Gil Vicente 0-1 Porto: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Gil Vicente 0–1 Porto (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 10–12, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %42–%58, korner 3–8.
Maç özeti
Gil Vicente – Porto maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Borja Sainz 63' (Porto). xG: Gil Vicente 0,4 – 1,1 Porto.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Gil Vicente: Luís Pinto · Porto: F. Farioli
Maç akışı
Gil Vicente üstte · Porto altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45' oyuncu değişikliği: Gabri Veiga ↔ Hwang In-Beom (Porto)
- 56' sarı kart: Pablo Rosario (Porto)
- 60' oyuncu değişikliği: André Silva ↔ Samuel Aghehowa (Porto)
- 60' oyuncu değişikliği: Andreas Lausen ↔ Jose Carlos Natario Ferreira (Gil Vicente)
- 60' oyuncu değişikliği: Walace França ↔ Mohamed Kaba (Gil Vicente)
- 60' oyuncu değişikliği: Joelson Fernandes ↔ Gil Pinto Martins (Gil Vicente)
- 63' gol: Borja Sainz (Porto)
- 72' oyuncu değişikliği: Pablo Rosario ↔ Alan Gonzalo Varela (Porto)
- 72' oyuncu değişikliği: Borja Sainz ↔ Santiago Giménez (Porto)
- 75' oyuncu değişikliği: Diogo Prioste ↔ Tidjany Chabrol Toure (Gil Vicente)
- 76' oyuncu değişikliği: Santiago García González ↔ Guilherme Gomes (Gil Vicente)
- 84' kırmızı kart: Marvin Elimbi Gilbert (Gil Vicente)
Maç olayları
- Gil VicentePorto
- Marvin Elimbi GilbertKırmızı kart84'
- Santiago García González ↔ Guilherme GomesOyuncu değişikliği76'
- Diogo Prioste ↔ Tidjany Chabrol ToureOyuncu değişikliği75'
- 72'Pablo Rosario ↔ Alan Gonzalo VarelaOyuncu değişikliği
- 72'Borja Sainz ↔ Santiago GiménezOyuncu değişikliği
- 63'Gol Borja Sainz 0–1
- 60'André Silva ↔ Samuel AghehowaOyuncu değişikliği
- Andreas Lausen ↔ Jose Carlos Natario FerreiraOyuncu değişikliği60'
- Walace França ↔ Mohamed KabaOyuncu değişikliği60'
- Joelson Fernandes ↔ Gil Pinto MartinsOyuncu değişikliği60'
- 56'Pablo RosarioSarı kart
- 45'Gabri Veiga ↔ Hwang In-BeomOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %40 4/10 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %100 10/10 | %100 5/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %0 0/10 | %0 0/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,80 (8 gol)ligde 16. · lig ortalamasından 0,52 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,70 (7 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,62 düşük | 0,50 (3 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,50 (25 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 1,18 yüksek | 2,40 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,40 (4 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,92 düşük | 0,40 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10ligde 14.–16. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %17 1/6 |
| 1,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
| 2,5 Üst | %20 2/10ligde 18. · lig ortalamasından 33 puan düşük | %0 0/6 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10ligde 11.–13. · lig ortalamasından 6 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 7.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %60 6/10 | %60 3/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %40 4/10 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %17 1/6 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %17 1/6 |
| 10,5 Üst | %20 2/10 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %17 1/6 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %40 4/10 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %40 4/10 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,1 | 6,2 |
| 6,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| 7,5 Üst | %20 2/10 | %17 1/6 |
| 8,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/6 |
| 9,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %33 2/6 |
| Berabere | %60 6/10 | %50 3/6 |
| Geride | %20 2/10 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Geride | %0 0/10 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Gil Vicente (10 maç)
Porto (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Gil Vicente (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 0 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Porto (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 6 | 0 |
| 76-90 | 4 | 0 |
Kartlar
Gil Vicente
Sarı 21 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,1)
Porto
Sarı 10 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 93 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Gil Vicente: iç saha, 6 maç · Porto: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Gil Vicente – Porto ilk 11'ler
Gil Vicente · 4-2-3-1
- 30LucãoK
- 47Ricardo EsgaioD
- 4M. Elimbi GilbertD84' kırmızı kart 84. dk
- 39Jonathan BuatuD
- 45David MoreiraD
- 12A. LausenO60' oyundan çıktı 60. dk
- 86Diogo Ferreira PriosteO75' oyundan çıktı 75. dk
- 77MuriloO
- 10Santi GarcíaO76' oyundan çıktı 76. dk
- 11Joelson FernandesO60' oyundan çıktı 60. dk
- 9WalaceF60' oyundan çıktı 60. dk
- 2José SilvaD
- 94SamuelK
- 20Gil Pinto MartinsO60' oyuna girdi 60. dk
- 1A. PicornellK
- 27A. MoreiraF
- 82Gonçalo Maia PereiraO
- 99M. KabaF60' oyuna girdi 60. dk
- 19GuilhermeO76' oyuna girdi 76. dk
- 32M. FernándezO
- 3EspigaresD
- 7T. TouréF75' oyuna girdi 75. dk
- 6Zé CarlosO60' oyuna girdi 60. dk
Teknik direktör: Luís Pinto
Porto · 4-3-3
- 99Diogo CostaK
- 20Alberto BaioD
- 5J. BednarekD
- 4J. KiwiorD
- 12Z. SanusiD
- 8Victor Mow FroholdtO
- 13P. RosarioO56' sarı kart 56. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 10Gabri VeigaO45' oyundan çıktı 45. dk
- 11Pepê AquinoF
- 19André SilvaF60' oyundan çıktı 60. dk
- 17Borja SainzF63' gol 63. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 14Cláudio RamosK
- 22A. VarelaO72' oyuna girdi 72. dk
- 52Martim FernandesD
- 42S. FofanaO
- 29S. GiménezF72' oyuna girdi 72. dk
- 16Hwang In-BeomO45' oyuna girdi 45. dk
- 74Francisco MouraD
- 18N. PérezD
- 9SamuF60' oyuna girdi 60. dk
- 6C. SmallingD
- 37Gabriel MecF
- 24AndorinhaK
Teknik direktör: F. Farioli
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Portekiz · Primeira Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Gil Vicente için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 8, yenilen 7. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Porto için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 11, yenilen 7. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 17 kez karşılaştı: Gil Vicente 4, Porto 11 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,50 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Temmuz 2026, Gil Vicente 1-0 Porto.
- Sıralama
- 6. (14 p) – 1. (24 p)
- Form (son 5)
- GGGBM – MMGGG
- H2H (G-B-M)
- 4-2-11 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,2
- iddaa MS 1-0-2
- 6,45 – 4,15 – 1,34
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Gil Vicente iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,50 gol yedi; Porto dış saha 4 maçta 2,75 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Gil Vicente %25, Porto %50. İlk yarıyı önde kapatma: Gil Vicente 2/4, Porto 2/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Gil Vicente 4,8, Porto 5,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,2. Maç başına kart: Gil Vicente 1,0, Porto 0,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 6,45, 0 – 4,15, 2 – 1,34. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,72. Karşılıklı Gol: Var 1,92, Yok 1,61.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %38; maç başına toplam korner ortalaması 8,2; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Portekiz · Primeira Liga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 10 | +21 | 30 |
| 2 | Benfica | 10 | +19 | 25 |
| 3 | Sporting CP | 11 | +13 | 24 |
| 4 | Santa Clara | 10 | +9 | 21 |
| 5 | Arouca | 11 | +5 | 20 |
| 6 | Academico Viseu | 10 | +3 | 20 |
| 7 | Gil Vicente | 10 | +1 | 15 |
| 8 | SC Braga | 10 | +1 | 14 |
| 9 | Moreirense | 11 | -5 | 14 |
| 10 | Famalicao | 11 | +1 | 13 |
| 11 | Alverca | 11 | -1 | 12 |
| 12 | Estrela | 10 | -4 | 10 |
| 13 | Vitória SC | 10 | 0 | 9 |
| 14 | Maritimo | 10 | -12 | 8 |
| 15 | Casa Pia | 11 | -14 | 8 |
| 16 | Nacional | 10 | -9 | 7 |
| 17 | Rio Ave | 10 | -14 | 7 |
| 18 | Estoril | 10 | -14 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Benfica | 5 | +6 | 13 |
| 3 | Sporting CP | 6 | +5 | 13 |
| 4 | Arouca | 5 | +6 | 12 |
| 5 | SC Braga | 5 | +2 | 9 |
| 6 | Academico Viseu | 5 | -1 | 9 |
| 7 | Vitória SC | 5 | +5 | 8 |
| 8 | Santa Clara | 5 | +4 | 8 |
| 9 | Gil Vicente | 6 | +1 | 8 |
| 10 | Moreirense | 5 | -2 | 7 |
| 11 | Alverca | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Nacional | 5 | -4 | 6 |
| 13 | Estrela | 5 | -3 | 5 |
| 14 | Famalicao | 5 | -3 | 5 |
| 15 | Maritimo | 5 | -5 | 4 |
| 16 | Rio Ave | 5 | -9 | 4 |
| 17 | Estoril | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Casa Pia | 5 | -14 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 5 | +10 | 15 |
| 2 | Santa Clara | 5 | +5 | 13 |
| 3 | Benfica | 5 | +13 | 12 |
| 4 | Sporting CP | 5 | +8 | 11 |
| 5 | Academico Viseu | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Famalicao | 6 | +4 | 8 |
| 7 | Casa Pia | 6 | 0 | 8 |
| 8 | Arouca | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Gil Vicente | 4 | 0 | 7 |
| 10 | Moreirense | 6 | -3 | 7 |
| 11 | Alverca | 5 | 0 | 6 |
| 12 | Estrela | 5 | -1 | 5 |
| 13 | SC Braga | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Maritimo | 5 | -7 | 4 |
| 15 | Rio Ave | 5 | -5 | 3 |
| 16 | Nacional | 5 | -5 | 1 |
| 17 | Vitória SC | 5 | -5 | 1 |
| 18 | Estoril | 5 | -9 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primeira Liga'da oynanan diğer maçlar
- 17:30 CF Estrela 0–2 Casa Pia AC
- 20:00 Alverca FC 0–1 FC Arouca
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
