İtalya · Serie C · Grup B

Vado 1-3 Ravenna: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Skor 1–3 MS İY 0–1

Vado 1–3 Ravenna (7 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Vado – Ravenna maçı 1-3 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: I. Cernigoi 59' (pen.) (Vado); M. Maggio 44', S. Rabbi 52', A. Esposito 89' (Ravenna).

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Stadyum
Giuseppe Sivori, Sestri Levante

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Vado üstte · Ravenna altta

01530İY607590 41' sarı kart: F. Gulinelli (Vado)44' gol: M. Maggio (Ravenna)52' gol: S. Rabbi (Ravenna)56' sarı kart: L. Lonardi (Ravenna)59' gol: I. Cernigoi (Vado)69' oyuncu değişikliği: M. Candiano ↔ D. Vita (Vado)↔69' oyuncu değişikliği: J. Simonetta ↔ A. Ghezzi (Vado)↔72' oyuncu değişikliği: N. Viola ↔ D. Casiraghi (Ravenna)↔72' oyuncu değişikliği: C. Spini ↔ A. Bianconi (Ravenna)↔79' oyuncu değişikliği: M. Maggio ↔ L. Falbo (Ravenna)↔79' oyuncu değişikliği: E. Duca ↔ J. Tenkorang (Ravenna)↔84' oyuncu değişikliği: S. Rabbi ↔ M. Fischnaller (Ravenna)↔88' oyuncu değişikliği: I. Cernigoi ↔ L. Lischetti (Vado)↔89' gol: A. Esposito (Ravenna)90+3' oyuncu değişikliği: M. Ferro ↔ K. Bruno (Vado)↔90+3' oyuncu değişikliği: M. De Rinaldis ↔ G. Lionetti (Vado)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 41' sarı kart: F. Gulinelli (Vado)
  • 44' gol: M. Maggio (Ravenna)
  • 52' gol: S. Rabbi (Ravenna)
  • 56' sarı kart: L. Lonardi (Ravenna)
  • 59' gol: I. Cernigoi (Vado)
  • 69' oyuncu değişikliği: M. Candiano ↔ D. Vita (Vado)
  • 69' oyuncu değişikliği: J. Simonetta ↔ A. Ghezzi (Vado)
  • 72' oyuncu değişikliği: N. Viola ↔ D. Casiraghi (Ravenna)
  • 72' oyuncu değişikliği: C. Spini ↔ A. Bianconi (Ravenna)
  • 79' oyuncu değişikliği: M. Maggio ↔ L. Falbo (Ravenna)
  • 79' oyuncu değişikliği: E. Duca ↔ J. Tenkorang (Ravenna)
  • 84' oyuncu değişikliği: S. Rabbi ↔ M. Fischnaller (Ravenna)
  • 88' oyuncu değişikliği: I. Cernigoi ↔ L. Lischetti (Vado)
  • 89' gol: A. Esposito (Ravenna)
  • 90+3' oyuncu değişikliği: M. Ferro ↔ K. Bruno (Vado)
  • 90+3' oyuncu değişikliği: M. De Rinaldis ↔ G. Lionetti (Vado)

Maç olayları

  1. VadoRavenna
  2. M. Ferro ↔ K. BrunoOyuncu değişikliği90+3'
  3. M. De Rinaldis ↔ G. LionettiOyuncu değişikliği90+3'
  4. 89'Gol A. Esposito 1–3
  5. I. Cernigoi ↔ L. LischettiOyuncu değişikliği88'
  6. 84'S. Rabbi ↔ M. FischnallerOyuncu değişikliği
  7. 79'M. Maggio ↔ L. FalboOyuncu değişikliği
  8. 79'E. Duca ↔ J. TenkorangOyuncu değişikliği
  9. 72'N. Viola ↔ D. CasiraghiOyuncu değişikliği
  10. 72'C. Spini ↔ A. BianconiOyuncu değişikliği
  11. M. Candiano ↔ D. VitaOyuncu değişikliği69'
  12. J. Simonetta ↔ A. GhezziOyuncu değişikliği69'
  13. Penaltı golü I. Cernigoi 1–2Penaltı59'
  14. 56'L. LonardiSarı kart
  15. 52'Gol S. Rabbi 0–2
  16. 44'Gol M. Maggio 0–1Asist: S. Rabbi
  17. F. GulinelliSarı kart41'
Maç özeti

Ev sahibi

Vado

12. sıra · 16 puan

GGBGB

Deplasman

Ravenna

2. sıra · 29 puan

GMGBG

Vado iç sahada (7 maç) · Ravenna deplasmanda (7 maç), bu sezon

1,14 Gol atma maç başı 1,71
1,29 Gol yeme maç başı 0,57
%29 Gol yememe maçların %57
%43 KG Var maçların %43
%43 2.5 Üst maçların %43

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Vado iç sahada 7 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet aldı.
  • Ravenna deplasmanda 7 maçta 4 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.

Maç istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Vado
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%31 4/13%29 2/7
Beraberlik%31 4/13%29 2/7
Mağlubiyet%38 5/13%43 3/7
Ravenna
Toplam (13)Dış saha (7)
Galibiyet%69 9/13%57 4/7
Beraberlik%15 2/13%29 2/7
Mağlubiyet%15 2/13%14 1/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Vado
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,15 (15 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,23 (16 gol)1,29 (9 gol)
Ravenna
Toplam (13)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,92 (25 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç0,62 (8 gol)0,57 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Vado
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%46 6/13%43 3/7
1,5 Üst%62 8/13%57 4/7
2,5 Üst%46 6/13%43 3/7
3,5 Üst%38 5/13%43 3/7
Gol yememe%38 5/13%29 2/7
Ravenna
Toplam (13)Dış saha (7)
KG Var%46 6/13%43 3/7
1,5 Üst%77 10/13%71 5/7
2,5 Üst%54 7/13%43 3/7
3,5 Üst%31 4/13%29 2/7
Gol yememe%46 6/13%57 4/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Vado
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%31 4/13%43 3/7
Berabere%31 4/13%0 0/7
Geride%38 5/13%57 4/7
Ravenna
Toplam (13)Dış saha (7)
Önde%54 7/13%43 3/7
Berabere%38 5/13%43 3/7
Geride%8 1/13%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Vado (13 maç)

1/121/X11/21X/12X/X2X/202/102/X12/24

Ravenna (13 maç)

1/171/X01/20X/12X/X1X/222/102/X12/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Vado (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 1 3
31-45 4 1
46-60 4 2
61-75 1 2
76-90 2 3

Ravenna (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 3 2
31-45 7 1
46-60 3 3
61-75 3 0
76-90 5 1

Kartlar

Vado

Sarı 23 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,8)

Ravenna

Sarı 18 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Vado

12. sıra · 16 puan · 13 maç · averaj -1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GGBGB

  1. 31.10 Vado 2–2 Grosseto B
  2. 23.10 Ostia Mare 1–2 Vado G
  3. 17.10 Vado 2–2 Sambenedettese B
  4. 11.10 Perugia 0–2 Vado G
  5. 03.10 Vado 1–0 Forli G
Deplasman

Ravenna

2. sıra · 29 puan · 13 maç · averaj +17

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGBG

  1. 01.11 Ravenna 2–1 Pineto G
  2. 28.10 Athletic Carpi 3–3 Ravenna B
  3. 24.10 Vis Pesaro 0–4 Ravenna G
  4. 18.10 Ravenna 0–1 Spezia M
  5. 11.10 Ravenna 3–1 Campobasso FC G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Maç özeti

Serie C · Grup B (İtalya) programında Vado – Ravenna maçı 7 Kasım Cumartesi, saat 19:30 oynanacak. Puan tablosunda ev sahibi 11. sırada (16 puan), konuk ekip 2. sırada (26 puan).

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Vado 3 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 9-5). Ravenna için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 12, yenilen 6. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Sıralama
11. (16 p) – 2. (26 p)
Form (son 5)
BGBGG – GBGMG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
iddaa MS 1-0-2
4,37 – 3,52 – 1,47
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Vado iç saha 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,00 gol yedi; Ravenna dış saha 6 maçta 1,50 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vado %33, Ravenna %33. İlk yarıyı önde kapatma: Vado 3/6, Ravenna 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,37, 0 – 3,52, 2 – 1,47. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,74, Üst 1,62. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,70.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %33; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 7 Kasım 2026 18:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie C · Grup B puan durumu · Serie C: Girone B

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Spezia 131120 256 +1935 GGBGG
2Ravenna 13922 258 +1729 GMGGG
3Grosseto 12651 2515 +1023 MGBGB
4Reggiana 13625 1915 +420 GMMGM
5Pescara 12543 1513 +219 GBGGB
6Livorno 12543 1716 +119 MBBMG
7Torres 12543 1312 +119 BGMGB
8Campobasso FC 12534 1820 -218 BMMGG
9Atalanta II 13607 1821 -318 GMGMG
10Guidonia Montecelio 1937 12453 1513 +217 GBGMB
11Perugia 12525 1618 -217 GMGMB
12Vado 13445 1516 -116 GBGBM
13Latina 12363 1212 015 BGGBB
14Forli 13364 1718 -115 BMBMG
15Pineto 12354 1013 -314 MBGGM
16Sambenedettese 12246 1620 -410 GBBGM
17Pianese 12174 711 -410 GBBBB
18Ostia Mare 13238 1019 -99 BMMMM
19Gubbio 13229 1022 -128 MMMBM
20Vis Pesaro 12129 1126 -155 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Spezia 6510 113 +816
2Torres 6510 104 +616
3Livorno 7511 1410 +416
4Ravenna 6501 134 +915
5Guidonia Montecelio 1937 7430 115 +615
6Reggiana 6411 93 +613
7Latina 7340 83 +513
8Forli 6330 116 +512
9Atalanta II 6402 1110 +112
10Grosseto 6321 106 +411
11Pineto 6321 66 011
12Pescara 7241 74 +310
13Perugia 6303 58 -39
14Vado 7223 89 -18
15Campobasso FC 6222 1012 -28
16Pianese 5140 32 +17
17Sambenedettese 6123 911 -25
18Gubbio 6114 510 -54
19Vis Pesaro 6114 816 -84
20Ostia Mare 6024 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Spezia 7610 143 +1119
2Ravenna 7421 124 +814
3Grosseto 6330 159 +612
4Campobasso FC 6312 88 010
5Pescara 5302 89 -19
6Perugia 6222 1110 +18
7Vado 6222 77 08
8Reggiana 7214 1012 -27
9Ostia Mare 7214 79 -27
10Atalanta II 7205 711 -46
11Sambenedettese 6123 79 -25
12Gubbio 7115 512 -74
13Pineto 6033 47 -33
14Livorno 5032 36 -33
15Pianese 7034 49 -53
16Torres 6033 38 -53
17Forli 7034 612 -63
18Guidonia Montecelio 1937 5023 48 -42
19Latina 5023 49 -52
20Vis Pesaro 6015 310 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Maç öncesi son oran Maç başladı; gösterilen, başlamadan önce alınan son orandır.

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 18:00 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Vado4,37
X · Beraberlik3,52
2 · Ravenna1,47

2,5 Alt / Üst

Alt1,74
Üst1,62

Karşılıklı gol

Var1,65
Yok1,70
Tüm marketler (19)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,31Üst2,32

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,9203,2122,37

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,96Yok1,07

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var8,711 ve Yok8,210 ve Var4,730 ve Yok11,602 ve Var3,182 ve Yok2,48

1. Yarı Sonucu

14,7902,0921,96

Alt/Üst 3.5

Alt1,22Üst2,67

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,82Üst1,55

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,89Üst1,50

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,76Eşit3,212.1,92

Ev Sahibi Alt/Üst 0.5

Alt2,08Üst1,40

2. Yarı Sonucu

14,2202,4421,82

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,28Üst2,42

Alt/Üst 1.5

Alt3,24Üst1,13

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var7,15Üst ve Var2,06Alt ve Yok2,21Üst ve Yok6,61

Çifte Şans

1 ve 01,851 ve 21,110 ve 21,06

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var31,501 ve Yok5,360 ve Var7,300 ve Yok2,742 ve Var13,452 ve Yok2,19

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,431 ve 21,370 ve 2–

Tek / Çift

Tek1,70Çift1,65

Toplam Gol

0-1 gol3,362-3 gol1,804-5 gol3,386+ gol12,60

Aynı gün Serie C · Grup B'da oynanan diğer maçlar