Japonya · J1 League · 14. hafta

Vissel Kobe – Urawa Red

Başlamasına 2 sa 16 dk Başlamadı

Vissel Kobe – Urawa Red: 8 Kasım 08:00, Japonya · J1 League, 14. hafta. Bu sezon Vissel Kobe evinde 6 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet; Urawa Red deplasmanda 7 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Japan National Stadyumu, Tokyo

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiVissel KobeUrawa Red
Lig sırası5. · 23 puan7. · 21 puan
Form (son 5)MBGGGGGGGM
Gol (attığı – yediği, ort.)1,83 – 0,831,29 – 2,29
2,5 Üst biten%67%71
Karşılıklı gol%67%43
Gol yemediği%33%29
Aralarında (G-B-M)5-5-10 (20 maç, Vissel Kobe bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Vissel Kobe iç sahada (6 maç), Urawa Red deplasmanda (7 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Vissel Kobe iç sahada (6 maç) · Urawa Red deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,83 Gol atma maç başı 1,29
0,83 Gol yeme maç başı 2,29
%33 Gol yememe maçların %29
%67 KG Var maçların %43
%67 2.5 Üst maçların %71

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Vissel Kobe iç sahada bu sezon yenilmedi: 6 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik.
  • Urawa deplasmanda 7 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet aldı.
  • Urawa, deplasman maçlarında 7 maçta 5 kez 2,5 üst bitti (%71).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Vissel Kobe

5. sıra · 23 puan · 12 maç · averaj +7

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGGG

  1. 03.11 Vissel Kobe 3–2 Ratchaburi G
  2. 31.10 Vissel Kobe 3–1 Nagoya Grampus G
  3. 27.10 Daejeon Citizen 0–1 Vissel Kobe G
  4. 24.10 Vissel Kobe 0–0 Machida Zelvia B
  5. 21.10 Kawasaki Frontale 2–1 Vissel Kobe M
Deplasman

Urawa Red

7. sıra · 21 puan · 12 maç · averaj -2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGGGM

  1. 31.10 Kashiwa Reysol 4–0 Urawa Red M
  2. 28.10 Nagoya Grampus 1–2 Urawa Red G
  3. 25.10 Urawa Red 1–0 V-varen Nagasaki G
  4. 21.10 Urawa Red 3–2 JEF United Chiba G
  5. 17.10 Mito Hollyhock 0–1 Urawa Red G

Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Vissel Kobe için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 8, yenilen 5. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı. Urawa Red son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Vissel Kobe 5 – Urawa Red 10; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 4 Ekim 2025, Urawa Red 1-0 Vissel Kobe.

Gol istatistikleri

Vissel Kobe iç saha 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 0,83 gol yedi; Urawa Red dış saha 7 maçta 1,29 attı, 2,29 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vissel Kobe %67, Urawa Red %43. İlk yarıyı önde kapatma: Vissel Kobe 1/6, Urawa Red 1/7.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Vissel Kobe 5,2, Urawa Red 5,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,4. Maç başına kart: Vissel Kobe 0,7, Urawa Red 2,1.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,03, 0 – 3,20, 2 – 2,89. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,84, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 2,02.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %69; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 9,4; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 12 gol yediler.

Sıralama
5. (23 p) – 7. (21 p)
Form (son 5)
GGGBM – MGGGG
H2H (G-B-M)
5-5-10 (20 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %43
Korner ort. (maç)
9,4
iddaa MS 1-0-2
2,03 – 3,20 – 2,89

Veri: 7 Kasım 2026 20:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Vissel Kobe
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%62 8/13%67 4/6
Beraberlik%15 2/13%33 2/6
Mağlubiyet%23 3/13%0 0/6
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%54 7/13%43 3/7
Beraberlik%0 0/13%0 0/7
Mağlubiyet%46 6/13%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Vissel Kobe
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,62 (21 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında1,83 (11 gol)
Yediği gol / maç0,92 (12 gol)ligde 4. · lig ortalamasından 0,56 düşük0,83 (5 gol)
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,62 (21 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasında1,29 (9 gol)
Yediği gol / maç2,08 (27 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,60 yüksek2,29 (16 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Vissel Kobe
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%46 6/13ligde 17. · lig ortalamasından 9 puan düşük%67 4/6
1,5 Üst%62 8/13%67 4/6
2,5 Üst%54 7/13ligde 12. · lig ortalamasından 4 puan düşük%67 4/6
3,5 Üst%31 4/13%50 3/6
Gol yememe%46 6/13%33 2/6
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%62 8/13ligde 7. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%43 3/7
1,5 Üst%77 10/13%71 5/7
2,5 Üst%77 10/13ligde 2. · lig ortalamasından 20 puan yüksek%71 5/7
3,5 Üst%62 8/13%57 4/7
Gol yememe%23 3/13%29 2/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Vissel Kobe
Toplam (13)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,29,7
7,5 Üst%62 8/13%67 4/6
8,5 Üst%54 7/13%67 4/6
9,5 Üst%46 6/13%67 4/6
10,5 Üst%46 6/13%67 4/6
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)9,79,1
7,5 Üst%69 9/13%57 4/7
8,5 Üst%69 9/13%57 4/7
9,5 Üst%62 8/13%57 4/7
10,5 Üst%62 8/13%57 4/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Vissel Kobe
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı kart2,82,2
2,5 Üst%62 8/13%50 3/6
3,5 Üst%23 3/13%0 0/6
4,5 Üst%8 1/13%0 0/6
5,5 Üst%8 1/13%0 0/6
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı kart3,23,3
2,5 Üst%69 9/13%71 5/7
3,5 Üst%46 6/13%43 3/7
4,5 Üst%23 3/13%29 2/7
5,5 Üst%8 1/13%14 1/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Vissel Kobe
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut8,18,3
6,5 Üst%77 10/13%83 5/6
7,5 Üst%62 8/13%67 4/6
8,5 Üst%38 5/13%33 2/6
9,5 Üst%31 4/13%17 1/6
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut8,99,9
6,5 Üst%62 8/13%86 6/7
7,5 Üst%46 6/13%57 4/7
8,5 Üst%46 6/13%57 4/7
9,5 Üst%46 6/13%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Vissel Kobe
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%23 3/13%17 1/6
Berabere%62 8/13%83 5/6
Geride%15 2/13%0 0/6
Urawa Red
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%15 2/13%14 1/7
Berabere%54 7/13%43 3/7
Geride%31 4/13%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Vissel Kobe (13 maç)

1/131/X01/20X/15X/X2X/212/102/X02/22

Urawa Red (13 maç)

1/121/X01/20X/14X/X0X/232/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Vissel Kobe (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 1
31-45 3 1
46-60 6 1
61-75 3 5
76-90 6 2

Urawa Red (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 4 2
31-45 4 6
46-60 1 2
61-75 3 5
76-90 6 7

Kartlar

Vissel Kobe

Sarı 9 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 0,7)

Urawa Red

Sarı 16 · Kırmızı 2 (13 maç · maç başı sarı 1,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Vissel Kobe: iç saha, 6 maç · Urawa Red: dış saha, 7 maç

Vissel KobeUrawa Red
%52,5Topa sahip olma%55,7
1,70Beklenen gol (xG)1,71
13,0Toplam şut18,9
4,8İsabetli şut3,9
9,5Ceza sahası içi şut11,1
5,2Korner5,7
431Pas478
%77Pas isabeti%78
2,8Kurtarış3,6
7,0Faul9,7
1,7Ofsayt1,6
0,7Sarı kart1,9
0,00Kırmızı kart0,29

Rakiplerine izin verdikleri

1,50Rakibin xG'si1,32
14,0Rakibin şutu13,0
3,5Rakibin isabetli şutu6,0
4,5Rakibin korneri3,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J1 League puan durumu · J-League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Machida Zelvia 12831 3010 +2027 MGGGB
2FC Tokyo 12831 278 +1927 GGGBG
3Sanfrecce Hiroshima 12822 2910 +1926 GGGMG
4Kashiwa Reysol 12813 2519 +625 GGMBG
5Vissel Kobe 12723 1811 +723 GMGMB
6Kawasaki Frontale 12642 2518 +722 BMGGG
7Urawa 12705 2123 -221 GMGGG
8Kashima 12624 2521 +420 BGGBM
9Yokohama F. Marinos 12462 1612 +418 GBBBB
10Fagiano Okayama 12516 1517 -216 MMMGM
11Nagoya Grampus 12426 1418 -414 MGGBB
12Cerezo Osaka 12354 1219 -714 BBMBB
13Shimizu S-pulse 12426 1020 -1014 GGBMM
14V-varen Nagasaki 12336 1519 -412 BBMGM
15Gamba Osaka 12255 1421 -711 MMBGB
16Kyoto Sanga 12246 1523 -810 GMMBB
17Mito Hollyhock 12237 1222 -109 MMMMM
18Tokyo Verdy 12156 921 -128 MMMBG
19Avispa Fukuoka 12219 1321 -87 MGMMM
20JEF United Chiba 12147 1224 -127 MBBMB
#TakımOGBMAYAVP
1Sanfrecce Hiroshima 6510 202 +1816
2FC Tokyo 7511 155 +1016
3Kawasaki Frontale 7421 1712 +514
4Kashima 6402 117 +412
5Cerezo Osaka 7331 97 +212
6Urawa 6402 1211 +112
7V-varen Nagasaki 6321 117 +411
8Vissel Kobe 5320 84 +411
9Machida Zelvia 5311 117 +410
10Fagiano Okayama 6312 77 010
11Kashiwa Reysol 5302 1110 +19
12Yokohama F. Marinos 5221 97 +28
13Nagoya Grampus 6222 88 08
14Shimizu S-pulse 7223 611 -58
15Avispa Fukuoka 7214 99 07
16Mito Hollyhock 6123 78 -15
17Gamba Osaka 5122 68 -25
18JEF United Chiba 5122 47 -35
19Tokyo Verdy 8125 616 -105
20Kyoto Sanga 5113 710 -34
#TakımOGBMAYAVP
1Machida Zelvia 7520 193 +1617
2Kashiwa Reysol 7511 149 +516
3Vissel Kobe 7403 107 +312
4FC Tokyo 5320 123 +911
5Yokohama F. Marinos 7241 75 +210
6Sanfrecce Hiroshima 6312 98 +110
7Urawa 6303 912 -39
8Kawasaki Frontale 5221 86 +28
9Kashima 6222 1414 08
10Fagiano Okayama 6204 810 -26
11Nagoya Grampus 6204 610 -46
12Gamba Osaka 7133 813 -56
13Kyoto Sanga 7133 813 -56
14Shimizu S-pulse 5203 49 -56
15Mito Hollyhock 6114 514 -94
16Tokyo Verdy 4031 35 -23
17JEF United Chiba 7025 817 -92
18Cerezo Osaka 5023 312 -92
19V-varen Nagasaki 6015 412 -81
20Avispa Fukuoka 5005 412 -80

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Vissel Kobe2,03
X · Beraberlik3,20
2 · Urawa Red2,89

2,5 Alt / Üst

Alt1,84
Üst1,65

Karşılıklı gol

Var1,52
Yok2,02
Tüm marketler (26)

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,92Yok1,12

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,951 ve Yok3,900 ve Var4,070 ve Yok12,352 ve Var5,422 ve Yok5,72

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,7403,8021,48

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,35Üst2,43

1. Yarı Sonucu

12,6002,0923,45

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,36Üst2,40

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,51Üst2,04

Alt/Üst 3.5

Alt1,27Üst2,73

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,94Eşit3,342.1,96

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet6,71Hayır–

2. Yarı Sonucu

12,3702,4723,08

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,72Üst1,75

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt5,250 ve Alt4,302 ve Alt7,031 ve Üst3,130 ve Üst10,502 ve Üst4,61

Çifte Şans

1 ve 01,241 ve 21,200 ve 21,50

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,51Üst ve Var1,92Alt ve Yok2,45Üst ve Yok9,85

Alt/Üst 1.5

Alt3,67Üst1,14

1. Yarı / Maç Sonucu

1/13,181/013,051/232,000/15,340/05,000/26,972/125,502/013,552/24,80

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var15,801 ve Yok2,980 ve Var6,850 ve Yok2,862 ve Var20,552 ve Yok3,96

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,161 ve 21,480 ve 21,31

Toplam Gol

0-1 gol3,622-3 gol1,854-5 gol3,376+ gol12,15

Tek / Çift

Tek1,80Çift1,68

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt2,89Üst1,24

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,60Üst1,90

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet10,95Hayır–

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,71Üst1,66

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5

Alt1,82Üst1,58