Jong AZ Alkmaar 5-4 Helmond: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Jong AZ Alkmaar 5–4 Helmond (23 Ekim 2026). İlk yarı 2–2. Şut 13–21, isabetli şut 6–9, topa sahip olma %55–%45, korner 5–7.
Maç özeti
Jong AZ Alkmaar – Helmond maçı 5-4 sona erdi; ilk yarı 2-2 tamamlandı. Goller: Bogdan Budko 16', Jasper Hartog 22', 51', Frej Elkjær Andersen 78', J. Esajas 90+3' (Jong AZ Alkmaar); Tarik Essakkati 29', Dean·Huiberts 35', Michel Simon Ludwig 59', Kiton Ekoli 89' (Helmond). xG: Jong AZ Alkmaar 0,8 – 1,7 Helmond.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Jong AZ Alkmaar: Norbert Alblas · Helmond: Frédéric Frans
Maç akışı
Jong AZ Alkmaar üstte · Helmond altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 16' gol: Bogdan Budko (Jong AZ Alkmaar)
- 22' gol: Jasper Hartog (Jong AZ Alkmaar)
- 29' gol: Tarik Essakkati (Helmond)
- 35' gol: Dean·Huiberts (Helmond)
- 45' oyuncu değişikliği: Andrea Natali ↔ Rayan Atikallah (Jong AZ Alkmaar)
- 51' gol: Jasper Hartog (Jong AZ Alkmaar)
- 59' gol: Michel Simon Ludwig (Helmond)
- 62' oyuncu değişikliği: rio robbemond ↔ Gijs Groot (Jong AZ Alkmaar)
- 62' oyuncu değişikliği: Jasper Hartog ↔ Kiani Inge (Jong AZ Alkmaar)
- 68' oyuncu değişikliği: Dean·Huiberts ↔ Livio Cicero (Helmond)
- 74' oyuncu değişikliği: Bogdan Budko ↔ Adam Ouaziz (Jong AZ Alkmaar)
- 77' oyuncu değişikliği: Lovro Golic ↔ Flor Van Den Eynden (Helmond)
- 78' gol: Frej Elkjær Andersen (Jong AZ Alkmaar)
- 84' oyuncu değişikliği: Saviola Mourinho Simons Saffoe ↔ Melle Roede (Jong AZ Alkmaar)
- 84' oyuncu değişikliği: Tarik Essakkati ↔ Kiton Ekoli (Helmond)
- 84' oyuncu değişikliği: Joep van der Sluijs ↔ Labinot Bajrami (Helmond)
- 88' oyuncu değişikliği: Xander van der Velde ↔ alen dizdarevic (Helmond)
- 89' gol: Kiton Ekoli (Helmond)
- 90' oyuncu değişikliği: Kevin toppenberg ↔ J. Esajas (Jong AZ Alkmaar)
- 90+3' gol: J. Esajas (Jong AZ Alkmaar)
Maç olayları
- Jong AZ AlkmaarHelmond
- Gol J. Esajas 5–4Asist: Melle Roede90+3'
- Kevin toppenberg ↔ J. EsajasOyuncu değişikliği90'
- 89'Gol Kiton Ekoli 4–4Asist: Brian Koglin
- 88'Xander van der Velde ↔ alen dizdarevicOyuncu değişikliği
- Saviola Mourinho Simons Saffoe ↔ Melle RoedeOyuncu değişikliği84'
- 84'Tarik Essakkati ↔ Kiton EkoliOyuncu değişikliği
- 84'Joep van der Sluijs ↔ Labinot BajramiOyuncu değişikliği
- Gol Frej Elkjær Andersen 4–378'
- 77'Lovro Golic ↔ Flor Van Den EyndenOyuncu değişikliği
- Bogdan Budko ↔ Adam OuazizOyuncu değişikliği74'
- 68'Dean·Huiberts ↔ Livio CiceroOyuncu değişikliği
- rio robbemond ↔ Gijs GrootOyuncu değişikliği62'
- Jasper Hartog ↔ Kiani IngeOyuncu değişikliği62'
- 59'Gol Michel Simon Ludwig 3–3Asist: Tarik Essakkati
- Gol Jasper Hartog 3–2Asist: Jesper Zwart51'
- Andrea Natali ↔ Rayan AtikallahOyuncu değişikliği45'
- 35'Gol Dean·Huiberts 2–2Asist: Tarik Essakkati
- 29'Gol Tarik Essakkati 2–1
- Gol Jasper Hartog 2–022'
- Gol Bogdan Budko 1–0Asist: Saviola Mourinho Simons Saffoe16'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %100 6/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,36 (33 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,21 (31 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,79 (25 gol) | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,21 (31 gol) | 2,83 (17 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %0 0/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %86 12/14 | %83 5/6 |
| 1,5 Üst | %100 14/14 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %0 0/14 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,6 | 11,6 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 10,7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,9 | 1,4 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %21 3/14 | %0 0/6 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,1 | 11,1 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %86 12/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %79 11/14 | %57 4/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,6 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %86 12/14 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Geride | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %0 0/6 |
| Berabere | %36 5/14 | %50 3/6 |
| Geride | %50 7/14 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Jong AZ Alkmaar (14 maç)
Helmond (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Jong AZ Alkmaar (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 8 | 2 |
| 31-45 | 2 | 8 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 4 | 7 |
| 76-90 | 11 | 4 |
Helmond (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 4 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 3 | 4 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 5 | 5 |
Kartlar
Jong AZ Alkmaar
Sarı 17 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,2)
Helmond
Sarı 35 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Jong AZ Alkmaar: iç saha, 7 maç · Helmond: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Jong AZ Alkmaar – Helmond ilk 11'ler
Jong AZ Alkmaar · 4-3-3
- 1I. KaK
- 2J. ZwartD51' asist 51. dk
- 3A. NataliD45' oyundan çıktı 45. dk
- 4Mathijs MenuD
- 5Saviola Mourinho Simons SaffoeD
- 6Julian SijbrandsO
- 10Bohdan BudkoO16' gol 16. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 8F. AndersenO78' gol 78. dk
- 7J. HartogF22' gol 22. dk51' gol 51. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 9R. RobbemondF62' oyundan çıktı 62. dk
- 11K. ToppenbergF90' oyundan çıktı 90. dk
- 22Calvin CarrilhoD
- 15J. EsajasD90' oyuna girdi 90. dk90+3' gol 90+3. dk
- 19Gijs GrootO
- 20K. IngeD62' oyuna girdi 62. dk
- 18Rick LuijerO
- 21Adam OuazizO
- 17M. RoedeO84' oyuna girdi 84. dk90+3' asist 90+3. dk
- 23K. SchilderK
- 16K. ZeggenK
- 12K. van OuytselD
- 14R. AtikallahD45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: Norbert Alblas
Helmond · 4-2-3-1
- 1M. BergsenK
- 20S. DekkersD
- 4B. KoglinD89' asist 89. dk
- 14Lovro GoličD77' oyundan çıktı 77. dk
- 5T. PollD
- 6M. LudwigO59' gol 59. dk
- 44Xander van der VeldeO88' oyundan çıktı 88. dk
- 7J. van der SluijsO84' oyundan çıktı 84. dk
- 10D. HuibertsO35' gol 35. dk68' oyundan çıktı 68. dk
- 34T. EssakkatiO29' gol 29. dk35' asist 35. dk59' asist 59. dk+1
- 94Mauro LenaertsF
- 11L. CiceroO68' oyuna girdi 68. dk
- 9L. BajramiF84' oyuna girdi 84. dk
- 22A. DizdarevićO88' oyuna girdi 88. dk
- 30K. EkoliF84' oyuna girdi 84. dk89' gol 89. dk
- 23A. El MaachK
- 47Dayen GeertsO
- 43T. LandheerD
- 35N. MeissnerF
- 3F. Van Den EyndenD77' oyuna girdi 77. dk
- 2R. van BreeD
- 21Wessel van der HeijdenK
Teknik direktör: Frédéric Frans
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Jong AZ 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-10). Helmond için son 5 maçın dökümü: 0G 1B 4M, atılan 4, yenilen 11.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Jong AZ 6 – Helmond 8; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,83 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Nisan 2026, Jong AZ 2-0 Helmond.
- Sıralama
- 11. (14 p) – 19. (9 p)
- Form (son 5)
- BMGBM – MMBMM
- H2H (G-B-M)
- 6-3-8 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- Korner ort. (maç)
- 10,7
- iddaa MS 1-0-2
- 1,71 – 3,58 – 3,12
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Jong AZ iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; Helmond dış saha 5 maçta 1,00 attı, 2,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Jong AZ %60, Helmond %80. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Jong AZ %60, Helmond %80. İlk yarıyı önde kapatma: Jong AZ 1/5, Helmond 0/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Jong AZ 6,4, Helmond 4,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,7. Maç başına kart: Jong AZ 0,8, Helmond 2,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,58, 2 – 3,12. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,54, Üst 1,26. Karşılıklı Gol: Var 1,27, Yok 2,51.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 10,7; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 21 gol yediler.
Veri: 20 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 14 | +29 | 35 |
| 2 | VVV Venlo | 14 | +15 | 29 |
| 3 | Almere City FC | 14 | +16 | 28 |
| 4 | Emmen | 13 | +2 | 25 |
| 5 | NAC Breda | 14 | +5 | 25 |
| 6 | Roda | 14 | +1 | 25 |
| 7 | FC Volendam | 14 | +9 | 22 |
| 8 | Den Bosch | 14 | +2 | 19 |
| 9 | Vitesse | 13 | -1 | 18 |
| 10 | MVV | 13 | -12 | 17 |
| 11 | Waalwijk | 14 | +3 | 17 |
| 12 | Jong AZ | 14 | +2 | 17 |
| 13 | Jong PSV U21 | 14 | -4 | 17 |
| 14 | Jong Ajax | 14 | -8 | 16 |
| 15 | De Graafschap | 13 | -10 | 15 |
| 16 | FC OSS | 14 | -3 | 14 |
| 17 | Helmond Sport | 14 | -6 | 12 |
| 18 | Dordrecht | 14 | -16 | 12 |
| 19 | Jong Utrecht | 14 | -11 | 11 |
| 20 | FC Eindhoven | 14 | -13 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 7 | +18 | 21 |
| 2 | FC Volendam | 7 | +16 | 18 |
| 3 | Emmen | 7 | +1 | 15 |
| 4 | VVV Venlo | 7 | +8 | 14 |
| 5 | FC OSS | 7 | +8 | 14 |
| 6 | Roda | 6 | +5 | 14 |
| 7 | Den Bosch | 8 | +2 | 13 |
| 8 | Almere City FC | 6 | +5 | 12 |
| 9 | Helmond Sport | 8 | +2 | 12 |
| 10 | Jong PSV U21 | 7 | +1 | 11 |
| 11 | Waalwijk | 7 | +6 | 10 |
| 12 | NAC Breda | 6 | +1 | 10 |
| 13 | MVV | 7 | -5 | 10 |
| 14 | Jong AZ | 7 | 0 | 9 |
| 15 | Vitesse | 6 | -2 | 8 |
| 16 | Jong Ajax | 7 | -5 | 8 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -4 | 7 |
| 18 | FC Eindhoven | 8 | -5 | 7 |
| 19 | De Graafschap | 6 | -5 | 7 |
| 20 | Dordrecht | 7 | -7 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Almere City FC | 8 | +11 | 16 |
| 2 | VVV Venlo | 7 | +7 | 15 |
| 3 | NAC Breda | 8 | +4 | 15 |
| 4 | Heracles | 7 | +11 | 14 |
| 5 | Roda | 8 | -4 | 11 |
| 6 | Emmen | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Vitesse | 7 | +1 | 10 |
| 8 | Jong AZ | 7 | +2 | 8 |
| 9 | Jong Ajax | 7 | -3 | 8 |
| 10 | De Graafschap | 7 | -5 | 8 |
| 11 | Waalwijk | 7 | -3 | 7 |
| 12 | MVV | 6 | -7 | 7 |
| 13 | Den Bosch | 6 | 0 | 6 |
| 14 | Jong PSV U21 | 7 | -5 | 6 |
| 15 | Dordrecht | 7 | -9 | 5 |
| 16 | FC Volendam | 7 | -7 | 4 |
| 17 | Jong Utrecht | 7 | -7 | 4 |
| 18 | FC Eindhoven | 6 | -8 | 4 |
| 19 | Helmond Sport | 6 | -8 | 0 |
| 20 | FC OSS | 7 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Eerste Divisie'de oynanan diğer maçlar
- 21:00 Almere City 2–3 Roda
- 21:00 De Graafschap 1–1 Waalwijk
- 21:00 FC Volendam 6–2 Jong Utrecht
- 21:00 NAC Breda 1–1 Heracles
- 21:00 TOP Oss 3–3 Jong Ajax
- 21:00 Vitesse 0–2 Emmen
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
