← Maçlar
İtalya · Serie C · Grup B17 Ekim 2026 · 15:30 TSİ

Vado FC 2-2 SS Sambenedettese Calcio: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Vado FC
2–2İY 0–1
SS Sambenedettese Calcio
Maç sonu

Vado FC 2–2 SS Sambenedettese Calcio (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Vado FC – SS Sambenedettese Calcio maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: I. Cernigoi 75' (pen.), D. Vita 76' (Vado FC); K. Candellori 22', D. P. Stabile 90+7' (SS Sambenedettese Calcio).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Vado FC üstte · SS Sambenedettese Calcio altta

01530İY607590 22' gol: K. Candellori (SS Sambenedettese Calcio)50' sarı kart: M. Lazzarini (Vado FC)58' oyuncu değişikliği: S. Magnaghi ↔ D. P. Stabile (SS Sambenedettese Calcio)↔58' oyuncu değişikliği: A. Camigliano ↔ M. Chelli (SS Sambenedettese Calcio)↔66' sarı kart: M. Chelli (SS Sambenedettese Calcio)72' sarı kart: T. Krapikas (SS Sambenedettese Calcio)75' gol: I. Cernigoi (Vado FC)76' sarı kart: D. Vita (Vado FC)76' gol: D. Vita (Vado FC)77' oyuncu değişikliği: L. Pezzola ↔ E. Plicco (SS Sambenedettese Calcio)↔82' sarı kart: A. Zini (SS Sambenedettese Calcio)87' oyuncu değişikliği: M. Candiano ↔ M. Viti (Vado FC)↔87' oyuncu değişikliği: D. Vita ↔ L. Lischetti (Vado FC)↔90' sarı kart: E. Plicco (SS Sambenedettese Calcio)90+7' gol: D. P. Stabile (SS Sambenedettese Calcio)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 22' gol: K. Candellori (SS Sambenedettese Calcio)
  • 50' sarı kart: M. Lazzarini (Vado FC)
  • 58' oyuncu değişikliği: S. Magnaghi ↔ D. P. Stabile (SS Sambenedettese Calcio)
  • 58' oyuncu değişikliği: A. Camigliano ↔ M. Chelli (SS Sambenedettese Calcio)
  • 66' sarı kart: M. Chelli (SS Sambenedettese Calcio)
  • 72' sarı kart: T. Krapikas (SS Sambenedettese Calcio)
  • 75' gol: I. Cernigoi (Vado FC)
  • 76' sarı kart: D. Vita (Vado FC)
  • 76' gol: D. Vita (Vado FC)
  • 77' oyuncu değişikliği: L. Pezzola ↔ E. Plicco (SS Sambenedettese Calcio)
  • 82' sarı kart: A. Zini (SS Sambenedettese Calcio)
  • 87' oyuncu değişikliği: M. Candiano ↔ M. Viti (Vado FC)
  • 87' oyuncu değişikliği: D. Vita ↔ L. Lischetti (Vado FC)
  • 90' sarı kart: E. Plicco (SS Sambenedettese Calcio)
  • 90+7' gol: D. P. Stabile (SS Sambenedettese Calcio)

Maç olayları

  1. Vado FCSS Sambenedettese Calcio
  2. 90+7'Gol D. P. Stabile 2–2Asist: G. Tunjov
  3. 90'E. PliccoSarı kart
  4. M. Candiano ↔ M. VitiOyuncu değişikliği87'
  5. D. Vita ↔ L. LischettiOyuncu değişikliği87'
  6. 82'A. ZiniVAR: inceleme
  7. 82'A. ZiniSarı kart
  8. 77'L. Pezzola ↔ E. PliccoOyuncu değişikliği
  9. D. VitaSarı kart76'
  10. Gol D. Vita 2–1Asist: M. Ferro76'
  11. Penaltı golü I. Cernigoi 1–1Penaltı75'
  12. Kaçan penaltı72'
  13. 72'T. KrapikasSarı kart
  14. D. VitaKaçan penaltı69'
  15. 66'M. ChelliSarı kart
  16. 58'S. Magnaghi ↔ D. P. StabileOyuncu değişikliği
  17. 58'A. Camigliano ↔ M. ChelliOyuncu değişikliği
  18. M. LazzariniSarı kart50'
  19. 22'Gol K. Candellori 0–1Asist: S. Magnaghi

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Vado FC
Toplam (13)İç saha (7)
Galibiyet%31 4/13%29 2/7
Beraberlik%31 4/13%29 2/7
Mağlubiyet%38 5/13%43 3/7
SS Sambenedettese Calcio
Toplam (12)Dış saha (6)
Galibiyet%17 2/12%17 1/6
Beraberlik%33 4/12%33 2/6
Mağlubiyet%50 6/12%50 3/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Vado FC
Toplam (13)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,15 (15 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,23 (16 gol)1,29 (9 gol)
SS Sambenedettese Calcio
Toplam (12)Dış saha (6)
Attığı gol / maç1,33 (16 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,67 (20 gol)1,50 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Vado FC
Toplam (13)İç saha (7)
KG Var%46 6/13%43 3/7
1,5 Üst%62 8/13%57 4/7
2,5 Üst%46 6/13%43 3/7
3,5 Üst%38 5/13%43 3/7
Gol yememe%38 5/13%29 2/7
SS Sambenedettese Calcio
Toplam (12)Dış saha (6)
KG Var%83 10/12%67 4/6
1,5 Üst%92 11/12%83 5/6
2,5 Üst%67 8/12%50 3/6
3,5 Üst%33 4/12%33 2/6
Gol yememe%0 0/12%0 0/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Vado FC
Toplam (13)İç saha (7)
Önde%31 4/13%43 3/7
Berabere%31 4/13%0 0/7
Geride%38 5/13%57 4/7
SS Sambenedettese Calcio
Toplam (12)Dış saha (6)
Önde%42 5/12%50 3/6
Berabere%33 4/12%50 3/6
Geride%25 3/12%0 0/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Vado FC (13 maç)

1/121/X11/21X/12X/X2X/202/102/X12/24

SS Sambenedettese Calcio (12 maç)

1/121/X21/21X/10X/X1X/232/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Vado FC (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 1 3
31-45 4 1
46-60 4 2
61-75 1 2
76-90 2 3

SS Sambenedettese Calcio (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 2 1
31-45 1 2
46-60 3 5
61-75 1 6
76-90 4 3

Kartlar

Vado FC

Sarı 23 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 1,8)

SS Sambenedettese Calcio

Sarı 33 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Vado son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Sambenedettese 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-8).

Gol istatistikleri

Vado iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 0,50 gol yedi; Sambenedettese dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Vado %0, Sambenedettese %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vado %0, Sambenedettese %75. İlk yarıyı önde kapatma: Vado 2/4, Sambenedettese 2/4.

Sıralama
12. (11 p) – 19. (6 p)
Form (son 5)
GGBMM – BGMBM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %75
iddaa MS 1-0-2
2,17 – 2,85 – 2,68
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,17, 0 – 2,85, 2 – 2,68. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,87. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,72.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie C · Grup B puan durumu · Serie C: Girone B

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Spezia 131120 256 +1935 GGBGG
2Ravenna 13922 258 +1729 GMGGG
3Grosseto 12651 2515 +1023 MGBGB
4Reggiana 13625 1915 +420 GMMGM
5Pescara 12543 1513 +219 GBGGB
6Livorno 12543 1716 +119 MBBMG
7Torres 12543 1312 +119 BGMGB
8Campobasso FC 12534 1820 -218 BMMGG
9Atalanta II 13607 1821 -318 GMGMG
10Guidonia Montecelio 1937 12453 1513 +217 GBGMB
11Perugia 12525 1618 -217 GMGMB
12Vado 13445 1516 -116 GBGBM
13Latina 12363 1212 015 BGGBB
14Forli 13364 1718 -115 BMBMG
15Pineto 12354 1013 -314 MBGGM
16Sambenedettese 12246 1620 -410 GBBGM
17Pianese 12174 711 -410 GBBBB
18Ostia Mare 13238 1019 -99 BMMMM
19Gubbio 13229 1022 -128 MMMBM
20Vis Pesaro 12129 1126 -155 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Spezia 6510 113 +816
2Torres 6510 104 +616
3Livorno 7511 1410 +416
4Ravenna 6501 134 +915
5Guidonia Montecelio 1937 7430 115 +615
6Reggiana 6411 93 +613
7Latina 7340 83 +513
8Forli 6330 116 +512
9Atalanta II 6402 1110 +112
10Grosseto 6321 106 +411
11Pineto 6321 66 011
12Pescara 7241 74 +310
13Perugia 6303 58 -39
14Vado 7223 89 -18
15Campobasso FC 6222 1012 -28
16Pianese 5140 32 +17
17Sambenedettese 6123 911 -25
18Gubbio 6114 510 -54
19Vis Pesaro 6114 816 -84
20Ostia Mare 6024 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Spezia 7610 143 +1119
2Ravenna 7421 124 +814
3Grosseto 6330 159 +612
4Campobasso FC 6312 88 010
5Pescara 5302 89 -19
6Perugia 6222 1110 +18
7Vado 6222 77 08
8Reggiana 7214 1012 -27
9Ostia Mare 7214 79 -27
10Atalanta II 7205 711 -46
11Sambenedettese 6123 79 -25
12Gubbio 7115 512 -74
13Pineto 6033 47 -33
14Livorno 5032 36 -33
15Pianese 7034 49 -53
16Torres 6033 38 -53
17Forli 7034 612 -63
18Guidonia Montecelio 1937 5023 48 -42
19Latina 5023 49 -52
20Vis Pesaro 6015 310 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,17X2,8522,68

Çifte şans

1X1,24121,21X21,36

Karşılıklı gol

Var1,65Yok1,72

1,5 Alt / Üst

Alt2,77Üst1,21

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,87

3,5 Alt / Üst

Alt1,14Üst3,25

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie C · Grup B'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.