← Maçlar
Hollanda · Eerste Divisie · 12. hafta23 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

Almere City 2-3 Roda: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Almere City
2–3İY 1–0
Roda
Maç sonu

Almere City 2–3 Roda (23 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 14–18, isabetli şut 6–12, topa sahip olma %52–%48, korner 3–14.

Maç özeti

Almere City – Roda maçı 2-3 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: H. el Dahri 5', Jamie Jacobs 51' (Almere City); Anthony van den Hurk 54', 61', 74' (Roda). xG: Almere City 1,8 – 2,9 Roda.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Almere City: Anoush Dastgir · Roda: R. Penders

Maç akışı

Almere City üstte · Roda altta

01530İY607590 5' gol: H. el Dahri (Almere City)33' oyuncu değişikliği: Dyon Dorenbosch ↔ Jerome Deom (Roda)↔51' gol: Jamie Jacobs (Almere City)54' gol: Anthony van den Hurk (Roda)58' oyuncu değişikliği: Jamie Jacobs ↔ Marley Dors (Almere City)↔59' oyuncu değişikliği: Jochem Ritmeester Van De Kamp ↔ Emanuel Poku (Almere City)↔61' gol: Anthony van den Hurk (Roda)64' oyuncu değişikliği: Teun Bijleveld ↔ Job Kalisvaart (Almere City)↔69' oyuncu değişikliği: Mitchel Paulissen ↔ Bram Marsman (Roda)↔69' oyuncu değişikliği: Cain Seedorf ↔ Jeremiah Mensah (Roda)↔74' gol: Anthony van den Hurk (Roda)76' oyuncu değişikliği: H. el Dahri ↔ Byron Burgering (Almere City)↔76' oyuncu değişikliği: Mees Hoedemakers ↔ Milan de Haan (Almere City)↔90' oyuncu değişikliği: Koen Jansen ↔ X. van den Berg (Roda)↔90' oyuncu değişikliği: Joshua Nisbet ↔ Luuk Verheij (Roda)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 5' gol: H. el Dahri (Almere City)
  • 33' oyuncu değişikliği: Dyon Dorenbosch ↔ Jerome Deom (Roda)
  • 51' gol: Jamie Jacobs (Almere City)
  • 54' gol: Anthony van den Hurk (Roda)
  • 58' oyuncu değişikliği: Jamie Jacobs ↔ Marley Dors (Almere City)
  • 59' oyuncu değişikliği: Jochem Ritmeester Van De Kamp ↔ Emanuel Poku (Almere City)
  • 61' gol: Anthony van den Hurk (Roda)
  • 64' oyuncu değişikliği: Teun Bijleveld ↔ Job Kalisvaart (Almere City)
  • 69' oyuncu değişikliği: Mitchel Paulissen ↔ Bram Marsman (Roda)
  • 69' oyuncu değişikliği: Cain Seedorf ↔ Jeremiah Mensah (Roda)
  • 74' gol: Anthony van den Hurk (Roda)
  • 76' oyuncu değişikliği: H. el Dahri ↔ Byron Burgering (Almere City)
  • 76' oyuncu değişikliği: Mees Hoedemakers ↔ Milan de Haan (Almere City)
  • 90' oyuncu değişikliği: Koen Jansen ↔ X. van den Berg (Roda)
  • 90' oyuncu değişikliği: Joshua Nisbet ↔ Luuk Verheij (Roda)

Maç olayları

  1. Almere CityRoda
  2. 90'Koen Jansen ↔ X. van den BergOyuncu değişikliği
  3. 90'Joshua Nisbet ↔ Luuk VerheijOyuncu değişikliği
  4. H. el Dahri ↔ Byron BurgeringOyuncu değişikliği76'
  5. Mees Hoedemakers ↔ Milan de HaanOyuncu değişikliği76'
  6. 74'Gol Anthony van den Hurk 2–3Asist: Jeremiah Mensah
  7. 69'Mitchel Paulissen ↔ Bram MarsmanOyuncu değişikliği
  8. 69'Cain Seedorf ↔ Jeremiah MensahOyuncu değişikliği
  9. Teun Bijleveld ↔ Job KalisvaartOyuncu değişikliği64'
  10. 61'Gol Anthony van den Hurk 2–2Asist: Jerome Deom
  11. Jochem Ritmeester Van De Kamp ↔ Emanuel PokuOyuncu değişikliği59'
  12. Jamie Jacobs ↔ Marley DorsOyuncu değişikliği58'
  13. 54'Gol Anthony van den Hurk 2–1Asist: Guilherme Martinho Peixoto
  14. Gol Jamie Jacobs 2–051'
  15. 33'Dyon Dorenbosch ↔ Jerome DeomOyuncu değişikliği
  16. Gol H. el Dahri 1–0Asist: Jamie Jacobs5'

Maç istatistikleri

Almere CityRoda
52%Topa sahip olma48%
1,75Beklenen gol (xG)2,92
14Toplam şut18
6İsabetli şut12
6İsabetsiz şut6
2Engellenen şut0
10Ceza sahası içi şut13
4Ceza sahası dışı şut5
3Korner14
1Ofsayt1
17Faul8
0Sarı kart0
0Kırmızı kart0
9Kurtarış4
472Pas467
396İsabetli pas391

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Galibiyet%64 9/14%67 4/6
Beraberlik%7 1/14%0 0/6
Mağlubiyet%29 4/14%33 2/6
Roda
Toplam (14)Dış saha (8)
Galibiyet%50 7/14%38 3/8
Beraberlik%29 4/14%25 2/8
Mağlubiyet%21 3/14%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,14 (30 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,00 (14 gol)0,83 (5 gol)
Roda
Toplam (14)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,29 (18 gol)1,00 (8 gol)
Yediği gol / maç1,21 (17 gol)1,50 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
KG Var%57 8/14%33 2/6
1,5 Üst%79 11/14%50 3/6
2,5 Üst%71 10/14%50 3/6
3,5 Üst%43 6/14%33 2/6
Gol yememe%36 5/14%50 3/6
Roda
Toplam (14)Dış saha (8)
KG Var%57 8/14%50 4/8
1,5 Üst%71 10/14%63 5/8
2,5 Üst%43 6/14%38 3/8
3,5 Üst%21 3/14%25 2/8
Gol yememe%29 4/14%25 2/8

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,311,8
7,5 Üst%100 14/14%100 6/6
8,5 Üst%93 13/14%100 6/6
9,5 Üst%71 10/14%83 5/6
10,5 Üst%50 7/14%50 3/6
Roda
Toplam (14)Dış saha (8)
Maçta toplam korner (ort.)9,59,6
7,5 Üst%86 12/14%88 7/8
8,5 Üst%71 10/14%63 5/8
9,5 Üst%36 5/14%38 3/8
10,5 Üst%29 4/14%25 2/8

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Maç başı kart2,22,0
2,5 Üst%29 4/14%33 2/6
3,5 Üst%21 3/14%17 1/6
4,5 Üst%14 2/14%17 1/6
5,5 Üst%0 0/14%0 0/6
Roda
Toplam (14)Dış saha (8)
Maç başı kart3,33,8
2,5 Üst%64 9/14%63 5/8
3,5 Üst%43 6/14%63 5/8
4,5 Üst%36 5/14%50 4/8
5,5 Üst%7 1/14%13 1/8

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut11,09,8
6,5 Üst%93 13/14%83 5/6
7,5 Üst%93 13/14%83 5/6
8,5 Üst%71 10/14%50 3/6
9,5 Üst%50 7/14%33 2/6
Roda
Toplam (14)Dış saha (8)
Maç başı isabetli şut9,910,0
6,5 Üst%86 12/14%75 6/8
7,5 Üst%64 9/14%63 5/8
8,5 Üst%64 9/14%63 5/8
9,5 Üst%57 8/14%63 5/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Almere City
Toplam (14)İç saha (6)
Önde%36 5/14%50 3/6
Berabere%57 8/14%50 3/6
Geride%7 1/14%0 0/6
Roda
Toplam (14)Dış saha (8)
Önde%29 4/14%13 1/8
Berabere%43 6/14%38 3/8
Geride%29 4/14%50 4/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Almere City (14 maç)

1/141/X01/21X/15X/X1X/222/102/X02/21

Roda (14 maç)

1/141/X01/20X/11X/X3X/222/122/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Almere City (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 3 2
31-45 1 1
46-60 3 3
61-75 7 3
76-90 9 2

Roda (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 1 1
31-45 2 3
46-60 3 3
61-75 4 2
76-90 3 4

Kartlar

Almere City

Sarı 17 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,2)

Roda

Sarı 18 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,3)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 138 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Almere City: iç saha, 6 maç · Roda: dış saha, 8 maç

Almere CityRoda
%43,0Topa sahip olma%49,3
1,83Beklenen gol (xG)1,47
14,7Toplam şut11,6
5,3İsabetli şut4,5
10,3Ceza sahası içi şut7,4
5,2Korner5,5
361Pas434
%72Pas isabeti%81
3,5Kurtarış4,0
12,2Faul14,8
2,0Ofsayt1,9
0,7Sarı kart1,9
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,66Rakibin xG'si1,43
16,8Rakibin şutu14,0
4,5Rakibin isabetli şutu5,5
6,7Rakibin korneri4,1

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Almere City – Roda ilk 11'ler

Almere City · 4-2-3-1

  1. 1Wessel SpeelK
  2. 2M. WasinskiD
  3. 3J. JacobsD
  4. 4J. LawrenceD
  5. 5T. BijleveldD64' oyundan çıktı 64. dk
  6. 14M. HoedemakersO76' oyundan çıktı 76. dk
  7. 6E. CornelisseO
  8. 23J. Ritmeester van de KampO59' oyundan çıktı 59. dk
  9. 10J. JacobsO5' asist 5. dk51' gol 51. dk58' oyundan çıktı 58. dk
  10. 21H. El DahriO5' gol 5. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  11. 9F. DruijfF
Yedekler
  • 7B. BurgeringF76' oyuna girdi 76. dk
  • 11M. DorsF58' oyuna girdi 58. dk
  • 18Bas HuismanF
  • 20J. KalisvaartO64' oyuna girdi 64. dk
  • 24M. MateyoK
  • 17E. PokuF59' oyuna girdi 59. dk
  • 8M. de HaanO76' oyuna girdi 76. dk
  • 19Olivier de NijsO
  • 44D. van BruggenD
  • 22E. van de BlaakD
  • 30J. van der WiltK
  • 26Twan·Van Der ZeeuwD

Teknik direktör: Anoush Dastgir

Roda · 3-4-2-1

  1. 1J. TreichelK
  2. 3M. TolD
  3. 33D. Van den BuijsD
  4. 15L. BeertenD
  5. 17Guilherme Martinho PeixotoO54' asist 54. dk
  6. 11D. DorenboschO33' oyundan çıktı 33. dk
  7. 4J. NisbetO90' oyundan çıktı 90. dk
  8. 5K. JansenO90' oyundan çıktı 90. dk
  9. 7C. SeedorfO69' oyundan çıktı 69. dk
  10. 6M. PaulissenO69' oyundan çıktı 69. dk
  11. 9A. van den HurkF54' gol 54. dk61' gol 61. dk74' gol 74. dk
Yedekler
  • 2Luuk VerheijO90' oyuna girdi 90. dk
  • 26J. SleegersF
  • 10F. SchentenF
  • 8J. MensahO69' oyuna girdi 69. dk74' asist 74. dk
  • 25Bram MarsmanD69' oyuna girdi 69. dk
  • 24J. DéomO33' oyuna girdi 33. dk61' asist 61. dk
  • 14X. van den BergD90' oyuna girdi 90. dk
  • 28J. van DammeK
  • 21M. StojcevicK
  • 20M. BentoumiO

Teknik direktör: R. Penders

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Almere City 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-5). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Roda son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Almere City 6 – Roda 4; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 30 Ocak 2026, Almere City 1-2 Roda.

Sıralama
2. (22 p) – 6. (19 p)
Form (son 5)
MGGMG – GBMGB
H2H (G-B-M)
6-2-4 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %33
Korner ort. (maç)
9,7
iddaa MS 1-0-2
1,76 – 3,35 – 3,12
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Almere City iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,40 gol yedi; Roda dış saha 6 maçta 0,67 attı, 0,83 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Almere City %20, Roda %33. İlk yarıyı önde kapatma: Almere City 2/5, Roda 1/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Almere City 5,6, Roda 4,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Almere City 0,8, Roda 2,2.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,76, 0 – 3,35, 2 – 3,12. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,10, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,18.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %28; KG var ortalaması %27; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 20 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Eerste Divisie puan durumu · Eerste Divisie: Regular season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Heracles 141121 4415 +2935 GGBGG
2VVV Venlo 14923 3722 +1529 GBGGB
3Almere City FC 14914 3014 +1628 GMMGG
4Emmen 13814 2624 +225 BGGGM
5NAC Breda 14743 2520 +525 GGBGB
6Roda 14743 1817 +125 BGGGM
7FC Volendam 14716 3324 +922 GBGMG
8Den Bosch 14545 2422 +219 GGBGB
9Vitesse 13535 1718 -118 BMGMB
10MVV 13526 1729 -1217 MMMBM
11Waalwijk 14383 2320 +317 MBBMB
12Jong AZ 14527 3331 +217 MBGMM
13Jong PSV U21 14455 1822 -417 BMGMB
14Jong Ajax 14446 2230 -816 MGBBG
15De Graafschap 13436 1727 -1015 BGMBG
16FC OSS 14428 2023 -314 GMBMB
17Helmond Sport 14338 2531 -612 MMMGM
18Dordrecht 14338 1834 -1612 MGMMB
19Jong Utrecht 14329 2334 -1111 MMMGB
20FC Eindhoven 14329 1831 -1311 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Heracles 7700 235 +1821
2FC Volendam 7601 237 +1618
3Emmen 7502 1312 +115
4VVV Venlo 7421 1911 +814
5FC OSS 7421 179 +814
6Roda 6420 105 +514
7Den Bosch 8341 1513 +213
8Almere City FC 6402 105 +512
9Helmond Sport 8332 1614 +212
10Jong PSV U21 7322 98 +111
11Waalwijk 7241 1711 +610
12NAC Breda 6312 1110 +110
13MVV 7313 813 -510
14Jong AZ 7304 1313 09
15Vitesse 6222 810 -28
16Jong Ajax 7223 1015 -58
17Jong Utrecht 7214 1317 -47
18FC Eindhoven 8215 1116 -57
19De Graafschap 6213 813 -57
20Dordrecht 7214 1017 -77
#TakımOGBMAYAVP
1Almere City FC 8512 209 +1116
2VVV Venlo 7502 1811 +715
3NAC Breda 8431 1410 +415
4Heracles 7421 2110 +1114
5Roda 8323 812 -411
6Emmen 6312 1312 +110
7Vitesse 7313 98 +110
8Jong AZ 7223 2018 +28
9Jong Ajax 7223 1215 -38
10De Graafschap 7223 914 -58
11Waalwijk 7142 69 -37
12MVV 6213 916 -77
13Den Bosch 6204 99 06
14Jong PSV U21 7133 914 -56
15Dordrecht 7124 817 -95
16FC Volendam 7115 1017 -74
17Jong Utrecht 7115 1017 -74
18FC Eindhoven 6114 715 -84
19Helmond Sport 6006 917 -80
20FC OSS 7007 314 -110

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,76X3,3523,12

Çifte şans

1X1,16121,15X21,57

Karşılıklı gol

Var1,37Yok2,18

1,5 Alt / Üst

Alt4,21Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,10Üst1,41

3,5 Alt / Üst

Alt1,40Üst2,11

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Eerste Divisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.