Vitesse 0-2 Emmen: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Vitesse 0–2 Emmen (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 11–10, isabetli şut 4–6, topa sahip olma %45–%55, korner 9–7.
Maç özeti
Vitesse – Emmen maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Jack Cooper Love 61', Michael Breij 90+6' (pen.) (Emmen). xG: Vitesse 1,6 – 2,4 Emmen.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Vitesse: R. Rehm · Emmen: M. van Dam
Maç akışı
Vitesse üstte · Emmen altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 22' sarı kart: Alessandro Hojabrpour (Emmen)
- 35' sarı kart: Freddy Quispel (Emmen)
- 45' oyuncu değişikliği: Pontus Dahbo ↔ Nino Zonneveld (Vitesse)
- 61' gol: Jack Cooper Love (Emmen)
- 63' oyuncu değişikliği: Connor van den Berg ↔ Maximilian Brüll (Vitesse)
- 69' oyuncu değişikliği: Filipe de Carvalho Ferreira ↔ Joâo Pinto (Vitesse)
- 69' oyuncu değişikliği: Mathijs Marschalk ↔ Alexander Büttner (Vitesse)
- 78' oyuncu değişikliği: Alessandro Hojabrpour ↔ Luca Denk (Emmen)
- 78' oyuncu değişikliği: Sybrand Veldhuis ↔ Daan Lambers (Emmen)
- 78' oyuncu değişikliği: Freddy Quispel ↔ Joshua Mukeh (Emmen)
- 81' oyuncu değişikliği: Marco Schikora ↔ Eduard·Probst (Vitesse)
- 81' oyuncu değişikliği: Xiamaro thenu ↔ Jeredy Hilterman (Vitesse)
- 90+6' gol: Michael Breij (Emmen)
Maç olayları
- VitesseEmmen
- 90+6'Penaltı golü Michael Breij 0–2Penaltı
- Marco Schikora ↔ Eduard·ProbstOyuncu değişikliği81'
- Xiamaro thenu ↔ Jeredy HiltermanOyuncu değişikliği81'
- 78'Alessandro Hojabrpour ↔ Luca DenkOyuncu değişikliği
- 78'Sybrand Veldhuis ↔ Daan LambersOyuncu değişikliği
- 78'Freddy Quispel ↔ Joshua MukehOyuncu değişikliği
- Filipe de Carvalho Ferreira ↔ Joâo PintoOyuncu değişikliği69'
- Mathijs Marschalk ↔ Alexander BüttnerOyuncu değişikliği69'
- Connor van den Berg ↔ Maximilian BrüllOyuncu değişikliği63'
- 61'Gol Jack Cooper Love 0–1Asist: Bryan Van Hove
- Pontus Dahbo ↔ Nino ZonneveldOyuncu değişikliği45'
- 35'Freddy QuispelSarı kart
- 22'Alessandro HojabrpourSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %23 3/13 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %62 8/13 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %8 1/13 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %31 4/13 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,31 (17 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,67 (10 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (26 gol) | 2,17 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,85 (24 gol) | 2,00 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %46 6/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/13 | %0 0/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %54 7/13 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %31 4/13 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %54 7/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %69 9/13 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,7 |
| 2,5 Üst | %85 11/13 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %38 5/13 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %23 3/13 | %33 2/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 9,3 |
| 6,5 Üst | %69 9/13 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %62 8/13 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %46 6/13 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 11,7 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %100 13/13 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %92 12/13 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %69 9/13 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %23 3/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %67 4/6 |
| Geride | %38 5/13 | %17 1/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 4/13 | %17 1/6 |
| Berabere | %38 5/13 | %33 2/6 |
| Geride | %31 4/13 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Vitesse (13 maç)
Emmen (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Vitesse (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 2 | 4 |
Emmen (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 4 | 5 |
Kartlar
Vitesse
Sarı 25 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,9)
Emmen
Sarı 29 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Vitesse: iç saha, 6 maç · Emmen: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Vitesse – Emmen ilk 11'ler
Vitesse · 4-2-3-1
- 1C. van den BergK63' oyundan çıktı 63. dk
- 2S. BonnahD
- 55M. SteffenD
- 17V. ZumberiD
- 22Xiamaro ThenuD81' oyundan çıktı 81. dk
- 6M. SchikoraO81' oyundan çıktı 81. dk
- 33M. MarschalkO69' oyundan çıktı 69. dk
- 20F. de CarvalhoO69' oyundan çıktı 69. dk
- 16P. DahboO45' oyundan çıktı 45. dk
- 21A. SelloufO
- 9N. BannisF
- 14O. AchouitarD
- 25T. BodakK
- 31M. BrullK63' oyuna girdi 63. dk
- 28A. BüttnerD69' oyuna girdi 69. dk
- 19J. HiltermanF81' oyuna girdi 81. dk
- 24N. MarkeloD
- 43C. Olde KeizerD
- 34Y. OuallilO
- 13J. PintoF69' oyuna girdi 69. dk
- 27E. ProbstF81' oyuna girdi 81. dk
- 15L. WoutersD
- 7Nino ZonneveldF45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: R. Rehm
Emmen · 4-2-3-1
- 1S. KarssiesK
- 24L. EverinkD
- 25R. KongoloD
- 3Y. Dede-LhommeD
- 17B. Van HoveD61' asist 61. dk
- 21A. HojabrpourO22' sarı kart 22. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 7T. RheinO
- 40S. VeldhuisO78' oyundan çıktı 78. dk
- 12F. QuispelO35' sarı kart 35. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 22M. BreijO90+6' gol 90+6. dk
- 9J. CooperF61' gol 61. dk
- 33K. RoosK
- 38Kevin NorderK
- 23D. LambersF78' oyuna girdi 78. dk
- 27J. HuijzerO
- 2J. MukehD78' oyuna girdi 78. dk
- 8L. DenkO78' oyuna girdi 78. dk
- 18V. CarusD
- 4C. ØstergaardD
- 14Stan van ManenF
- 15C. SunderO
Teknik direktör: M. van Dam
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Vitesse için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 6, yenilen 7. Son 5 maçta Emmen 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 8-5).
Aralarındaki maçlar
İki takım 2018 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: Vitesse 6, Emmen 1 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Nisan 2026, Vitesse 3-3 Emmen.
- Sıralama
- 7. (17 p) – 4. (22 p)
- Form (son 5)
- GMBMG – GGBGM
- H2H (G-B-M)
- 6-5-1 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,19 – 3,32 – 2,34
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Vitesse iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,60 gol yedi; Emmen dış saha 5 maçta 2,20 attı, 2,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vitesse %80, Emmen %60. İlk yarıyı önde kapatma: Vitesse 1/5, Emmen 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Vitesse 7,2, Emmen 6,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Vitesse 1,6, Emmen 2,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,19, 0 – 3,32, 2 – 2,34. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,20, Üst 1,36. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,34.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %80; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 20 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 14 | +29 | 35 |
| 2 | VVV Venlo | 14 | +15 | 29 |
| 3 | Almere City FC | 14 | +16 | 28 |
| 4 | Emmen | 13 | +2 | 25 |
| 5 | NAC Breda | 14 | +5 | 25 |
| 6 | Roda | 14 | +1 | 25 |
| 7 | FC Volendam | 14 | +9 | 22 |
| 8 | Den Bosch | 14 | +2 | 19 |
| 9 | Vitesse | 13 | -1 | 18 |
| 10 | MVV | 13 | -12 | 17 |
| 11 | Waalwijk | 14 | +3 | 17 |
| 12 | Jong AZ | 14 | +2 | 17 |
| 13 | Jong PSV U21 | 14 | -4 | 17 |
| 14 | Jong Ajax | 14 | -8 | 16 |
| 15 | De Graafschap | 13 | -10 | 15 |
| 16 | FC OSS | 14 | -3 | 14 |
| 17 | Helmond Sport | 14 | -6 | 12 |
| 18 | Dordrecht | 14 | -16 | 12 |
| 19 | Jong Utrecht | 14 | -11 | 11 |
| 20 | FC Eindhoven | 14 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 7 | +18 | 21 |
| 2 | FC Volendam | 7 | +16 | 18 |
| 3 | Emmen | 7 | +1 | 15 |
| 4 | VVV Venlo | 7 | +8 | 14 |
| 5 | FC OSS | 7 | +8 | 14 |
| 6 | Roda | 6 | +5 | 14 |
| 7 | Den Bosch | 8 | +2 | 13 |
| 8 | Almere City FC | 6 | +5 | 12 |
| 9 | Helmond Sport | 8 | +2 | 12 |
| 10 | Jong PSV U21 | 7 | +1 | 11 |
| 11 | Waalwijk | 7 | +6 | 10 |
| 12 | NAC Breda | 6 | +1 | 10 |
| 13 | MVV | 7 | -5 | 10 |
| 14 | Jong AZ | 7 | 0 | 9 |
| 15 | Vitesse | 6 | -2 | 8 |
| 16 | Jong Ajax | 7 | -5 | 8 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -4 | 7 |
| 18 | FC Eindhoven | 8 | -5 | 7 |
| 19 | De Graafschap | 6 | -5 | 7 |
| 20 | Dordrecht | 7 | -7 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Almere City FC | 8 | +11 | 16 |
| 2 | VVV Venlo | 7 | +7 | 15 |
| 3 | NAC Breda | 8 | +4 | 15 |
| 4 | Heracles | 7 | +11 | 14 |
| 5 | Roda | 8 | -4 | 11 |
| 6 | Emmen | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Vitesse | 7 | +1 | 10 |
| 8 | Jong AZ | 7 | +2 | 8 |
| 9 | Jong Ajax | 7 | -3 | 8 |
| 10 | De Graafschap | 7 | -5 | 8 |
| 11 | Waalwijk | 7 | -3 | 7 |
| 12 | MVV | 6 | -7 | 7 |
| 13 | Den Bosch | 6 | 0 | 6 |
| 14 | Jong PSV U21 | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Dordrecht | 7 | -9 | 5 |
| 16 | FC Volendam | 7 | -7 | 4 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -7 | 4 |
| 18 | FC Eindhoven | 6 | -8 | 4 |
| 19 | Helmond Sport | 6 | -8 | 0 |
| 20 | FC OSS | 7 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Eerste Divisie'de oynanan diğer maçlar
- 21:00 Almere City 2–3 Roda
- 21:00 De Graafschap 1–1 Waalwijk
- 21:00 FC Volendam 6–2 Jong Utrecht
- 21:00 Jong AZ Alkmaar 5–4 Helmond
- 21:00 NAC Breda 1–1 Heracles
- 21:00 TOP Oss 3–3 Jong Ajax
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
