← Maçlar
Fransa · Ligue 3 · 11. hafta31 Ekim 2026 · 16:45 TSİ

SC Bastia 2-0 US Quevilly: Maç Sonucu ve İstatistikleri

SC Bastia
2–0İY 0–0
US Quevilly
Maç sonu

SC Bastia 2–0 US Quevilly (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

SC Bastia – US Quevilly maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: M. Boumaaoui 49', E. Garnier 90+6' (SC Bastia).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

SC Bastia üstte · US Quevilly altta

01530İY607590 24' sarı kart: Y. Gazzaoui (US Quevilly)35' sarı kart: S. Come Ruiz (US Quevilly)49' gol: M. Boumaaoui (SC Bastia)53' sarı kart: M. Boumaaoui (SC Bastia)62' oyuncu değişikliği: M. Boumaaoui ↔ C. Rodrigues (SC Bastia)↔62' oyuncu değişikliği: D. Tamba ↔ E. Garnier (SC Bastia)↔74' oyuncu değişikliği: H. Makalou ↔ M. Petrignani (SC Bastia)↔74' oyuncu değişikliği: J. Eickmayer ↔ L. Belal (SC Bastia)↔79' sarı kart: N. Douce (SC Bastia)81' oyuncu değişikliği: S. Come Ruiz ↔ M. Ros (US Quevilly)↔81' oyuncu değişikliği: R. Silva ↔ W. Tchimbembe (US Quevilly)↔81' oyuncu değişikliği: B. El Kaddouri ↔ R. Rosa (US Quevilly)↔86' oyuncu değişikliği: A. Zaouai ↔ C. Melieres (SC Bastia)↔89' sarı kart: W. Tchimbembe (US Quevilly)90+6' gol: E. Garnier (SC Bastia)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 24' sarı kart: Y. Gazzaoui (US Quevilly)
  • 35' sarı kart: S. Come Ruiz (US Quevilly)
  • 49' gol: M. Boumaaoui (SC Bastia)
  • 53' sarı kart: M. Boumaaoui (SC Bastia)
  • 62' oyuncu değişikliği: M. Boumaaoui ↔ C. Rodrigues (SC Bastia)
  • 62' oyuncu değişikliği: D. Tamba ↔ E. Garnier (SC Bastia)
  • 74' oyuncu değişikliği: H. Makalou ↔ M. Petrignani (SC Bastia)
  • 74' oyuncu değişikliği: J. Eickmayer ↔ L. Belal (SC Bastia)
  • 79' sarı kart: N. Douce (SC Bastia)
  • 81' oyuncu değişikliği: S. Come Ruiz ↔ M. Ros (US Quevilly)
  • 81' oyuncu değişikliği: R. Silva ↔ W. Tchimbembe (US Quevilly)
  • 81' oyuncu değişikliği: B. El Kaddouri ↔ R. Rosa (US Quevilly)
  • 86' oyuncu değişikliği: A. Zaouai ↔ C. Melieres (SC Bastia)
  • 89' sarı kart: W. Tchimbembe (US Quevilly)
  • 90+6' gol: E. Garnier (SC Bastia)

Maç olayları

  1. SC BastiaUS Quevilly
  2. Gol E. Garnier 2–0Asist: C. Rodrigues90+6'
  3. 89'W. TchimbembeSarı kart
  4. A. Zaouai ↔ C. MelieresOyuncu değişikliği86'
  5. 81'S. Come Ruiz ↔ M. RosOyuncu değişikliği
  6. 81'R. Silva ↔ W. TchimbembeOyuncu değişikliği
  7. 81'B. El Kaddouri ↔ R. RosaOyuncu değişikliği
  8. N. DouceSarı kart79'
  9. H. Makalou ↔ M. PetrignaniOyuncu değişikliği74'
  10. J. Eickmayer ↔ L. BelalOyuncu değişikliği74'
  11. M. Boumaaoui ↔ C. RodriguesOyuncu değişikliği62'
  12. D. Tamba ↔ E. GarnierOyuncu değişikliği62'
  13. M. BoumaaouiSarı kart53'
  14. Gol M. Boumaaoui 1–0Asist: D. Tamba49'
  15. 35'S. Come RuizSarı kart
  16. 24'Y. GazzaouiSarı kart

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

SC Bastia
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%33 4/12%17 1/6
Beraberlik%25 3/12%33 2/6
Mağlubiyet%42 5/12%50 3/6
US Quevilly
Toplam (12)Dış saha (7)
Galibiyet%33 4/12%14 1/7
Beraberlik%33 4/12%29 2/7
Mağlubiyet%33 4/12%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

SC Bastia
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,83 (10 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,17 (14 gol)1,67 (10 gol)
US Quevilly
Toplam (12)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,08 (13 gol)0,57 (4 gol)
Yediği gol / maç1,33 (16 gol)1,43 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

SC Bastia
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%33 4/12%50 3/6
1,5 Üst%67 8/12%100 6/6
2,5 Üst%17 2/12%33 2/6
3,5 Üst%8 1/12%17 1/6
Gol yememe%33 4/12%17 1/6
US Quevilly
Toplam (12)Dış saha (7)
KG Var%58 7/12%29 2/7
1,5 Üst%83 10/12%71 5/7
2,5 Üst%42 5/12%29 2/7
3,5 Üst%17 2/12%14 1/7
Gol yememe%17 2/12%29 2/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

SC Bastia
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%25 3/12%0 0/6
Berabere%42 5/12%50 3/6
Geride%33 4/12%50 3/6
US Quevilly
Toplam (12)Dış saha (7)
Önde%42 5/12%29 2/7
Berabere%42 5/12%43 3/7
Geride%17 2/12%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

SC Bastia (12 maç)

1/131/X01/20X/11X/X3X/212/102/X02/24

US Quevilly (12 maç)

1/121/X31/20X/12X/X1X/222/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

SC Bastia (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 2 1
31-45 1 3
46-60 2 1
61-75 1 3
76-90 2 2

US Quevilly (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 4 2
31-45 2 3
46-60 2 5
61-75 0 2
76-90 3 3

Kartlar

SC Bastia

Sarı 42 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 3,5)

US Quevilly

Sarı 22 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 108 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Bastia 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Quevilly için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 7, yenilen 7.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 8 maçta galibiyetler Bastia 5 – Quevilly 1; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Şubat 2024, Quevilly 0-1 Bastia.

Sıralama
13. (12 p) – 12. (13 p)
Form (son 5)
BBMBG – GMBBG
H2H (G-B-M)
5-2-1 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %40
iddaa MS 1-0-2
1,81 – 3,11 – 3,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Bastia iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 2,00 gol yedi; Quevilly dış saha 5 maçta 0,40 attı, 1,60 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Bastia %40, Quevilly %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Bastia %60, Quevilly %40. İlk yarıyı önde kapatma: Bastia 0/5, Quevilly 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,81, 0 – 3,11, 2 – 3,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,82. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,69.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 30 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 3 puan durumu · National

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1La Roche VF 12831 1910 +927 GGMGG
2Rouen 12822 229 +1326 MGMGG
3Caen 12714 2215 +722 GMGBG
4Versailles 12714 1914 +522 GGGGM
5Amiens 12552 165 +1120 BGBBG
6Concarneau 12552 1611 +520 BGBMG
7Cannes 12462 148 +618 BGMGM
8Le Puy Foot 12534 1512 +318 MGGBB
9Gobelins 12444 1112 -116 GMGBM
10Quevilly 12444 1316 -316 BMGMG
11Thionville Lusitanos 12444 1717 016 MMMBG
12Fleury 91 12444 1715 +216 MGGBM
13Bastia 12435 1014 -415 MBBGM
14Orleans 12255 1217 -511 BBMBB
15Valenciennes 12246 1319 -610 GMBMB
16Villefranche 12228 1026 -168 MMGBM
17Aubagne 12219 619 -137 GMMMM
18Bourg-en-bresse 01 12138 619 -136 BMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Caen 7601 134 +918
2Rouen 7520 112 +917
3La Roche VF 6420 137 +614
4Concarneau 7421 116 +514
5Gobelins 7421 84 +414
6Le Puy Foot 5320 94 +511
7Cannes 5320 83 +511
8Quevilly 5320 96 +311
9Amiens 5311 92 +710
10Versailles 5311 63 +310
11Fleury 91 7232 129 +39
12Valenciennes 6231 86 +29
13Villefranche 6213 57 -27
14Thionville Lusitanos 6213 812 -47
15Bastia 6123 610 -45
16Bourg-en-bresse 01 7124 510 -55
17Aubagne 6105 39 -63
18Orleans 5023 28 -62
#TakımOGBMAYAVP
1La Roche VF 6411 63 +313
2Versailles 7403 1311 +212
3Amiens 7241 73 +410
4Bastia 6312 44 010
5Rouen 5302 117 +49
6Thionville Lusitanos 6231 95 +49
7Orleans 7232 109 +19
8Cannes 7142 65 +17
9Fleury 91 5212 56 -17
10Le Puy Foot 7214 68 -27
11Concarneau 5131 55 06
12Quevilly 7124 410 -65
13Caen 5113 911 -24
14Aubagne 6114 310 -74
15Gobelins 5023 38 -52
16Valenciennes 6015 513 -81
17Bourg-en-bresse 01 5014 19 -81
18Villefranche 6015 519 -141

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,81X3,1123,23

Çifte şans

1X1,16121,17X21,54

Karşılıklı gol

Var1,69Yok1,69

1,5 Alt / Üst

Alt2,82Üst1,20

2,5 Alt / Üst

Alt1,57Üst1,82

3,5 Alt / Üst

Alt1,15Üst3,18

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 3'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.