Portekiz · Primeira Liga · 11. hafta

Vitoria Guimaraes – Porto

Başlamasına 15 sa 59 dk Başlamadı

Vitoria Guimaraes – Porto: 8 Kasım 21:00, Portekiz · Primeira Liga, 11. hafta. Bu sezon Vitoria Guimaraes evinde 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Porto deplasmanda 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %30; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 5 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiVitoria GuimaraesPorto
Lig sırası13. · 9 puan1. · 30 puan
Form (son 5)BMGGBMGGGG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,40 – 0,402,40 – 0,40
2,5 Üst biten%20%60
Karşılıklı gol%20%40
Gol yemediği%60%60
Aralarında (G-B-M)3-2-20 (25 maç, Vitoria Guimaraes bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Vitoria Guimaraes iç sahada (5 maç), Porto deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Vitoria Guimaraes iç sahada (5 maç) · Porto deplasmanda (5 maç), bu sezon

1,40 Gol atma maç başı 2,40
0,40 Gol yeme maç başı 0,40
%60 Gol yememe maçların %60
%20 KG Var maçların %40
%20 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Vitória SC iç sahada 5 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • FC Porto deplasmanda bu sezon yenilmedi: 5 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik.
  • Vitória SC, iç saha maçlarında 5 maçta yalnız 1 kez 2,5 üst bitti (%20).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Vitoria Guimaraes

13. sıra · 9 puan · 10 maç · averaj 0

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGB

  1. 02.11 GIL Vicente 0–0 Vitoria Guimaraes B
  2. 23.10 Vitoria Guimaraes 5–0 Maritimo G
  3. 17.10 Recreativa de Lamelas 0–1 Vitoria Guimaraes G
  4. 11.10 Benfica 2–0 Vitoria Guimaraes M
  5. 25.09 Chaves Hazırlık 0–1 Vitoria Guimaraes G
  6. 20.09 Vitoria Guimaraes 1–1 Moreirense B
Deplasman

Porto

1. sıra · 30 puan · 10 maç · averaj +21

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGGGG

  1. 04.11 Porto 4–1 Napoli G
  2. 31.10 Porto 4–0 Estoril G
  3. 28.10 Porto 1–0 Academico Viseu G
  4. 24.10 GIL Vicente 0–1 Porto G
  5. 20.10 Porto 0–1 PSV Eindhoven M

Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Vitoria Guimaraes 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Porto için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 10, yenilen 2. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 25 maçta galibiyetler Vitoria Guimaraes 3 – Porto 20; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Ocak 2026, Vitoria Guimaraes 0-1 Porto.

Gol istatistikleri

Vitoria Guimaraes iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 0,40 gol yedi; Porto dış saha 5 maçta 2,40 attı, 0,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %20, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vitoria Guimaraes %20, Porto %40. İlk yarıyı önde kapatma: Vitoria Guimaraes 2/5, Porto 2/5.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Vitoria Guimaraes 7,0, Porto 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Vitoria Guimaraes 2,0, Porto 0,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,98, 0 – 3,77, 2 – 1,46. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %30; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 5 gol yediler.

Sıralama
13. (9 p) – 1. (30 p)
Form (son 5)
BGGMB – GGGGM
H2H (G-B-M)
3-2-20 (25 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %40
Korner ort. (maç)
9,7
iddaa MS 1-0-2
4,98 – 3,77 – 1,46

Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Vitoria Guimaraes
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%20 2/10%40 2/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%50 5/10%20 1/5
Porto
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%100 10/10%100 5/5
Beraberlik%0 0/10%0 0/5
Mağlubiyet%0 0/10%0 0/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Vitoria Guimaraes
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,00 (10 gol)ligde 12.–13. · lig ortalamasından 0,32 düşük1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,00 (10 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasından 0,32 düşük0,40 (2 gol)
Porto
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç2,50 (25 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 1,18 yüksek2,40 (12 gol)
Yediği gol / maç0,40 (4 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,92 düşük0,40 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Vitoria Guimaraes
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%30 3/10ligde 14.–16. · lig ortalamasından 16 puan düşük%20 1/5
1,5 Üst%50 5/10%40 2/5
2,5 Üst%30 3/10ligde 16. · lig ortalamasından 23 puan düşük%20 1/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%40 4/10%60 3/5
Porto
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%40 4/10ligde 11.–13. · lig ortalamasından 6 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%90 9/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10ligde 7.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%60 3/5
3,5 Üst%30 3/10%20 1/5
Gol yememe%60 6/10%60 3/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Vitoria Guimaraes
Toplam (10)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)9,39,8
7,5 Üst%40 4/10%40 2/5
8,5 Üst%40 4/10%40 2/5
9,5 Üst%40 4/10%40 2/5
10,5 Üst%40 4/10%40 2/5
Porto
Toplam (10)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,29,6
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%60 6/10%60 3/5
9,5 Üst%60 6/10%60 3/5
10,5 Üst%50 5/10%60 3/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Vitoria Guimaraes
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı kart5,34,4
2,5 Üst%90 9/10%80 4/5
3,5 Üst%70 7/10%60 3/5
4,5 Üst%60 6/10%40 2/5
5,5 Üst%50 5/10%40 2/5
Porto
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı kart2,92,0
2,5 Üst%50 5/10%40 2/5
3,5 Üst%40 4/10%20 1/5
4,5 Üst%20 2/10%20 1/5
5,5 Üst%10 1/10%0 0/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Vitoria Guimaraes
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut7,07,8
6,5 Üst%40 4/10%60 3/5
7,5 Üst%40 4/10%60 3/5
8,5 Üst%30 3/10%40 2/5
9,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Porto
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut9,18,0
6,5 Üst%80 8/10%60 3/5
7,5 Üst%70 7/10%40 2/5
8,5 Üst%60 6/10%40 2/5
9,5 Üst%50 5/10%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Vitoria Guimaraes
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%20 2/10%40 2/5
Berabere%60 6/10%60 3/5
Geride%20 2/10%0 0/5
Porto
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%50 5/10%40 2/5
Berabere%50 5/10%60 3/5
Geride%0 0/10%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Vitoria Guimaraes (10 maç)

1/121/X01/20X/10X/X3X/232/102/X02/22

Porto (10 maç)

1/151/X01/20X/15X/X0X/202/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Vitoria Guimaraes (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 2
31-45 0 1
46-60 0 3
61-75 3 1
76-90 1 1

Porto (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 0
16-30 1 2
31-45 6 1
46-60 4 1
61-75 6 0
76-90 4 0

Kartlar

Vitoria Guimaraes

Sarı 26 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,6)

Porto

Sarı 10 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 93 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Vitoria Guimaraes: iç saha, 5 maç · Porto: dış saha, 5 maç

Vitoria GuimaraesPorto
%60,8Topa sahip olma%55,0
2,16Beklenen gol (xG)1,88
21,6Toplam şut13,4
5,8İsabetli şut5,4
13,4Ceza sahası içi şut9,4
7,0Korner6,2
504Pas431
%85Pas isabeti%84
1,6Kurtarış2,2
13,6Faul14,2
1,4Ofsayt2,0
2,0Sarı kart0,8
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

0,42Rakibin xG'si0,75
7,0Rakibin şutu10,8
2,0Rakibin isabetli şutu2,6
2,8Rakibin korneri3,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Portekiz · Primeira Liga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Porto 101000 254 +2130 GGGGG
2Benfica 10811 278 +1925 GMGGG
3Sporting CP 11731 2411 +1324 BGMGG
4Santa Clara 10631 156 +921 GBGMG
5Arouca 11623 138 +520 BGGGM
6Academico Viseu 10622 1512 +320 GGGGG
7Gil Vicente 10433 87 +115 BGGMB
8SC Braga 10424 1211 +114 BMMMG
9Moreirense 11425 1318 -514 BMGGM
10Famalicao 11344 1514 +113 GMGMG
11Alverca 11335 1415 -112 GGMMB
12Estrela 10244 1519 -410 BMMMM
13Vitória SC 10235 1010 09 MBMGB
14Maritimo 10226 921 -128 MBMMM
15Casa Pia 11227 620 -148 GMGMB
16Nacional 10217 1019 -97 MMMGM
17Rio Ave 10217 923 -147 BMGMM
18Estoril 10028 519 -142 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1FC Porto 5500 132 +1115
2Benfica 5410 104 +613
3Sporting CP 6411 127 +513
4Arouca 5401 93 +612
5SC Braga 5302 75 +29
6Academico Viseu 5302 67 -19
7Vitória SC 5221 72 +58
8Santa Clara 5221 84 +48
9Gil Vicente 6222 43 +18
10Moreirense 5212 79 -27
11Alverca 6132 67 -16
12Nacional 5203 610 -46
13Estrela 5122 69 -35
14Famalicao 5122 47 -35
15Maritimo 5113 49 -54
16Rio Ave 5113 615 -94
17Estoril 5023 38 -52
18Casa Pia 5005 115 -140
#TakımOGBMAYAVP
1FC Porto 5500 122 +1015
2Santa Clara 5410 72 +513
3Benfica 5401 174 +1312
4Sporting CP 5320 124 +811
5Academico Viseu 5320 95 +411
6Famalicao 6222 117 +48
7Casa Pia 6222 55 08
8Arouca 6222 45 -18
9Gil Vicente 4211 44 07
10Moreirense 6213 69 -37
11Alverca 5203 88 06
12Estrela 5122 910 -15
13SC Braga 5122 56 -15
14Maritimo 5113 512 -74
15Rio Ave 5104 38 -53
16Nacional 5014 49 -51
17Vitória SC 5014 38 -51
18Estoril 5005 211 -90

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Vitoria Guimaraes4,98
X · Beraberlik3,77
2 · Porto1,46

2,5 Alt / Üst

Alt1,77
Üst1,71

Karşılıklı gol

Var1,77
Yok1,71
Tüm marketler (26)

Çifte Şans

1 ve 02,091 ve 21,140 ve 21,07

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var4,57Yok1,07

Handikaplı Maç Sonucu 1

12,0803,3022,36

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,33Üst2,50

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var10,251 ve Yok9,080 ve Var5,190 ve Yok11,802 ve Var3,362 ve Yok2,43

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,99Üst1,55

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,86Eşit3,342.2,00

Alt/Üst 3.5

Alt1,24Üst2,94

1. Yarı Sonucu

15,3702,1721,98

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,92Üst1,59

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet17,90Hayır–

2. Yarı Sonucu

14,7202,5421,83

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt10,050 ve Alt4,682 ve Alt3,611 ve Üst9,170 ve Üst15,752 ve Üst2,31

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,29Üst2,69

1. Yarı / Maç Sonucu

1/18,891/018,051/224,150/110,700/05,520/24,162/136,002/016,102/22,13

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,67Üst ve Var2,22Alt ve Yok2,22Üst ve Yok6,59

Alt/Üst 1.5

Alt3,41Üst1,16

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var36,001 ve Yok5,980 ve Var8,030 ve Yok2,822 ve Var14,702 ve Yok2,20

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,531 ve 21,430 ve 2–

Toplam Gol

0-1 gol3,362-3 gol1,834-5 gol3,586+ gol13,95

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,86Üst1,24

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet4,05Hayır1,11

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,12Üst3,84

Tek / Çift

Tek1,76Çift1,72

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,50Üst1,92

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 8.5

Alt1,88Üst1,53