Versailles 78 4-0 Aubagne FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Versailles 78 4–0 Aubagne FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–0.
Maç özeti
Versailles 78 – Aubagne FC maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: R. Basque 16' (pen.), S. Guillaume 43', E. Goumot 82', A. Kabamba 90+2' (Versailles 78).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Versailles 78 üstte · Aubagne FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' sarı kart: Y. Aradj (Aubagne FC)
- 16' gol: R. Basque (Versailles 78)
- 22' sarı kart: Y. Zemoura (Aubagne FC)
- 22' sarı kart: J. Leborgne (Versailles 78)
- 33' sarı kart: E. Goumot (Versailles 78)
- 43' gol: S. Guillaume (Versailles 78)
- 53' sarı kart: R. Calvet (Versailles 78)
- 56' oyuncu değişikliği: R. Calvet ↔ D. Khouma (Versailles 78)
- 56' oyuncu değişikliği: J. Leborgne ↔ A. Ouchen (Versailles 78)
- 59' oyuncu değişikliği: Y. M'Changama ↔ A. Oudjani (Aubagne FC)
- 60' oyuncu değişikliği: Y. Zemoura ↔ K. Cisse (Aubagne FC)
- 71' sarı kart: J. Sahraoui (Aubagne FC)
- 72' oyuncu değişikliği: Y. Aradj ↔ W. Bouaziz (Aubagne FC)
- 72' oyuncu değişikliği: J. Sahraoui ↔ B. Doukansy (Aubagne FC)
- 74' oyuncu değişikliği: S. Cara ↔ C. Odzoumo (Versailles 78)
- 80' sarı kart: K. Rocha Santos (Versailles 78)
- 82' oyuncu değişikliği: S. Guillaume ↔ A. Kabamba (Versailles 78)
- 82' oyuncu değişikliği: K. Rocha Santos ↔ J. Kalai (Versailles 78)
- 82' gol: E. Goumot (Versailles 78)
- 86' sarı kart: D. Khouma (Versailles 78)
- 90+2' gol: A. Kabamba (Versailles 78)
Maç olayları
- Versailles 78Aubagne FC
- Gol A. Kabamba 4–090+2'
- D. KhoumaSarı kart86'
- S. Guillaume ↔ A. KabambaOyuncu değişikliği82'
- K. Rocha Santos ↔ J. KalaiOyuncu değişikliği82'
- Gol E. Goumot 3–082'
- K. Rocha SantosSarı kart80'
- S. Cara ↔ C. OdzoumoOyuncu değişikliği74'
- 72'Y. Aradj ↔ W. BouazizOyuncu değişikliği
- 72'J. Sahraoui ↔ B. DoukansyOyuncu değişikliği
- 71'J. SahraouiSarı kart
- 60'Y. Zemoura ↔ K. CisseOyuncu değişikliği
- 59'Y. M'Changama ↔ A. OudjaniOyuncu değişikliği
- R. Calvet ↔ D. KhoumaOyuncu değişikliği56'
- J. Leborgne ↔ A. OuchenOyuncu değişikliği56'
- R. CalvetSarı kart53'
- Gol S. Guillaume 2–0Asist: J. Santini43'
- E. GoumotSarı kart33'
- 22'Y. ZemouraSarı kart
- J. LeborgneSarı kart22'
- Penaltı golü R. Basque 1–0Penaltı16'
- 15'Y. AradjSarı kart
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %58 7/12 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %33 4/12 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %75 9/12 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,58 (19 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,17 (14 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,50 (6 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,58 (19 gol) | 1,67 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12 | %0 0/5 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %67 8/12 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %42 5/12 | %80 4/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 3/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %17 2/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 6/12 | %60 3/5 |
| Berabere | %42 5/12 | %20 1/5 |
| Geride | %8 1/12 | %20 1/5 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Geride | %42 5/12 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Versailles 78 (12 maç)
Aubagne FC (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Versailles 78 (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 5 | 0 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Aubagne FC (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 0 | 2 |
| 76-90 | 0 | 6 |
Kartlar
Versailles 78
Sarı 33 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Aubagne FC
Sarı 32 · Kırmızı 4 (12 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Versailles son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Aubagne son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 8 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Versailles 2 – Aubagne 0; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 3,25 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 27 Şubat 2026, Versailles 3-0 Aubagne.
- Sıralama
- 3. (19 p) – 16. (7 p)
- Form (son 5)
- GGGBG – MMGMM
- H2H (G-B-M)
- 2-2-0 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 1,41 – 3,69 – 4,95
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Versailles iç saha 4 maçta maç başına 0,50 gol attı, 0,75 gol yedi; Aubagne dış saha 5 maçta 0,60 attı, 1,20 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Versailles %0, Aubagne %40. İlk yarıyı önde kapatma: Versailles 2/4, Aubagne 1/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,41, 0 – 3,69, 2 – 4,95. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,72, Üst 1,65. Karşılıklı Gol: Var 1,73, Yok 1,64.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %32; KG var ortalaması %20; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 30 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 3 puan durumu · National
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | La Roche VF | 12 | +9 | 27 |
| 2 | Rouen | 12 | +13 | 26 |
| 3 | Caen | 12 | +7 | 22 |
| 4 | Versailles | 12 | +5 | 22 |
| 5 | Amiens | 12 | +11 | 20 |
| 6 | Concarneau | 12 | +5 | 20 |
| 7 | Cannes | 12 | +6 | 18 |
| 8 | Le Puy Foot | 12 | +3 | 18 |
| 9 | Gobelins | 12 | -1 | 16 |
| 10 | Quevilly | 12 | -3 | 16 |
| 11 | Thionville Lusitanos | 12 | 0 | 16 |
| 12 | Fleury 91 | 12 | +2 | 16 |
| 13 | Bastia | 12 | -4 | 15 |
| 14 | Orleans | 12 | -5 | 11 |
| 15 | Valenciennes | 12 | -6 | 10 |
| 16 | Villefranche | 12 | -16 | 8 |
| 17 | Aubagne | 12 | -13 | 7 |
| 18 | Bourg-en-bresse 01 | 12 | -13 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Caen | 7 | +9 | 18 |
| 2 | Rouen | 7 | +9 | 17 |
| 3 | La Roche VF | 6 | +6 | 14 |
| 4 | Concarneau | 7 | +5 | 14 |
| 5 | Gobelins | 7 | +4 | 14 |
| 6 | Le Puy Foot | 5 | +5 | 11 |
| 7 | Cannes | 5 | +5 | 11 |
| 8 | Quevilly | 5 | +3 | 11 |
| 9 | Amiens | 5 | +7 | 10 |
| 10 | Versailles | 5 | +3 | 10 |
| 11 | Fleury 91 | 7 | +3 | 9 |
| 12 | Valenciennes | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Villefranche | 6 | -2 | 7 |
| 14 | Thionville Lusitanos | 6 | -4 | 7 |
| 15 | Bastia | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Bourg-en-bresse 01 | 7 | -5 | 5 |
| 17 | Aubagne | 6 | -6 | 3 |
| 18 | Orleans | 5 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | La Roche VF | 6 | +3 | 13 |
| 2 | Versailles | 7 | +2 | 12 |
| 3 | Amiens | 7 | +4 | 10 |
| 4 | Bastia | 6 | 0 | 10 |
| 5 | Rouen | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Thionville Lusitanos | 6 | +4 | 9 |
| 7 | Orleans | 7 | +1 | 9 |
| 8 | Cannes | 7 | +1 | 7 |
| 9 | Fleury 91 | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Le Puy Foot | 7 | -2 | 7 |
| 11 | Concarneau | 5 | 0 | 6 |
| 12 | Quevilly | 7 | -6 | 5 |
| 13 | Caen | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Aubagne | 6 | -7 | 4 |
| 15 | Gobelins | 5 | -5 | 2 |
| 16 | Valenciennes | 6 | -8 | 1 |
| 17 | Bourg-en-bresse 01 | 5 | -8 | 1 |
| 18 | Villefranche | 6 | -14 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 3'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
