← Maçlar
Fransa · Ligue 3 · 11. hafta31 Ekim 2026 · 16:45 TSİ

Le Puy Foot 43 2-2 Caen: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Le Puy Foot 43
2–2İY 2–1
Caen
Maç sonu

Le Puy Foot 43 2–2 Caen (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–1.

Maç özeti

Le Puy Foot 43 – Caen maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: P. Nsingi 30', A. Gauthier 36' (Le Puy Foot 43); F. El Khoumisti 15', 64' (Caen).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Le Puy Foot 43 üstte · Caen altta

01530İY607590 15' gol: F. El Khoumisti (Caen)27' sarı kart: F. Bomo (Caen)30' gol: P. Nsingi (Le Puy Foot 43)36' gol: A. Gauthier (Le Puy Foot 43)61' sarı kart: A. Gauthier (Le Puy Foot 43)64' gol: F. El Khoumisti (Caen)68' oyuncu değişikliği: Z. Bagbema ↔ M. Daffot (Caen)↔68' oyuncu değişikliği: D. Appiah ↔ L. Milliner (Caen)↔72' sarı kart: Vinicius Gomes (Le Puy Foot 43)72' oyuncu değişikliği: F. El Khoumisti ↔ A. Gnanduillet (Caen)↔73' oyuncu değişikliği: F. Bomo ↔ J. Kimboma (Caen)↔76' oyuncu değişikliği: M. Faty ↔ M. Emmanuel (Le Puy Foot 43)↔76' oyuncu değişikliği: A. Gauthier ↔ I. Ducourtioux (Le Puy Foot 43)↔83' oyuncu değişikliği: M. Hafid ↔ I. Botella (Caen)↔90' oyuncu değişikliği: E. Kouassi ↔ W. Zahibo (Le Puy Foot 43)↔90+2' oyuncu değişikliği: P. Nsingi ↔ M. Mazaudier (Le Puy Foot 43)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' gol: F. El Khoumisti (Caen)
  • 27' sarı kart: F. Bomo (Caen)
  • 30' gol: P. Nsingi (Le Puy Foot 43)
  • 36' gol: A. Gauthier (Le Puy Foot 43)
  • 61' sarı kart: A. Gauthier (Le Puy Foot 43)
  • 64' gol: F. El Khoumisti (Caen)
  • 68' oyuncu değişikliği: Z. Bagbema ↔ M. Daffot (Caen)
  • 68' oyuncu değişikliği: D. Appiah ↔ L. Milliner (Caen)
  • 72' sarı kart: Vinicius Gomes (Le Puy Foot 43)
  • 72' oyuncu değişikliği: F. El Khoumisti ↔ A. Gnanduillet (Caen)
  • 73' oyuncu değişikliği: F. Bomo ↔ J. Kimboma (Caen)
  • 76' oyuncu değişikliği: M. Faty ↔ M. Emmanuel (Le Puy Foot 43)
  • 76' oyuncu değişikliği: A. Gauthier ↔ I. Ducourtioux (Le Puy Foot 43)
  • 83' oyuncu değişikliği: M. Hafid ↔ I. Botella (Caen)
  • 90' oyuncu değişikliği: E. Kouassi ↔ W. Zahibo (Le Puy Foot 43)
  • 90+2' oyuncu değişikliği: P. Nsingi ↔ M. Mazaudier (Le Puy Foot 43)

Maç olayları

  1. Le Puy Foot 43Caen
  2. P. Nsingi ↔ M. MazaudierOyuncu değişikliği90+2'
  3. E. Kouassi ↔ W. ZahiboOyuncu değişikliği90'
  4. 83'M. Hafid ↔ I. BotellaOyuncu değişikliği
  5. M. Faty ↔ M. EmmanuelOyuncu değişikliği76'
  6. A. Gauthier ↔ I. DucourtiouxOyuncu değişikliği76'
  7. 73'F. Bomo ↔ J. KimbomaOyuncu değişikliği
  8. Vinicius GomesSarı kart72'
  9. 72'F. El Khoumisti ↔ A. GnanduilletOyuncu değişikliği
  10. 68'Z. Bagbema ↔ M. DaffotOyuncu değişikliği
  11. 68'D. Appiah ↔ L. MillinerOyuncu değişikliği
  12. 64'Gol F. El Khoumisti 2–2Asist: M. Hafid
  13. A. GauthierSarı kart61'
  14. Gol A. Gauthier 2–136'
  15. Gol P. Nsingi 1–130'
  16. 27'F. BomoSarı kart
  17. 15'Gol F. El Khoumisti 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Le Puy Foot 43
Toplam (12)İç saha (5)
Galibiyet%42 5/12%60 3/5
Beraberlik%25 3/12%40 2/5
Mağlubiyet%33 4/12%0 0/5
Caen
Toplam (12)Dış saha (5)
Galibiyet%58 7/12%20 1/5
Beraberlik%8 1/12%20 1/5
Mağlubiyet%33 4/12%60 3/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Le Puy Foot 43
Toplam (12)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,25 (15 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,00 (12 gol)0,80 (4 gol)
Caen
Toplam (12)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,83 (22 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,25 (15 gol)2,20 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Le Puy Foot 43
Toplam (12)İç saha (5)
KG Var%50 6/12%60 3/5
1,5 Üst%67 8/12%60 3/5
2,5 Üst%33 4/12%40 2/5
3,5 Üst%17 2/12%40 2/5
Gol yememe%33 4/12%40 2/5
Caen
Toplam (12)Dış saha (5)
KG Var%42 5/12%60 3/5
1,5 Üst%75 9/12%100 5/5
2,5 Üst%50 6/12%60 3/5
3,5 Üst%42 5/12%60 3/5
Gol yememe%42 5/12%20 1/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Le Puy Foot 43
Toplam (12)İç saha (5)
Önde%33 4/12%60 3/5
Berabere%42 5/12%40 2/5
Geride%25 3/12%0 0/5
Caen
Toplam (12)Dış saha (5)
Önde%42 5/12%40 2/5
Berabere%33 4/12%40 2/5
Geride%25 3/12%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Le Puy Foot 43 (12 maç)

1/131/X11/20X/12X/X1X/222/102/X12/22

Caen (12 maç)

1/141/X01/21X/12X/X0X/222/112/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Le Puy Foot 43 (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 6
16-30 4 1
31-45 6 1
46-60 2 2
61-75 1 1
76-90 2 1

Caen (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 2 2
31-45 4 4
46-60 2 2
61-75 2 5
76-90 7 1

Kartlar

Le Puy Foot 43

Sarı 20 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

Caen

Sarı 26 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Le Puy Foot son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 5 gol yedi. Caen için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 9, yenilen 8.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Le Puy Foot 1 – Caen 1; 0 beraberlik var. Son maç: 13 Mart 2026, Le Puy Foot 1-0 Caen.

Sıralama
7. (16 p) – 4. (18 p)
Form (son 5)
GGMGM – GMGMG
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,95 – 3,19 – 2,79
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Le Puy Foot iç saha 4 maçta maç başına 1,75 gol attı, 0,50 gol yedi; Caen dış saha 4 maçta 1,75 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Le Puy Foot %50, Caen %50. İlk yarıyı önde kapatma: Le Puy Foot 2/4, Caen 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,95, 0 – 3,19, 2 – 2,79. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,52. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,05.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 30 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 3 puan durumu · National

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1La Roche VF 12831 1910 +927 GGMGG
2Rouen 12822 229 +1326 MGMGG
3Caen 12714 2215 +722 GMGBG
4Versailles 12714 1914 +522 GGGGM
5Amiens 12552 165 +1120 BGBBG
6Concarneau 12552 1611 +520 BGBMG
7Cannes 12462 148 +618 BGMGM
8Le Puy Foot 12534 1512 +318 MGGBB
9Gobelins 12444 1112 -116 GMGBM
10Quevilly 12444 1316 -316 BMGMG
11Thionville Lusitanos 12444 1717 016 MMMBG
12Fleury 91 12444 1715 +216 MGGBM
13Bastia 12435 1014 -415 MBBGM
14Orleans 12255 1217 -511 BBMBB
15Valenciennes 12246 1319 -610 GMBMB
16Villefranche 12228 1026 -168 MMGBM
17Aubagne 12219 619 -137 GMMMM
18Bourg-en-bresse 01 12138 619 -136 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Caen 7601 134 +918
2Rouen 7520 112 +917
3La Roche VF 6420 137 +614
4Concarneau 7421 116 +514
5Gobelins 7421 84 +414
6Le Puy Foot 5320 94 +511
7Cannes 5320 83 +511
8Quevilly 5320 96 +311
9Amiens 5311 92 +710
10Versailles 5311 63 +310
11Fleury 91 7232 129 +39
12Valenciennes 6231 86 +29
13Villefranche 6213 57 -27
14Thionville Lusitanos 6213 812 -47
15Bastia 6123 610 -45
16Bourg-en-bresse 01 7124 510 -55
17Aubagne 6105 39 -63
18Orleans 5023 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1La Roche VF 6411 63 +313
2Versailles 7403 1311 +212
3Amiens 7241 73 +410
4Bastia 6312 44 010
5Rouen 5302 117 +49
6Thionville Lusitanos 6231 95 +49
7Orleans 7232 109 +19
8Cannes 7142 65 +17
9Fleury 91 5212 56 -17
10Le Puy Foot 7214 68 -27
11Concarneau 5131 55 06
12Quevilly 7124 410 -65
13Caen 5113 911 -24
14Aubagne 6114 310 -74
15Gobelins 5023 38 -52
16Valenciennes 6015 513 -81
17Bourg-en-bresse 01 5014 19 -81
18Villefranche 6015 519 -141

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,95X3,1922,79

Çifte şans

1X1,21121,16X21,46

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,05

1,5 Alt / Üst

Alt3,68Üst1,09

2,5 Alt / Üst

Alt1,90Üst1,52

3,5 Alt / Üst

Alt1,30Üst2,39

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 3'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.