Benali 4013 16 -51
12Usm El Harrach 4013 28 -61
13El Bayadh 5014 06 -61
14Koléa 3003 26 -40
15Hussein Dey 4004 312 -90
16Taghit 5005 117 -160

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,44X2,6921,95

Çifte şans

1X1,48121,25X21,15

Karşılıklı gol

Var1,92Yok1,52

2,5 Alt / Üst

Alt1,37Üst2,26

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.